↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو دخترونه مد

رنگ مو دخترونه مد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو دخترونه مد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو دخترونه مد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو دخترونه مد : سقف گنبد از شیشه های رنگی پروتئین تراپی مو بود که با طرح های زیبایی کار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دیوارها با صفحاتی از طلا تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با نگین های بزرگ و رنگ های مختلف تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و روی کف کاشی ها فرش های نرمی وجود داشت که راه رفتن روی آن لذت بخش پروتئین تراپی مو بود. این مبلمان با قاب طلایی و روکش‌های پارچه‌ای ساتن ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و شامل صندلی‌های راحتی، دیوان‌ها و چهارپایه‌ها با تنوع زیاد پروتئین تراپی مو بود.

مو : اما او چه کاری می توانست انجام دهد و چه چیزی او را مجبور به انجام آن بیبی لایت مو کرد؟” سرباز پاسخ بالیاژ مو داد: نمی توانم بگویم. تنها چیزی که می دانم این رنگ مو است که او قانون را زیر پا گذاشته رنگ مو است.» “اما هیچ کس هرگز این کار را نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” “پس او باید بی گناه باکراتینه مو شد، و به زودی آزاد خواهد کراتینه مو شد. امیدوارم حق با شما باکراتینه مو شد، نگهبان. همین الان به من دستور بالیاژ مو داده کراتینه مو شده که او را به زندان ببرم.

رنگ مو دخترونه مد

رنگ مو دخترونه مد : زیرا من نگهبان دروازه لایت و هایلایت مو هستم. تا زمانی که شما را “تمساح خالدار” بازی می کنم، سکوت کنید.” نه خیلی بد پروتئین تراپی مو بود و نه خیلی خوب، اما همه با احترام گوش می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند در حالی که چشمانش را می بست و سرش را از این طرف به آن طرف می چرخاند و نت های ساز کوچک را می نواخت. وقتی همه جا پروتئین تراپی مو بود سرباز با سبیل های سبز گفت: “نگهبان، من اینجا یک زندانی دارم.” “خوب بخشنده! یک زندانی؟” مرد کوچولو از روی صندلی بلند کراتینه مو شد و فریاد زد. “کدوم؟ نه مرد پشمالو؟” “نه، این پسر.” نگهبان دروازه گفت: آه، امیدوارم تقصیر او به اندازه خودش کوچک باکراتینه مو شد.

  بلوند پلاتینه طلایی

یک لباس زندانی از کمد لباس رسمی خود برای من بیاور.” گاردین قفل یک کمد را باز بیبی لایت مو کرد و یک ردای سفید از آن برداشت که سرباز آن را روی اوجو انداخت. از سر تا پا او را پوشانده پروتئین تراپی مو بود، اما دو سوراخ درست جلوی چشمانش داشت، تا بتواند ببیند کجا باید برود. در این لباس پسر ظاهر بسیار عجیبی ارائه بیبی لایت مو کرد. در حالی که گاردین دروازه ای را که از اتاقش به خیابان های شهر زمرد منتهی می کراتینه مو شد باز می بیبی لایت مو کرد.

مرد پشمالو به اسکراپس گفت: “فکر می کنم همانطور که مترسک توصیه بیبی لایت مو کرد، شما را مستقیماً به دوروتی می برم، و گربه شیشه ای و ووزی ممکن رنگ مو است با ما بیایند. اوجو باید با سرباز با سبیل های سبز به زندان برود، اما با او خوب رفتار می نانو کراتین مو شود و شما نیاز دارید. نگران او نباش.” “با او چه خواهند بیبی لایت مو کرد؟” ضایعات پرسید. “این را نمی توانم بگویم. از زمانی که به سرزمین اوز آمدم.

هیچ کس هرگز دستگیر یا زندانی نکراتینه مو شده رنگ مو است – تا زمانی که اوجو قانون را زیر پا گذاشت.” اسکراپس در حالی که موهای نخی خود را با تکان بالیاژ مو دادن سر وصله خورده اش از چشمانش پرت بیبی لایت مو کرد، گفت: “به نظر من آن دختر حاکم شما برای هیچ چیز سروصدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” نمی‌دانم اوجو چه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اما نمی‌توانست خیلی بد باکراتینه مو شد، چون من و تو همیشه با او پروتئین تراپی مو بودیم.

مرد پشمالو به این سخنرانی پاسخی نبالیاژ مو داد و در حال حاضر دختر تکه تکه‌کاری در تحسین شهر شگفت‌انگیزی که وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، همه چیز اوجو را فراموش بیبی لایت مو کرد. آنها به زودی از پسر مونچکین، که توسط سرباز با ویسکرهای سبز در یک خیابان فرعی به سمت زندان هدایت می کراتینه مو شد، جدا کراتینه مو شدند. اوجو احساس بدبختی زیادی می بیبی لایت مو کرد و از خود بسیار شرمنده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو دودی نقره ای

رنگ مو دخترونه مد : اما شروع به عصبانیت می بیبی لایت مو کرد زیرا با او رفتاری شرم آور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. به جای اینکه به عنوان یک مسافر محترم که مستحق پذیرایی و میهمان نوازی پروتئین تراپی مو بود، به شهر زمردی پر زرق و برق وارد نانو کراتین مو شود، او را به عنوان یک جنایتکار، با دستبند و ردایی که همه چیز را از رسوایی عمیق او می دید، آوردند. اوجو ذاتاً ملایم و مهربان پروتئین تراپی مو بود و اگر از قانون اوز سرپیچی می بیبی لایت مو کرد، برای زنده بیبی لایت مو کردن عنک نونکی عزیزش پروتئین تراپی مو بود.

تقصیر او بیشتر بی فکر پروتئین تراپی مو بود تا شریر، اما این واقعیت را تغییر نبالیاژ مو داد که او مرتکب خطا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او ابتدا احساس ناراحتی و پشیمانی می بیبی لایت مو کرد، اما هر چه بیشتر به رفتار ناعادلانه ای که با او می کراتینه مو شد فکر می بیبی لایت مو کرد – صرفاً به این دلیل که آن را چنین می دانست – بیشتر از دستگیری خود ناراحت کراتینه مو شد و اوزما را به خاطر وضع قوانین احمقانه و سپس مجازات افرادی که قوانین احمقانه را سرزنش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

فقط یک شبدر شش برگ! یک گیاه کوچک سبز رنگ که نادیده گرفته کراتینه مو شده و زیر پا می روید. چیدنش چه ضرری میتونه داشته باشه؟ اوجو شروع به فکر بیبی لایت مو کرد که اوزما باید برای سرزمین پریان دوست داشتنی مانند اوز یک حاکم بسیار بد و ظالم باکراتینه مو شد. مرد پشمالو گفت که مردم او را دوست داشتند. اما چگونه می توانستند؟ پسر کوچک مونچکین آنقدر مشغول فکر بیبی لایت مو کردن به این چیزها پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید

رنگ مو دخترونه مد : که بسیاری از زندانیان گناهکار قبل از او فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – که به سختی متوجه شکوه و عظمت خیابان های شهر که از آن عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، کراتینه مو شد. هرگاه با افراد شاد و خندان روبرو می‌کراتینه مو شدند، پسر با شرم سرش را برمی‌گرداند، اگرچه هیچ‌کس نمی‌دانست که چه کسی زیر عبا رنگ مو است. آنها به خانه ای رسیدند که درست در کنار دیوار بزرگ شهر، اما در مکانی آرام و خلوت ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

خانه ای زیبا پروتئین تراپی مو بود، نقاشی کراتینه مو شده و با پنجره های زیاد. قبل از آن باغی پر از گلهای شکوفه پروتئین تراپی مو بود. سرباز با سبیل‌های سبز اوجو را از مسیر سنگ‌ریزه‌ای به سمت در جلو هدایت بیبی لایت مو کرد که در آن در زد. زنی در را باز بیبی لایت مو کرد و با دیدن اوجو در لباس سفیدش فریاد زد: “خدایا! بالاخره یک زندانی. اما چه کوچک، سرباز.” سرباز گفت: “اندازه مهم نیست، تولیدیگل، عزیزم. واقعیت این رنگ مو است که او یک زندانی رنگ مو است.

رنگ مو دخترونه مد : و این که زندان لایت و هایلایت مو هستی و تو زندانبان، وظیفه من رنگ مو است که زندانی را به عهده تو بگذارم.” “درسته. پس بیا داخل، من برای او رسیدی به تو می دهم.” آنها وارد خانه کراتینه مو شدند و از یک سالن به یک اتاق دایره ای بزرگ گذشتند، جایی که زن ردای اوجو را درآورد و با علاقه به او نگاه بیبی لایت مو کرد. پسر به نوبه خود با تعجب به اطراف خود خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا هرگز خواب چنین آپارتمان باشکوهی را ندیده پروتئین تراپی مو بود که در آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه