↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو فقط پایین مو

مدل رنگ مو فقط پایین مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو فقط پایین مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو فقط پایین مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو فقط پایین مو : چاقویم را بیرون بیاورم (در حالی که پرنده ای به انتهای آن چسبیده پروتئین تراپی مو بود) تا شکاف دوم را در محل مناسب ایجاد کنم. زاویه سعی بیبی لایت مو کردم بلدرچین را داخل پای تکان دهم، اما خیلی محکم ثابت کراتینه مو شد. سعی بیبی لایت مو کردم آن را از داخل پوسته جدا کنم.

رنگ مو : همه چیز ما را فرا می خواند تا خریدهای کریسمس خود را اوایل امسال انجام دهیم، اما طبق معمول، آن را به آخرین روز ممکن موکول می کنیم و در آن عجله دیوانه وار آخرین جفت دستکش اشتباهی را به عمه امیلی خواهیم بالیاژ مو داد و از عموی بیچاره چشم پوشی می کنیم. جان کلا قبل از شروع خرید خود، منتظر اعلامیه ای در روزنامه لایت و هایلایت مو هستم.

مدل رنگ مو فقط پایین مو

مدل رنگ مو فقط پایین مو : بازی های کریسمس مغازه ها در حال پوشیدن لباس کریسمس خود لایت و هایلایت مو هستند. پشم پنبه، که جانشین برف پروتئین تراپی مو بوده، در حال خزیدن به داخل پنجره‌های شیشه‌ای رنگ مو است. یقه های توری صورتی دوباره کیک ها را احاطه بیبی لایت مو کرده اند. و “هدیه جذاب عروسی یا تولد” یک هفته پیش به عنوان “هدیه مناسب عید” جوانی خود را تجدید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تنها چیزی که مقاله من به من گفته این رنگ مو است که بازارهای اسباب بازی کریسمس فروشگاه های بزرگ اکنون باز لایت و هایلایت مو هستند. من هنوز آن لیست و شرح بازی های جدید فصل را که اینقدر مشتاقانه منتظرش لایت و هایلایت مو هستم ندیده ام. این امکان وجود رنگ مو دارد که امسال شاهکار تولید نانو کراتین مو شود – بازی که در بالاترین درجه دارای تمام ویژگی های بازی ایده آل کریسمس رنگ مو است.

نکته تاسف بار این رنگ مو است که حتی اگر چنین بازی در کاتالوگ امسال ظاهر می کراتینه مو شد، باید تا سال آینده آن را می باختیم. برای باشگاه ورزشی ملی (یا هر کسی که این موارد را ترتیب می دهد) همیشه متقاعد کراتینه مو شده رنگ مو است که “تازه پروتئین تراپی مو بودن” یکی از ویژگی های مورد نیاز در کریسمس رنگ مو است، علامت بارز برتری که هیچ خریدار کریسمس نمی تواند در برابر آن مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو فندقی مسی

اگر یک بازی بدیع باکراتینه مو شد، کافی رنگ مو است. برای مدیر دپارتمان اسباب‌بازی، ادامه روند کریکت باید بسیار گیج‌کننده باکراتینه مو شد. اجازه دهید بازی ایده آل کریسمس را در نظر بگیریم. در وهله اول، باید یک بازی دور باکراتینه مو شد. یعنی حداقل شش نفر باید بتوانند همزمان آن را بازی کنند. هیچ بازی فقط برای دو نفر در کریسمس مجاز نیست – مگر اینکه، البته، زیر دارواش باکراتینه مو شد.

مدل رنگ مو فقط پایین مو : ثانیاً، باید یک بازی باکراتینه مو شد که مهارت در آن وارد ننانو کراتین مو شود، یا، اگر وارد نانو کراتین مو شود، باید مهارتی باکراتینه مو شد که ممکن رنگ مو است توسط یک کودک هشت ساله یا یک آقای پیرمرد هشتاد ساله نشان بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود که توسط یک آن بازی نجیب، خود را نشان می دهد. از سوی دیگر، اگر او مردی مبتذل پروتئین تراپی مو بود که غذا را به مردم ترجیح می بالیاژ مو داد، لندن را به مناطق ویسکی، بورگوندی و شامپاین تقسیم می بیبی لایت مو کرد.

و با دریافت دعوت به خانه‌ای در محوطه بیرونی یا شامپاین (مثلاً در دولویچ)، سعی می‌بیبی لایت مو کرد با پرس و جو در میان دوستانش یا با رنگ مو استخدام یک کارآگاه خصوصی کشف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آیا این خانه شرایط لازم را رنگ مو دارد یا خیر. البته در غیر این صورت، یادداشتی مؤدبانه می‌نوشت و می‌گفت که در آن روز در کشور خواهد پروتئین تراپی مو بود، یا در بستر خود با نقرس محبوس خواهد کراتینه مو شد.

  رنگ موی نسکافه ای قهوه ای روشن

من هم مثل بقیه عاشق بیرون رفتن برای شام لایت و هایلایت مو هستم، اما لحظه ای وجود رنگ مو دارد، درست قبل از اینکه خودم را برای شام آماده کنم، که آرزو می کنم در یک عصر دیگر باکراتینه مو شد. اگر زنگ تلفن به صدا درآید، می گویم: «بهشت ها را متشکرم، خانم پارکینسون جونز ناگهان مرد. منظورم این رنگ مو است که چقدر غمگین رنگ مو است.» و در حالی که تا آنجا که می توانم به نظر جدی می رسم.

گیرنده را برمی دارم. «آیا آن لباس‌شویی اکسلسیور رنگ مو است؟» صدایی می گوید “شما فقط نیم جفت جوراب را در این هفته پس فرستادید.” گیرنده را عوض می کنم و با اکراه می روم طبقه بالا تا لباس بپوشم. هیچ کمکی برای آن وجود نرنگ مو دارد. وقتی لباس می پوشم، نمی دانم که شریک زندگی من در سر میز چه کسی خواهد پروتئین تراپی مو بود، و آیا او در این لحظه به اندازه من نسبت به آینده احساس غمگینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو فقط پایین مو : چه بهتر که هر دو با خیال راحت در خانه غذا می خوردیم. یادم می آید چند سال پیش یک کنتس دواگر را به خدمت گرفتم. فکر نکنید که من به این موضوع افتخار می کنم. من هم مانند شما متوجه می شوم که یک نوع اشتباه مرتکب کراتینه مو شده رنگ مو است. احتمالاً مهماندارم مرا برای شخص دیگری برده رنگ مو است – سر توماس لیپتون، شاید اینطور پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

به هر حال من و کنتس دواگر راه را به طبقه پایین به اتاق غذاخوری رساندیم و همه مهمانان دیگر با خود زمزمه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: “این کیست؟” و به یکدیگر گفتند که بدون شک من یکی از شاهزادگان صرب لایت و هایلایت مو هستم که به تازگی وارد کشور کراتینه مو شده ام. فراموش بیبی لایت مو کردم که من و کنتس در مورد چه صحبت بیبی لایت مو کردیم. احتمالاً قایق‌های تفریحی یا چای؛ اما من زیاد به مکالمه مان توجه نبیبی لایت مو کردم. چیزهای دیگری برای فکر بیبی لایت مو کردن داشتم.

  انواع رنگ موی گیاهی ایرانی

برای کنتس زن (عاقلانه، فکر می کنم) خودش رژیم می گرفت. او عصر را با یک لیوان آب و دو بیسکویت رفت. هر ظرف تازه ای که دور میز می رفت، ابتدا برای او آورده می کراتینه مو شد. او آن را کنار زد و به سمت من آمد. کاری برای انجام بالیاژ مو دادن وجود نداشت. مجبور کراتینه مو شدم بازش کنم خاطره خاص من مربوط به یک پای بلدرچین رنگ مو است. بلدرچین ها ممکن رنگ مو است برای موسی در صحرا خوب باکراتینه مو شد.

اما اگر به شکل پای در هنگام شام سرو می نانو کراتین مو شود، باید در یک میز کناری توزیع نانو کراتین مو شود، نه اینکه از مهمانی به مهمان دیگر بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. کنتس که از آن لرزید و بیسکویت خود را از سر گرفت، به من سپرده کراتینه مو شد که حفاری افتتاحیه را انجام دهم. مشکل این پروتئین تراپی مو بود که بدانیم هر بلدرچین از کجا شروع و به کجا ختم می نانو کراتین مو شود. این کار واقعاً یک بلدرچین یاب حرفه‌ای می‌خورنگ مو است.

مدل رنگ مو فقط پایین مو : که شاید نقطه‌ای از سطح پوسته را نشان می‌بالیاژ مو داد که در آن حفاری برای بلدرچین‌ها امیدوارتر پروتئین تراپی مو بود. همانطور که پروتئین تراپی مو بود، مجبور کراتینه مو شدم به طور تصادفی حفاری کنم، و چون بدشانس پروتئین تراپی مو بودم، چاقو را مستقیماً در وسط یک پرنده فرو بیبی لایت مو کردم. البته غیرممکن پروتئین تراپی مو بود بلدرچین را از شکافی که در شیرینی درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم بیرون بیاورم و همچنین نمی توانستم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه