نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی دوماسی

رنگ مو شامپاینی دوماسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی دوماسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی دوماسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی دوماسی : مسافت حدود 580 مایل جغرافیایی رنگ مو است و سفر به طور کلی در پنجاه روز انجام می نانو کراتین مو شود. این گاری ها بسیار بلند، باریک و کاهگلی با نی لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : کمتر کشوری دستخوش تغییرات چشمگیرتر کراتینه مو شده رنگ مو است. گله های بی شماری از اسب ها، گاوها و گوسفندان، نه تنها تمام جنبه های گیاهی را تغییر بالیاژ مو داده اند، بلکه گواناکو، آهو و شترمرغ را تقریباً از بین برده اند. تغییرات بی شمار دیگری نیز باید صورت گرفته باکراتینه مو شد. خوک وحشی در برخی قسمت ها احتمالاً جایگزین پکاری می نانو کراتین مو شود. زوزه‌کشی دسته‌های سگ‌های وحشی در کناره‌های جنگلی نهرهای کم‌تکرار شنیده می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو شامپاینی دوماسی

رنگ مو شامپاینی دوماسی : و گربه معمولی که به یک حیوان بزرگ و خشن تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است، در تپه های سنگی ساکن رنگ مو است. همانطور که اشاره بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، افزایش تعبالیاژ مو داد لاشه کرکس، از زمان معرفی حیوانات اهلی، باید بی نهایت زیاد پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. و ما دلایلی برای این باور آورده ایم که آنها دامنه جنوبی خود را گسترش بالیاژ مو داده اند. بدون شک بسیاری از گیاهان، علاوه بر کاردون و رازیانه، طبیعی کراتینه مو شده اند.

بنابراین جزایر نزدیک دهانه پارانا با درختان هلو و پرتقال پوشیده کراتینه مو شده اند که از دانه هایی که آب رودخانه به آنجا منتقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سرچشمه می گیرد. می گوید که کاردون و کنگر هر دو وحشی لایت و هایلایت مو هستند. دکتر هوکر ( مجله گیاه‌شناسی ، جلد lv. p. 2862) انواع سینارا را از این بخش از آمریکای جنوبی تحت نام توصیف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ موی شکلاتی موکا

که گیاه شناسان در حال حاضر به طور کلی توافق تمام دکلره مو دارند که کاردون و کنگر گونه های یک گیاه لایت و هایلایت مو هستند. می توانم اضافه کنم که یک کشاورز باهوش به من اطمینان بالیاژ مو داد که در باغی متروک مشاهده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که کنگر فرنگی در حال تبدیل کراتینه مو شدن به کاردون معمولی رنگ مو است. دکتر هوکر معتقد رنگ مو است که توصیف واضح هد از خار پامپاس در مورد کاردون صدق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما این یک اشتباه رنگ مو است.

کاپیتان هد به گیاهی اشاره بیبی لایت مو کرد که چند خط پایین تر با عنوان خار غول پیکر ذکر بیبی لایت مو کردم. آیا این یک خار واقعی رنگ مو است، من نمی دانم. اما کاملاً با کاردون متفاوت رنگ مو است. و بیشتر شبیه خار به درستی به نام. در حالی که در گاردیا اسب‌ها را عوض می‌بیبی لایت مو کردیم، چندین نفر از ما در مورد ارتش سؤال می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، – من هرگز چیزی شبیه به شور و شوق برای روزاس و موفقیت در «عادلانه‌ترین جنگ‌ها، به خاطر بربرها» ندیدم.

رنگ مو شامپاینی دوماسی : این تعبیر، باید اعتراف بیبی لایت مو کرد، بسیار طبیعی رنگ مو است، زیرا تا این اواخر، نه مرد، نه زن و نه اسب از حملات سرخپوستان در امان نپروتئین تراپی مو بودند. ما یک روز طولانی را بر روی همان دشت سرسبز غنی، پر از گله های مختلف، و اینجا و آنجا یک رنگ مو استانسیای منفرد، و یک درخت امبو داشتیم. در غروب باران کراتینه مو شدیدی بارید: وقتی به یک پست خانه رسیدیم، صاحب خانه به ما گفت که اگر پاسپورت معمولی نداشتیم.

  رنگ طلایی براق برای مو

باید پاسپورت خود را تحویل دهیم، زیرا دزدان بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بودند، او به هیچ‌کس اعتماد نخواهد بیبی لایت مو کرد. با این حال، وقتی پاسپورت من را که با «ال ناتورالیستا دون کارلوس» شروع می‌کراتینه مو شد خواند، احترام و متانت او مانند سوء ظن قبلی‌اش نامحدود پروتئین تراپی مو بود. من گمان می‌کنم که یک طبیعت‌گرا چه چیزی می‌تواند باکراتینه مو شد، نه او و نه هموطنانش هیچ ایده‌ای نداشتند.

اما احتمالا عنوان من چیزی از ارزش خود را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است. 20 سپتامبر . -در اواسط روز به بوئنوس آیرس رسیدیم. حومه شهر بسیار زیبا به نظر می رسید، با پرچین های آگاو و درختان زیتون، هلو و بید که همه فقط برگ های سبز تازه خود را بیرون می ریختند. سوار به خانه آقای لومب تاجر انگلیسی رفتم که در مدت اقامتم در کشور به لطف و مهمان نوازی او بسیار مدیون پروتئین تراپی مو بودم.

شهر بوئنوس آیرس بزرگ رنگ مو است. [10] و من باید فکر کنم یکی از منظم ترین در جهان رنگ مو است. هر خیابان نسبت به خیابانی که از آن می گذرد زوایای قائمه رنگ مو دارد و به موازات هم فاصله تمام دکلره مو دارند، خانه ها به صورت مربع های توپر با ابعاد مساوی جمع می شوند که به آنها کوادرا می گویند. از سوی دیگر، خانه ها خود مربع های توخالی لایت و هایلایت مو هستند. همه اتاق ها به یک حیاط کوچک و منظم باز می شوند.

آنها معمولاً تنها یک طبقه لایت و هایلایت مو هستند، با سقف های مسطح، که دارای صندلی لایت و هایلایت مو هستند، و ساکنان آن در تابستان بسیار رفت و آمد می کنند. در مرکز شهر پلازا قرار رنگ مو دارد که دفاتر عمومی، قلعه، کلیسای جامع و غیره در آن قرار تمام دکلره مو دارند. اینجا هم نایب های قدیم قبل از انقلاب کاخ های خود را داشتند. مجموعه کلی ساختمان ها دارای زیبایی معماری قابل توجهی رنگ مو است.

  رنگ موی مسی عسلی بدون دکلره

اگرچه هیچ کدام به تنهایی نمی توانند به هیچ یک از آنها مباهات کنند. [10] گفته می نانو کراتین مو شود که 60000 سکنه رنگ مو دارد. Monte Video، دومین شهر مهم در سواحل پلاتا، 15000 نفر رنگ مو دارد. مرجان بزرگ ، جایی که حیوانات برای ذبح برای تامین غذای این جمعیت گوشتخوار نگهداری می‌شوند، یکی از بهترین مناظری رنگ مو است که ارزش دیدن را رنگ مو دارد. قدرت اسب در مقایسه با گاو کاملاً حیرت‌انگیز رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی دوماسی : مردی سوار بر اسب که لازو خود را دور شاخ‌های حیوانی انداخته رنگ مو است، می‌تواند آن را به هر کجا که می‌خواهد بککراتینه مو شد. حیوانی که با پاهای دراز زمین را شخم می‌زند و تلاش‌های بیهوده‌ای برای مقاومت در برابر نیرو انجام می‌دهد، معمولاً با سرعت تمام به یک طرف می‌جهد. اما اسب که فوراً برای دریافت شوک برمی گردد، چنان محکم می ایستد.

که گاو تقریباً به پایین پرتاب می نانو کراتین مو شود و شگفت آور رنگ مو است که گردن آنها شکسته نکراتینه مو شده رنگ مو است. با این حال، مبارزه با قدرت منصفانه نیست. دور اسب با گردن دراز کراتینه مو شده گاو مطابقت رنگ مو دارد. به روشی مشابه، یک مرد می تواند وحشی ترین اسب را، اگر با لازو گرفتار نانو کراتین مو شود، درست پشت گوش نگه رنگ مو دارد. هنگامی که گاو نر به نقطه ای که قرار رنگ مو است ذبح نانو کراتین مو شود کشیده نانو کراتین مو شود.

ماتادور با احتیاط زیاد عضلات همسترینگ را قطع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس مرگ بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود زیر؛ صدایی که بیش از هر چیزی که من می شناسم بیانگر عذاب کراتینه مو شدید رنگ مو است. من اغلب آن را از راه دور متمایز بیبی لایت مو کرده ام، و همیشه می دانستم که مبارزه در آن زمان به پایان خود نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. تمام منظره وحشتناک و طغیان‌کننده رنگ مو است: زمین تقریباً از رنگ مو استخوان ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی قرمز زنانه

و اسب ها و سواران غرق در غم و اندوه لایت و هایلایت مو هستند. مایل انگلیسی از بوئنوس آیرس، در سواحل پارانا قرار رنگ مو دارد، حرکت بیبی لایت مو کردم. جاده های محله شهر بعد از هوای بارانی فوق العاده بد پروتئین تراپی مو بود. من هرگز نباید فکر می بیبی لایت مو کردم که ممکن رنگ مو است یک واگن گاو نر در امتبالیاژ مو داد خزیده باکراتینه مو شد: همانطور که پروتئین تراپی مو بود، آنها به ندرت با سرعت یک مایل در ساعت می رفتند و مردی جلوتر پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شامپاینی دوماسی : تا بهترین خط را برای انجام این تلاش بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاوها به طرز وحشتناکی خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند: این اشتباه بزرگی رنگ مو است که تصور کنیم با بهپروتئین تراپی مو بود جاده ها و سرعت سفر سریع، رنج حیوانات به همان اندازه افزایش می یابد. تناسب، قسمت. از قطاری از واگن ها و گروهی از جانوران در جاده آنها به مندوزا گذشتیم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱