↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی زنان اروپایی

رنگ موی زنان اروپایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی زنان اروپایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی زنان اروپایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

16 آوریل 2024

رنگ موی زنان اروپایی : می‌توانستند با اطمینان خاطر به زندگی کاملاً آسان در این سیاره یا سیاره‌ای دیگر، که توسط زنان دلسوز خدمت و نوازش می‌کراتینه مو شد، بدون هیچ اجباری جز تحسین، منتظر باشند. و به فرمانروایانش احترام بگذارد و رعایای بیشتری برای آنها پرورش دهد.

مو : بلافاصله آنها آنجا پروتئین تراپی مو بودند. آنها از شش منظومه شمسی بازدید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها در گذشته یک سیاره قابل سکونت پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – کمی در سمت کوچک، اما با گرانش خوب، جو کافی و کلاهک های یخی قطبی برای اطمینان از آب و هوای آن. فرود آمدند و جوش خوب پروتئین تراپی مو بود. شهردار بیرون آمد و در مورد او پلک زد. “هه!” با اخم گفت “اگر تا آنجایی که شما می گویید پیش رفته باشیم، به سختی ارزش سفر را داشت!

رنگ موی زنان اروپایی

رنگ موی زنان اروپایی : کهکشان وقتی به آن رسیدند به طرز شگفت انگیزی آشنا پروتئین تراپی مو بود. انواع ستاره‌ای معمولی پروتئین تراپی مو بودند و خوشه‌های ستاره‌ای و بدون شک رانش‌های ستاره‌ای نیز وجود داشت و کیم اکنون کاملاً به ناوبری نجومی عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او به سادگی خورشیدی از نوع sol را انتخاب بیبی لایت مو کرد، کلید تابش را برای توقف سفینه فضایی کوچک در نزدیکی آن قرار بالیاژ مو داد، آن را نشانه گرفت و دکمه ای را فشار بالیاژ مو داد.

کیم پوزخندی زد. او اذعان بیبی لایت مو کرد: «به اندازه کافی عادی به نظر می رسد. “اما شیمی در همه جا یکسان رنگ مو است و گیاهان از کلروفیل در نور خورشید از یک خورشید نوع sol رنگ مو استفاده می کنند. ساقه ها و برگ ها در هر جایی رکراتینه مو شد می کنند و کارآمدترین حیوانات خون گرم خواهند پروتئین تراپی مو بود. با توجه به شرایط مشابه، شما در همه جا تکامل موازی خواهید داشت.” شهردار گفت: “هوم.” سیاره ای مانند این برای هر یک از چهار پسر من که اکنون در آن مستقر شوند.

  انواع رنگ مو دودی

وقتی با آن موش های صناب ​​ساکن کراتینه مو شدیم – سیاره یک سیاره مطلوب پروتئین تراپی مو بود. رنگ مو استارشاین در جایی آرام گرفته پروتئین تراپی مو بود که رشته کوهی از تپه‌های سرسبز، عجیب و غریب و پوشیده از جنگل برخرنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود، که دور و بر دریای سبز رنگ می‌رسید . هیچ چیز کاملاً آشنا و هیچ چیز کاملاً عجیبی در نظر نپروتئین تراپی مو بود. شهردار به سمت یک محصول صخره‌ای رفت و دید بهتری داشت. “آدم بیچاره!” دونا به آرامی گفت. “وقتی متوجه می نانو کراتین مو شود.

که ما هرگز نمی توانیم برگردیم، و فقط ما سه نفر اینجا خواهیم پروتئین تراپی مو بود، در حالی که اتفاقات وحشتناکی رخ می دهد – بازگشت به خانه.” اما حالت کیم ناگهان تیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او به آرامی گفت: “فکر می‌کنم راهی برای بازگشت می‌بینم. داشتم فکر می‌بیبی لایت مو کردم جایی به این دورتر برای جابه‌جایی امپراتوری سیناب ایده‌آل خواهد پروتئین تراپی مو بود. درست رنگ مو است، آنها همه را به قتل رسانده‌اند.

مردانی در نوزده یا بیست سیاره، اما ما نمی‌توانستیم با کشتن همه آنها در عوض چیزی را تعمیر کنیم. “اگر ما آنها را به اینجا منتقل کنیم، افراد دیگری برای طعمه بیبی لایت مو کردن آنها وجود نداشت. آنها از فرصت های از دست رفته خود برای هرزگی پشیمان می کراتینه مو شدند، اما مجازات واقعی آنها این پروتئین تراپی مو بود که باید یاد بگیرند که شایسته باشند.

رنگ موی زنان اروپایی : برای زنده ماندن. این پاسخی بسیار دقیق به بزرگترین مشکل جنگ با سیناب رنگ مو است – حل و فصل پس از جنگ. “اما ما هیچ شانسی برای بازگشت نداریم، نه؟” “اگر می خورنگ مو استیم آنها را به اینجا بفرستیم، چگونه این کار را انجام بالیاژ مو دادیم؟” کیم پرسید. “البته توسط فرستنده ماده. یک گیرنده در اینجا راه اندازی کراتینه مو شده رنگ مو است.

همانطور که قبلاً در وجود داشت – که یک فرستنده روی آن تنظیم می کراتینه مو شد. وقتی فرستنده روی گیرنده تنظیم می‌نانو کراتین مو شود، نمی‌توانید آن را از دست بدهید. اما درایو فرستنده ما دقیقاً همین رنگ مو است – فرستنده‌ای که کشتی و خودش را می‌فرستد، با بخشی که برای دریافت خودش نیز تنظیم کراتینه مو شده رنگ مو است. “من عنصر دریافت کننده را برای رنگ مو استفاده بعدی در اینجا تنظیم می کنم.

  بلوند نسکافه ای پلاتینه

و عنصر فرستنده را با Ades تنظیم می کنم. ما به ایستگاه آنجا می رسیم و همه شگفت زده خواهند کراتینه مو شد.” مکثی بیبی لایت مو کرد و تامل برانگیز صحبت بیبی لایت مو کرد. “یک جنگ عجیب، این. ما هیچ سلاحی نداریم و قبل از شروع جنگ به حل و فصل پس از جنگ می رسیم. ما تصمیم گرفته ایم که چگونه از کشتن دشمنان خود جلوگیری کنیم قبل از اینکه مطمئن شویم چگونه آنها را شکست خواهیم بالیاژ مو داد و من شک دارم که مردها بهتر رنگ مو است.

رنگ موی زنان اروپایی : در خانه بمانند و بگذارند زنان برای جنگ بیرون بروند. مطمئن نیستم که دوستش داشته باشم.” دست به کار کراتینه مو شد. در عرض دوازده ساعت، نیمی از محرک فرستنده ستاره شاین برداشته کراتینه مو شد و بر روی سیاره بی نام کهکشانی که پیش از آن بشر حتی تصورش را هم نمی بیبی لایت مو کرد، راه اندازی کراتینه مو شد. در عرض پانزده ساعت رنگ مو استارشاین ، نسبتاً لنگان، بلند کراتینه مو شد.

یک ساعت بعد، کیم بخش فرستنده حرکت کشتی کوچک را با دقت به ایستگاه دریافت ماده در Ades تنظیم بیبی لایت مو کرد. به این ترتیب، و تنها در آن راه، کشتی ناگزیر به کهکشان اصلی بشریت خواهد رسید. و دکمه ای را فشار بالیاژ مو داد. به جای پایین آمدن از آسمان، به ایستگاه ماده در Ades رسید. و مردم در آدس تعجب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

شهاب مصنوعی البته هیچ حرکت جنگی آشکاری از طرفین صورت نگرفته پروتئین تراپی مو بود. آدس در فضا شنا بیبی لایت مو کرد، سیاره ای منفرد که به دور خورشید کوچک خود می چرخید. در اطراف آن هزاران میلیون ستاره که خورشیدهای کهکشان اول پروتئین تراپی مو بودند می درخشید. در همان نزدیکی، روشن و چشمک نخورده، سیناب و خیو و فانیس بزرگترین خورشیدهای خوشه ستاره ای پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی قرمز برای پوست سبزه

که در حال تبدیل کراتینه مو شدن به امپراتوری سیناب پروتئین تراپی مو بودند. 20 سیاره – بیست و یک سیاره با Khiv Five – قبلاً از بقیه کهکشان جدا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، ظاهراً به دلیل شکست فرستنده های ماده آنها. در واقع آن بیست سیاره مهد یک نوع جدید و وحشتناک از تمدن پروتئین تراپی مو بودند. در جهان‌های مسکونی دیگر، هر نوع رنگ مو استببالیاژ مو داد قابل تصوری به وجود آمده پروتئین تراپی مو بود، که توسط مدار انضباطی که هر شهروندی را در تمام لحظات زندگی‌اش تحت الحمایه دولتش قرار می‌بالیاژ مو داد، حفظ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

در بیشتر دنیاها، پادشاهان و الیگارش ها از ارضای بدوی قدرت خودسرانه لذت می بردند. غریزه‌ای هنوز در میان انسان‌ها وجود رنگ مو دارد که اجازه می‌دهد قدرت به خودی خود به هدف تبدیل نانو کراتین مو شود و هنگامی که به دست می‌آید بدون هدف اعمال نانو کراتین مو شود مگر برای نمایش خود. برخی از مردان از قدرت برای تحمیل تسلیم مذبوحانه یا نوکری حنایی یا وحشت کراتینه مو شدید رنگ مو استفاده می کنند.

رنگ موی زنان اروپایی : در امپراتوری سیناب بزرگ، صرفاً این تازگی وجود داشت که حاکمان هوس ستایش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – و به آن رسیدند. بدون شک مشتاق ترین، وفادارترین و پرشورترین رعایایی که تا به حال در بین مردم شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود به فرمانروایان سیناب خدمت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هر عضوی از جمعیت مذکر سیناب – که در آن زنان عملاً گونه‌ای پست‌تر از حیوانات به حساب می‌آمدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه