نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو گلبهی

رنگ مو گلبهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو گلبهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو گلبهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

21 آوریل 2024

رنگ مو گلبهی : ماهیگیری و به ندرت شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است. اما ماهیگیری Oki نه تنها در سراسر ژاپن، بلکه در کره و چین نیز مشهور رنگ مو است. تنها از طریق کشت و زرع دریا رنگ مو است که جزایر شکوفا کراتینه مو شده اند و می توانند سی هزار روح را در ساحلی که اما بخش بسیار کمی از آن را می توان کشت بیبی لایت مو کرد. مقادير بسيار زيادي از ده ماهي به سرزمين اصلي حمل مي نانو کراتین مو شود. اما به من گفته کراتینه مو شده رنگ مو است. که چینی ها بهترین مشتریان Oki برای این محصول لایت و هایلایت مو هستند. اگر عرضه با شکست مواجه نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : اما بعد از آن تجربه، در زمانی که در اوکی پروتئین تراپی مو بودم، مراقب پروتئین تراپی مو بودم که هرگز چیزی را در حضور صاحبش تحسین نکنم. ثانیه 16 هر رنگ مو استان ژاپن گویش خاص خود را رنگ مو دارد. و اوکی، همانطور که در کشوری منزوی انتظار می رود، به ویژه متمایز رنگ مو است. اما در سایگو از گویش ایزومو تا حد زیادی رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. مردم شهر در آداب و رسوم خود بسیار شبیه به مردم محلی ایزومو لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو گلبهی

رنگ مو گلبهی : با دیدن تحسین من، ناگهان چاقویی از آستینش بیرون کشید و قبل از اینکه بتوانم جلوی او را بگیرم، محفظه لوله را از کیسه جدا بیبی لایت مو کرد و به من هدیه بالیاژ مو داد. وقتی آن طناب فوق‌العاده را قطع بیبی لایت مو کرد، تقریباً احساس می‌بیبی لایت مو کردم که او یکی از اعصاب خود را از هم جدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و با این حال، پس از انجام این کار، رد بیبی لایت مو کردن هدیه تا حد زیادی بی ادبانه پروتئین تراپی مو بود. او را وادار بیبی لایت مو کردم که در ازای آن هدیه ای بپذیرد.

  رنگ مو پوست گندمی

در واقع، بسیاری از افراد ایزومو در میان آنها وجود تمام دکلره مو دارند که بیشتر مشاغل بزرگ در دست افراد غریبه رنگ مو است. زنان به اندازه زنان ایزومو جذابیت من را تحت تأثیر قرار نبالیاژ مو دادند: من چندین دختر بسیار زیبا دیدم، اما آنها ثابت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که غریبه لایت و هایلایت مو هستند. با این حال، تنها در کشور رنگ مو است که می توان ویژگی های فیزیکی یک جمعیت را به درستی مطالعه بیبی لایت مو کرد.

کسانی که از جزیره اوکی لایت و هایلایت مو هستند را بهتر می توان در دهکده های ماهیگیری که بسیاری از آنها را بازدید بیبی لایت مو کردم، یاد بیبی لایت مو کرد. همه جا مردان قوی قوی و زنان نیرومند را دیدم. و من را شگفت زده بیبی لایت مو کرد که فراوانی و ارزان پروتئین تراپی مو بودن غذای مغذی فوق العاده به اندازه آب و هوا و ورزش مداوم با این نیرومندی ارتباط رنگ مو دارد. در واقع زندگی در اوکی آنقدر آسان رنگ مو است که مردان سایر سواحل که زندگی برایشان دشوار رنگ مو است.

اگر فرصتی برای کار در آنجا پیدا کنند، حتی با دستمزد کمتر، به اوکی مهاجرت می کنند. تماشای جالبی برای من، دسته‌های وسیع کشتی‌های ماهیگیری پروتئین تراپی مو بود که همیشه، اگر آب و هوا اجازه می‌بالیاژ مو داد، چند ساعت قبل از غروب آفتاب شروع به تیراندازی به سمت دریا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سرعت شگفت‌انگیزی که آن صنایع سبک توسط قایق‌رانان پرخاشگرشان – که بسیاری از آنها زن پروتئین تراپی مو بودند – به حرکت در می‌آمدند.

رنگ مو گلبهی : حکایت از مهارتی داشت که تنها از طریق تجربه‌های صبور نسل‌ها به دست آمده پروتئین تراپی مو بود. موضوع دیگری که مرا شگفت زده بیبی لایت مو کرد، تعبالیاژ مو داد قایق ها پروتئین تراپی مو بود. یک شب در آینده، توانستم سیصد و پنج آتش مشعل را در جلوی چشم بشمارم، که هر یک نشان دهنده یک خدمه پروتئین تراپی مو بود. و من می دانستم که تقریباً از هر کدام از چهل و پنج روستای ساحلی ممکن رنگ مو است در همان زمان همان منظره را ببینم.

  تركيب رنگ موي كرم استخواني

عمده ای از جمعیت در واقع شب های تابستان خود را در دریا می گذرانند. همچنین سفر از ایزومو به هامادا در شب با یک کشتی بخار سریع در فصل ماهیگیری یک مکاشفه رنگ مو است. افق صد مایلی با آتش مشعل روشن رنگ مو است. زحمت یک ساحل در آن روشنایی وسیع آشکار می نانو کراتین مو شود. اگرچه به نظر می رسد که جمعیت انسانی در این خاک بی ثمر به جای از دست بالیاژ مو دادن نیروی خود به دست آورده اند.

به نظر می رسد اسب ها و گاوهای این کشور منحط کراتینه مو شده اند. آنها به طور قابل ملاحظه ای کوچک لایت و هایلایت مو هستند. من گاوهایی را دیدم که خیلی بزرگتر از گوساله های ایزومو نپروتئین تراپی مو بودند، با گوساله هایی به اندازه بز. اسب‌ها یا بهتر بگوییم پونی‌ها متعلق به نژاد خاصی لایت و هایلایت مو هستند که اوکی نسبتاً به آن افتخار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – بسیار کوچک، اما مقاوم. به من گفتند که اسب‌های بزرگ‌تری وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو گلبهی : اما من هیچ کدام را ندیدم و نمی‌توانستم بفهمم که آیا آنها وارداتی لایت و هایلایت مو هستند یا خیر. وقتی برای اولین بار پونی های اوکی را دیدم عجیب به نظر می رسید که اسب جنگی ساساکی تاکاتسونا – که در درنگ مو استان ژاپنی کمتر از اسب Kyrat در تصنیف های کوروگلو معروف نیست – توسط جزیره نشینان اعلام کراتینه مو شد که یک اسب جنگی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. بومی اوکی و آنها سنت تمام دکلره مو دارند که زمانی از اوکی تا میونوسکی شنا می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی قهوه ای مسی روشن بدون دکلره

ثانیه 17 تقریباً هر منطقه و شهر ژاپن میبوتسو یا کمبوتسو خود را رنگ مو دارد. میبوتسوی هر مکانی، تولیدات خاص آن رنگ مو است، چه طبیعی و چه مصنوعی. کمبوتسوی یک شهر یا منطقه، مناظر آن لایت و هایلایت مو هستند – مکان‌هایی که به هر دلیلی ارزش بازدید تمام دکلره مو دارند – مذهبی، سنتی، تاریخی یا لذت‌بخش. معابد و باغ ها، درختان قابل توجه و صخره های کنجکاو کمبوتسو لایت و هایلایت مو هستند.

به همین ترتیب، هر موقعیتی وجود رنگ مو دارد که می توان از آن مناظر زیبا را تماشا بیبی لایت مو کرد، یا مکان هایی که در آن می توان از مناظر جذابی مانند شکوفه بالیاژ مو دادن درختان گیلاس در بهار، سوسو زدن کرم شب تاب در شب های تابستان، سرخ کراتینه مو شدن برگ های افرا لذت برد. در پاییز، یا حتی آن حرکت مار بلند مهتاب بر روی آب که شاعران چینی نام لذت بخش کینریو، “اژدهای طلایی” را به آن بالیاژ مو داده اند.

رنگ مو گلبهی : میبوتسوی بزرگ اوکی مانند ماهی هینومیساکی رنگ مو است. یک ماده غذایی که در چین و ژاپن بسیار مورد تقاضا رنگ مو است. ده ماهی (نوعی قهوه سبز) نامیده می شوند. اما آنهایی که در میونوسکی صید می شوند سفید لایت و هایلایت مو هستند و طولشان به طور متوسط ​​15 اینچ رنگ مو است، در حالی که نمونه های اوکی و هینومیساکی به ندرت از 12 اینچ فراتر می روند و ته مایل به قرمز تمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه