نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو پرکلاغی با مش

رنگ مو پرکلاغی با مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو پرکلاغی با مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو پرکلاغی با مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو پرکلاغی با مش : او اظهار داشت که شواهد مهمی که قبلاً قابل حصول نپروتئین تراپی مو بود، آشکار کراتینه مو شده رنگ مو است. او می تواند شاهدی برای اثبات اینکه جان اف. میلر بارها گفته رنگ مو است که سفیدپوست رنگ مو است، بیاورد. و اینکه یکی از شاهدان متاخر خود میلر، برادر شوهرش، این واقعیت را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : در میان آنها یکی که نامش همیشه از تاریخ نیواورلئان جدا نخواهد کراتینه مو شد، در این درنگ مو استان جای ثابتی رنگ مو دارد. ما کریستین روزلیوس. سال‌ها پیش، یک روز صبح، زمانی که برخی مشاغل مرا به راهروی یکی از ساختمان‌های قدیمی بالیاژ مو دادگاه رو به میدان آرمز آوردند، صدای بلندی از داخل یکی از اتاق‌های بالیاژ مو دادگاه گوش من و عموم را گرفت. بلافاصله از هر طرف مردان با عجله زیبا به سمت نقطه ای که از آنجا پیش رفت آمدند.

رنگ مو پرکلاغی با مش

رنگ مو پرکلاغی با مش : و در نهایت، بدون اینکه به پسرانش بگوید، اگر می‌دانست پسر عموی گمکراتینه مو شده‌شان را کجا پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او نیز مرد. سالها گذشت تقریباً هر سال یک بار دانیل میلر جوان – “u” از وودویل به نیواورلئان پایین آمد. در چنین مواقعی به دنبال اقوام و دوستان قدیمی پدر و عمویش می‌گشت و از بچه‌های گمکراتینه مو شده خبر می‌گرفت.

اما همه بیهوده فرانک و اوا شوبر نیز در غیاب او به این پرس و جو ادامه بالیاژ مو دادند، اما خبری از خبر نکراتینه مو شد. در ضلع جنوبی شهر، شهر جدید لافایت، که اکنون ناحیه چهارم نیواورلئان رنگ مو است، به وجود آمد و بسیاری از رستگاران سابق به آنجا نقل مکان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خیابان های آن نزدیک رودخانه تقریباً به یک ربع آلمانی تبدیل کراتینه مو شد. صدها و صدها مهاجر آلمانی دیگر در میان آنها فرود آمدند و در سالهای قبل بسیاری از آنها رستگار پروتئین تراپی مو بودند.

از در سبز رنگ به داخل اتاقی شلوغ رفتم و بالیاژ مو دادگاه عالی ایالت را در حال جلسه دیدم. مرد کوتاه قد، پهن و ابروی درشتی از جنس آهنی، با موهای نقره ای که از سر رومی بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، تازه بحث خود را در محاکمه نهایی پرونده بزرگی که سال ها در بالیاژ مو دادگاه مطرح پروتئین تراپی مو بود و افراد ممتاز آغاز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. صندلی ها با بالاترین رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای قانونی پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به شنیدن او نشسته پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو شامپاینی فانتزی

وصیت نامه معروف پروتئین تراپی مو بود[26] و به یاد دارم که وقتی وارد کراتینه مو شدم از «شاه لیر» نقل قول می بیبی لایت مو کرد. “اون کیه؟” از مردی پرسیدم که در مطبوعات علیه من جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او زمزمه بیبی لایت مو کرد: «روزلیوس». و نام حدس من را تأیید بیبی لایت مو کرد: گوینده شبیه تمام چیزی پروتئین تراپی مو بود که قبلاً درباره او شنیده پروتئین تراپی مو بودم. کریستین روزلیوس از برانسویک آلمان آمد.

رنگ مو پرکلاغی با مش : جوانی هفده ساله، چیزی بیش از دو سال دیرتر از سالومه مولر و دوستانش. او نیز مانند آنها به عنوان یک مهاجر تحت پرچم هلند درآمد، و مانند آنها هزینه عبور او در نیواورلئان با فروش او به عنوان رستگاری پرداخت کراتینه مو شد. یک چاپخانه خدمات او را به مدت دو سال و نیم خرید. وکیل سالومه به دو دلیل از بالیاژ مو دادگاه تقاضای تعویق موقت بیبی لایت مو کرد.

اول اینکه سن او ممکن رنگ مو است با تهیه یک نسخه از پرونده تولد خودش از دفتر ثبت رسمی زادگاهش لانگن سولتز، فراتر از یک اتفاق مشخص نانو کراتین مو شود، و همچنین برای تهیه آن در نیواورلئان شهادت کسی که به طور حرفه ای در تولد پسرش حضور داشت و سوگند یاد می بیبی لایت مو کرد که این اتفاق چند سال دیرتر از تاریخ ثبت غسل تعمید که به عنوان مدرک پذیرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است.

روزلیوس و یارانش در واقع بانگ می‌زنند: «ما در ارائه شهادت توسط وکیل مخالف آشکارا بر خلاف شواهد قبلی که از آنها پذیرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در اسناد ثبت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، غافلگیر کراتینه مو شدیم. عمل فروش این زن و فرزندانش. از سارا کانبی تا جان فیتز میلر در سال 1835، پسرش لافایت که در آن فقط پنج سال سن رنگ مو دارد، تولد او را با رنگ مو استنباط غیرقابل مقاومت در سال 1830 تثبیت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو موکا شماره ۶

در آن سال بر اساس شهادت ثبت کراتینه مو شده بستگانش سالومه مولر پانزده ساله پروتئین تراپی مو بود. اما تلاش‌های مشترک روزلیوس، آپتون و دیگران بی‌نتیجه ماند و روزنامه‌های روز بعد گزارش بالیاژ مو دادند: «این موضوع که از دیروز ادامه یافت، امروز دوباره مطرح کراتینه مو شد، زمانی که بالیاژ مو دادگاه پس از شنیدن رنگ مو استدلال‌های وکیل، تصمیم گرفت. همان در حال بررسی رنگ مو است.” این باید یک خیال کسل کننده باکراتینه مو شد که تصویری را برای خود ترسیم نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو پرکلاغی با مش : وقتی که یک دو هفته بعد مراجعین در بالیاژ مو دادگاه کلمه قضاوت را می شنوند. نزدیک به پایان ماه ژوئن گرم و دور جنوبی رنگ مو است. قاضی شروع به خواندن با صدای بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شنوندگان او با کسالت منتظر خواندن طولانی تاریخ پرونده لایت و هایلایت مو هستند. همانگونه رنگ مو است که در اینجا آورده ایم: در اینجا از هیچ شهادتی که در دلایل قاضی برای تصمیم خود بی اعتبار کراتینه مو شده رنگ مو است رنگ مو استفاده نکراتینه مو شده رنگ مو است.

در نهایت شواهد خلاصه می‌نانو کراتین مو شود و هرکس برای گرفتن کلمه بعدی حاضر می‌نانو کراتین مو شود. قاضی می‌خواند: «هویت مفروض مبتنی بر دو حالت رنگ مو است: اول، شباهت قابل توجه شاکی به کودک فوق و خانواده آن کودک. کدام علائم در کودک و زن مشابه رنگ مو است این شباهت و این علائم توسط چندین شاهد ثابت می نانو کراتین مو شود آیا برای توجیه من در اعلام همسانی شاکی با کودک آلمانی مورد نظر کافی رنگ مو است.

من به این سوال پاسخ منفی می دهم. ” چه جنجالی در اتاق به وجود آمد وقتی این کلمات شنیده کراتینه مو شد، سوابق بی‌صدا که جلوی من پروتئین تراپی مو بود، نمی‌گوید، یا اینکه آیا در حالی که قاضی ادامه می‌بالیاژ مو داد، همه ساکت پروتئین تراپی مو بودند. اما به قول او این پروتئین تراپی مو بود: “باید اعتراف کنم که به نظر می رسد بستگان خانواده مذکور از بازخریدگان به هویتی که شاکی ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بسیار قاطعانه متقاعد کراتینه مو شده اند.

  رنگ مو استخوانی چه رنگی است

رنگ مو پرکلاغی با مش : با این حال، سلب اموال یک مرد به دلایلی کاملاً دور از ذهن رنگ مو است. به این ترتیب، پیشنهاد می‌کنم دوستان شاکی، اگر صادقانه به عدالت ادعاهای او متقاعد کراتینه مو شده‌اند، سعی کنند با متهمی که صادقانه و منصفانه پول خود را برای او پرداخته رنگ مو است، تلاش کنند. بدون شک او را به خوبی می بینید که با شرایط معقولی از برده ای جدا نانو کراتین مو شود که به سختی می تواند از او انتظار خدماتی داشته باکراتینه مو شد.

برده سفید هنوز برده پروتئین تراپی مو بود. ما مانده ایم که هوای آرام اعزام را تصور کنیم که با آن تعبالیاژ مو داد زیادی از مشاوران حاضر هر برگه ای را که ممکن پروتئین تراپی مو بود داشته باشند جمع آوری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، چند کلمه زمزمه با مشتریان خود رد و بدل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با کلاه در دست، با عجله رفتند و نزد دیگران رفتند. کسب و کار. همچنین دلتنگی آرام و آرام سالومه، ایوا، فرانک، و همسایگان و خویشاوندانشان – اگر چنین پروتئین تراپی مو بود، آنها آنجا پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو پرکلاغی با مش : وقتی بلند کراتینه مو شدند و سالنی را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که دارایی یک مرد مقدس تر از آزادی یک زن پروتئین تراپی مو بود. اما وکیل به آنها امید بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. درخورنگ مو است برای آزمایشی جدید انجام می نانو کراتین مو شود. و اگر این امر رد می کراتینه مو شد، همانطور که احتمالاً می کراتینه مو شد، در آن صورت به دیوان عالی کشور درخورنگ مو است تجدید نظر خواهد کراتینه مو شد. پس این اتفاق افتاد. تنها دو روز بعد، شاکی از طریق یکی از وکلای خود، برادر فرانک آپتون، درخورنگ مو است بالیاژ مو دادرسی جدید بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه