↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی سبز تیره

ترکیب رنگ موی سبز تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی سبز تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی سبز تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی سبز تیره : لهجه ملایم و ضعیف او که از جذابیت جنوبی می‌چکد، در کافی شاپ ساختمان NBC در مرکز شهر می‌پیچد. علیرغم صمیمیتش، به نوعی این احساس را القا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که عجله زیادی رنگ مو دارد. و دلیل خوبی رنگ مو دارد: اسمیت احتمالاً سخت‌کوش‌ترین – و مطمئناً موفق‌ترین – شایعه‌نویس در ساحل شرقی رنگ مو است.

مو : آیا او رازی رنگ مو دارد که دوست رنگ مو دارد به او منتقل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ او بلافاصله با برقی در چشمانش پاسخ می دهد: «من روزی دو سیگار می کشم. “این کار میکروب های سرماخوردگی را از خود دور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من هرگز سرما نمی خورم. این بهترین داروی جهان رنگ مو است.” آیا جورج منتظر کریسمس رنگ مو است؟ مگر همه دربان نیستند! موسس و رهبر گروه خوانندگان گرگ اسمیت 1-28-78 در مورد مردی که 60 اثر بزرگ کرال را ساخته رنگ مو است.

ترکیب رنگ موی سبز تیره

ترکیب رنگ موی سبز تیره : آقای چانین که صاحب این ساختمان رنگ مو است: او در دهه 80 خود رنگ مو است و بیشتر هر روز سر کار می رود.” جورج همانطور که همیشه انجام می‌بالیاژ مو داد شیفت شب را انجام می‌دهد – “من ترجیح می‌دهم شب‌ها کار کنم. شب‌ها پول بیشتر رنگ مو است. و شما رئیس‌ها را در اطراف ندارید. … شب‌ها مردم روحیه آزادتری تمام دکلره مو دارند.” جورج موفقیت مداوم و سلامتی خود را چگونه توضیح می دهد.

با گروه آواز خود به جهان سفر بیبی لایت مو کرده و 50 آلبوم از جمله سه برنده جایزه گرمی را ضبط بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، چه چیزی را می توانید حدس بزنید؟ اگر چیز دیگری در مورد این مرد نمی دانستید، احتمالاً اولاً حدس می زدید که او ثروتمند رنگ مو است. سپس ممکن رنگ مو است تصور کنید که درب خانه او دائماً توسط عوامل ضبط بمباران می نانو کراتین مو شود که سعی می کنند رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای او را جذب کنند. و سوم، احتمالاً فکر می کنید.

که نام او یک کلمه خانوادگی رنگ مو است. اما گرگ اسمیت وست‌سایدر همه شرایط ذکر کراتینه مو شده را رنگ مو دارد و هیچ یک از نتایج تصوری را نرنگ مو دارد. این به این دلیل رنگ مو است که موسیقی او به طور اتفاقی کلاسیک رنگ مو است – زمینه ای که به گفته او، “یک رکورد که 10000 نسخه بفروکراتینه مو شد، موفقیت خوبی در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود.” او با رهبری گروه کر خود، خوانندگان گرگ اسمیت، که معمولاً بین 16 تا 32 صدا تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو استخوانی دکلره

آثاری را اجرا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شامل چهار قرن گذشته سنت کلاسیک غربی رنگ مو است. گرگ بیشتر ترتیبات را خودش می نویسد. سال گذشته فروش نت های او به 60000 نسخه رسید. خوانندگان گرگ اسمیت در قطعاتی که به ندرت اجرا یا ضبط کراتینه مو شده اند تخصص تمام دکلره مو دارند. اما یک توصیف طولانی تر از موسیقی آنها فقط می تواند نشان دهد که چیست، نه اینکه چگونه به نظر می رسد.

ترکیب رنگ موی سبز تیره : موسیقی برای خودش بهتر از هر کلمه ای صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گرگ در حالی که سرش را تکان می دهد، می گوید: «هیچ یک از آهنگسازان آمریکایی امروزی امرار معاش نمی کنند. ما در آپارتمان بزرگ اما مجلل او در نزدیکی مرکز لینکلن نشسته ایم. “این یک مبارزه وحشتناک رنگ مو است. وقتی مردم در مورد مناطق یهودی نشین صحبت می کنند، اجازه دهید به شما بگویم، هیچ کس به اندازه آهنگساز کلاسیک آمریکایی در یک محله یهودی نشین نیست.

ما در حال حاضر آهنگسازان بزرگتری در این کشور نسبت به هر کشور دیگری داریم. ایالات متحده کمتر از هر کشور دیگری از آهنگسازان خود حمایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. … آنها به کراتینه مو شدت می خواهند موسیقی خود را اجرا کنند. یک آهنگساز قطعه ای می سازد و در نیویورک اجرا می نانو کراتین مو شود، و این ممکن رنگ مو است آخرین اجرای او باکراتینه مو شد.” او مرا به اتاقی هدایت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که با قفسه‌ها، جعبه‌ها و کابینت‌های پر از نت‌های موسیقی، که برخی از آن‌ها به صورت دست‌نویس رنگ مو است، می‌رود. اینجرنگ مو است که گرگ هر انتخاب جدید را برای گروهش انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در برابر عظمت کار شانه هایش را بالا می اندازد. “حداقل 400 آهنگ جدید آمریکایی در اینجا وجود رنگ مو دارد که منتظر بررسی آنها لایت و هایلایت مو هستند. احتمالا حداقل 100 قطعه از آنها با بالاترین کیفیت لایت و هایلایت مو هستند.

  انواع رنگ مو شکلاتی بدون دکلره

وقتی ما این نوع متریال را ضبط می کنیم، انتظار نداریم حتی با آن سود ببریم. حق امتیاز در طول سال‌ها. ضبط‌های کلاسیک به این دلیل ساخته می‌شوند که موسیقی باید شنیده نانو کراتین مو شود. این شکل دوم انتشار رنگ مو است. ما آن را به عنوان وسیله‌ای برای انتشار این موسیقی انجام می‌دهیم.” زمانی که خواننده ها کنسرت برگزار می کنند، همین قانون اقتصادی صادق رنگ مو است.

ترکیب رنگ موی سبز تیره : به دلیل بزرگی گروه و زمان زیادی برای تمرین مورد نیاز برای تکمیل آثار جدید یا تنظیم‌های جدید، درآمدهای گیشه به برآورده بیبی لایت مو کردن هزینه‌ها نزدیک نمی‌نانو کراتین مو شود. کمک های مالی که از بنیاد ملی هنر و شورای هنرهای ایالت نیویورک دریافت می کنند همیشه کافی نیست. “مانند هر یک از هنرها، این یک عملیات کسری دائمی رنگ مو است. در این مرحله، ما به اندازه سایر جنبه ها در جمع آوری سرمایه قوی نیستیم.

علیرغم فشارهای مالی، گرگ موفق می نانو کراتین مو شود سالیانه حدود 25 هفته کار تمام وقت برای خوانندگان خود فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گروه او تاکنون 15 سال متوالی به تور ملی رفته رنگ مو است. خوانندگان در هر ایالت به جز آلاسکا اجرا داشته اند. آنها چهار تور اروپا و یکی از خاور دور انجام بالیاژ مو داده اند. فصل معمولی آنها در نیویورک شامل چهار کنسرت در سالن آلیس تولی و یک جشنواره موسیقی معاصر در یکی از کلیساهای محلی پروتئین تراپی مو بود.

امسال جشنواره سه روزه در کلیسای سنت پیتر واقع در مرکز سیتیکورپ از 20 آوریل برگزار می نانو کراتین مو شود. گرگ که اهل شیکاگو پروتئین تراپی مو بود، در کالجی در لس آنجلس تحصیل بیبی لایت مو کرد و گروه خوانندگان گرگ اسمیت را در سال 1955 در آنجا تأسیس بیبی لایت مو کرد. رنگ مو استعبالیاژ مو داد او به عنوان رهبر ارکستر و تنظیم کننده به زودی مورد توجه ایگور رنگ مو استراوینسکی، آهنگساز روس تبار که در آن زمان در کالیفرنیا زندگی می بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ موی شرابی متوسط

قرار گرفت. . این زوج در نهایت بیش از دوازده آلبوم را با هم ضبط آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنگامی که رنگ مو استراوینسکی در سال 1971 درگذشت، گرگ به ونیز ایتالیا دعوت کراتینه مو شد تا گروه کر و ارکستر را برای مراسم بزرگداشت رنگ مو استاد فقید آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در تمام سفرهایش، گرگ و همسرش روزالیند هیچ مکانی را پیدا نبیبی لایت مو کرده اند که در آن احساس راحتی در خانه داشته باشند.

ترکیب رنگ موی سبز تیره : او می گوید: «این یک جامعه عالی و فوق العاده برای موسیقیدان کلاسیک رنگ مو است. این یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین، زنده‌ترین، گاهی ترسناک‌ترین اما همیشه هیجان‌انگیزترین مکان‌ها برای زندگی رنگ مو است.» شاید نادرترین ویژگی گرگ عدم ​​خودخواهی او نسبت به دیگر آهنگسازان آمریکایی باکراتینه مو شد. به نظر می رسد بزرگترین نگرانی او این رنگ مو است.

که چگونه می توان همه آثار آنها را ضبط بیبی لایت مو کرد؟ او با صدایی که بین شادی و ناامیدی معلق رنگ مو است می‌گوید: «من به اندازه‌ی کافی ضبط مهم دارم که باید انجام دهم تا پنج سال من را مشغول نگه دارم. این به معنای واقعی کلمه صدها هزار دلار رنگ مو است.» ممکن رنگ مو است پول بیاید یا نیاید. اما ارزش گرگ اسمیت، هنرمند نجیب زاده، فراتر از قیمت رنگ مو است.

مانند بسیاری از بچه هایی که در فورت ورث، تگزاس در دوران رکود بزرگ با آنها بزرگ کراتینه مو شد، لیز اسمیت نیز تحت تأثیر فیلم ها قرار گرفت. او به خاطر می آورد که رویایی لبخند می زند: “آنها به من گفتند که یک دنیای کامل آنجا وجود رنگ مو دارد که در آن مردم پر زرق و برق لایت و هایلایت مو هستند، جایی که مردان و زنان با شام شراب می نوشند و کراوات و دم سفید می پوشند و ماشین ها را با تاپ پایین می راندند و روی کف های شیشه ای می رقصند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه