↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی گپ

رنگ مو شامپاینی گپ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی گپ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی گپ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی گپ : یا اینکه کنجکاوی بر ترسو پروتئین تراپی مو بودن آنها غلبه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ اینکه آنها کنجکاو لایت و هایلایت مو هستند مسلم رنگ مو است. زیرا اگر شخصی روی زمین دراز بککراتینه مو شد و بازی های عجیب و غریبی انجام دهد، مثلاً پاهای خود را به هوا پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تقریباً همیشه برای شناسایی او نزدیک می شوند.

رنگ مو : ظاهر بسیار شبیه به چیزی پروتئین تراپی مو بود که از یک ماهی بزرگ که به سرعت در یک سیال نورانی حرکت می بیبی لایت مو کرد انتظار می رفت. به همین دلیل ملوانان آن را نسبت بالیاژ مو دادند. با این حال، در آن زمان، به دلیل فرکانس و سرعت فلاش ها، شک و تردیدهایی در من وجود داشت. من قبلاً اشاره بیبی لایت مو کردم که این پدیده در کشورهای گرم بسیار شایع تر از کشورهای سرد رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی گپ

رنگ مو شامپاینی گپ : و من گاهی اوقات تصور بیبی لایت مو کرده ام که شرایط الکتریکی آشفته جو برای تولید آن بسیار مطلوب رنگ مو است. مطمئناً فکر می‌کنم دریا بعد از چند روز هوای آرام‌تر از معمولی درخشان‌تر رنگ مو است و در این مدت با حیوانات مختلف ازدحام بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. با توجه به اینکه آب باردار با ذرات ژلاتینی در حالت ناخالص رنگ مو است و ظاهر نورانی در همه موارد معمول از هم زدن سیال در تماس با اتمسفر ایجاد می نانو کراتین مو شود.

مایلم در نظر بگیرم که فسفرسانس نتیجه تجزیه ذرات آلی، که با فرآیندی (تقریباً وسوسه می نانو کراتین مو شود که آن را نوعی تنفس بنامیم) اقیانوس پاک می نانو کراتین مو شود. 23 دسامبر . -به پورت دیزایر، واقع در لات رسیدیم. 47 درجه، در ساحل پاتاگونیا. این نهر حدود بیست مایل در داخل خشکی امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد و عرض آن نامنظم رنگ مو است.

کشتی بیگل چند مایلی در ورودی، در مقابل خرابه‌های یک شهرک قدیمی اسپانیایی لنگر انداخت. همان شب به ساحل رفتم. اولین فرود در هر کشور جدید بسیار جالب رنگ مو است، و به خصوص زمانی که، مانند این مورد، تمام جنبه دارای مهر یک شخصیت مشخص و فردی باکراتینه مو شد. در ارتفاع بین دو تا سیصد فوتی بالای برخی از توده‌های پورفیری، دشت وسیعی امتبالیاژ مو داد می‌یابد که واقعاً مشخصه پاتاگونیا رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی مشکی

سطح کاملاً هموار رنگ مو است و از زونا به خوبی گرد و مخلوط با یک زمین سفید تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. در اینجا و آنجا توده های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ای از چمن های سیمی قهوه ای و به ندرت برخی از بوته های کم خار پوشیده کراتینه مو شده اند. هوا خشک و مطبوع رنگ مو است و آسمان آبی خوب به ندرت پوشیده می نانو کراتین مو شود. وقتی در وسط یکی از این دشت‌های بیابانی ایستاده‌ای و به داخل نگاه می‌کنی، منظره عموماً با برجستگی دشت دیگری محدود می‌نانو کراتین مو شود.

نسبتاً بالاتر، اما به همان اندازه همسطح و متروک. و در هر جهت دیگر افق از سراب لرزانی که به نظر می رسد از سطح داغ برمی خیزد نامشخص رنگ مو است. در چنین کشوری سرنوشت اسکان اسپانیایی ها به زودی مشخص کراتینه مو شد. خشکی آب و هوا در بخش عمده ای از سال و حملات گاه گاه خصمانه سرخپوستان سرگردان، رنگ مو استعمارگران را مجبور به ترک ساختمان های نیمه کاره خود می بیبی لایت مو کرد.

با این حال، سبکی که در آن آغاز کراتینه مو شد، نشان دهنده دست قوی و لیبرال اسپانیا در زمان قدیم رنگ مو است. نتیجه همه تلاش ها برای رنگ مو استعمار این سمت از آمریکا در جنوب 41 درجه فلاکت بار پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. Port Famine با نام خود رنج طولانی و کراتینه مو شدید چند صد انسان بدبخت را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که یکی از آنها به تنهایی جان سالم به در برد تا بدبختی های خود را بازگو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در خلیج سنت جوزف، در ساحل پاتاگونیا، یک شهرک کوچک ساخته کراتینه مو شد. اما در یک روز یکشنبه سرخپوستان حمله آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تمام حزب را قتل عام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به جز دو مرد که سالها اسیر پروتئین تراپی مو بودند. در ریو نگرو با یکی از این مردان که اکنون در سن بسیار بالایی قرار داشت صحبت بیبی لایت مو کردم. جانورشناسی پاتاگونیا به اندازه فلور آن محدود رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای طبیعی در خانه

به آرامی در حال خزیدن در اطراف دیده شوند و گاهی اوقات یک مارمولک از این طرف به آن طرف می چرخد. از پرندگان ما سه شاهین مردار و در دره ها چند فنچ و حشره دان داریم. ابیس (Theristicus melanops – گونه‌ای که گفته می‌نانو کراتین مو شود در آفریقای مرکزی یافت می‌نانو کراتین مو شود) در بیابان‌ترین مناطق غیرمعمول نیست: در شکم آنها ملخ، سیکادو، مارمولک‌های کوچک و حتی عقرب یافتم.

رنگ مو شامپاینی گپ : در یک زمان از سال، این پرندگان به صورت دسته جمعی می روند، در زمانی دیگر به صورت جفت، فریاد آنها بسیار بلند و تک رنگ مو است، مانند ناله گواناکو. [9] من در اینجا گونه ای از کاکتوس را یافتم که توسط پروفسور هنسلو توصیف کراتینه مو شده رنگ مو است، تحت نام Opuntia Darwinii (مجله جانورشناسی و گیاه شناسی) ، جلد. من، ص. 466 که به دلیل تحریک پذیری پرچم ها قابل توجه پروتئین تراپی مو بود.

وقتی یک تکه چوب یا انتهای انگشتم را در گل فرو بیبی لایت مو کردم. بخش‌های پریانت نیز روی مادگی بسته می‌شوند، اما الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندتر از پرچم‌ها. گیاهان این خانواده که عموماً به‌عنوان مناطق گرمسیری در نظر گرفته می‌شوند، در آمریکای شمالی ( سفرهای لوئیس و کلارک ، ص 221)، در همان عرض جغرافیایی بالا، یعنی در هر دو مورد، در 47 درجه وجود تمام دکلره مو دارند.

این حشرات در زیر سنگ ها غیر معمول نپروتئین تراپی مو بودند. یک عقرب آدمخوار را دیدم که بی سر و صدا دیگری را می بلعد. [تصویر] گواناکو یا لاما وحشی، چهارپا مشخص دشت های پاتاگونیا رنگ مو است. این نماینده آمریکای جنوبی شتر شرق رنگ مو است. این حیوانی زیبا در حالت طبیعی، با گردن بلند و باریک و پاهای ظریف رنگ مو است. این بیماری در کل بخش های معتدل قاره، تا جنوب جزایر نزدیک کیپ هورن، بسیار رایج رنگ مو است.

  رنگ مو استخوانی دکلره

به طور کلی در گله های کوچک از نیم دوجین تا سی در هر گله زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما در ساحل سنت کروز یک گله را دیدیم که حداقل پانصد گله داشت. آنها به طور کلی وحشی و بسیار محتاط لایت و هایلایت مو هستند. آقای رنگ مو استوکس به من گفت که او یک روز از پشت شیشه گله ای از این حیوانات را دید که ظاهراً ترسیده پروتئین تراپی مو بودند و با سرعت تمام در حال فرار پروتئین تراپی مو بودند.

اگرچه فاصله آنها به قدری زیاد پروتئین تراپی مو بود که او نمی توانست آنها را با چشم غیر مسلح تشخیص دهد. ورزشکار اغلب اولین اخطار حضور آنها را با شنیدن صدای زنگ لرزان عجیب و غریب آنها از فاصله دور دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر او سپس با دقت نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، احتمالاً گله را می بیند که در یک صف در کنار تپه ای دور ایستاده رنگ مو است. با نزدیک‌تر کراتینه مو شدن، چند جیغ دیگر بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو شامپاینی گپ : و در امتبالیاژ مو داد مسیر باریکی که به تپه همسایه می‌رسند، به سمت تپه‌ای به ظاهر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما واقعاً سریع حرکت می‌کنند. اما اگر به طور ناگهانی با یک حیوان یا چند حیوان با هم برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنها عموماً بی حرکت می ایستند و با دقت به او خیره می شوند. سپس شاید چند یاردی حرکت کنید، بچرخید و دوباره نگاه کنید. علت این تفاوت در خجالتی پروتئین تراپی مو بودن آنها چیست؟ آیا آنها یک مرد دوردست را با دشمن اصلی خود پوما اشتباه می گیرند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه