نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مسی بدون دکلره

رنگ مو مسی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مسی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مسی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو مسی بدون دکلره : سال هرنگ مو است که چیزی نخورده ام. پسر گفت: تو باید به کراتینه مو شدت گرسنه باشی. “من در سبدم مقداری نان و پنیر دارم. آیا چنین غذایی میل دارید؟” ووزی گفت: “به من یک لقمه بدهید و من آن را امتحان می کنم.

مو : تابلویی پروتئین تراپی مو بود که روی حصار نقاشی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که روی آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: “مراقب ووزی باشید!” او گفت: «این بدان معنرنگ مو است که یک ووزی درون آن حصار وجود رنگ مو دارد، و ووزی باید حیوان خطرناکی باکراتینه مو شد وگرنه به مردم نمی‌گویند که مراقب آن باشند». اسکراپس پاسخ بالیاژ مو داد: «پس بیایید دور بمانیم. “آن مسیر خارج از حصار رنگ مو است، و آقای ووزی ممکن رنگ مو است.

رنگ مو مسی بدون دکلره

رنگ مو مسی بدون دکلره : وقتی گروه ماجراجو از میان میله‌های حصار نگاه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این جنگل تاریک‌تر و ممنوع‌تر از هر چیزی رنگ مو است که تا به حال دیده‌اند. آنها به زودی متوجه کراتینه مو شدند که مسیری که دنبال می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند اکنون خم کراتینه مو شده و از اطراف محوطه عبور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اما چیزی که اوجو را وادار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند متوقف نانو کراتین مو شود و متفکر به نظر برسد.

  رنگ مو مشکی گیاهی

تمام جنگل کوچکش را برای خودش داشته باکراتینه مو شد، برای همه چیزهایی که ما اهمیت می دهیم.” اوجو توضیح بالیاژ مو داد: “اما یکی از کارهای ما این رنگ مو است که یک ووزی را پیدا کنیم.” “جادوگر از من می خواهد که از انتهای دم ووزی سه تار مو بگیرم.” گربه پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «بیایید ادامه دهیم و ووزی دیگر را پیدا کنیم. “این یکی زشت و خطرناک رنگ مو است، وگرنه او را در قفس نمی‌کشند.

شاید دیگری رام و ملایم پیدا کنیم.” اوجو پاسخ بالیاژ مو داد: «شاید اصلاً دیگری وجود نداشته باکراتینه مو شد. “این علامت نمی گوید: بلکه می گوید: که ممکن رنگ مو است به این معنی باکراتینه مو شد که فقط یکی در تمام سرزمین اوز وجود رنگ مو دارد.” اسکراپس گفت: “پس فرض کنید وارد می شویم و او را پیدا می کنیم؟ به احتمال زیاد اگر مودبانه از او بخواهیم که اجازه دهد سه تار مو را از نوک دمش بیرون بیاوریم.

به ما آسیبی نمی رساند.” گربه گفت: “مطمئنم این به او آسیب می رساند و باعث عبور او می نانو کراتین مو شود.” دختر تکه تکه گفت: “نباید نگران شوی، بانگل.” “زیرا اگر خطری وجود داشته باکراتینه مو شد می توانید از درختی بالا بروید. من و اوجو نمی ترسیم، آیا ما اوجو بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم؟” پسر اعتراف بیبی لایت مو کرد: “من کمی لایت و هایلایت مو هستم.” “اما اگر ما قصد نجاتبیچاره را داریم، باید با این خطر روبرو شویم.

  رنگ موی دودی طوسی تیره

رنگ مو مسی بدون دکلره : چگونه از حصار عبور کنیم؟” اسکراپس پاسخ بالیاژ مو داد: «صعود کن» و بلافاصله شروع به بالا رفتن از ردیف میله‌ها بیبی لایت مو کرد. اوجو دنبال بیبی لایت مو کرد و آن را آسانتر از آنچه انتظار داشت یافت. وقتی به بالای حصار رسیدند از طرف دیگر پایین آمدند و به زودی در جنگل پروتئین تراپی مو بودند. گربه شیشه ای که کوچک پروتئین تراپی مو بود، بین میله های پایینی خزید و به آنها پیوست. در اینجا هیچ راهی وجود نداشت.

بنابراین آنها وارد جنگل کراتینه مو شدند، پسری که راه را پیش می برد، و در میان درختان سرگردان کراتینه مو شدند تا اینکه تقریباً در مرکز جنگل قرار گرفتند. آنها اکنون به فضای روشنی رسیدند که در آن غار سنگی قرار داشت. تا کنون آنها هیچ موجود زنده ای را ندیده پروتئین تراپی مو بودند، اما زمانی که اوجو غار را دید، فهمید که این غار باید لانه ووزی باکراتینه مو شد. رویارویی با هیولای وحشی بدون غرق کراتینه مو شدن قلب سخت رنگ مو است.

اما ترسناک تر از آن مواجه کراتینه مو شدن با یک جانور ناشناخته رنگ مو است که حتی تصویری از آن را ندیده اید. بنابراین جای تعجب نیست که نبض پسر مونچکین هنگامی که او و همراهانش روبه روی غار ایستاده پروتئین تراپی مو بودند، تند تند می زد. دهانه کاملاً مربعی پروتئین تراپی مو بود و تقریباً آنقدر بزرگ پروتئین تراپی مو بود که یک بز را بپذیرد. اسکرپس گفت: “حدس می زنم ووزی خواب رنگ مو است.” “آیا سنگی بیندازم تا او را بیدار کنم؟” اوجو در حالی که صدایش کمی میلرزید پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، لطفا نده.” “من عجله ای ندارم.” اما او طولی نکشید که منتظر بماند، زیرا ووزی صدای صداها را شنید و با یورتمه از غار خود بیرون آمد.

  کانال تلگرام مدل رنگ مو

از آنجایی که این تنها ووزی رنگ مو است که تا به حال، چه در سرزمین اوز یا خارج از آن زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، باید آن را برای شما شرح دهم. این موجود تمام مربع و سطوح و لبه های صاف پروتئین تراپی مو بود. سر آن دقیقاً مربع پروتئین تراپی مو بود، مانند یکی از قطعات ساختمانی که کودک با آن بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین گوش نداشت، اما صداها را از دو سوراخ در گوشه های بالایی می شنید. بینی آن که در مرکز یک سطح مربع قرار داشت.

رنگ مو مسی بدون دکلره : صاف پروتئین تراپی مو بود، در حالی که دهان از باز کراتینه مو شدن لبه پایین بلوک تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بدن ووزی بسیار بزرگتر از سرش پروتئین تراپی مو بود، اما به همین ترتیب بلوکی شکل پروتئین تراپی مو بود – دو برابر عرض و بلندی آن. دم مربع و کلفت و کاملاً صاف پروتئین تراپی مو بود و چهار پایه به همین ترتیب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که هر کدام چهار طرفه پروتئین تراپی مو بودند. این حیوان با پوستی ضخیم و صاف پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

هیچ مویی نداشت مگر در انتهای انتهایی دمش، جایی که دقیقاً سه تار موی سفت و کلنگ روییده پروتئین تراپی مو بود. رنگ وحش آبی تیره پروتئین تراپی مو بود و چهره‌اش نه خشن و نه خشن پروتئین تراپی مو بود، بلکه خوش‌خوش پروتئین تراپی مو بود و درهم می‌رفت. ووزی با دیدن غریبه ها پاهای عقبش را طوری جمع بیبی لایت مو کرد که انگار لولا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به تماشای بازدیدکنندگانش نشست. او فریاد زد: “خب، خوب.” “چه عجیب و غریب لایت و هایلایت مو هستی!

  انواع رنگ مو طبیعی با حنا

در ابتدا فکر بیبی لایت مو کردم برخی از آن کشاورزان بدبخت مونچکین آمده اند تا من را آزار دهند، اما از اینکه شما را به جای آنها پیدا بیبی لایت مو کردم، خیالم راحت کراتینه مو شد. برای من واضح رنگ مو است که شما گروه قابل توجهی لایت و هایلایت مو هستید – همانطور که در همانطور که من در مسیر خودم لایت و هایلایت مو هستم – و بنابراین به دامنه من خوش آمدید. مکان خوبی رنگ مو است، اینطور نیست.

اسکراپس که با کنجکاوی زیادی به موجودی مربع شکل و عجیب و غریب نگاه می بیبی لایت مو کرد، پرسید. “چون من تمام زنبورهای عسلی را که کشاورزان مونچکین که در این اطراف زندگی می کنند نگه می تمام دکلره مو دارند تا آنها را عسل کنند، می خورم.” “آیا به خوردن زنبور عسل علاقه دارید؟” پسر را جویا کراتینه مو شد. “بسیار. آنها واقعاً خوشمزه لایت و هایلایت مو هستند.

اما کشاورزان دوست نداشتند زنبورهای خود را از دست بدهند و بنابراین سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند من را ناپروتئین تراپی مو بود کنند. البته آنها نتوانستند این کار را انجام دهند.” “چرا که نه؟” “پوست من آنقدر ضخیم و سخت رنگ مو است که هیچ چیز نمی تواند از آن عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به من صدمه بزند. بنابراین، وقتی متوجه کراتینه مو شدند که نمی توانند من را ناپروتئین تراپی مو بود کنند، مرا به این جنگل راندند.

رنگ مو مسی بدون دکلره : حصاری در اطرافم ساختند. نامهربان، اینطور نیست؟” “اما الان چی میخوری؟” اوجو پرسید. “اصلا هیچی. من برگهای درختان و خزه ها و انگورهای خزنده را امتحان بیبی لایت مو کرده ام، اما به نظر می رسد با ذائقه من مطابقت نتمام دکلره مو دارند. بنابراین، اینجا که زنبور عسل وجود نرنگ مو دارد.

  مدل رنگ مو برای جلو سر

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱