↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شرابی بادمجانی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شرابی بادمجانی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره : و شهردار شهر که مرد خوبی پروتئین تراپی مو بود، بسیار با چهره باهوش او تحسین می‌کراتینه مو شد. پس یک روز به رئیس مجلس گفت: “من مدتها پروتئین تراپی مو بود که می خورنگ مو استم پسری به فرزندخواندگی بگیرم، زیرا از خود فرزندی ندارم، اما هنوز نتوانسته ام پسری پیدا کنم که مناسب خودم باکراتینه مو شد. آن پسر شما باهوش و باهوش به نظر می رسد.

مو : گرسنه پروتئین تراپی مو بودن لذتی نرنگ مو دارد.» پس راه رفت تا به خانه‌ای رسید که گروهی خوب روی چمنزار و زیر ایوانی نشسته پروتئین تراپی مو بودند. مکان زیبایی پروتئین تراپی مو بود و خانه یک سالمند چاق پروتئین تراپی مو بود که همان روز ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. پیرمرد روحیه شادی داشت و با دیدن تامی که بدون دروازه ایستاده پروتئین تراپی مو بود به سمت او گریه بیبی لایت مو کرد: “بیا اینجا، پسرم، و برای ما آهنگ بخوان.” تامی بلافاصله وارد محوطه کراتینه مو شد و به جایی رسید.

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره : او روی سنگی نشست و به این فکر بیبی لایت مو کرد که چه کاری بهتر رنگ مو است انجام نانو کراتین مو شود. سپس به یاد آورد که مرتباً در یکی از کلبه‌هایی که در حومه شهر قرار داشت، التماس بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و به همین دلیل قدم‌هایش را به آن سمت چرخاند. با خود گفت: «من نه صبحانه خورده‌ام و نه شام، و حتماً باید در جایی شامی پیدا کنم، وگرنه امشب زیاد نمی‌خوابم.

که پیرمرد چاق کنار عروس سرخ کراتینه مو شده اش نشسته پروتئین تراپی مو بود. “آیا می توانی آواز بخوانی؟” از رئیس پرس و جو بیبی لایت مو کرد. تامی با جدیت پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، اما من می توانم غذا بخورم.” [165] “هو هو!” پیرمرد خندید، “این یک موفقیت بسیار معمولی رنگ مو است. هر کسی می تواند غذا بخورد.” تامی پاسخ بالیاژ مو داد: “اگر شما را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آقا، اشتباه می کنید.

  رنگ مو قهوه ای هایلایت

زیرا من تمام روز نتوانسته ام غذا بخورم.” “و چرا اینطور رنگ مو است؟” پیرمرد پرسید. “چون من چیزی برای گذاشتن به دهانم نداشتم. اما اکنون که با آقای مهربانی آشنا کراتینه مو شدم، مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که شام ​​خوبی خواهم خورد.” پیرمرد از این پاسخ زیرکانه دوباره خندید و گفت: “شما باید شام بخورید، بدون شک، اما ابتدا باید یک آهنگ برای شرکت بخوانید و بنابراین غذای خود را به دست آورید.

تامی با ناراحتی سرش را تکان بالیاژ مو داد. او گفت: «آقا من آهنگی بلد نیستم. پیرمرد خدمتکاری را صدا زد و چیزی در گوشش زمزمه بیبی لایت مو کرد. خدمتکار با عجله رفت و به زودی با یک تکه بزرگ نان سفید و کره برگشت. نان سفید در آن روزها غذای نادری پروتئین تراپی مو بود، زیرا تقریباً همه مردم نان سیاه پخته کراتینه مو شده از آرد چاودار یا جو می خوردند. سالار در حالی که سینی را کنار او گذاشت.

گفت: «حالا وقتی برای ما آهنگی خواندی و یک شرط را رعایت بیبی لایت مو کردی، این تکه نان سفید و کره را داشته باشی.» “و آن شرط چیست؟” از تامی پرسید. پیرمرد چاق که تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود با هزینه پسر کمی تفریح ​​الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پاسخ بالیاژ مو داد: “وقتی آهنگ را شنیدیم به شما خواهم گفت.” [166] پسری روی صندلی نشسته و مشغول غذا خوردن رنگ مو است تامی تاکر تامی تردید بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره : اما وقتی به نان و کره سفید نگاه بیبی لایت مو کرد، با وجود خود، دهانش آب کراتینه مو شد، و تصمیم گرفت که آهنگی بسازد، زیرا آواز دیگری بلد نپروتئین تراپی مو بود. پس کلاهش را برداشت و جلوی گروه ایستاد و اینگونه خواند: زنبوری که روی گل هالی هاک روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با باران یک دوش صبحگاهی خیس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در حالی که عسلی که می خورد پای چپش لیز خورد و تا نیم ساعت دیگر نتوانست پرواز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! “خوب!” بعد از اینکه شرکت با مهربانی تامی را تشویق بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فانتزی بنفش هایلایت

رئیس اداره گریه بیبی لایت مو کرد. “من نمی توانم چیز زیادی بگویم برای هوا، و نه هنوز برای کلمات، اما آنقدرها هم بد نپروتئین تراپی مو بود. یک بیت دیگر به ما بدهید.” بنابراین تامی لحظه ای تأمل بیبی لایت مو کرد و سپس دوباره خواند: “یک عنکبوت تار خود را آنقدر بالا پرتاب بیبی لایت مو کرد که در آسمان ابری ماه را گرفت. ماه چرخید، و به زمین تار افتاد و یک مگس آبی بزرگ را اسیر بیبی لایت مو کرد!” “چرا، خوب رنگ مو است!” پیرمرد چاق غرش بیبی لایت مو کرد.

هر چه پیش می روی تو پیشرفت می کنی، پس آیه ای دیگر به ما بده.” تامی گفت: “من دیگر نمی دانم، و من بسیار گرسنه لایت و هایلایت مو هستم.” مرد اصرار بیبی لایت مو کرد: «یک آیه دیگر، و سپس به شرط آن نان و کره را خواهید داشت.» بنابراین تامی بیت زیر را خواند: [167] “قورباغه ای بزرگ در باتلاقی لزج زندگی می بیبی لایت مو کرد و در مه وحشتناکی سرما خورد. سرما بدتر کراتینه مو شد، قورباغه خشن کراتینه مو شد.

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره : تا زمانی که قورباغه یک پولی وگ را ترساند!” بزرگ گفت: «شما کاملاً شاعر لایت و هایلایت مو هستید. “و اکنون شما باید نان سفید را به یک شرط داشته باشید.” “چیه؟” تامی با نگرانی گفت. این که برش را چهار قسمت کنید. “اما من چاقو ندارم!” پسر را سرزنش بیبی لایت مو کرد بخکراتینه مو شدار اصرار داشت: «اما شرط این رنگ مو است. “اگر نان می خواهی، باید آن را قطع کنی.” مطمئناً توقع ندارید که من نان را بدون چاقو برش دهم!

  رنگ مرواریدی صدفی

گفت تامی. “چرا که نه؟” رئیس با چشمک زدن به شرکت پرسید. “چون نمی نانو کراتین مو شود. چطور، اجازه بدهید از شما بپرسم، آقا، می توانستید بدون همسر ازدواج کنید؟” “ها، ها، ها!” خندید بزرگ الدرمن. و او از پاسخ مناسب تامی آنقدر خوشحال کراتینه مو شد که بلافاصله نان را به او بالیاژ مو داد و چاقویی برای بریدن آن. تامی گفت: متشکرم قربان. حالا که من چاقو دارم، بریدن نان به اندازه کافی آسان رنگ مو است.

و من اکنون به اندازه تو با همسر زیبای تو خوشحال خواهم پروتئین تراپی مو بود. همسر پیرمرد از این اتفاق سرخ کراتینه مو شد و با شوهرش زمزمه بیبی لایت مو کرد. رئیس در جواب سرش را تکان بالیاژ مو داد و تامی را با دقت تماشا بیبی لایت مو کرد که او شامش را می خورد. چه زمانی[168] پسر نان خود را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – که مطمئن باشید خیلی سریع انجام بالیاژ مو داد – مرد گفت: “چطور دوست داری با من زندگی کنی و نوکر من باشی؟” تامی تاکر کوچولو اغلب آرزوی چنین مکانی را داشت.

رنگ مو شرابی بادمجانی تیره : جایی که بتواند هر روز سه وعده غذا بخورد و یک تخت خوب برای خوابیدن در شب داشته باکراتینه مو شد، بنابراین پاسخ بالیاژ مو داد: “خیلی دوست دارم قربان.” پس پیرمرد تامی را برای خدمتکار خود گرفت و لباسی هوشمند به او پوشاند. و به زودی پسر با راههای روشن و اطاعت خود نشان بالیاژ مو داد که شایسته هر مهربانی رنگ مو است. او اغلب هنگام حضور رنگ مو استادش در جلسات شهر، کلاه گیس پیرمرد را بر دوش می‌کشید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه