↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند بژ تیره

رنگ موی بلوند بژ تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند بژ تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند بژ تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند بژ تیره : بنابراین زیب جیم را از بند خارج بیبی لایت مو کرد و چند تن از خادمان اسب را به عقب بردند، جایی که آنها یک آپارتمان بزرگ و زیبا را انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او می توانست همه چیز را برای خودش داشته باکراتینه مو شد. سپس جلیا به جادوگر گفت: “اتاق خودت – که پشت اتاق بزرگ تخت پروتئین تراپی مو بود – از زمانی که ما را ترک بیبی لایت مو کردی خالی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

رنگ مو : با او بچه گربه هم رفت. هیچ صدایی و هیچ هکراتینه مو شداری شنیده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. یک لحظه دوروتی در حالی که بچه گربه در بغل داشت کنار آنها نشست و لحظه ای بعد اسب، خوکچه ها، جادوگر و پسر همه آنهایی پروتئین تراپی مو بودند که در زندان زیرزمینی باقی ماندند. جادوگر با لحنی بسیار آرام اعلام بیبی لایت مو کرد: “من معتقدم که به زودی او را دنبال خواهیم بیبی لایت مو کرد.” “چون من چیزی در مورد جادوی سرزمین پریان که سرزمین اوز نامیده می نانو کراتین مو شود، می دانم.

رنگ موی بلوند بژ تیره

رنگ موی بلوند بژ تیره : زمان به اندازه کافی برای ناظران مشتاق کشیده کراتینه مو شد، اما سرانجام جادوگر اعلام بیبی لایت مو کرد که ساعت چهار رسیده رنگ مو است و دوروتی بچه گربه را گرفت و شروع به بالیاژ مو دادن سیگنالی بیبی لایت مو کرد که با اوزمای نامرئی دوردست موافقت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زیب با تردید گفت: “به نظر می رسد هیچ اتفاقی نمی افتد.” دختر پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، ما باید به اوزما زمان دهیم تا کمربند جادویی را ببندد.” او به سختی کلمات را به زبان آورده پروتئین تراپی مو بود و ناگهان از غار ناپدید کراتینه مو شد.

بگذارید آماده باشیم، زیرا ممکن رنگ مو است برای هر دقیقه اعزام شویم.” دوباره خوک ها را با خیال راحت در جیبش گذاشت و سپس او و زیب وارد کالسکه کراتینه مو شدند و منتظر روی صندلی نشستند. “آیا درد خواهد داشت؟” پسر با صدایی که کمی میلرزید پرسید. جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: «به هیچ وجه. “همه چیز به سرعت یک چشمک اتفاق می افتد.” و این راهی پروتئین تراپی مو بود که اتفاق افتاد.

  ترکیب رنگ مو مسی طلایی

اسب تاکسی شروعی عصبی بیبی لایت مو کرد و زیب شروع به مالیدن چشمانش بیبی لایت مو کرد تا مطمئن نانو کراتین مو شود که خوابش نمی برد. زیرا آن‌ها در خیابان‌های شهری سبز زمردی زیبا، غرق در نور سبز سپاس‌گزاری پروتئین تراپی مو بودند که به‌ویژه چشمانشان را خوشایند می‌بیبی لایت مو کرد، و اطرافشان را افرادی با چهره‌های شاد با لباس‌های سبز و طلایی زیبا با طرح‌های خارق‌العاده احاطه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

در جلوی آنها دروازه‌های پر از جواهرات یک قصر باشکوه قرار داشت و حالا دروازه‌ها به آرامی باز می‌کراتینه مو شدند که انگار آنها را دعوت می‌بیبی لایت مو کرد تا وارد حیاط شوند، جایی که گل‌های باشکوه شکوفا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و فواره‌های زیبا اسپری‌های نقره‌ای خود را به هوا پرتاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زیب افسار را تکان بالیاژ مو داد تا اسب تاکسی را از گیجی و حیرت بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیرا مردم شروع به جمع کراتینه مو شدن و خیره کراتینه مو شدن به غریبه ها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. “گید دپ!” پسر فریاد زد و جیم به آرامی وارد حیاط کراتینه مو شد و کالسکه را در امتبالیاژ مو داد خیابان جواهرات دار به سمت ورودی بزرگ کاخ سلطنتی کشید. 15. دوستان قدیمی دوباره گرد هم می آیند بسیاری از خدمتکاران با لباس های فرم زیبا آماده رنگ مو استقبال از تازه واردان ایستاده پروتئین تراپی مو بودند.

و وقتی جادوگر از کالسکه بیرون آمد، دختری زیبا با لباس سبز با تعجب فریاد زد: “چرا، اوز رنگ مو است، جادوگر شگفت انگیز، دوباره برگرد!” مرد کوچولو از نزدیک به او نگاه بیبی لایت مو کرد و سپس هر دو دست دختر را در دست گرفت و آنها را با صمیمیت تکان بالیاژ مو داد. او فریاد زد: “به قول من، جلیا جامب کوچولو رنگ مو است – مثل همیشه جذاب و زیبا!” “چرا که نه، آقای جادوگر؟” جلیا با تعظیم پایین پرسید. “اما من می ترسم که شما نتوانید مانند گذشته بر شهر زمرد حکومت کنید، زیرا ما اکنون یک شاهزاده خانم زیبا داریم.

  رنگ موی بلوند خاکستری پلاتینه خیلی روشن

رنگ موی بلوند بژ تیره : که همه او را بسیار دوست تمام دکلره مو دارند.” یک سرباز بلند قد با لباس کاپیتان ژنرال اضافه بیبی لایت مو کرد: “و مردم با میل از او جدا نمی شوند.” جادوگر برگشت و به او نگاه بیبی لایت مو کرد. “یک بار سبیل سبز نپوشیدی؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. سرباز گفت: بله. اما من مدت‌ها پیش آنها را تراشیده‌ام و از آن زمان به بعد از یک سرباز خصوصی به عنوان رئیس ژنرال ارتش سلطنتی برخرنگ مو استم.

مرد کوچولو گفت: “خوب رنگ مو است.” او با جدیت افزود: “اما من به شما مردم خوبم اطمینان می دهم که نمی خواهم بر شهر زمرد حکومت کنم.” “در این صورت شما بسیار خوش آمدید!” همه خادمان گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و جادوگر خوشحال کراتینه مو شد که به احترامی که نگهبانان سلطنتی در برابر او تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند توجه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شهرت او در سرزمین اوز به هیچ وجه فراموش نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “دوروثی کجرنگ مو است؟” وقتی کالسکه را ترک بیبی لایت مو کرد و کنار دوستش جادوگر کوچک ایستاد، با نگرانی از زب پرسید.

جلیا جامب پاسخ بالیاژ مو داد: “او با شاهزاده خانم اوزما در اتاق های خصوصی قصر رنگ مو است.” اما او به من دستور بالیاژ مو داده رنگ مو است که از شما رنگ مو استقبال کنم و شما را به آپارتمان هایتان نشان دهم. پسر با چشمانی متحیر به اطرافش نگاه بیبی لایت مو کرد. چنین شکوه و ثروتی که در این کاخ به نمایش گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بیش از آن چیزی پروتئین تراپی مو بود که او هرگز آرزویش را در سر می پروراند و به سختی می توانست باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تمام زرق و برق های زرق و برق دار واقعی لایت و هایلایت مو هستند و نه رقیق. “چه اتفاقی برای من خواهد افتاد؟” با ناراحتی از اسب پرسید. او در دوران جوانی زندگی قابل توجهی را در شهرها دیده پروتئین تراپی مو بود و می دانست که این کاخ سلطنتی جایی برای او نیست.

  رنگ مو شکلاتی

حتی جلیا جامب را برای مدتی گیج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که بداند با این حیوان چه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوشیزه سبز رنگ از دیدن موجودی بسیار غیرعادی شگفت زده کراتینه مو شد، زیرا اسب در این سرزمین ناشناخته پروتئین تراپی مو بود. اما کسانی که در شهر زمرد زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند می‌توانستند از مناظر عجیب و غریب شگفت زده شوند، بنابراین پس از بررسی تاکسی اسب و مشاهده نگاه ملایم در چشمان درشت او، دختر تصمیم گرفت از او نترسد.

رنگ موی بلوند بژ تیره : جادوگر گفت: “اینجا هیچ اصطبلی وجود نرنگ مو دارد، مگر اینکه از زمانی که من رفتم تعبالیاژ مو دادی ساخته کراتینه مو شده باشند.” جلیا پاسخ بالیاژ مو داد: “ما قبلاً هرگز به آنها نیاز نداشتیم.” “زیرا اسب اره در اتاقی از قصر زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از نظر ظاهری بسیار کوچکتر و طبیعی تر از این جانور بزرگی رنگ مو است که با خود آورده اید.” “منظورت این رنگ مو است که من یک عجایب لایت و هایلایت مو هستم؟” جیم با عصبانیت پرسید.

او با عجله گفت: «اوه، نه، شاید در جایی که شما از آن آمده‌اید، افراد بیشتری شبیه شما باشند، اما در اوز هر اسبی غیر از اسب اره‌ای غیرعادی رنگ مو است.» این کمی جیم را آرام بیبی لایت مو کرد و پس از مدتی فکر، دوشیزه سبز رنگ تصمیم گرفت اتاقی در قصر به اسب تاکسی بدهد، ساختمانی به این بزرگی که اتاق‌های زیادی داشت که به ندرت مورد رنگ مو استفاده قرار می‌گرفت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه