↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرح رنگ مو دخترانه

طرح رنگ مو دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرح رنگ مو دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرح رنگ مو دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

طرح رنگ مو دخترانه : که آیا به خود اجازه پخش در غارت می دهند یا خیر. به طرز وحشیانه ای برای عموم مردم غرغر می کنند و گهگاه حتی یک “ها!” آنها موظف کراتینه مو شدند. خدمه دوربین کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا مکان های خوبی را برای غارت به خاطر تصاویر خوب انتخاب کنند. دزدان دریایی در سبک نمایشی خوب همکاری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مو : ثال، شما نگهبان کشتی خواهید پروتئین تراپی مو بود و غارت را دریافت خواهید بیبی لایت مو کرد و مطمئن شوید که هیچ کس از والدن سوار نمی نانو کراتین مو شود. به اتاق کنترل برگشت. او به گروه های ارتباط عمومی روی آورد و به برنامه های زیر گوش بالیاژ مو داد. ” بولتن ویژه اضطراری! ” صدایی بلند کراتینه مو شد. دزدان دریایی در حال فرود آمدن در شهر انسفیلد، چهل مایلی از شهر والدن لایت و هایلایت مو هستند. به مردم دستور بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

طرح رنگ مو دخترانه

طرح رنگ مو دخترانه : یک شهر کوچک مسکونی با درآمد بالا در حدود چهل مایلی پایتخت سیاره‌ای. او کنترل های خود را برای یک فرود بسیار تدریجی تنظیم بیبی لایت مو کرد. او به جایی رفت که پیروانش صداهای هولناکی از خود در می آوردند و در آنجا چاقوهای خود را می زدند. هدان با جدیت گفت: “ما در عرض سه ربع ساعت به خشکی می رویم و در مهمانی های کمتر از سه نفر غارت می کنیم!

که فوراً تخلیه شوند و تمام اقدامات را به پلیس بسپارند. تکرار کنید! جمعیت انسفیلد را تخلیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تمام اقدامات را به پلیس واگذار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هیچ چیز را با خود نبرید. هدان به نشانه تایید سر تکان بالیاژ مو داد. صدا دوباره بلند کراتینه مو شد: ” بولتن ویژه اضطراری! دزدان دریایی در حال فرود لایت و هایلایت مو هستند … تخلیه … چیزی با خود نبرید … فوراً ترک کنید … ” به کانال دیگری مراجعه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی شرابی بنفش

صدای هیجان زده ای بلند کراتینه مو شد: به نظر می رسد تنها یک کشتی دزدان دریایی رنگ مو است که به شکلی نامعلوم بر فراز انسفیلد معلق کراتینه مو شده رنگ مو است. فرود دزدان دریایی در والدن، غارت شهر انسفیلد توسط آنها، و ترافیک اجتناب ناپذیر در خروج شهروندان قبل از اینکه کشتی دزدان دریایی به زمین برسد، برای اطلاعات پس زمینه در مورد این هیجان انگیزترین رویبالیاژ مو داد تاریخ سیاره، شما را به آنجا می برم اتاق های تحریریه ما “صدایی دیگر فوراً فرا رسید.

به یاد می‌آوریم که چند روز از زمانی که ناوگان دزدان دریایی غول‌پیکر در بالای سرشان، پیامی را به دولت سیاره‌ای فرستادند که هکراتینه مو شدار می‌بالیاژ مو داد کشتی‌های منفرد غارت می‌کنند و به هرگونه مقاومت هکراتینه مو شدار می‌بالیاژ مو دادند . هدان درخششی راضی و دلگرم کننده احساس بیبی لایت مو کرد. ناوگان مهاجر وفادارانه به وعده رهبر خود مبنی بر ارسال نامه ای از فضا در حالی که در مدار والدن پروتئین تراپی مو بود، عمل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

مهاجران البته از محتوای نامه اطلاعی نداشتند. آنها به دلیل وسوسه گناه در جوامعی غیر از جامعه خود، کسی را به زمین نمی فرستادند. آرام، شاد، و وظیفه‌آمیز، قدرت دزدی دریایی هیولایی می‌بالیاژ مو دادند. آنها کاملاً به والدن می‌ترسیدند. و سپس ادامه می‌بالیاژ مو دادند، و صادقانه نامه‌های مشابه و تأثیرات مشابهی را در کریم، و لوهالا، و ترالی، و فاماگوستا، و در سرتاسر ستاره‌های باقی می‌گذاشتند تا زمانی که موجودی پیام‌های خطاب‌کراتینه مو شده تمام کراتینه مو شد.

آنها این عمل محبت آمیز را برای قدردانی از هدان انجام می بالیاژ مو دادند. و هر سیاره ای که آنها بازدید می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با این تصور باقی می ماند که ناوگان بالای سر آنها غارتگران فضایی تشنه به خون رنگ مو است که در حال حاضر کشتی های منفرد را برای جمع آوری غارت می فرستند – که باید بدون مقاومت تسلیم شوند. چنین اکسپدیشن‌های غارتگری باید مرتباً جستجو می‌کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو بلوند تیره

طرح رنگ مو دخترانه : باید تحت مجازات انتقام غیرقابل تصور ناوگان هیولاهای فضا قرار می‌گرفت. اکنون، همانطور که قایق بادبانی بر روی والدن فرود آمد، آن امپراتوری دزدی دریایی افسانه ای اما چشمگیر از تدبیر هودان را نشان بالیاژ مو داد. او با لذت واقعی به برنامه ها گوش می بالیاژ مو داد. زمانی که به اندازه کافی پایین پروتئین تراپی مو بود، حتی عکس‌های بزرگراه‌های مملو از فراریان از شهر غارت‌کراتینه مو شده را برداشت.

او پلیس والدن را دید که ترافیک پرواز را هدایت می بیبی لایت مو کرد. او ترافیک دیگری را دید که به سمت شهر می رفت. والدن متمدن ترین سیاره در خوشه نورمی پروتئین تراپی مو بود، و شهروندانش هیچ نگرانی نداشتند به جز در مورد مسکن هایی که آنها را قادر به تحمل آن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی چیزی واقعاً هیجان انگیز پیدا کراتینه مو شد، آنها می خورنگ مو استند آنجا باشند تا آن را ببینند. قایق بادبانی زیر ابرها فرود آمد.

هدان یک شعله اضطراری را روشن بیبی لایت مو کرد تا فرود بیاید. وقتی در اتاق کنترل نشسته پروتئین تراپی مو بود، کشتی خودش را دید که دوربین های پخش آن را گرفتند و به میلیون ها خانه فرستادند. او تحت تأثیر قرار گرفت. این یک چشم خیره کننده از نور کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود که عمداً با یک فضاپیمای تاریک و مرموز در پشت آن فرود آمد. او گزارش های خبری پرحاشیه را در محل از این اتفاق شنید.

او افرادی را دید که انسفیلد را ترک نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، بازدیدکنندگان مشتاق به آنها پیوستند. او دید که پلیس همه آنها را نگه داشته و دیوانه وار آنها را از منطقه ای که دزدان دریایی باید کار وحشتناک خود را در آنجا شروع کنند دور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هدان حتی از اتاق کنترل خود به طرز لذت بخشی تماشا می بیبی لایت مو کرد که دوربین های پخش با جسارت سقوط واقعی کشتی را نشان می بالیاژ مو دادند.

  ترکیب رنگ موی یخی ابی

طرح رنگ مو دخترانه : باز کراتینه مو شدن آلایت و هایلایت مو هسته دراماتیک درگاه ورودی آن: ظهور دزدان دریایی اصیل در دهانه، تا دندان مسلح، با خشم وحشیانه خراشیده و به خیابان‌های بی‌صدا و متروک شهر که به رحمتشان سپرده کراتینه مو شده‌اند، نگاه می‌کنند. پخش فوق العاده ای پروتئین تراپی مو بود هدان دوست داشت بماند و همه آن را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او کار داشت. او باید بر حمله دزدان دریایی نظارت می بیبی لایت مو کرد. همانطور که معلوم کراتینه مو شد.

به اندازه کافی ساده پروتئین تراپی مو بود. احزاب غارتگر سه دزد دریایی که هرکدام به دنبال غارت می گشتند و به دنبال غارت پروتئین تراپی مو بودند. فیلمبرداران لرزان جرأت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با صدایی لرزان از آنها بخواهند جلوی دوربین های خبری عکس بگیرند. این درخورنگ مو استی پروتئین تراپی مو بود که هیچ جنتلمن دارتی، حتی در یک اقدام دزدی دریایی، نمی توانست رد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها ژست گرفتند و تصاویری از بدخیم پروتئین تراپی مو بودن رافیک ساختند.

طرح رنگ مو دخترانه : مفسران، با افزودن نظرات آگاهانه به تصاویر بسیار هیجان انگیز، مشاهده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که دزدان دریایی لباس دارتی پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، اما به وضوح مشاهده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این بدان معنا نیست که دارت به عنوان یک موجود دزد دریایی کراتینه مو شده رنگ مو است، بلکه فقط برخی از شهروندانش به ناوگان دزدان دریایی ملحق کراتینه مو شده اند. گروه فیلمبرداری سپس با عذرخواهی پرسیدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه