نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی کرم استخوانی

انواع رنگ موی کرم استخوانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی کرم استخوانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی کرم استخوانی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی : سنهور مانوئل در آن زمان از یک تنه جامد که در ابتدا 110 فوت طول و ضخامت زیادی داشت، یک قایق رانی به طول 70 فوت می ساخت. تضاد درختان خرما، که در میان انواع شاخه های رایج رکراتینه مو شد می کنند، هرگز نمی تواند به صحنه یک شخصیت بین گرمسیری بدهد. در اینجا درختان با نخل کلم – یکی از زیباترین نخل های خانواده اش – تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. با ساقه ای به قدری باریک که ممکن رنگ مو است با دو دست به هم بچسبد.

رنگ مو : نوعی چهارطاقی بی ادب را تشکیل می بالیاژ مو دادند. که در مرکز آن انبوهی از قهوه در حال خشک کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بود. این ساختمان‌ها بر روی تپه‌ای کوچک، مشرف به زمین‌های کشت‌کراتینه مو شده، و از هر طرف با دیواری از جنگل‌های سرسبز سبز تیره احاطه کراتینه مو شده‌اند. محصول اصلی این منطقه از کشور قهوه رنگ مو است. هر درخت به طور متوسط ​​سالانه دو پوند محصول می دهد.

انواع رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی

انواع رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی : اما برخی به اندازه هشت می دهند. ماندیوکا یا کاساوا نیز در آن کشت می نانو کراتین مو شود مقدار زیادی هر قسمت از این گیاه مفید رنگ مو است: برگ‌ها و ساقه‌های آن توسط اسب‌ها خورده می‌نانو کراتین مو شود و ریشه‌ها به صورت خمیر در می‌آیند که وقتی خشک و پخته می‌نانو کراتین مو شود، فارینها، ماده اصلی رزق در برزیل را تشکیل می‌دهد. این یک واقعیت عجیب، اگرچه کاملاً شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره

که آب این مغذی ترین گیاه بسیار سمی رنگ مو است. چند سال پیش یک گاو در این فازندا در اثر نوشیدن مقداری از آن مرد. Senhôr Figuireda به من گفت که سال قبل یک کیسه فیجاو یا لوبیا و سه کیسه برنج کاشته رنگ مو است. که اولی هشتاد و دومی سیصد و بیست برابر تولید بیبی لایت مو کرد. چراگاه از گاوهای مرغوب پشتیبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و جنگل آنقدر پر از شکار رنگ مو است که در هر سه روز قبل یک گوزن کشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

این انبوه غذا در هنگام شام خود را نشان می بالیاژ مو داد، جایی که، اگر میزها ناله نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مطمئناً مهمانان ناله می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برای هر فرد انتظار می رود از هر ظرفی بخورد. یک روز، همانطور که فکر می‌بیبی لایت مو کردم، حسابی به‌خوبی محاسبه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم تا هیچ چیز بدون مزه از بین نرود، در کمال تاسف، یک بوقلمون کباب و یک خوک در تمام واقعیت اساسی خود ظاهر کراتینه مو شدند.

در طول وعده های غذایی، شغل مردی پروتئین تراپی مو بود که در هر فرصتی، سگ های شکاری پیر و ده ها کودک سیاه پوست را که با هم می خزیدند، از اتاق بیرون می بیبی لایت مو کرد. تا زمانی که می‌توانست ایده برده‌داری را از بین ببرد، چیزی فوق‌العاده جذاب در این سبک زندگی ساده و مردسالارانه وجود داشت: این یک بازنشستگی و رنگ مو استقلال کامل از بقیه جهان پروتئین تراپی مو بود. به محض ورود هر غریبه ای، ناقوس بزرگی به صدا در می آید.

  ترکیب رنگ مو یخی کریستالی

انواع رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی : معمولاً چند توپ کوچک شلیک می نانو کراتین مو شود. بنابراین این رویبالیاژ مو داد به صخره ها و جنگل ها اعلام می نانو کراتین مو شود، اما به هیچ چیز دیگری. یک روز صبح یک ساعت قبل از روشنایی روز بیرون رفتم تا سکون کراتینه مو شدید صحنه را تحسین کنم. سرانجام، سکوت با سرود صبحگاهی که تمام بدن سیاه‌پوستان برافراشته پروتئین تراپی مو بود، شکست. و به این ترتیب کار روزانه آنها به طور کلی آغاز می نانو کراتین مو شود.

در چنین فضاهایی مانند این، من شک ندارم که بردگان زندگی شاد و راضی تمام دکلره مو دارند. روزهای شنبه و یکشنبه برای خود کار می کنند و در این آب و هوای حاصلخیز دو روز کار برای تأمین معاش یک مرد و خانواده اش برای کل هفته کافی رنگ مو است. [تصویر] 14 آوریل 1832. – با خروج از Socêgo، به ملک دیگری در Rio Macâe رفتیم، که آخرین قطعه زمین کشت کراتینه مو شده در آن جهت پروتئین تراپی مو بود.

طول ملک دو و نیم مایل پروتئین تراپی مو بود و مالک فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که چه تعبالیاژ مو داد عرض رنگ مو دارد. فقط خیلی کوچک این قطعه پاکسازی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با این حال تقریباً هر هکتار قادر به تولید تمام محصولات غنی مختلف یک سرزمین گرمسیری پروتئین تراپی مو بود. با توجه به مساحت عظیم برزیل، به ندرت می توان نسبت زمین کشت کراتینه مو شده را در مقایسه با آنچه در طبیعت باقی مانده رنگ مو است در نظر گرفت: در سنین آینده، چقدر جمعیت وسیعی را پشتیبانی خواهد بیبی لایت مو کرد!

  مدل رنگ زیر مو دخترانه

در سفر روز دوم، راه را چنان بسته یافتیم که لازم پروتئین تراپی مو بود مردی با شمشیر جلو بیاید تا خزنده ها را از بین ببرد. جنگل پر از اشیاء زیبا. سرخس‌های درختی، اگرچه بزرگ نپروتئین تراپی مو بودند، اما از شاخ و برگ‌های سبز روشن و انحنای زیبای شاخه‌هایشان، بسیار شایسته تحسین پروتئین تراپی مو بودند. در غروب باران بسیار کراتینه مو شدیدی بارید، و اگرچه دماسنج روی 65 درجه پروتئین تراپی مو بود، من احساس سرما بیبی لایت مو کردم. به محض اینکه باران متوقف کراتینه مو شد.

مشاهده تبخیر خارق‌العاده‌ای که در سراسر جنگل شروع کراتینه مو شد، کنجکاو پروتئین تراپی مو بود. در ارتفاع صد فوتی تپه ها در بخار سفید متراکمی مدفون پروتئین تراپی مو بودند که مانند ستون های دود از پر درخت ترین قسمت ها و به ویژه از دره ها بلند می کراتینه مو شد. من این پدیده را در چندین موقعیت مشاهده بیبی لایت مو کردم: فکر می کنم به دلیل سطح بزرگ شاخ و برگ رنگ مو است که قبلاً توسط اشعه های خورشید گرم کراتینه مو شده رنگ مو است.

در حین اقامت در این ملک، تقریباً شاهد عینی یکی از آن اعمال وحشیانه ای پروتئین تراپی مو بودم که فقط در یک کشور برده می تواند رخ دهد. به دلیل یک نزاع و دعوا، مالک قصد داشت تمام زنان و کودکان را از برده‌های مرد بگیرد و آنها را جداگانه در حراج عمومی در ریو بفروکراتینه مو شد. علاقه و نه احساس دلسوزی مانع از این عمل کراتینه مو شد.

  رنگ مو مش 90 درصد

در واقع، من باور ندارم که غیرانسانی پروتئین تراپی مو بودن جداسازی سی خانواده که سال ها با هم زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، حتی به ذهن صاحب خانه هم خطور بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. با این حال، به خودم قول می دهم که از نظر انسانیت و احساس خوب، او از رفتار معمول مردان برتر پروتئین تراپی مو بود. شاید بتوان گفت هیچ محدودیتی برای کوری علاقه و عادت خودخواهانه وجود نرنگ مو دارد.

من ممکن رنگ مو است به یک حکایت بسیار کوچک اشاره کنم که در آن زمان بیشتر از هر درنگ مو استان ظلم و ستم مرا تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داد. من با یک رنگ مو که به طور غیر معمول احمق پروتئین تراپی مو بود از یک کشتی عبور می بیبی لایت مو کردم. برای اینکه او را بفهمم، با صدای بلند صحبت می‌بیبی لایت مو کردم و نشانه‌هایی می‌زدم که دستم را نزدیک صورتش می‌بردم. او، گمان می‌کنم.

انواع رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی : فکر می‌بیبی لایت مو کرد که من در شور و اشتیاق لایت و هایلایت مو هستم و می‌خورنگ مو است او را بزند. بلافاصله، با نگاهی ترسیده و چشمانی نیمه بسته، دستانش را رها بیبی لایت مو کرد. من هرگز احساس تعجب، انزجار و شرم را از دیدن مرد قدرتمند بزرگی که می‌ترسد حتی از دفع ضربه‌ای که همانطور که فکر می‌بیبی لایت مو کرد به صورتش وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود را فراموش کنم.

این مرد به پستی پایین تر از بردگی بی پناه ترین حیوان تربیت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. [تصویر] 18 آوریل 1832. – در بازگشت ما دو روز را در Socêgo گذراندیم و من آنها را در جمع آوری حشرات در جنگل به کار گرفتم. تعبالیاژ مو داد بیشتری از درختان، اگرچه بسیار بلند لایت و هایلایت مو هستند، اما دورشان بیش از سه یا چهار فوت نیست. البته تعبالیاژ مو داد کمی از ابعاد بسیار بزرگتر وجود رنگ مو دارد.

  رنگ مو مشکی گارنیر

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱