نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه کار رنگ مو

نمونه کار رنگ مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه کار رنگ مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه کار رنگ مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نمونه کار رنگ مو : گذشته، و به نظر می‌رسد که شخص معتبر او این دارایی‌های او را به‌طور کامل خلاصه و نمونه‌سازی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این ایده به او الهام کراتینه مو شد که فوراً ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به عنوان همسرش به پنساکولا بازگردد.

رنگ مو : بینی‌اش منقار پروتئین تراپی مو بود – این دو چیز او را از خوش‌تیپ پروتئین تراپی مو بودن دور می‌بیبی لایت مو کرد – اما او جذابیتی مطمئن و سبک خاصی داشت و مردان طبقه‌ی بالایی که از او عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خیابان بدون اینکه به او بگویند او پسر پولداری رنگ مو است و به یکی از بهترین مدارس رفته رنگ مو است می دانست. با این وجود، برتری بسیار او او را از موفقیت در کالج باز داشت.

نمونه کار رنگ مو

نمونه کار رنگ مو : یک چیز تشکیل دهنده قبیله. در غرب اسنوب، پول خانواده ها را از هم جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا «مجموعه ها» را تشکیل دهند. در هجده سالگی، زمانی که به نیوهیون رفت، آنسون قد بلند و ضخیم، با چهره ای شفاف و رنگی سالم از زندگی منظمی که در مدرسه داشت، پروتئین تراپی مو بود. موهایش زرد پروتئین تراپی مو بود و به شکلی خنده‌دار روی سرش رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو استقلال با خودپرستی اشتباه گرفته می کراتینه مو شد و به نظر می رسید که امتناع از پذیرش رنگ مو استانرنگ مو داردهای ییل با هیبت مناسب، همه کسانی را که این کار را داشتند، تحقیر می بیبی لایت مو کرد.

بنابراین، مدت ها قبل از فارغ التحصیلی، او شروع به انتقال مرکز زندگی خود به نیویورک بیبی لایت مو کرد. او در خانه اش در نیویورک پروتئین تراپی مو بود – خانه خودش با “نوع خدمتکارانی که دیگر نمی توانی به دست بیاوری” – و خانواده خودش، که به دلیل شوخ طبعی و توانایی خاصی در پیش بردن همه چیز، وجود داشت.

نمونه کار رنگ مو : او به سرعت در حال تبدیل کراتینه مو شدن به مرکز، و مهمانی های دبیوتانت، و دنیای مردانه درست کلوپ های مردانه، و ولگردی وحشیانه گاه و بیگاه با دختران شجاعی پروتئین تراپی مو بود که نیوهیون آنها را فقط از ردیف پنجم می شناخت. آرزوهای او به اندازه کافی متعارف پروتئین تراپی مو بود – آنها حتی سایه بی گناهی را که او روزی با او ازدواج می بیبی لایت مو کرد نیز در بر می گرفت.

  مدل رنگ مو جدید جدید

اما آنها با آرزوهای اکثر مردان جوان تفاوت داشتند زیرا هیچ مهی در آنها وجود نداشت، هیچ کدام از آن کیفیتی که به طور مختلف به عنوان “ایده آلیسم” شناخته می نانو کراتین مو شود، وجود نداشت. “یا “توهم.” انسون بدون هیچ قید و شرطی دنیای دارایی بالا و اسراف زیاد، طلاق و بیهودگی، فحشا و امتیازات را پذیرفت. بیشتر زندگی ما به عنوان یک سازش به پایان می رسد.

زندگی او به عنوان یک سازش آغاز کراتینه مو شد. من و او اولین بار در اواخر تابستان 1917، زمانی که تازه از ییل خارج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ملاقات بیبی لایت مو کردیم و مانند بقیه ما در هیستری سیستماتیک جنگ غرق کراتینه مو شدیم. با لباس سبز آبی نیروی دریایی به پنساکولا آمد، جایی که ارکسترهای هتل «متاسفم عزیزم» را می نواختند و ما افسران جوان با دخترها می رقصیدیم.

همه او را دوست داشتند، و اگرچه او با نوشیدنی‌ها می‌دوید و خلبان خوبی نپروتئین تراپی مو بود، حتی مربیان نیز با احترام خاصی با او رفتار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او همیشه با صدای مطمئن و منطقی خود با آنها صحبت های طولانی می بیبی لایت مو کرد – صحبت هایی که با خلاصی خودش یا بیشتر اوقات یک افسر دیگر از مشکلات قریب الوقوع به پایان می رسید.

او خوشرو، بداخلاق، کراتینه مو شدیداً مشتاق لذت پروتئین تراپی مو بود، و وقتی او عاشق یک دختر محافظه کار و نسبتاً مناسب کراتینه مو شد، همه ما شگفت زده کراتینه مو شدیم. نام او پائولا لژاندر پروتئین تراپی مو بود، زیبایی تاریک و جدی از جایی در کالیفرنیا. خانواده او یک اقامتگاه زمستانی درست خارج از شهر داشتند، و علیرغم بدجنسی او، او بسیار محبوب پروتئین تراپی مو بود. طبقه بزرگی از مردان وجود تمام دکلره مو دارند.

نمونه کار رنگ مو : که خودخواهی آنها طاقت طنز یک زن را نرنگ مو دارد. اما آنسون آن جور نپروتئین تراپی مو بود، و من نمی‌توانستم جذابیت «صداقت» او را درک کنم – این چیزی پروتئین تراپی مو بود که در مورد او می‌گفتم – برای ذهن مشتاق و تا حدودی طعنه‌آمیزش. با این وجود، آنها عاشق کراتینه مو شدند – و با شرایط او. او دیگر به گردهمایی گرگ و میش در بار دسوتا نپیوست و هر زمان که آنها را با هم می دیدند.

  ترکیب رنگ موی بلوند دودی روشن

درگیر یک گفتگوی طولانی و جدی پروتئین تراپی مو بودند که باید چندین هفته به طول انجامید. مدت‌ها بعد او به من گفت که این در مورد چیز خاصی نیست، بلکه از هر دو طرف جملات ناپخته و حتی بی‌معنی تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است – محتوای عاطفی که به تدریج آن را پر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه از روی کلمات، بلکه از جدیت عظیم آن رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این یک نوع هیپنوتیزم پروتئین تراپی مو بود.

اغلب آن را قطع می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و جای خود را به آن طنز ناپسندی می بالیاژ مو دادند که ما آن را سرگرم کننده می نامیم. هنگامی که آنها تنها پروتئین تراپی مو بودند، دوباره از سر گرفته کراتینه مو شد، جدی، کم حرف، و به گونه ای که به یکدیگر حس وحدت در احساس و اندیشه را القا کنند. آن‌ها از هرگونه وقفه‌ای در آن رنجیدند، و حتی در برابر بدبینی خفیف هم‌عصران خود، نسبت به حیله‌گری درباره‌ی زندگی واکنش نشان نبالیاژ مو دادند.

آنها فقط زمانی خوشحال پروتئین تراپی مو بودند که گفتگو در جریان پروتئین تراپی مو بود و جدیت آن مانند درخشش کهربایی یک آتش باز آنها را غرق می بیبی لایت مو کرد. در پایان، وقفه‌ای پیش آمد که آن‌ها از آن ناراضی نپروتئین تراپی مو بودند – با شور شروع به قطع کراتینه مو شدن بیبی لایت مو کرد. به اندازه کافی عجیب، انسون به همان اندازه که او غرق در دیالوگ پروتئین تراپی مو بود و عمیقاً تحت تأثیر آن پروتئین تراپی مو بود، اما در عین حال آگاه پروتئین تراپی مو بود.

نمونه کار رنگ مو : که از طرف او خیلی چیزها غیر صادقانه پروتئین تراپی مو بود و از طرف او خیلی چیزها ساده پروتئین تراپی مو بود. در ابتدا او نیز از سادگی عاطفی او متنفر پروتئین تراپی مو بود، اما با عشق او طبیعت او عمیق تر و شکوفا کراتینه مو شد و دیگر نمی توانست آن را تحقیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او احساس می بیبی لایت مو کرد که اگر بتواند وارد زندگی امن و گرم پائولا نانو کراتین مو شود، خوشحال خواهد کراتینه مو شد. آماده سازی طولانی دیالوگ هر گونه محدودیتی را برطرف بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو برای پشت مو

او برخی از چیزهایی را که از زنان ماجراجوتر آموخته پروتئین تراپی مو بود به او آموخت و او با کراتینه مو شدت مقدس پاسخ بالیاژ مو داد. یک روز بعد از یک رقص آنها موافقت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با هم ازدواج کنند و او نامه ای طولانی درباره او به مادرش نوشت. روز بعد پائولا به او گفت که ثروتمند رنگ مو است و دارای ثروت شخصی نزدیک به یک میلیون دلار رنگ مو است. III دقیقاً مثل این پروتئین تراپی مو بود که می‌توانستند بگویند «هیچ‌کدام از ما چیزی نداریم.

با هم فقیر خواهیم کراتینه مو شد» – به همان اندازه که آنها باید ثروتمند شوند. به آنها همان اشتراک ماجراجویی را بالیاژ مو داد. با این حال، هنگامی که آنسون در آوریل مرخصی گرفت و پائولا و مادرش او را همراهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، او تحت تاثیر جایگاه خانواده‌اش در نیویورک و میزان زندگی آنها قرار گرفت. تنها با انسون برای اولین بار در اتاق هایی که او به عنوان یک پسر در آن بازی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، او پر از احساسی راحت پروتئین تراپی مو بود.

نمونه کار رنگ مو : گویی که کاملاً ایمن پروتئین تراپی مو بود و از او مراقبت می کراتینه مو شد. عکس های آنسون با کلاه جمجمه در اولین مدرسه اش، انسون سوار بر اسب با معشوقه تابستانی مرموز فراموش کراتینه مو شده، انسون در یک گروه همجنسگرایانه از آشورها و ساقدوش عروس در یک عروسی، او را به زندگی جدا از او حسادت بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه