↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شکلاتی با مش یخی

رنگ مو شکلاتی با مش یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شکلاتی با مش یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شکلاتی با مش یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شکلاتی با مش یخی : اگر یکی از دیگران یا هر همسایه ای در مورد مالکیت او اختلاف داشته باکراتینه مو شد، او با آنها می جنگد تا بدترین حالت را داشته باشند و فرار کنند و او را در آرامش رها کنند. پس از پایان ساختن گنبد سلول های زنبور میسون، همه چیز روان نیست. در آن زمان رنگ مو است که یک زنبور رنگ مو استلیس، بسیار کوچکتر از زنبور میسون ظاهر می نانو کراتین مو شود، با دقت به بیرون خانه میسون-بی نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تصمیم می گیرد.

رنگ مو : بنابراین بیرون سلول او شبیه یک خانه سنگی خشن رنگ مو است. اما داخل آن که باید صاف باکراتینه مو شد تا به پوست لطیف زنبور آسیبی نرسد، با یک لایه ملات خالص پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. این سفیدپوش درونی، اما نه هنرمندانه، بلکه در آب و هوای بزرگ پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. و گراب پس از پایان خوردن عسل خود مراقبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا خود را پیله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دیوارهای اتاق خود را با ابریشم آویزان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شکلاتی با مش یخی

رنگ مو شکلاتی با مش یخی : کار میسون-بی می تواند با ما مقایسه نانو کراتین مو شود. او به جای سنگ از تکه های سنگریزه بزرگ رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او آنها را یکی یکی با دقت انتخاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سخت‌ترین تکه‌ها را، معمولاً با گوشه‌ها، انتخاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که با قرار گرفتن یکی در دیگری، یک کل جامد را می‌سازد. او آن‌ها را با لایه‌هایی از ملات خود که به مقدار کم به کار رفته رنگ مو است، کنار هم نگه می‌رنگ مو دارد.

هنگامی که سلول به پایان رسید، زنبور عسل بلافاصله دست به کار می نانو کراتین مو شود تا برای آن غذا تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گل های اطراف، به ویژه گل های جارو زرد، که در ماه مه مرزهای سنگریزه ای کوه را می پوشانند. جوی های طلا، مایع قندی و گرده به او عرضه کنید. او در حالی می آید که محصولش با عسل متورم کراتینه مو شده و بدنش از زیر گرده زرد کراتینه مو شده رنگ مو است. او با سر به سلول شیرجه می رود.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای خوشرنگ بدون قرمزی

و برای چند لحظه تکان‌های کراتینه مو شدید او را می‌بینی که محصولش را از شربت عسل خالی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از آن، او از سلول بیرون می آید، فقط یکباره دوباره داخل می نانو کراتین مو شود، اما این بار به عقب. زنبور در حال حاضر با دو پای عقب خود قسمت پایینی شکم خود را مسواک می زند و از شر گرده هایش خلاص می نانو کراتین مو شود. یک بار دیگر او بیرون می آید و یک بار دیگر با سر وارد می نانو کراتین مو شود. مسئله این رنگ مو است که مواد را با آرواره های او برای یک قاشق هم بزنید و کل را به یک مخلوط صاف تبدیل کنید. او این کار را بعد از هر سفر انجام نمی دهد.

رنگ مو شکلاتی با مش یخی : فقط هر چند وقت یک بار، زمانی که او مقدار زیادی غذا جمع بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. وقتی سلول تا نیمه پر از غذا رنگ مو است، فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به اندازه کافی غذا وجود رنگ مو دارد. حالا باید یک تخم مرغ روی خمیر گذاشته نانو کراتین مو شود و در خانه بسته نانو کراتین مو شود. همه اینها به سرعت انجام می نانو کراتین مو شود. پوشش درپوشی از ملات خالص رنگ مو است که زنبور آن را با درجه می سازد و از بیرون به مرکز کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

حداکثر دو روز به نظرم برای همه چیز کافی پروتئین تراپی مو بود، مشروط بر اینکه هوای بد – باران یا فقط ابر – کار را قطع نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس یک سلول دوم ساخته می نانو کراتین مو شود که پشت آن به اولی رنگ مو است و به همان ترتیب فراهم می نانو کراتین مو شود. یک سوم، چهارم و غیره دنبال می نانو کراتین مو شود که هر کدام با عسل و یک تخم مرغ عرضه می نانو کراتین مو شود و قبل از ریختن پایه های بعدی بسته می نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ موی مش هایلایت

گل‌هایی که روی رودخانه‌های کولایت و هایلایت مو هستانی را با طلا می‌پوشانند، مایعات شیرین و گرده‌ای برای او فراهم می‌کنند.» هنگامی که تمام سلول ها به پایان رسید، زنبور عسل پوششی ضخیم روی گروه ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا از بچه های کثیف خود محافظت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از رطوبت، گرما و سرما. این پوشش از ملات معمولی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

اما در این مناسبت بدون سنگ ریز در آن رنگ مو است. زنبور آن را گلوله به گلوله، ماله به ماله، تا عمق حدود یک سوم اینچ روی خوشه‌ای از سلول‌ها قرار می‌دهد که به طور کامل در زیر پوشش رسی ناپدید می‌شوند. وقتی این کار انجام کراتینه مو شد، لانه به شکل یک گنبد خشن رنگ مو است که اندازه آن برابر با نیمی از پرتقال رنگ مو است.

رنگ مو شکلاتی با مش یخی : می‌توان آن را به‌عنوان توده‌ای از گل می‌گرفت که روی سنگی ریخته و نیمه خرد کراتینه مو شده و سپس در جایی که پروتئین تراپی مو بود خشک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این پوشش بیرونی به سرعت سیمانی که در خانه رنگ مو استفاده می کنیم خشک می نانو کراتین مو شود. و لانه به زودی تقریباً به سختی یک سنگ می نانو کراتین مو شود. به جای ساختن یک لانه کاملاً جدید روی یک کاسه کاسه ای که تا به حال اشغال نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

همیشه خوشحال رنگ مو است که از لانه های قدیمی ساخته کراتینه مو شده در سال قبل رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اینها فقط به کمی تعمیر نیاز تمام دکلره مو دارند تا در شرایط خوبی قرار گیرند. زنبوری که یکی از این لانه‌ها را انتخاب بیبی لایت مو کرده، به دنبال آن رنگ مو است که ببیند چه قسمت‌هایی نیاز به تعمیر تمام دکلره مو دارند، نوارهای پیله‌ای که از دیوارها آویزان کراتینه مو شده رنگ مو است را می‌درد، تکه‌های خاک رس را که وقتی زنبور جوان سال قبل حوصله‌اش را سر می‌برد.

  رنگ مو فانتزی هفت رنگ

از سقف جدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از طریق آن، یک لایه ملات به قسمت هایی که به آن نیاز تمام دکلره مو دارند می دهد، دهانه را کمی ترمیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تمام. سپس او به دنبال ذخیره عسل و تخم گذاری می رود، همانطور که در یک سلول جدید انجام می دهد. هنگامی که تمام سلول ها، یکی پس از دیگری، به این ترتیب تجهیز می شوند، زنبور عسل در صورت نیاز، چند لمس بر روی گنبد بیرونی سیمان می گذارد.

رنگ مو شکلاتی با مش یخی : و او از طریق. از یک لانه چندین نفر از ساکنان، برادران و خواهران بیرون می آیند یک پشم گوسفند قرمز روشن آجری، و ماده ای مشکی مخملی درخشان، با بال های بنفش تیره. آنها همه فرزندان زنبور عسل لایت و هایلایت مو هستند که سلول ها را ساخته یا تعمیر و مبله بیبی لایت مو کرده اند. زنبورهای نر زندگی بی‌احتیاطی تمام دکلره مو دارند، هرگز کار نمی‌کنند، و جز برای لحظه‌ای کوتاه به خانه‌های گلی باز نمی‌گردند تا خانم‌ها را جلب کنند.

آنها کاری به خانه داری یا لانه های جدید نتمام دکلره مو دارند. آنچه آنها می خواهند شهد جام گل رنگ مو است، نه ملاتی که با آن بسازند. خواهران باقی مانده اند که مادران خانواده بعدی خواهند پروتئین تراپی مو بود. به عنوان خواهر، همه آنها از حقوق مساوی برای لانه برخوردار لایت و هایلایت مو هستند. با این حال آنها از این قاعده پیروی نمی کنند. لانه متعلق به کسی رنگ مو است که برای اولین بار آن را تصاحب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه