↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره : اما دیگری. خون آنها قبلاً در نبردهای گذشته گرم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، هنگامی که هودان و ده نفرش به نظر می رسید که مستقیماً به سمت ناپروتئین تراپی مو بودی می روند، آنها خود را در معرض حمله قرار بالیاژ مو دادند. اما هودان یک تپانچه شوکر برای شلیک مداوم داشت.

مو : حداقل امکانات شوکر در بازی های کودکانه آنها متصور پروتئین تراپی مو بود. بنابراین هودان در مورد نحوه مبارزه با تپانچه های بیهوش کننده بیشتر از کسی که اصلاً چیزی نمی دانست می دانست. گروه سوارکاران تعقیب کننده شب تاریک را زیر ستاره هایی با نقش و نگار عجیب می کوبیدند. هدان زین خود را نگه داشت و دستوراتی را برای آموزش تیراندازی به دارتیان بالیاژ مو داد.

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره : یکی دیگر در سمت ررنگ مو است او یک اسلحه را فریاد زد. این به سختی آموزش کافی در رنگ مو استفاده از سلاح های مدرن پروتئین تراپی مو بود. برای آن موضوع، هدان به سختی واجد شرایط لازم برای آموزش نظامی پروتئین تراپی مو بود. او فقط به دو سفر دزدان دریایی رفته پروتئین تراپی مو بود. اما پسرهای کوچک روی زن در تقلید والدین خود با دزدان دریایی بازی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

او احساس بسیار عجیبی می بیبی لایت مو کرد. او شروع به نگرانی بیبی لایت مو کرد. با ناپدید کراتینه مو شدن چراغ‌های قلعه دون لوریس، او متوجه کراتینه مو شد که نیروهایش چقدر کوچک لایت و هایلایت مو هستند. ثال در مورد همستروم اسب ها چیزی گفته پروتئین تراپی مو بود. پس باید دو طرف مهاجم وجود داشته باکراتینه مو شد. یکی به داخل اصطبل هجوم آورد تا همه نگهبانان مدافع را به آنجا بکشاند. سپس دیگری روی یک دیوار یا از طریق یک بندر سالی باز رشوه‌کراتینه مو شده ریخت و به سمت آپارتمان‌های لیدی فانی هجوم برد.

  رنگ موی استخوانی روی موی قهوه ای

نکته این پروتئین تراپی مو بود که مهاجمان مطمئن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که فقط یک تعقیب نمادین وجود رنگ مو دارد. آنها می دانستند که چندین برابر قوی تر از هر کسی لایت و هایلایت مو هستند که ممکن رنگ مو است بعد از آنها بیاید. فرار بیبی لایت مو کردنشان پوچ رنگ مو است…. هدان به اسبش لگد زد و در شب تا جلوی ستون سواران برخرنگ مو است. “ثال!” او فشرد “اگر به فرار ادامه دهند، احمق خواهند پروتئین تراپی مو بود، حالا آنها خیلی دور لایت و هایلایت مو هستند که نگران مردان پیاده نباشند. آنها می ایستند و منتظر ما خواهند پروتئین تراپی مو بود.

به هر حال اکثر آنها. ما سوار کمین می شویم!” “چیزی خوب رنگ مو است، نه؟” گفت ثال. “ادم سفیه و احمق!” هدان فریاد زد. “این مردها شما را می شناسند. شما می دانید که من با تپانچه های بیهوش کننده چه کار می توانم انجام دهم! به آنها بگویید که داریم در کمین می رویم. آنها باید از نزدیک پشت سر ما دو نفر بیایند! به آنها بگویید که نباید بیش از پنج یارد به سمت کسی شلیک کنند. برود و به سوی آنها نیامد.

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره : و اگر کسی دست از غارت بررنگ مو دارد، من شخصاً او را خواهم کشت!» تال به او خیره کراتینه مو شد. برای غارت نمی ایستم؟ “قک نمی خواهد!” هدان را گرفت. او فانی را به قلعه‌اش می‌برد و بیشتر افرادش را پشت سر می‌گذارد تا ما را قتل عام کنند!» تال کنار رفت و هدان در راس نیروهای کوچک کوبید. این دومین باری پروتئین تراپی مو بود که در زندگی اش سوار بر اسب می کراتینه مو شد. دوتاش زیاد پروتئین تراپی مو بود این ماجرا هیجان انگیز نپروتئین تراپی مو بود.

به طرز افسرده‌ای به ذهنش خطور بیبی لایت مو کرد که عمل تحریک‌کننده‌ای مثل این واقعاً رضایت‌بخش‌تر از دزدی دریایی نیست. فانی او را فریب بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که در آن باید با گک بجنگد یا رسوا نانو کراتین مو شود – و آبروریزی در دارث معادل خودکشی پروتئین تراپی مو بود. اسب او به آرامی در زمین بلند کراتینه مو شد. تندتر کراتینه مو شد. اسب در تاختن خود سست کراتینه مو شد. شیب همچنان تندتر می کراتینه مو شد. اسب آلایت و هایلایت مو هسته به راه افتاد و با سر ریتمیک به راه افتاد.

  رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره

این فقط کمتر از یک تاختن آزار دهنده پروتئین تراپی مو بود. طرح تاریک درختان بالای سر ظاهر کراتینه مو شد. هدان با بی حوصلگی انعکاس بالیاژ مو داد: «مکانی عالی برای کمین». او یک تپانچه شوکر بیرون آورد. او گل میخ را روی آتش مداوم گذاشت – چیزی که جرات اعتماد به دیگران را نداشت. اسب او برخرنگ مو استن را سینه بیبی لایت مو کرد. فریاد در پیش پروتئین تراپی مو بود و چهره های تاریک به سمت او فرو می رفتند. او با زحمت آماده کراتینه مو شد.

تا تپانچه شوکر خود را از سمت ررنگ مو است، در فضایی که جلوتر از او پروتئین تراپی مو بود، و تا انتهای سمت چپ بچرخاند. تپانچه باید قابلیت شلیک مداوم به مدت چهار ثانیه را داشته باکراتینه مو شد. اما با شارژ ذخیره کراتینه مو شده کار می بیبی لایت مو کرد. جرات نداشت روی سه تا بیشتر حساب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ماشه را کشید. تپانچه بیهوش زمزمه بیبی لایت مو کرد، اگرچه صدای آن از طریق فریادهای پارتیزان های لرد قیک نامفهوم پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره : که در هدان از اعماق واژگان بسیار قابل توجهی سوگند یاد بیبی لایت مو کرد. “شما (سانسور کراتینه مو شده) – (حذف کراتینه مو شده) – (حذف کراتینه مو شده) – (غیر قابل چاپ)” او غرش بیبی لایت مو کرد. “برگرد سوار اسبت شو وگرنه من تو را به باد می گیرم و تو را می گذارم تا مردان غک بتوانند دوباره حرکت کنند! سوار آن اسب شو! یک-دو-.” مرد دوباره سوار اسب کراتینه مو شد.

  مدل رنگ موی شرابی روی دکلره

هدان با عصبانیت گفت: «حالا ادامه بده. “همه شما! من می خواهم شما را بشمارم!” دوجین سوار از سنگر دون لوریس با اکراه به جلو رفتند. او آنها را حساب بیبی لایت مو کرد. او سوار کراتینه مو شد و آنها را پیش از خود چوپانی بیبی لایت مو کرد. با لحنی خونین به آنها گفت: “غک، جایزه ای بزرگتر از هر پول نقدی رنگ مو دارد که از یکی از نگهتمام دکلره مو دارنده های سرنگون کراتینه مو شده اش غارت می کنید!

او لیدی فانی را رنگ مو دارد! او قبل از اینکه او را بگیرد متوقف نمی نانو کراتین مو شود. در پشت دیوارهای قلعه باید به او برسیم. اسبها کمی تندتر حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تال با تواضع شگفت انگیزی گفت: اگر اسب‌هایمان را بیش از حد مجبور کنیم، قبل از اینکه بتوانیم به اسب‌هایمان برسیم، خسته می‌شوند.» هدان گفت: “مشخصش کن.” “ما باید به عقب برسیم!” او بیشتر از ناراحتی حادی که سواری برای او پروتئین تراپی مو بود، کنار آمد.

ترکیب رنگ مو عسلی طلایی بدون دکلره : او دیگر به کمین فکر نبیبی لایت مو کرد. این اتفاق افتاده پروتئین تراپی مو بود و شکست خورده پروتئین تراپی مو بود. چهار پنجم از گروه حمله که راه خود را به دژ دون لوریس رسانده پروتئین تراپی مو بودند و دوباره به بیرون رفته پروتئین تراپی مو بودند، در بالای قسمتی از ارتفاعات منتظر تعقیب کنندگان پروتئین تراپی مو بودند. آنها می دانستند که تعقیب کنندگان آنها باید از این راه بیایند. از میان تپه های کم ارتفاع اما ناهموار گذرگاه های خاصی وجود داشت. یکی به این طرف یا آن طرف رفت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه