↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو چانکی

مدل رنگ مو چانکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو چانکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو چانکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو چانکی : اما او با خودش لبخند زد، زیرا بالاخره پس از اتمام، قرار پروتئین تراپی مو بود یک هدیه عروسی و سورپرایز برای دختر مورد علاقه اش باکراتینه مو شد. «مردم کوچکی که گنج نقره‌ای خود را حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : همه کارگران کوچکش در دامنه کوه‌ها جمع کراتینه مو شدند. هزاران و هزاران جن کوچک آنجا پروتئین تراپی مو بودند و از سر تا پا در لباس‌های نقره‌ای درخشان می‌درخشیدند. گرد و غبار نقره آن‌ها را پودر بیبی لایت مو کرد تا جایی که لباس‌هایشان مانند یخ سفید به نظر می‌رسید و وقتی حرکت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند درخشششان مانند جواهرات گران‌قیمت پروتئین تراپی مو بود. در حال صحبت بیبی لایت مو کردن با هم، آنها متعجب پروتئین تراپی مو بودند.

مدل رنگ مو چانکی

مدل رنگ مو چانکی : که چرا ملکه باید به آنها دستور می بالیاژ مو داد که او را در شلوغ ترین ساعت خود ملاقات کنند. جز این که او به بیکارها علاقه نداشت و از مردم خود به کار سریع و کراتینه مو شدید می طلبید، معشوقه ای ملایم پروتئین تراپی مو بود. اما حالا که با هدایای عروسی برای ازدواج دختر مورد علاقه اش عجله داشتند (که قرار پروتئین تراپی مو بود به زودی اتفاق بیفتد)، او از مغازه هایشان به آنها زنگ زده پروتئین تراپی مو بود.

مطمئناً غیرعاقلانه به نظر می رسید. همه کارها متوقف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا در تمام سرزمین ماه یک جن وجود نداشت. چه معنی می تواند داشته باکراتینه مو شد؟ 99 «بالاخره اعلیحضرت ظاهر کراتینه مو شد. همراهان بزرگ او از نجیب زادگان و دوشیزگانی با لباس های زیبا او را همراهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با موسیقی و خنده های همجنس گرا نزدیک تر کراتینه مو شدند.

در حال حاضر جن‌ها ملکه را دیدند که به خدمتکارانش می‌خواهد در جایی که ایستاده‌اند توقف کنند، و او بدون همراهی به ارتش شجاع کارگران کوچکش نزدیک کراتینه مو شد. او به خوبی سزاوار تشویق های تحسینی پروتئین تراپی مو بود که با نزدیک کراتینه مو شدن به آنها از لبان آنها می شکست. قد بلند و با شکوه، هر اینچ ملکه به نظر می رسید.

  رنگ موی یخی برای جلوی مو

با این حال چشمان آبی درخشانش با نوری لطیف از عشق می درخشید و طبیعتی ملایم را نشان می بالیاژ مو داد، در حالی که برای احوالپرسی محبت آمیز آنها تشکر می بیبی لایت مو کرد. موهای بلند و روشن او به آرامی در اطراف او شناور پروتئین تراپی مو بود، گاهی اوقات مانند نخ های طلا به لباس سفیدش می چسبید، و در کمر باریک او یک کمربند نقره ای برازنده جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

که با هلالی الماس گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سرانجام با تمام شکوه و عظمتش در میان آنها ایستاد و در حالی که دستش را بلند بیبی لایت مو کرد و خورنگ مو استار سکوت کراتینه مو شد، سکوت مطلق بر آنها حاکم کراتینه مو شد. 100 او شروع بیبی لایت مو کرد: «سوژه های خوب و وفادار من، امروز آمده ام تا کار مهم اما مخفیانه ای را به شما بسپارم. هیچ کس در تمام پادشاهی جز خود شما نباید از آن مطلع نانو کراتین مو شود.

وقتی همه چیز تمام کراتینه مو شد، من خودم راز را برای مردمم فاش خواهم بیبی لایت مو کرد و معتقدم که آنها را خوشحال خواهد بیبی لایت مو کرد. اما آیا تا آن زمان صادقانه قول می‌دهی که به من کمک کنی و به نصیحتم عمل کنی؟ آنها با صدای بلند پاسخ بالیاژ مو دادند: «ملکه محبوب، اراده شما از آن مرنگ مو است. ما با کمال میل از شما اطاعت خواهیم بیبی لایت مو کرد.

ملکه با چهره ای خندان ادامه بالیاژ مو داد: «پس، دوستان و رعایا، گوش کنید، زیرا دستور من این رنگ مو است: از من نردبان نقره ای باشکوهی بسازید! باید گام به گام و با بیشترین دقت کار بیبی لایت مو کرد، زیرا باید مایل ها و مایل ها طول داشته باکراتینه مو شد. هر دور باید مانند نوارهای فولادی محکم باکراتینه مو شد، اما از نظر بافت ظریف تر از تار عنکبوت رنگ مو است.

  مدل رنگ مو طلایی متوسط

آن را با لمس پریان ببافید، و آن را بسیار سبک و در عین حال آنقدر درخشان می کنید که به راحتی می توان آن را تا هزاران مایل دید. نه از مراقبت و نه زحمت دریغ نکنید، سوژه های عزیز، زیرا نردبان باید در طول هفته از آن من باکراتینه مو شد. 101 روزها و شب‌ها، چکش‌های کارگران کوچولو به وضوح مثل نت‌های موسیقی شاد به صدا در می‌آیند.

مدل رنگ مو چانکی : و مردم ماه در میان خود می‌گفتند، “شاهزاده خانم کوچک ما چه هدایای عروسی زیبایی دریافت خواهد بیبی لایت مو کرد!” اما آنها هرگز نردبان مرموز پله های نقره ای درخشان را در خواب ندیدند. و ملکه مادر به نصیحت خود عمل بیبی لایت مو کرد. فقط، هر شب که در آسمان های مملو از جواهرات می رفت، به ستاره زمین نزدیک تر می کراتینه مو شد و آن را مطالعه می بیبی لایت مو کرد.

او دره‌های بزرگ و کوه‌های پوشیده از برف، بیابان‌های برهوت و دریاهای آبی روشن را دید. او همچنین جنگل های بزرگ و دشت های بی کران را دید. اما اگرچه چشم جستجوگر او به هر اینچ از آن توپ درخشان زیبا که در فضا می چرخید نگاه می بیبی لایت مو کرد، او فکر می بیبی لایت مو کرد که دوست داشتنی ترین نقطه در کل جهان در مرزهای بزرگترین اقیانوس رنگ مو است.

آن اقیانوس آنقدر بزرگ پروتئین تراپی مو بود که فقط نیمی از ستاره را اندازه گرفت. تمام اقیانوس‌ها و زمین را با هم می‌توان برداشت و روی سطح آبی پهن آن قرار بالیاژ مو داد. 102 «این آب پر زرق و برق پای یک کشور باشکوه را شست. کوه‌های بزرگ که سرهای ارغوانی خود را در میان ابرها بالا می‌بردند، به پایین خزیدند تا اعماق خنک آن را احساس کنند.

  رنگ موی شامپاینی با واریاسیون بنفش

یا بالاتر، قله های رفیع خود را پرورش بالیاژ مو دادند و با تمسخر آنها را بالا نگه داشتند. و بدین ترتیب، پوشیده از برف همیشگی، زیبا و با شکوه ایستادند. دشت‌های بزرگی از ساحل زرد رنگ و خمیده آن بیرون کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تمام میوه‌هایی که می‌توان نام برد در دره‌های غنی رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد. آنجا باغ جهان پروتئین تراپی مو بود. در میان نخلستان های زرد پرتقال و لیمو، پرندگان به طرز لذیذی آواز می خواندند.

گلها در طول سال شکوفه می بالیاژ مو دادند و آسمان تقریبا همیشه آفتابی پروتئین تراپی مو بود. در این بهشت ​​زمینی، نخل ها با تنبلی بازوهای سبز پر خود را تکان می بالیاژ مو دادند و درختان آنقدر بزرگ کراتینه مو شدند که خانه ها را می کراتینه مو شد از یک تنه جدا بیبی لایت مو کرد. در اینجا پروتئین تراپی مو بود که چشم ملکه ماه طولانی‌ترین حالت را داشت، و تقریباً با خوشحالی کودکی پروتئین تراپی مو بود که امواج آبی بزرگ را دید که در حاشیه‌ای از کف سفید نرم روی شن‌ها می‌غلتند و می‌شکنند.

مدل رنگ مو چانکی : هفته گذشته پروتئین تراپی مو بود و نردبان ملکه آماده پروتئین تراپی مو بود. پله های نقره ای آن یکی یکی آزمایش کراتینه مو شد. حلقه به حلقه حلقه های آن محکم بسته می کراتینه مو شد و به هم متصل می کراتینه مو شد. چرا که نردبان به نظر شیک، برای رنگ مو استفاده مداوم باید محکم باکراتینه مو شد. 103 “وقتی همه چیز آماده کراتینه مو شد، جن ها با احتیاط با آن ها برای یک ماموریت مخفی به زمین فرستاده کراتینه مو شدند. هیچ کس جز ملکه ماه وظیفه خود را نمی دانست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه