نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه اکسترا

بلوند پلاتینه اکسترا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه اکسترا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه اکسترا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه اکسترا : آنها که به اندازه حشرات و کرم ها کوتوله کراتینه مو شده اند، در میان این سرزمین های پنهانی که دو سال رنگ مو است جنگ باعث سرگردانی یا رکود شهرهای سربازان بر سر گورستان های عمیق و بی کران کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : برخی از آنها در حال حرکت لایت و هایلایت مو هستند و به آرامی موقعیت خود را تغییر می دهند. جویبارها و گریه ها از آنها می آید. مانند پست ها و انبوه زباله، اجساد به هر حال روی مجروحان انباشته می شوند، آنها را فشار می دهند، خفه می کنند، خفه می کنند. برای اینکه بتوانم از پس آن بر بیایم باید به تنه ذبح کراتینه مو شده ای فشار بیاورم که گردنش چشمه ای از خون غرغر رنگ مو است.

بلوند پلاتینه اکسترا

بلوند پلاتینه اکسترا : در فاجعه زمین و خرابه‌های عظیمی که منفجر و منفجر کراتینه مو شده‌اند، بر فراز انبوهی از مجروحان و کشته‌ها که به هم می‌آیند، جنگل متحرک دود کاشته‌کراتینه مو شده در سنگر و در تمام اطراف آن را ناکام می‌گذارند، دیگر چهره‌ای جز آن چیزی نمی‌بیند. ملتهب، قرمز خونی همراه با عرق، چشمک زدن. به نظر می رسد برخی از گروه ها در حال رقصیدن لایت و هایلایت مو هستند که چاقوهای خود را به اهتزاز در می آورند.

آنها شاد، بی نهایت با اعتماد به نفس، وحشی لایت و هایلایت مو هستند. نبرد به طور نامحسوس فرو می نشیند. یک سرباز می گوید: “خب، حالا چه باید بیبی لایت مو کرد؟” دوباره ناگهان در یک نقطه شعله ور می نانو کراتین مو شود. بیست گز آن طرفتر در دشت، در جهت دایره ای که خاکریز خاکستری می سازد، دسته ای از تیرهای تفنگ به صدا در می آید و موشک های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده خود را به دور یک مسلسل مخفی پرتاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که به طور متناوب تف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به نظر می رسد در مشکل رنگ مو است. در زیر بال سایه‌ای نوعی سیاه‌پوست زرد و آبی، مردانی را می‌بینم که دور ماشین چشمک زن را گرفته‌اند و روی آن بسته کراتینه مو شده‌اند. در نزدیکی خود، شبح مسنیل جوزف را تشخیص می‌دهم که مستقیماً فرمان می‌دهد و هیچ تلاشی برای پنهان بیبی لایت مو کردن نقطه‌ای نرنگ مو دارد که صدای انفجارهای پارس به ترتیب تند و ناگهانی می‌آید.

  ترکیب رنگ موی طلایی روشن با دکلره

فلاش از گوشه سنگر بین ما دو نفر می زند. یوسف می ایستد، تاب می خورد، خم می نانو کراتین مو شود و روی یک زانو می افتد. به سمتش دویدم و او آمدن من را تماشا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “این چیزی نیست – ران من. من می توانم به تنهایی در امتبالیاژ مو داد خزیدم.” به نظر می رسد او ساکت، کودکانه، مطیع کراتینه مو شده رنگ مو است. و به آرامی به سمت سنگر می چرخد.

من هنوز دقیقاً همان نقطه ای را در چشمانم می بینم که از آنجا شلیک کراتینه مو شد که به او اصابت بیبی لایت مو کرد و من از سمت چپ به سمت چپ لغزیدم و مسیری انحرافی انجام بالیاژ مو دادم. کسی اونجا نیست من فقط یکی دیگر از تیم هایمان را در همان مأموریت ملاقات می کنم – پارادیس. ما شلوغ مردانی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که تکه‌های آهنی به هر شکلی را بر دوش خود حمل می‌کنند.

سنگر را می بندند و ما را از هم جدا می کنند. آنها فریاد می زنند: “مسلسل تا هفتم گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است”، “دیگر پارس نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک شیطان دیوانه پروتئین تراپی مو بود – جانور کثیف! جانور کثیف!” “الان چه کاری برای انجام بالیاژ مو دادن وجود رنگ مو دارد؟” – “هیچ چیز.” ما آنجا می مانیم، با هم به هم ریخته ایم و می نشینیم. زنده‌ها دیگر نفس نفس نمی‌کشند.

  رنگ موی مش روی مشکی

بلوند پلاتینه اکسترا : مرده‌ها با دود و چراغ‌ها و غوغای تفنگ‌هایی که تا اقصی نقاط زمین می‌پیچند، آخرین تکان‌هایشان را زده‌اند. ما دیگر نمی دانیم کجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. نه زمین و نه آسمان وجود رنگ مو دارد – چیزی جز نوعی ابر. اولین دوره انفعال در درام پر هرج و مرج در حال شکل گیری رنگ مو است و یک سستی عمومی در حرکت و هیاهو وجود رنگ مو دارد. توپخانه کمتر رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هنوز هم آسمان را می لرزاند همانطور که سرفه یک انسان را می لرزاند، اما اکنون دورتر رنگ مو است. شور و شوق از بین می رود و تنها خستگی بی پایانی که برمی خیزد و ما را فرا می گیرد و انتظار بی پایانی که از نو آغاز می نانو کراتین مو شود باقی می ماند. دشمن کجرنگ مو است؟ او مردگانش را همه جا گذاشته رنگ مو است و ما صفوف زندانیان را دیده ایم.

در اینجا دوباره یکی، بی روح، بد تعریف و دودی وجود رنگ مو دارد که در برابر آسمان کثیف ترسیم کراتینه مو شده رنگ مو است. اما به نظر می رسد که بخش عمده آن از دور پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده رنگ مو است. چند تا پوسته به اشتباه اینجا و آنجا به سمت ما می آید و ما آنها را مسخره می کنیم. ما نجات یافته ایم، ساکتیم، تنها بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، در این بیابان که در آن انبوهی از اجساد به صف زندگان می پیوندد.

شب فرا رسیده رنگ مو است. گرد و غبار دور کراتینه مو شده رنگ مو است، اما جای سایه و تاریکی را بر بی نظمی طولانی مدت جمعیت بالیاژ مو داده رنگ مو است. مردها به هم نزدیک می شوند، می نشینند، دوباره بلند می شوند و در حالی که به هم تکیه بالیاژ مو داده اند یا به هم چسبیده اند راه می روند. بین حفره‌هایی که توسط مرده‌های مخلوط مسدود کراتینه مو شده‌اند، دسته‌جمعی جمع می‌شویم و چمباتمه می‌زنیم.

  زیباترین رنگ مو برای چشمان سبز

برخی تفنگ های خود را روی زمین گذاشته اند و در لبه سنگر با بازوهای خود متعادل می گردند. و چون نزدیک می شوند می بینیم که سیاه و سوخته کراتینه مو شده اند، چشمانشان سرخ و گل بریده کراتینه مو شده رنگ مو است. ما به ندرت صحبت می کنیم، اما شروع به فکر بیبی لایت مو کردن می کنیم. ما برانکارد‌هایی را می‌بینیم که شبح‌های تیزشان خم می‌شوند و می‌چرخند.

آنها دو و دو را با بارهای طولانی خود به هم مرتبط آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در سمت ررنگ مو است ما صدای ضربات کلنگ و بیل را می شنود. سرگردانم وسط این آشفتگی غم انگیز. در جایی که بمباران، خاکریز سنگر را در یک شیب ملایم له بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، یک نفر نشسته رنگ مو است. نور ضعیفی همچنان حاکم رنگ مو است. نگرش آرام این مرد در حالی که به صورت بازتابی در مقابل خود نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مجسمه ای و چشمگیر رنگ مو است. خم کراتینه مو شدم، او را سرجوخه برتراند شناختم. صورتش را به سمت من برمی گرداند و احساس می کنم با لبخند متفکرانه اش از میان سایه ها به من نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می گوید: «من می آمدم دنبالت. “آنها برای سنگر نگهبانی ترتیب می دهند تا زمانی که ما از کارهایی که دیگران انجام بالیاژ مو داده اند و در مقابل چه خبر رنگ مو است.

بلوند پلاتینه اکسترا : من شما را با پارادیس سوار نگهبانی دوگانه می کنم، در یک پست شنود که گودکنان تازه حفر بیبی لایت مو کرده اند.” ما سایه‌های رهگذران و کسانی را که نشسته‌اند، با لکه‌های جوهری، تعظیم و خمیده‌اند در نگرش‌های گوناگون زیر آسمان خاکستری، در سراسر جان پناه ویران تماشا می‌کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه