نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید : به کانال مانش برسند و فرانسه را از جنگ خارج کنند؟ و سپس ناگهان آمریکایی ها اولین ضربه خود را زدند و آلمانی ها را به سمت شاتو تیری پرتاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تمام آمریکا با یک فریاد پیروزی به پا خرنگ مو است!

رنگ مو : او نگفت که واقعاً در میان جمعیتی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که IW Ws را با اسب شلاق زده پروتئین تراپی مو بودند. و چاپخانه‌ها و ماشین‌های تحریر سوسیالیست‌ها را در هم شکست، اما او به‌طور بی‌تردید روشن بیبی لایت مو کرد که این همان چیزی رنگ مو است که او می‌خواهد، و سینه‌ی پیتر از غرور شاد متورم کراتینه مو شد. دانستن اینکه او به کشورش خدمت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پرچم قدیمی را در اهتزاز نگه می‌رنگ مو دارد.

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید : ایراد می بیبی لایت مو کرد. کشیش دو ویلوبی رنگ مو استوتربریج برخی از متن عهد عتیق را در مورد از بین بردن دشمنان خداوند نقل بیبی لایت مو کرد، و او پیروزی سلاح های آمریکایی و برتری قاطع مهمات آمریکایی را سرود. او بلشویک ها و همه خائنان دیگر را محکوم بیبی لایت مو کرد و خورنگ مو استار سرکوب فوری آنها کراتینه مو شد.

چیزی برای یک مرد پروتئین تراپی مو بود. اما بیشتر دانستن این پروتئین تراپی مو بود که او در خدمت خداوند متعال نام نویسی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که بهشت ​​و همه لشکریانش در کنار او پروتئین تراپی مو بودند، و هر کاری که انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود با تأیید وزیر منصوب خداوند متعال پروتئین تراپی مو بود که در مقدس خداوند متعال صحبت می بیبی لایت مو کرد. معبد، در میان پنجره‌های رنگی و شمع‌های درخشان و بوی تند بخور عود، و نیلوفرهای عید پاک و مینیونت و اسطوخودوس در دستمال‌های خانم‌های با لباس ظریف و نفیس از کوه المپ. مطمئناً این موضوع افسانه‌ها را با هم مخلوط می‌بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو شکلاتی طلایی

اما تحصیلات پیتر در جوانی نادیده گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و نمی‌توان پیتر را به خاطر اینکه بزرگان زمین را آنطور که پروتئین تراپی مو بودند، و به آنچه که به او آموخته‌اند باور داشت، سرزنش بیبی لایت مو کرد. گروه کر ردای سفید بیرون آمدند و موسیقی «سربازان مسیحی به جلو» محو کراتینه مو شد و پیتر و بانویش از کلیسای رحمت الهی بیرون رفتند و دوباره در خیابان قدم زدند و وقتی به اندازه کافی سوراخ های بینی خود را پر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بوهای شیرین اسنوبیسم را به پارک تبدیل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جایی که برای زوج های جوان علاقه مند به یکدیگر مکان هایی برای خلوت وجود داشت. اما افسوس که سرنوشتی که پیتر را در عشق ورزی او گرفتار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، آن روز صبح شوخی ظالمانه ای را آماده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در ورودی پارک، چه کسی را پیتر باید ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

جز رفیق شنیتزلمن، یک قصاب کوچک چاق که متعلق به «محلی بلشویک» شهر آمریکا پروتئین تراپی مو بود. پیتر سعی بیبی لایت مو کرد به سمت دیگری نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عجله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما رفیق شنیتسلمان چنین نمی خورنگ مو است. او با عجله بالا آمد، با یک دست پژمرده دراز، و لبخندی درخشان بر چهره توتونی گلگونش. “آخ، رفیق گاج!” گریه بیبی لایت مو کرد پیتر با خونسردی گفت: «خیلی خوب، متشکرم.» و سعی بیبی لایت مو کرد عجله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید : اما رفیق شنیتسلمان دستش را گرفت. “بنابراین! شما نقطه عید پاک را می‌بینید!» او گفت. «رای می دهی، هی؟ اگر می‌توانستیم همه بردگان مزدبگیر بیایند و نقطه‌ی باراده را ببینند، همه بلشویک‌ها را خیلی سریع می‌سازیم! هی، رفیق گاج؟» پیتر با خونسردی بیشتری گفت: «بله، حدس می‌زنم همین باکراتینه مو شد. «ما رای را نشان می‌دهیم.

  رنگ مو مشکی با تن آبی

که پول به آن می‌رسد—هی، رفیق گاج!» و رفیق شنیتزلمن خندید و پیتر سریع گفت: “خوب، خداحافظ” و بدون معرفی بانوی-عشق، بازوی او را گرفت و با عجله رفت. اما افسوس که خسارت وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود! آنها یکی دو دقیقه در میان سکوت شوم راه رفتند. سپس ناگهان مانیکوریست ایستاد و با پیتر روبرو کراتینه مو شد. “آقای. او خورنگ مو است که گاج، یعنی چه؟ و پیتر البته نتوانست جواب بدهد.

او جرأت نداشت با چشمان درخشان او روبرو نانو کراتین مو شود، اما ایستاده پروتئین تراپی مو بود و پنجه کفشش را در مسیر فرو می بیبی لایت مو کرد. دختر اصرار بیبی لایت مو کرد: “من می خواهم بدانم معنی آن چیست.” “آیا شما یکی از آن قرمزها لایت و هایلایت مو هستید؟” و پیتر بیچاره چه می توانست بگوید؟ چگونه می توانست آشنایی خود را با آن چهره توتونی و آن لهجه توتونی توضیح دهد؟ دختر با عصبانیت بی حوصله پایش را کوبید.

پس شما یکی از آن قرمزها لایت و هایلایت مو هستید! شما یکی از آن خائنان طرفدار آلمان لایت و هایلایت مو هستید! شما یک جاسوس، یک جاسوس لایت و هایلایت مو هستید!» پیتر از خجالت و ناراحتی درمانده پروتئین تراپی مو بود. او شروع بیبی لایت مو کرد: “خانم فریزبی”، “نمی توانم توضیح دهم…” چرا نمی توانید توضیح دهید ؟ چرا هیچ مرد صادقی نمی تواند توضیح دهد؟» “اما – اما – من آن چیزی نیستم که شما فکر می کنید.

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید : این درست نیست! من – من -» این روی زبان پیتر پروتئین تراپی مو بود که بگوید: «من یک میهن پرست لایت و هایلایت مو هستم! من 100% آمریکایی لایت و هایلایت مو هستم و از کشورم در برابر این خائنان محافظت می کنم!» اما شرافت حرفه ای بر زبانش مهر زد و مانیکوریست کوچولو دوباره پایش را زد و چشمانش از خشم برق زد. «شما جرأت دارید به دنبال آشنایی من بگردید!

  رنگ موی عسلی قرمز

شما جرات دارید مرا به کلیسا ببرید! چرا – اگر پلیسی در چشم پروتئین تراپی مو بود، شما را گزارش می‌بیبی لایت مو کردم، می‌فرستمتان زندان!» و در واقع او به دنبال یک پلیس به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد! اما به خوبی می‌دانیم که وقتی به دنبال پلیس می‌گردید، هرگز پلیسی در چشم نیست. بنابراین خانم فریزبی دوباره پایش را کوبید و در صورت پیتر خرخر بیبی لایت مو کرد. “خداحافظ رفیق گاج!” تاکیدی که او بر کلمه “رفیق” می بیبی لایت مو کرد.

آتشین ترین روح سرخ را منجمد می بیبی لایت مو کرد. و او با چرخاندن دامن‌هایش چرخید و قدم برداشت، و پیتر با غم و اندوه ایستاده پروتئین تراپی مو بود و به کفش‌های پاشنه فرانسوی کوچکش نگاه می‌بیبی لایت مو کرد که در مسیر شنی کرانچ، کرانچ، کرانچ می‌رفت. وقتی پاشنه‌ها تمیز کراتینه مو شد و از دید دور کراتینه مو شد، پیتر به دنبال نزدیک‌ترین نیمکت رفت و نشست و صورتش را در دستانش فرو بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید : تصویری از وای. آیا تا به حال مردی در دنیا وجود داشته که چنین بدشانسی دائمی با زنان داشته باکراتینه مو شد؟ بخش 71 این روزهای عذاب جهانی پروتئین تراپی مو بود، زمانی که مردم هر روز چندین بار روزنامه می‌خریدند، و وقتی جمعیتی در مقابل تابلوهای اعلانات جمع می‌کراتینه مو شدند و به نقشه‌های بزرگ با پرچم‌های کوچک نگاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و گمانه‌زنی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که آیا آلمانی‌ها به پاریس می‌روند؟ آنها می خواهند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه