↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی هایلایت

رنگ مو شامپاینی هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی هایلایت : یکی از رنگ مو استانسیروها به من گفت که او اغلب مجبور پروتئین تراپی مو بود گله‌های بزرگی از گاوها را برای یک سفر طولانی به یک کارخانه نمک‌پاشی بفرستد و حیوانات خسته اغلب مجبور به کشتن و پوست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن می‌کراتینه مو شدند. اما اینکه او هرگز نتوانست گائوچوها را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از آنها بخورند و هر روز عصر یک حیوان تازه برای شام آنها سلاخی می کراتینه مو شد! منظره ریو نگرو از سیرا زیباتر از هر چیز دیگری پروتئین تراپی مو بود که در این رنگ مو استان دیدم.

رنگ مو : از روی عادت‌های معمولی زندگی قضاوت کنیم، کمیاب می‌توانیم قضاوت کنیم، در چه شرایطی که فقط در فواصل زمانی طولانی رخ می‌دهند، نادر پروتئین تراپی مو بودن یا انقراض یک گونه ممکن رنگ مو است تعیین نانو کراتین مو شود. [1] آقای واترهاوس شرح مفصلی از این رئیس ارائه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که امیدوارم در مجله ای منتشر نانو کراتین مو شود. [2] ساختار غیرطبیعی تقریباً مشابه، اما من نمی‌دانم که آیا ارثی در ماهی کپور و به همین ترتیب در تمساح گنگ مشاهده کراتینه مو شده رنگ مو است کار می‌بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو شامپاینی هایلایت

رنگ مو شامپاینی هایلایت : زیرا گاوهای معمولی، مانند اسبها، فقط می توانند با نگاه بیبی لایت مو کردن به شاخه های درختان و نیزارها، زنده بمانند. نیااتاها نمی توانند به خوبی این کار را انجام دهند، زیرا لب هایشان به هم نمی پیوندد، و از این رو مشخص کراتینه مو شد که آنها قبل از گاوهای معمولی از بین می روند. این برای من به‌عنوان یک مثال خوب از این که چقدر می‌توانیم.

صبح به سمت سرچشمه ای در حاشیه رودخانه به نام پونتا گوردا رفتیم. در راه سعی بیبی لایت مو کردیم یک جگوار پیدا کنیم. مسیرهای تازه زیادی وجود داشت، و ما از درختانی که گفته می نانو کراتین مو شود آنها چنگال هایشان را تیز می کنند، بازدید بیبی لایت مو کردیم. اما موفق نکراتینه مو شدیم یکی را مزاحم کنیم. از این نقطه، ریو اروگوئه حجم نجیب آب را در اختیار ما قرار بالیاژ مو داد. از وضوح و سرعت نهر، ظاهر آن بسیار برتر از همسایه اش پارانا پروتئین تراپی مو بود.

  زیباترین رنگ مو تیره

در ساحل مقابل، چندین شاخه از رودخانه دوم وارد اروگوئه کراتینه مو شد. همانطور که خورشید می درخشید، دو رنگ آب کاملاً متمایز دیده می کراتینه مو شد. عصر در مسیر خود به سمت مرسدس در ریو نگرو حرکت بیبی لایت مو کردیم. شبانه اجازه گرفتیم که در رنگ مو استانچیایی بخوابیم که اتفاقاً به آنجا رسیدیم. این یک ملک بسیار بزرگ پروتئین تراپی مو بود که ده لیگ مربع داشت و مالک آن یکی از بزرگترین زمینداران کشور رنگ مو است.

برادرزاده‌اش مسئولیت آن را بر عهده داشت، و با او یک کاپیتان در ارتش پروتئین تراپی مو بود که روز گذشته از بوئنوس آیرس فرار بیبی لایت مو کرد. با توجه به ایستگاه آنها، مکالمه آنها نسبتاً سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بود. آنها، طبق معمول، شگفتی بی حد و حصری را از گرد پروتئین تراپی مو بودن کره زمین ابراز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سختی می‌توانستند اعتبار کنند که سوراخی، اگر به اندازه کافی عمیق باکراتینه مو شد، در طرف دیگر بیرون بیاید.

اما آنها از کشوری شنیده پروتئین تراپی مو بودند که در آن شش ماه روشنایی و شش ماه تاریکی وجود داشت و ساکنان آن بسیار قد بلند و لاغر پروتئین تراپی مو بودند! آنها در مورد قیمت و وضعیت اسب و گاو در انگلستان کنجکاو پروتئین تراپی مو بودند. هنگامی که متوجه کراتینه مو شدند ما حیوانات خود را با لازو صید نبیبی لایت مو کرده‌ایم، فریاد زدند: «آه، پس، شما از چیزی جز بولا رنگ مو استفاده نمی‌کنید:» ایده یک کشور محصور برای آنها کاملاً جدید پروتئین تراپی مو بود. کاپیتان در نهایت گفت، یک سوال از من می خواهد بپرسد.

  مدل مو دو رنگ فانتزی

رنگ مو شامپاینی هایلایت : که اگر من با تمام صداقت پاسخ بدهم، باید بسیار متعهد باکراتینه مو شد. از این که فکر کنم چقدر عمیق علمی خواهد پروتئین تراپی مو بود، لرزیدم: «آیا خانم‌های بوئنوس آیرس خوش‌تیپ‌ترین زن‌های دنیا نیستند». من مانند یک مرتد پاسخ بالیاژ مو دادم: “به طرز شگفت انگیزی.” او افزود: “یک سوال دیگر هم دارم: آیا خانم ها در هر نقطه دیگری از جهان چنین شانه های بزرگی می پوشند؟” من جدی به او اطمینان بالیاژ مو دادم که این کار را نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آنها کاملاً خوشحال پروتئین تراپی مو بودند. کاپیتان فریاد زد: «آنجا را نگاه کن! مردی که نیمی از جهان را دیده رنگ مو است، می‌گوید که چنین رنگ مو است. ما همیشه اینطور فکر می بیبی لایت مو کردیم، اما اکنون می دانیم.» قضاوت عالی من در شانه ها و زیبایی، پذیرایی مهمان نوازانه ای از من بیبی لایت مو کرد. کاپیتان مرا مجبور بیبی لایت مو کرد که تختش را بردارم و او روی رکادوی خود بخوابد. خیابان 21 – از طلوع خورشید شروع بیبی لایت مو کرد و در طول روز به آرامی سوار کراتینه مو شد.

ماهیت زمین شناسی این قسمت از رنگ مو استان با سایر قسمت ها متفاوت پروتئین تراپی مو بود و شباهت زیادی به پامپاس داشت. در نتیجه، بسترهای عظیمی از خار و همچنین کاردون وجود داشت: در واقع، کل کشور را می توان یکی از بسترهای بزرگ این گیاهان نامید. این دو گونه به طور جداگانه رکراتینه مو شد می کنند، هر گیاه در شرکت با نوع خود. ارتفاع کاردون به اندازه پشت اسب رنگ مو است.

اما خار پامپاس اغلب از تاج سر سوار بالاتر رنگ مو است. ترک جاده برای یک حیاط غیر قابل بحث رنگ مو است. و خود جاده تا حدی و در برخی موارد به طور کامل بسته رنگ مو است. چراگاه، البته، وجود نرنگ مو دارد. اگر یک بار گاو یا اسب وارد بستر شوند، برای مدتی کاملاً گم کراتینه مو شده اند. از این رو، تلاش برای راندن گاو در این فصل از سال بسیار خطرناک رنگ مو است. زیرا هنگامی که به اندازه کافی خسته می شوند.

  رنگ موی مش قهوه ای روشن

تا با خارها روبرو شوند، در میان آنها هجوم می آورند و دیگر دیده نمی شوند. در این ولسوالی ها بسیار اندک لایت و هایلایت مو هستند estancias، و این تعبالیاژ مو داد کمی در همسایگی دره‌های مرطوب قرار تمام دکلره مو دارند، جایی که خوشبختانه هیچ یک از این گیاهان طاقت‌فرسا نمی‌توانند وجود داشته باشند. با فرارسیدن شب قبل از رسیدن به انتهای سفر، در چاله کوچک بدبختی که فقیرترین مردم در آن ساکن پروتئین تراپی مو بودند.

خوابیدیم. حسن نیت افراطی هرچند رسمی میزبان و میزبان ما، با توجه به درجه زندگی آنها، بسیار لذت بخش پروتئین تراپی مو بود. به رنگ مو استانسیا در برکولو رسیدم که متعلق به یک انگلیسی بسیار مهمان نواز پروتئین تراپی مو بود و من از دوستم آقای لومب معرفی نامه ای به او داشتم. سه روز اینجا ماندم. یک روز صبح با میزبانم به سیرا دل پدرو فلاکو، در حدود بیست مایلی ریو نگرو سوار کراتینه مو شدم.

رنگ مو شامپاینی هایلایت : تقریباً کل کشور پوشیده از علف های خوب و درشت پروتئین تراپی مو بود که به بلندی شکم اسب پروتئین تراپی مو بود. با این حال لیگ های مربع بدون حتی یک راس گاو وجود داشت. رنگ مو استان باندا اورینتال، اگر به خوبی ذخیره نانو کراتین مو شود، تعبالیاژ مو داد شگفت انگیزی از حیوانات را پشتیبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در حال حاضر صادرات سالانه پوست از Monte Video بالغ بر سیصد هزار رنگ مو است. و مصرف خانگی، از زباله، بسیار قابل توجه رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه