↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فندقی با لایت روشن

رنگ مو فندقی با لایت روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فندقی با لایت روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فندقی با لایت روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

رنگ مو فندقی با لایت روشن : ما می دانیم که معدن لک لک نیست – اما – رنگ مو استخرهای باران وجود رنگ مو دارد. اما – سرما و تاریکی وجود رنگ مو دارد. خدایا تو نمیدونی چیه تو، در آسمان روشن تو، تماشای شهاب‌سنگ‌ها گرم، با خورشید همیشه کنار.

رنگ مو : حتی جرأت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند شوخی کنند! دیدم لوله هایشان را روشن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و حلقه های آرامی از دود را پف کنید! دیدم یک پاسور پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شد بیش از بار زغال سنگ – که در آن یک آتش نشان خندید تا اینکه روحش را تکان بالیاژ مو داد: همه اینها در یک پوسته توخالی که شکل نیمه غرق در دریاچه سوپریور پرتاب کراتینه مو شد در میان تپه های تند طوفان! از تعلیمات ملوانان شش روز کار خواهی بیبی لایت مو کرد و هر چه می توانی انجام دهی.

رنگ مو فندقی با لایت روشن

رنگ مو فندقی با لایت روشن : مورد هفتم، عرشه را هلیستون کنید و کابل را بشویید. رنگ مو استوکرها[D] ( از «بندر» ) نوشته ارنست پول (نمایشنامه نویس و رمان نویس آمریکایی، متولد 1880) از یک نردبان کوتاه و از طریق گذرگاه‌های کم ارتفاع خزیدیم و خیس می‌کراتینه مو شدیم و به داخل چاله‌ی رنگ مو استوکه‌ال آمدیم. این یک محفظه باریک طولانی با ردیفی از درهای کوره درخشان پروتئین تراپی مو بود. زغال سنگ خیس و غبار زغال سنگ روی زمین افتاده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

در دو انتها یک در کوچک فولادی به پناهگاه هایی باز می کراتینه مو شد که در امتبالیاژ مو داد کناره های کشتی قرار داشت و در اعماق پایین آن قرار داشت و حاوی هزاران تن زغال سنگ نرم پروتئین تراپی مو بود. در چاله آتش هنوز خاموش نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما زمانی که کشتی در دریا پروتئین تراپی مو بود دهانه‌های کوره سفید می‌کراتینه مو شد و مردان نیمه برهنه مشغول کار پروتئین تراپی مو بودند. آنها نه تنها زغال سنگ را داخل شعله های آتش می ریختند.

  رنگ مو تینیجری بنفش

بلکه باید آن را نیز پخش می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در فواصل زمانی، «کلینکرها» را به صورت توده های آتشین روی زمین بیرون می زدند. روی آنها جریانی از آب پخش می کراتینه مو شد و اتاق را با ابرهای بخار پر می بیبی لایت مو کرد. در کشتی‌های قدیمی‌تر، مانند این کشتی، یک «سرب رنگ مو استوکر» در سر خط می‌ایستاد و سرعت حرکت را برای بقیه تعیین می‌بیبی لایت مو کرد. او دستمزد بیشتری دریافت می بیبی لایت مو کرد تا این سرعت را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو فندقی با لایت روشن : اما در لاینرهای جدید بزرگ، این گام با یک گونگ جایگزین کراتینه مو شد. جو گفت: “و در هر ضربه گونگ بیل میزنی.” شما این کار را تا زمانی انجام می دهید که نام خود را فراموش نکنید. هر بار که قایق به زمین می زند و شما را به جلو می اندازد، آتش از درها به سمت شما فوران می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گونگ مانند چکش سورتمه ای که بالای ذهن شما فرود می آید ادامه می یابد. و تمام چیزی که به آن فکر می‌کنید.

این رنگ مو است که تخت خوابتان و زمانی که می‌خواهید در آن غوطه‌ور شوید.» در حال حاضر از محله رنگ مو استوکرها صدای بلندی از آواز شنیده می نانو کراتین مو شود. او در پایان گفت: «حالا بیایید به عقب برگردیم و ببینیم چگونه برای این کار آماده می‌شوند.» همانطور که به عقب خزیدیم، سر و صدا افزایش یافت و با ورود ما به غرش متورم کراتینه مو شد. محل هیاهو پروتئین تراپی مو بود. آن گروه هایی که در اطراف کیسه ها متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم.

  بلوند پلاتینه فوق العاده روشن

مشروب را بیرون می آوردند، و حالا ساعت هشت صبح، نیمی از خدمه از قبل به خوبی نوشیده پروتئین تراپی مو بودند. برخی با بی قراری در اطراف حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یک گاو نر عظیم از موجودی با چشمان روشن و درخشان ناگهان با نگاهی متحیرانه ایستاد و سپس به پشتی تکیه بالیاژ مو داد و با هیاهو خندید. از آنجا روی شانه مردی لاغر، هشیار و هشیار خم کراتینه مو شد که روی لبه تختخواب نشسته پروتئین تراپی مو بود و به آرامی کلمات یک درنگ مو استان هواپیمای روزنامه را هجی می بیبی لایت مو کرد.

مرد گنده دوباره خندید و تف بیبی لایت مو کرد و مرد لاغر از نیمه پرید و خرخر بیبی لایت مو کرد. بلندتر آواز بلند کراتینه مو شد. نیمی از خدمه در نزدیکی یک کاکائو قرمز رنگ شلوغ پروتئین تراپی مو بودند. او “مرد شعار” مدرن پروتئین تراپی مو بود. در حالی که عرق روی گونه‌هایش می‌ریخت و ماهیچه‌های گردنش کشیده می‌کراتینه مو شد، آیه‌ای پس از بیت در مورد زنان تکان می‌خورد. او با یک آهنگ قدیمی “شانتی” خواند، آهنگی که من به خوبی به خاطر داشتم. اما او زیر ستارگان آواز نمی خواند.

او بر روی دیوارهای فولادی اینجا در ته کشتی فریاد می زد. و اگرچه او به آهنگ خود سرعت می بالیاژ مو داد، جمعیت آنقدر مست پروتئین تراپی مو بودند که نمی توانستند منتظر گروه کر باشند. صدای آنها مدام در صدای او می چرخید، و به زودی این فقط یک دیوانگی از صدا پروتئین تراپی مو بود، غرشی با فریادهایی که از آن بلند می کراتینه مو شد. خواننده ها مدام به پشت یکدیگر می کوبند یا بطری ها را روی سرشان تکان می دهند.

رنگ مو فندقی با لایت روشن : دو بطری به هم خوردند و شادی بیشتری به ارمغان آوردند. “خسته ام!” جو فریاد زد. “بیا بریم بیرون!” نگاهی به چهره اخم‌کراتینه مو شده‌اش انداختم. دوباره ناگهان به سرم آمد، سال‌هایی که او در این حفره‌ها، در این دنیای پوسیده هولناک او گذرانده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که من با شادی در دنیای خودم زندگی می‌بیبی لایت مو کردم. و گویی این فکر را در چشمان پریشان و پریشان من خوانده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو قرمز و مشکی

گفت : «بیا به جایی که تو تعلق داری برویم». دنبالش رفتم و از دوستانش دور کراتینه مو شدم. وقتی پله‌های پله‌ها بالا می‌رفتیم، گوش‌هایمان ضعیف‌تر و ضعیف‌تر بلند می‌کراتینه مو شد که از پایین فریاد می‌زد. ناگهان روی عرشه بیرون آمدیم و در آهنی را پشت سرمان کوبیدیم. و من همان جایی پروتئین تراپی مو بودم که به آن تعلق داشتم. من در آفتاب خیره کننده و هوای تند و یخبندان پاییزی پروتئین تراپی مو بودم. من در میان انبوه همجنسگرایان پروتئین تراپی مو بودم. زن های خوش تیپ مرا کنار زدند.

لطافت خزهایشان را حس بیبی لایت مو کردم، بوی معطر آنها و گلهایی را که می پوشیدند رنگ مو استشمام بیبی لایت مو کردم، لباسهای تراشیده، تازه و بی آلایششان را دیدم. من هیاهوی شادی از صحبت بیبی لایت مو کردن آنها و خنده هایشان را تا سقوط منظم گروه شنیدم – تمام عمر کشتی را که به خوبی می شناختم. و من از همه اینها گذر بیبی لایت مو کردم انگار در رویا پروتئین تراپی مو بودم. روی اسکله، طلسم‌کراتینه مو شده آن را تماشا بیبی لایت مو کردم.

تا اینکه با تکان بالیاژ مو دادن دستمال‌ها و صداهایی که خداحافظی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، انبوه مسافران خوشحال به آرامی به سمت وسط جریان حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و می دانستم که در اعماق همه اینها، در ته کشتی، رنگ مو استوکرها همچنان آواز می خواندند. کالیبان در معادن زغال سنگ ( از «چالش» ) نوشته لویی آنترمایر (شاعر آمریکایی، متولد 1885) خدایا ما دوست نداریم شکایت کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه