↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند زیتونی تیره

رنگ مو بلوند زیتونی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند زیتونی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند زیتونی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

16 آوریل 2024

رنگ مو بلوند زیتونی تیره : که من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که او موفق خواهد کراتینه مو شد راهی برای محافظت پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شما.” این امر دوروتی و مرد پشمالو را نسبتاً مضطرب بیبی لایت مو کرد، زیرا آنها آنقدر که به نظر می رسید کاپیتان به خرد پسر روباه اعتماد نداشتند.

مو : در مورد جمع روباه‌هایی که برای صرف شام با غریبه‌ها جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، لباس‌های زیبای آن‌ها ظاهر می‌کراتینه مو شد، و لباس‌های غنی‌شان باعث می‌کراتینه مو شد لباس ساده دوروتی و کت و شلوار ملوانی لباس‌های پشمالو مرد پشمالو معمولی به نظر برسد. اما آنها با مهمانان خود با احترام زیادی برخورد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شام پادشاه واقعاً شام بسیار خوبی پروتئین تراپی مو بود. همانطور که می دانید روباه ها به مرغ و سایر مرغان علاقه تمام دکلره مو دارند.

رنگ مو بلوند زیتونی تیره

رنگ مو بلوند زیتونی تیره : او را مانند قبل یافتند. او حاضر نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود لباس‌های پشمالو خود را برای لباس‌های جدید کنار بگذارد، زیرا اگر این کار را می‌بیبی لایت مو کرد دیگر آن مرد پشمالو نپروتئین تراپی مو بود و شاید مجبور پروتئین تراپی مو بود دوباره با خودش آشنا نانو کراتین مو شود. او به دوروتی گفت که موهای پشمالو و سبیل هایش را برس زده رنگ مو است. اما او فکر بیبی لایت مو کرد که او باید آنها را به روش اشتباهی مسواک زده باکراتینه مو شد، زیرا آنها مانند قبل پشمالو پروتئین تراپی مو بودند.

بنابراین سوپ مرغ و بوقلمون کبابی و اردک خورشتی و غاز سرخ کراتینه مو شده و بلدرچین کبابی و پای غاز سرو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و از آنجایی که پخت و پز عالی پروتئین تراپی مو بود، مهمانان پادشاه از غذا لذت بردند و غذاهای مختلف را با دلچسب خوردند. مهمانی به تئاتر رفت و در آنجا نمایشی را دیدند که توسط روباه‌هایی که لباس‌هایی از پرهای رنگارنگ بر تن داشتند بازی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. نمایشنامه در مورد دختر روباهی پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی مشکی با مش دودی

که توسط چند گرگ خبیث دزدیده کراتینه مو شد و به غار خود منتقل کراتینه مو شد. و درست زمانی که می خورنگ مو استند او را بکشند و بخورندش، گروهی از سربازان روباه به راه افتادند، دختر را نجات بالیاژ مو دادند و تمام گرگ های شرور را به قتل رساندند. “چطور دوستش داری؟” پادشاه از دوروتی پرسید. او پاسخ بالیاژ مو داد: “خیلی خوب.” “این من را به یاد یکی از افسانه های آقای ازوپ می اندازد.” “از ازوپ به من یاد نکن، ازت خواهش میکنم!” کینگ داکس فریاد زد. “من از نام آن مرد متنفرم. او چیزهای خوبی در مورد روباه ها نوشت، اما همیشه آنها را ظالم و شرور ساخت، در حالی که همانطور که می بینید.

رنگ مو بلوند زیتونی تیره : ما مهربان و مهربان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” مرد پشمالو متفکرانه گفت: “اما افسانه های او نشان بالیاژ مو داد که شما عاقل و باهوش تر و زیرک تر از حیوانات دیگر لایت و هایلایت مو هستید.” پادشاه با غرور پاسخ بالیاژ مو داد: “پس ما هم بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. هیچ سوالی در مورد دانستن ما بیشتر از مردم وجود نرنگ مو دارد.” “اما ما خرد خود را به جای آسیب رساندن به کار خیر به کار می گیریم، به طوری که ازوپ وحشتناک نمی دانست در مورد چه صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” آنها دوست نداشتند با او مخالفت کنند.

زیرا احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او باید ماهیت روباه ها را بهتر از انسان ها بشناسد. بنابراین آنها ساکت نشستند و نمایشنامه را تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و باتن برایت چنان علاقه مند کراتینه مو شد که برای مدتی فراموش بیبی لایت مو کرد که سر روباه به سر رنگ مو دارد. سپس به قصر بازگشتند و در تخت‌های نرم پر از پر خوابیدند. زیرا روباه ها پرندگان زیادی را برای غذا پرورش می بالیاژ مو دادند و از پرهای آنها برای پوشاک و خواب رنگ مو استفاده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو کرم شامپاینی

دوروتی تعجب بیبی لایت مو کرد که چرا حیواناتی که در فاکسویل زندگی می‌کنند، مانند روباه‌های وحشی فقط پوست مودار خود را نمی‌پوشند. وقتی او آن را به کینگ داکس گفت، او گفت که آنها لباس پوشیدند زیرا متمدن پروتئین تراپی مو بودند. او مشاهده بیبی لایت مو کرد: «اما تو بدون لباس به دنیا آمدی، و به نظر من به آن نیازی نداری.» او پاسخ بالیاژ مو داد: «بنابراین انسان ها بدون لباس متولد کراتینه مو شدند. “و تا زمانی که متمدن نکراتینه مو شدند.

رنگ مو بلوند زیتونی تیره : فقط پوست طبیعی خود را می پوشیدند. اما متمدن کراتینه مو شدن به این معنی رنگ مو است که تا آنجا که ممکن رنگ مو است ظریف و زیبا لباس بپوشید و لباس های خود را به گونه ای نمایش دهید که همسایگان شما به شما حسادت کنند و به همین دلیل هم روباه های متمدن و هم روباه های متمدن. انسان های متمدن بیشتر وقت خود را صرف لباس پوشیدن می کنند.” مرد پشمالو گفت: “نمیدم.” پادشاه با دقت به او نگاه بیبی لایت مو کرد، گفت: “این درست رنگ مو است.” “اما شاید شما متمدن نیستید.” پس از یک خواب راحت و رنگ مو استراحت شبانه، صبحانه خود را با پادشاه صرف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سپس با اعلیحضرت خداحافظی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دوروتی گفت: “شما با ما مهربان پروتئین تراپی مو بودید – باتون برایت بیچاره را قبول بیبی لایت مو کردید، و ما اوقات خوبی را در فاکسویل سپری بیبی لایت مو کردیم.” کینگ داکس گفت: “پس شاید به اندازه کافی خوب باشی که برای جشن تولد پرنسس اوزما دعوت نامه بگیری.” او قول بالیاژ مو داد: “سعی خواهم بیبی لایت مو کرد.” “اگر به موقع او را ببینم.” او ادامه بالیاژ مو داد: «بیست و یکم رنگ مو است، یادتان باکراتینه مو شد.

  ترکیب رنگ موی کرم گلی

و اگر فقط ببینید که من دعوت کراتینه مو شده‌ام، راهی برای عبور از صحرای وحشتناک به سرزمین شگفت‌انگیز اوز پیدا می‌کنم. من همیشه می‌خورنگ مو استم از شهر زمرد دیدن کنم، بنابراین مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که خوش شانس پروتئین تراپی مو بوده‌ام. شما درست زمانی که به اینجا رسیدید، دوست پرنسس اوزما لایت و هایلایت مو هستید و می توانید به من در دریافت دعوت نامه کمک کنید.” او پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر اوزما را ببینم.

از او می خواهم که شما را دعوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” شاه روباه یک ناهار لذت بخش برای آنها گذاشت که مرد پشمالو آن را در جیب خود فرو بیبی لایت مو کرد و ناخدا روباه آنها را تا طاقی در کنار دهکده ای که در آن وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند همراهی بیبی لایت مو کرد. در اینجا آنها سربازان بیشتری را یافتند که از جاده محافظت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آیا از دشمنان می ترسی؟” دوروتی پرسید. کاپیتان پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، زیرا ما مراقب بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و می توانیم از خود محافظت کنیم.

رنگ مو بلوند زیتونی تیره : اما این جاده به روستای دیگری منتهی می‌نانو کراتین مو شود که در آن حیوانات بزرگ و احمقی زندگی می‌کنند که اگر فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از آنها می‌ترسیم، ممکن رنگ مو است برای ما دردسر ایجاد کنند.» “آنها چه جانورانی لایت و هایلایت مو هستند؟” از مرد پشمالو پرسید. کاپیتان در پاسخ بالیاژ مو دادن تردید بیبی لایت مو کرد. بالاخره گفت: “وقتی به شهر آنها رسیدید همه چیز را در مورد آنها خواهید آموخت. اما از آنها نترسید. دکمه برایت به قدری باهوش رنگ مو است و اکنون آنقدر چهره باهوشی رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه