↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی رو دکلره

رنگ مو شامپاینی رو دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی رو دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی رو دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی رو دکلره : این دو روز به خاطر سردرد روی تختم حبس کراتینه مو شدم. پیرزنی خوش اخلاق که به من مراجعه بیبی لایت مو کرد، از من آرزو بیبی لایت مو کرد که بسیاری از درمان های عجیب و غریب را امتحان کنم.

رنگ مو : در هند [2] یک جنس ماهیگیری از جغدها وجود رنگ مو دارد که به همین ترتیب خرچنگ را صید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. [2] مجله انجمن آسیایی. ، جلد v, p. 363. عصر از ریو آرسیف بر روی یک قایق ساده از بشکه هایی که به هم چسبیده پروتئین تراپی مو بودند گذشتیم و در پست خانه در طرف دیگر خوابیدیم. من امروز برای سی و یک لیگ به کرایه اسب پرداختم. و با اینکه خورشید به کراتینه مو شدت داغ پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شامپاینی رو دکلره

رنگ مو شامپاینی رو دکلره : گاهی اوقات در غروب ممکن رنگ مو است صدای جیغ آنها شنیده نانو کراتین مو شود. در شکم دو نفر یافتم که بقایای موش را باز بیبی لایت مو کردم و روزی مار کوچکی را دیدم که کشته کراتینه مو شد و برد. گفته می نانو کراتین مو شود که مارها طعمه رایج آنها در طول روز لایت و هایلایت مو هستند. می‌توانم در اینجا برای نشان بالیاژ مو دادن انواع مختلف جغدهای غذایی ذکر کنم که گونه‌ای که در میان جزایر مجمع‌الجزایر کشته کراتینه مو شده‌اند، شکمش پر از خرچنگ‌های با جثه خوب رنگ مو است.

اما کمی خسته پروتئین تراپی مو بودم. وقتی کاپیتان هد از سواری پنجاه لیگ در روز صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تصور نمی کنم مسافت مسافت برابر با 150 مایل انگلیسی باکراتینه مو شد. در هر صورت، سی و یک لیگ تنها 76 مایل در یک خط مستقیم پروتئین تراپی مو بود، و در یک کشور باز، باید فکر کنم چهار مایل اضافی برای چرخش، مقدار کافی خواهد پروتئین تراپی مو بود. 29 و 30 ام. – ما به سوار کراتینه مو شدن بر روی دشت هایی با همان شخصیت ادامه بالیاژ مو دادیم.

  مدل رنگ مو برای عروس

در سن نیکولاس اولین بار رودخانه نجیب پارانا را دیدم. در پای صخره ای که شهر روی آن قرار رنگ مو دارد، چند کشتی بزرگ لنگر انداخته پروتئین تراپی مو بودند. قبل از رسیدن به روزاریو، از سالادیلو عبور بیبی لایت مو کردیم، نهری از آب روان و شفاف، اما آنقدر شور که نمی‌توان نوشیدند. روزاریو شهر بزرگی رنگ مو است که بر روی دشتی مرده ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که صخره ای به ارتفاع حدود شصت فوت بر فراز پارانا تشکیل می دهد.

رودخانه در اینجا بسیار وسیع رنگ مو است، با جزایر زیادی که کم ارتفاع و پر درخت لایت و هایلایت مو هستند و همچنین ساحل مقابل. اگر جزایر خطی نپروتئین تراپی مو بود که به تنهایی ایده آب جاری را به وجود می آورد، منظره ای شبیه یک دریاچه بزرگ خواهد پروتئین تراپی مو بود. صخره ها زیباترین قسمت لایت و هایلایت مو هستند. گاهی اوقات آنها کاملاً عمود لایت و هایلایت مو هستند و به رنگ قرمز لایت و هایلایت مو هستند.

در زمان های دیگر در توده های بزرگ شکسته، پوشیده از کاکتوس ها و درختان میموزا. با این حال، عظمت واقعی رودخانه عظیمی مانند این از انعکاس اینکه چقدر وسیله ارتباطی و تجاری بین یک ملت و ملت دیگر شکل می‌گیرد ناشی می‌نانو کراتین مو شود. تا چه مسافتی را طی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و از چه قلمرو وسیعی، حجم عظیمی از آب شیرین را که از کنار پای شما می گذرد.

رنگ مو شامپاینی رو دکلره : تخلیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. [تصویر] برای بسیاری از لیگ‌های شمال و جنوب سن نیکلاس و روزاریو، کشور واقعاً هم سطح رنگ مو است. به ندرت چیزی که مسافران در مورد مسطح پروتئین تراپی مو بودن کراتینه مو شدید آن نوشته اند می تواند باکراتینه مو شد اغراق محسوب می نانو کراتین مو شود. با این حال، هرگز نتوانستم نقطه ای را پیدا کنم که با چرخش آلایت و هایلایت مو هسته به دور، اجسام در فواصل دورتر در برخی جهات نسبت به جهات دیگر دیده نشوند.

  زیباترین مدل رنگ مو

و این آشکارا نابرابری را در دشت ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در دریا، چشم انسان شش فوت از سطح آب بالاتر رنگ مو است، افق او دو مایل و چهار پنجم فاصله رنگ مو دارد. به همین ترتیب، هر چه دشت ترازتر باکراتینه مو شد، افق در این محدوده‌های باریک نزدیک‌تر می‌نانو کراتین مو شود. و این، به نظر من، به کلی آن عظمتی را که می‌توان تصور می‌بیبی لایت مو کرد یک دشت سطح وسیعی در اختیار داشت، از بین می‌برد.

با نور ماه شروع بیبی لایت مو کردیم و با طلوع خورشید به ریو ترسرو رسیدیم. این رودخانه سالادیلو نیز نامیده می نانو کراتین مو شود و این نام شایسته رنگ مو است زیرا آب آن شور رنگ مو است. بیشتر روز را اینجا می ماندم و به دنبال رنگ مو استخوان های فسیلی می گشتم. علاوه بر دندان کامل توکسودون، و بسیاری از رنگ مو استخوان‌های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده، دو اسکلت عظیم را در نزدیکی یکدیگر پیدا بیبی لایت مو کردم.

که به شکل برجسته‌ای از صخره عمود بر پارانا بیرون زده پروتئین تراپی مو بودند. با این حال، آنها به قدری کاملاً پوسیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که من فقط توانستم تکه های کوچک یکی از دندان های مولر بزرگ را از بین ببرم. اما اینها برای نشان بالیاژ مو دادن اینکه بقایای بقایای متعلق به یک مرنگ مو استودون کافی رنگ مو است، احتمالاً به همان گونه ای که قبلاً باید در کوردیلرا در پرو علیا به تعبالیاژ مو داد زیاد ساکن پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد.

مردانی که مرا سوار قایق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند گفتند آنها مدت‌هرنگ مو است که از این اسکلت‌ها می‌شناختند و اغلب از خود می‌پرسیدند که چگونه به آنجا رسیده‌اند: ضرورت یک نظریه احساس می‌کراتینه مو شد، آنها به این نتیجه رسیدند که مانند مرنگ مو استودون قبلاً حیوانی در حال نقب پروتئین تراپی مو بود! غروب سوار بر یک پله دیگر کراتینه مو شدیم و از مونگ عبور بیبی لایت مو کردیم، نهر شور دیگری که خاک‌های شستشوی پامپاس را به همراه داشت.

  رنگ مو زنانه سبز

کوروندا گذشتیم که از مجلل باغ هایش یکی از زیباترین روستاهایی پروتئین تراپی مو بود که دیدم. از این نقطه تا سنت Fé جاده خیلی امن نیست. بخش غربی پارانا به سمت شمال ساکن نیست. و از این رو هندی ها گاهی تا این حد پایین می آیند و مسافران راه نشین. طبیعت این کشور نیز به این امر کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا به جای یک دشت علفزار، جنگلی باز وجود رنگ مو دارد که از میموزاهای خاردار کم تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی رو دکلره : از چند خانه رد کراتینه مو شدیم که غارت کراتینه مو شده و متروک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ما همچنین یک منظره را دیدیم که راهنمایان من با رضایت بالایی از آن دیدن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این اسکلت یک سرخپوست پروتئین تراپی مو بود که پوست خشک کراتینه مو شده آن روی رنگ مو استخوان آویزان پروتئین تراپی مو بود و به شاخه درخت آویزان پروتئین تراپی مو بود. صبح به St. Fé رسیدیم. از مشاهده اینکه تفاوت تنها سه درجه عرض جغرافیایی بین این مکان و بوئنوس آیرس چقدر باعث تغییر آب و هوا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود شگفت زده کراتینه مو شدم.

این از لباس و چهره مردان – از بزرگ کراتینه مو شدن درختان آمبو – تعبالیاژ مو داد کاکتوس‌های جدید و گیاهان دیگر – و به‌ویژه از پرندگان مشهود پروتئین تراپی مو بود. در عرض یک ساعت به تعبالیاژ مو داد نیم دوجین پرنده اشاره بیبی لایت مو کردم که هرگز در بوئنوس آیرس ندیده پروتئین تراپی مو بودم. با توجه به اینکه هیچ مرز طبیعی بین این دو مکان وجود نرنگ مو دارد و شخصیت کشور تقریباً مشابه رنگ مو است، تفاوت بسیار بیشتر از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که باید انتظار داشتم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه