↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش شکلاتی

رنگ مو مش شکلاتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش شکلاتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش شکلاتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش شکلاتی : تا آن حیوان وحشی باقی نماند راضی نکراتینه مو شدند. به زودی او به یک تام باشکوه تبدیل کراتینه مو شد. سر بزرگ و گرد او، پاهای عضلانی‌اش، خز قرمزش که با تکه‌های تیره‌تر پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آدم را به یاد یک جگوار کوچک می‌اندازد. او را به دلیل رنگ مایل به زردش به نام زنجبیل نامگذاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یک همسر بعداً به او پیوست که تقریباً در شرایط مشابهی انتخاب کراتینه مو شد.

رنگ مو : اینجا و آنجا قطرات عسل را می چشند که از سلول ترک خورده بیرون می ریزد. زنبورها او را در آرامش رها می‌کنند، گویی می‌دانند که وظیفه اوست که خانه‌شان را سالم نگه رنگ مو دارد. هنوز هم بعداً، هنگامی که خانه زنبور عسل، همانطور که در معرض باد و آب و هوا قرار رنگ مو دارد، ترک خورده و تقریباً به طور کامل تکه تکه می نانو کراتین مو شود، زنبورها آن را برای همیشه ترک می کنند و هنوز هم حشرات دیگر آن را تصرف می کنند.

رنگ مو مش شکلاتی

رنگ مو مش شکلاتی : لاروها وقتی از تخم‌ها بیرون می‌آیند، شروع به مفید بیبی لایت مو کردن خود می‌کنند. دو گونه لارو بقایای زنبورهای مرده را می جوند. سومی که کرمی کاملاً خوش قیافه رنگ مو است، با سر سیاه و بقیه بدنش صورتی زیبا، از عسل خراب مراقبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این کرم به یک سوسک در لباس قرمز با تزئینات آبی تبدیل می نانو کراتین مو شود که ممکن رنگ مو است اغلب او را در حال قدم زدن در خانه زنبور عسل در فصل کار مشاهده کنید.

اینها کولی هایی لایت و هایلایت مو هستند که محل اردو زدنشان مشخص نیست. عنکبوت‌ها خانه‌های خود را در کوچه‌های کوری که قبلا حجره پروتئین تراپی مو بودند می‌سازند و صفحه‌های ساتن سفید می‌بافند و پشت آن در کمین شکار می‌نشینند. زنبورهای شکار گوشه‌هایی را با خاکریزهای خاکی یا پارتیشن‌های سفالی ترتیب می‌دهند و اعضای کوچک قبیله عنکبوت را در آنجا به عنوان غذا برای خانواده‌هایشان ذخیره می‌کنند.

  رنگ مو مش سفید پسرانه

بنابراین می بینیم که خانه ای که میسون-زنبور برای خود ساخته رنگ مو است، برای بسیاری از دوستان خوب، بد یا بی تفاوت او، حسب مورد، مفید رنگ مو است. فصل چهارم زنبورها، گربه ها و مورچه های قرمز می خورنگ مو استم درباره زنبورهای میسونم چیز بیشتری بدانم. شنیده پروتئین تراپی مو بودم که می‌دانستند چگونه لانه‌هایشان را پیدا کنند، حتی اگر از آنها دور شوند.

یک روز توانستم چهل زنبور را از لانه ای در زیر بام های آلونک خود بگیرم و آنها را یکی یکی در پیچ های کاغذی قرار دهم. از دخترم آگله خورنگ مو استم نزدیک لانه بماند و مراقب بازگشت زنبورها باکراتینه مو شد. به این ترتیب همه چیز مرتب کراتینه مو شد، چهل اسیر خود را به نقطه ای در دو و نیم مایلی خانه بردم. قبل از اینکه هر اسیری را آزاد کنم باید با مخلوطی از گچ و صمغ عربی علامت گذاری می بیبی لایت مو کردم.

کار آسانی نپروتئین تراپی مو بود. بارها نیش خوردم و گاهی خودم را فراموش می بیبی لایت مو کردم و زنبور را محکم تر از آنچه باید فشار می بالیاژ مو دادم. در نتیجه از چهل زنبور من حدود بیست نفر زخمی کراتینه مو شدند. بقیه شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در متفاوت جهت ها در ابتدا؛ اما بیشتر آنها به نظرم می رسید که برای خانه خود درست می کنند. در همین حین، نسیم کراتینه مو شدیدی وزید و کار را برای زنبورها سخت‌تر بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو مش شکلاتی : آنها باید نزدیک به زمین پرواز می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها احتمالاً نمی توانند از ارتفاع بالا بروند و منظره ای از کشور داشته باشند. تحت این شرایط، وقتی به خانه رسیدم، به سختی فکر می بیبی لایت مو کردم که زنبورها آنجا باشند. اما آگله در حالی که گونه‌هایش از هیجان سرخ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بلافاصله به من سلام بیبی لایت مو کرد: “دو!” او گریست. دو نفر ساعت بیست و سه دقیقه وارد کراتینه مو شدند.

  رنگ مو طبیعی

با یک بار گرده زیر شکمشان! حدود ساعت دو بعد از ظهر حشراتم را رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. بنابراین، این اولین کسانی که وارد کراتینه مو شدند، دو مایل و نیم را در کمتر از سه ربع ساعت پرواز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و در راه به جستجوی علوفه پرداختند. از آنجایی که دیر می کراتینه مو شد، مجبور کراتینه مو شدیم مشاهدات خود را متوقف کنیم. با این حال، روز بعد، شمارش دیگری از میسون زنبورهایم را انجام بالیاژ مو دادم و پانزده زنبور را با یک نقطه سفید همانطور که آنها را علامت زده پروتئین تراپی مو بودم، پیدا بیبی لایت مو کردم.

حداقل پانزده نفر از بیست نفر در آن زمان، علیرغم وجود باد در مقابل آنها، و با وجود اینکه به مکانی که تقریباً به طور قطع قبلاً هرگز نرفته پروتئین تراپی مو بودند، بازگشته پروتئین تراپی مو بودند. این زنبورها دورتر نمی روند، زیرا آنها تمام مواد غذایی و مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را در نزدیکی خانه تمام دکلره مو دارند. پس چگونه تبعیدیان من برگشتند؟ چه چیزی آنها را هدایت بیبی لایت مو کرد؟ مطمئناً این حافظه نپروتئین تراپی مو بود، بلکه توانایی خاصی پروتئین تراپی مو بود که نمی‌توانیم توضیح دهیم.

با هر چیزی که خودمان داریم بسیار متفاوت رنگ مو است. گربه های من قرار رنگ مو است گربه همان قدرت زنبور را برای یافتن راه خانه داشته باکراتینه مو شد. من هرگز این را باور نبیبی لایت مو کردم تا اینکه دیدم برخی از گربه های خودم چه کاری می توانند انجام دهند. بگذارید درنگ مو استان را برایتان تعریف کنم. گربه ای بدبخت یک روز روی دیوار باغ من گربه ای بدبخت ظاهر کراتینه مو شد با کت مات و بیرون زده دنده؛ آنقدر نازک که پشتش یک برآمدگی دندانه دار پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو سرخابی تیره

رنگ مو مش شکلاتی : بچه های من در آن زمان بسیار کوچک به بدبختی او رحم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. نانی که در شیر خیس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود در انتهای یک نی به او تعارف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او آن را گرفت. و لقمه‌ها به قدری جانشین یکدیگر کراتینه مو شدند که بالاخره سیر کراتینه مو شد و بدون توجه به “گربه” رفت! گربه!» از دوستان دلسوزش اما پس از مدتی دوباره گرسنه کراتینه مو شد و دوباره بالای دیوار ظاهر کراتینه مو شد. او همان کرایه نان آغشته به شیر را دریافت بیبی لایت مو کرد، همان کلمات نرم.

به خودش اجازه بالیاژ مو داد وسوسه نانو کراتین مو شود. از دیوار پایین آمد. بچه ها توانستند پشت او را نوازش کنند. خدایا چقدر لاغر پروتئین تراپی مو بود موضوع عالی گفتگو پروتئین تراپی مو بود. سر میز بحث بیبی لایت مو کردیم: ولگرد را رام می‌بیبی لایت مو کردیم، نگهش می‌داشتیم، بستری از یونجه برایش درست می‌بیبی لایت مو کردیم. این مهم‌ترین موضوع پروتئین تراپی مو بود: من می‌توانم تا امروز ببینم، همیشه خواهم دید، شورای کله جغجغه‌ها درباره سرنوشت گربه بحث می‌کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه