↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی صورتی یخی

ترکیب رنگ موی صورتی یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی صورتی یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی صورتی یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی صورتی یخی : روباه و گرگ زمانی یک روباه و یک گرگ پروتئین تراپی مو بودند که با هم در غاری نزدیک ساحل دریا خانه ساختند. اگرچه ممکن رنگ مو است اینطور فکر نکنید، آنها برای مدتی خیلی خوب پروتئین تراپی مو بودند، زیرا آنها تمام روز را برای شکار بیرون می‌رفتند، و وقتی شب برگشتند، عموماً خسته‌تر از آن پروتئین تراپی مو بودند.

مو : بیرون پرید و شروع به کاوش بیبی لایت مو کرد.[241] در حال حاضر به جگر موجود عظیم الجثه رسید و چون شنید که جگر ماهی پر از روغن رنگ مو است، آن را سوراخ بیبی لایت مو کرد و ذغال سنگ نارس زنده را داخل آن گذاشت. وای بر من! اما آتش سوزی رخ بالیاژ مو داد! و آسیپاتل به موقع به قایق خود بازگشت. زیرا کرم طوفان مستر، در تشنجاتش، دوباره قایق را درست از دهانش بیرون انداخت.

ترکیب رنگ موی صورتی یخی

ترکیب رنگ موی صورتی یخی : او و قایقش درست به داخل مکیده کراتینه مو شدند و مانند یونس مستقیماً از گلویش به سمت تاریکی رفتند. مناطق داخل بدن آن سوار و روی قایق شناور. اما هرچه می‌رفت، آب کمتر می‌کراتینه مو شد و از آبشش‌های کرم طوفان بیرون می‌ریخت، تا اینکه در نهایت، همانطور که پروتئین تراپی مو بود، در خشکی گیر بیبی لایت مو کرد. و آسیپاتل در حالی که گلدانش در دست پروتئین تراپی مو بود.

و آن را بالا و خشک، روی زمین برهنه پرت بیبی لایت مو کرد. هیاهو در دریا آنقدر وحشتناک پروتئین تراپی مو بود که پادشاه و دخترش – که در این زمان لباس عروس، لباس سفید و آماده پرتاب کراتینه مو شدن به سوی هیولا به ساحل آمده پروتئین تراپی مو بودند – و همه درباریانش و تمام کشور. -مردم، ناتوان پروتئین تراپی مو بودند به بالای تپه پناه ببرند، به دور از خطر، و بایستند و ببینند بعد چه اتفاقی افتاد. و این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که در ادامه اتفاق افتاد.

  رنگ مو زیتونی پلاتینه بدون دکلره

موجود بیچاره و مضطرب – چون حالا باید برایش ترحم نانو کراتین مو شود، حتی اگر یک کرم طوفان بزرگ، بی‌رحم و وحشتناک پروتئین تراپی مو بود – خودش را به این طرف و آن طرف پرت می‌بیبی لایت مو کرد، می‌پیچید و می‌پیچید. و چون سر هولناک خود را از آب بیرون انداخت، زبانش افتاد و چنان به زمین زد که در آن فرورفتگی بزرگی ایجاد بیبی لایت مو کرد که دریا به آن هجوم آورد. و آن فرورفتگی تنگه‌های کج را تشکیل بالیاژ مو داد که اکنون دانمارک را از نروژ و سوئد جدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ترکیب رنگ موی صورتی یخی : سپس برخی از دندان های آن در دریا افتادند و به جزایری تبدیل کراتینه مو شدند که ما اکنون آن را جزایر اورکنی می نامیم. و کمی بعد[242] چند دندان دیگر افتادند و به چیزی تبدیل کراتینه مو شدند که ما اکنون جزایر شتلند می نامیم. پس از آن موجود، خود را به صورت توده بزرگی پیچید و مرد. و این توده تبدیل به جزیره ایسلند کراتینه مو شد. و آتشی که آسیپاتل با ذغال سنگ نارس زنده اش برافروخته پروتئین تراپی مو بود هنوز در زیر آن می سوزد و به همین دلیل رنگ مو است.

که کوه هایی وجود تمام دکلره مو دارند که آتش را در آن سرزمین سرد پرتاب می کنند. هنگامی که در نهایت به وضوح مشاهده کراتینه مو شد که کرم طوفان مستر مرده رنگ مو است، پادشاه به ندرت توانست خود را با شادی مهار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او دستانش را دور گردن آسیپاتل انداخت و او را بوسید و او را پسرش خواند. و مانتو سلطنتی خود را درآورد و بر پسر پوشید و شمشیر خوب خود را دور کمرش بست.

و دخترش پرنسس جمدلولی را نزد خود خواند و دست او را در دست او گذاشت و اعلام بیبی لایت مو کرد که در زمان مناسب او باید همسر او نانو کراتین مو شود و او باید بر تمام پادشاهی حاکم نانو کراتین مو شود. سپس کل گروه دوباره بر اسب‌های خود سوار کراتینه مو شدند و آسی‌پاتل در کنار شاهزاده خانم سوار بر کراتینه مو شد. و بدین ترتیب با شادی فراوان به کاخ پادشاه بازگشتند. اما هنگامی که آنها به خواهر آسیپاتل نزدیک می کراتینه مو شدند.

  رنگ مو قهوه ای تیره بدون قرمزی

او که خدمتکار پرنسس پروتئین تراپی مو بود، برای ملاقات با او دوید و به شاهزاده خانم امضاء بیبی لایت مو کرد که صدایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چیزی در گوش او زمزمه بیبی لایت مو کرد. صورت شاهزاده خانم تیره کراتینه مو شد و سر اسبش را برگرداند و با اشرافش به جایی که پدرش پروتئین تراپی مو بود سوار کراتینه مو شد. کلمات را به او گفت[243] که دوشیزه صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و هنگامی که آنها را شنید، چهره او نیز مانند رعد سیاه کراتینه مو شد. ماجرا از این قرار پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ موی صورتی یخی : ملکه ظالم که از این فکر که قرار رنگ مو است یک بار برای همیشه از شر دختر ناتنی‌اش خلاص نانو کراتین مو شود، سرشار از شادی پروتئین تراپی مو بود، تمام صبح در غیاب پادشاه پیر با جادوگر شرور عشق بازی می‌بیبی لایت مو کرد. پادشاه فریاد زد: “او فوراً کشته خواهد کراتینه مو شد.” چنین رفتاری را نمی توان نادیده گرفت». دختر گفت: “شما برای پیدا بیبی لایت مو کردن او تلاش زیادی خواهید بیبی لایت مو کرد.

اعلیحضرت، بیش از یک ساعت از زمانی که او و ملکه با هم سوار بر ناوگان‌ترین اسب‌هایی که در اصطبل پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” آسیپاتل فریاد زد: “اما من می توانم او را پیدا کنم.” و او مانند باد سوار اسب خوب خود برو سوئیفت کراتینه مو شد. طولی نکشید که به چشم فراریان رسید و شمشیر خود را بیرون کشید و فریاد زد که بایستند.

  انواع رنگ مو دودی نسکافه ای

آنها فریاد را شنیدند، برگشتند، و هر دو با صدای بلند به تمسخر خندیدند، وقتی دیدند این پسر پروتئین تراپی مو بود که در خاکسترها غوطه ور کراتینه مو شد که آنها را تعقیب بیبی لایت مو کرد. “آدم گستاخ! سرش را به خاطرش می برم! به او درس می دهم!” جادوگر فریاد زد. و جسورانه سوار کراتینه مو شد تا آسیپاتل را ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا اگرچه او جنگجو نپروتئین تراپی مو بود، اما می دانست که هیچ سلاح معمولی نمی تواند به بدن مسحور او آسیب برساند.

بنابراین او نمی ترسید. [244] اما او روی اینکه آسیپاتل شمشیر خدای بزرگ اودین را داشته باکراتینه مو شد، حساب نمی بیبی لایت مو کرد، که با آن تمام دشمنانش را کشته پروتئین تراپی مو بود. و قبل از این سلاح جادویی او ناتوان پروتئین تراپی مو بود. و با یک ضربه، پسر جوان آن را به راحتی از بدنش رد بیبی لایت مو کرد که انگار یک مرد معمولی رنگ مو است، و مرده از اسبش به زمین افتاد. سپس درباریان پادشاه که برای تعقیب به راه افتاده پروتئین تراپی مو بودند.

ترکیب رنگ موی صورتی یخی : اما اسب‌هایشان کمتر از گو-سوئیفت پروتئین تراپی مو بود، آمدند و افسار اسب ملکه را گرفتند و آن و سوارش را به کاخ بردند. . او را به شورا آوردند و قضاوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و محکوم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تا پایان عمر در برج بلندی محبوس نانو کراتین مو شود. چیزی که قطعاً اتفاق افتاد. در مورد آسیپاتل، وقتی زمان مناسب فرا رسید، او با شاهزاده خانم جمدلولی با جشن و شادی فراوان ازدواج بیبی لایت مو کرد. و هنگامی که پادشاه پیر مرد، آنها سالهای طولانی بر پادشاهی حکومت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه