↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شکلاتی با مش عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شکلاتی با مش عسلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی : چند مشت کرم کادیس را در میان آنها پرت بیبی لایت مو کردم. من اشتباه می کنم، چه بیبی لایت مو کردم! سوسک‌های آبی دزد دریایی که در گوشه‌های ناهموار سنگ‌کاری پنهان کراتینه مو شده‌اند. به یکباره درآمدهای بادآورده را درک می‌کنند. آنها با ضربات زیاد پاروهای خود به سطح می آیند.

رنگ مو : ساخت چنین حوضچه ای آسان رنگ مو است و می توان زندگی آب در آن را حتی بهتر از فضای باز که حوض ها خیلی بزرگ لایت و هایلایت مو هستند و مقدار زیادی در آنها وجود رنگ مو دارد تماشا بیبی لایت مو کرد. علاوه بر این، هنگامی که در بیرون از در رنگ مو است، احتمالاً توسط عابران مزاحم می نانو کراتین مو شود. آهنگر برای حوض سرپوشیده من چارچوبی از میله های آهنی ساخت. نجار که یک لعابکار نیز لایت و هایلایت مو هست، چارچوب را روی یک پایه چوبی قرار بالیاژ مو داد.

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی : طلسمی که خود طبیعت بافته پروتئین تراپی مو بود. در سال‌های بعد متوجه کراتینه مو شدم که الماس‌های رنگ مو استخر اردک از سنگ بلور، گرد و غبار طلا، میکا پروتئین تراپی مو بودند. اما جذابیت برکه برای همه اینها خوب پروتئین تراپی مو بود. پر از رازهایی پروتئین تراپی مو بود که برای من از الماس یا طلا بیشتر ارزش داشت. حلزون هایی که از شکاف دیوارهای قدیمی بیرون می آیند حوض شیشه ای آیا تا به حال حوض سرپوشیده داشته اید.

یک تخته متحرک به عنوان درپوش برای آن قرار بالیاژ مو داد. سپس شیشه های ضخیم را در چهار طرف ثابت بیبی لایت مو کرد. کف حوض از آهن ورق قیردار ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تله ای برای خروج آب داشت. تدبیر خیلی خوب به نظر می رسید، روی میز کوچکی مقابل یک پنجره آفتابی ایستاده پروتئین تراپی مو بود. حدود ده دوازده گالن نگه می داشت. ابتدا چند لایه آهکی در آن قرار بالیاژ مو دادم که چشمه های خاصی در محله من توده های مرده راش ها را با آن می پوشانند.

سبک و پر از سوراخ رنگ مو است و کمی شبیه صخره های مرجانی رنگ مو است. علاوه بر این، با یک خزه کوتاه، سبز و مخملی از علف های هرز حوضچه ای کوچک پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. من روی این علف هرز برکه برای سالم نگه داشتن آب حساب می کنم. چگونه؟ بگذار ببینیم. موجودات زنده در برکه آب را پر می کنند، همانطور که انسان های زنده هوا را با گازهایی که برای تنفس مناسب نیستند پر می کنند.

  رنگ مو قهوه ای خیلی تیره

حوض باید به نحوی از شر این گازها خلاص نانو کراتین مو شود وگرنه ساکنانش خواهند مرد. این کاری رنگ مو است که علف هرز برکه انجام می دهد. نفس می ککراتینه مو شد و گازهای ناسالم را می سوزاند و آنها را به گازی حیات بخش تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر زمانی که خورشید بر آن می تابد به حوض نگاه کنید، شاهد وقوع این تغییر خواهید پروتئین تراپی مو بود. علف های هرز آبی چقدر زیبا لایت و هایلایت مو هستند!

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی : صخره‌ای با فرش سبز با نقاط درخشان بی‌شماری روشن کراتینه مو شده و شبیه چمن‌زار پری مخملی رنگ مو است که با هزاران سر سنجاق الماس پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. از این جواهرات نفیس، مرواریدها دائماً شکسته می شوند و بلافاصله با دیگران جایگزین می شوند. آلایت و هایلایت مو هسته آلایت و هایلایت مو هسته بلند می شوند، مانند کره های کوچک نور. از هر طرف پخش می شوند. این نمایش دائمی آتش بازی در عمق آب رنگ مو است.

این چیزی رنگ مو است که واقعاً اتفاق می‌افتد: علف‌های هرز در حال تجزیه لایت و هایلایت مو هستند – یعنی به عناصر خود – گاز کربنیک اسید ناسالم که آب با آن پر می‌نانو کراتین مو شود، تجزیه می‌شوند. آنها کربن را برای رنگ مو استفاده در سلول های خود نگه می تمام دکلره مو دارند. آنها اکسیژن را در حباب های کوچک بیرون می دهند، مرواریدهایی که شما دیده اید. اینها تا حدی حل می شوند.

در آب، نفس کشیدن موجودات کوچک آبی را سالم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تا حدودی به سطح می رسند، جایی که در هوا ناپدید می شوند و نفس کشیدن را برای ما مفید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مهم نیست که چقدر آن را می بینم، نمی توانم به این شگفتی روزمره از دسته ای از علف های هرز که یک رنگ مو استخر راکد را تصفیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند علاقه مند نباشم.

  جدیدترین رنگ مو ۱۴۰۲ چه رنگی است

من با چشمی خوشحال به اسپری بی وقفه حباب ها نگاه می کنم. من در تخیل دوران ماقبل تاریخ را می بینم که جلبک دریایی، اولین زاده گیاهان، اولین جو را برای نفس کشیدن موجودات زنده در زمانی که سرزمین قاره ها شروع به بیرون آمدن از اقیانوس ها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، ایجاد بیبی لایت مو کرد. چیزی که در مقابل چشمانم، بین شیشه‌های حوضم می‌بینم.

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی : درنگ مو استان سیاره‌ای را برایم تعریف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خود را با هوای پاک احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. فصل دوم کرم کادیس خرچنگ مگس کادیس رنگ مو است که مانند پروانه کوچک رنگ مو است و غالباً بر روی جویبارها و برکه های ما پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حدود صد و پنجاه گونه از این مگس در آمریکا وجود رنگ مو دارد.] چه کسی را در سطل شیشه ای خود که همیشه با عمل علف های هرز سالم نگه داشته می نانو کراتین مو شود.

اسکان دهم؟ من کرم های کادیس را نگه خواهم داشت، آن حشراتی که خود را با چوب های کوچک و مواد دیگر می پوشانند. آنها از باهوش ترین حشرات خودپوش لایت و هایلایت مو هستند. گونه خاصی از کرم کادیس که من انتخاب بیبی لایت مو کرده ام در رنگ مو استخرهای راکد با کف گلی و پر از نی های کوچک یافت می نانو کراتین مو شود. این خاکه کوچکی رنگ مو است که دسته‌ای از تکه‌های ریز را که از نیزارها افتاده رنگ مو است.

از میان آب‌های ساکن حمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. غلاف آن، سفر خانه، یک قطعه کار رنگ مو استادانه رنگ مو است که از مواد مختلف ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. کرم‌های جوان، مبتدی‌ها، با نوعی سبد عمیق در کار حصیری شروع می‌کنند که از ریشه‌های کوچک و سفت ساخته می‌نانو کراتین مو شود، طولانی غوطه‌ور کراتینه مو شده و زیر آب پوست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می‌نانو کراتین مو شود. گرابی که این الیاف را پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو پایین مو

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی : آنها را با آرواره های خود اره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را به صورت چوب های مستقیم کوچک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آنها را یکی یکی به لبه سبد خود و همیشه به صورت ضربدری ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این انبوه سنبله ها یک محافظ خوب رنگ مو است، اما به سختی می توان از میان پیچ و خم گیاهان آبی عبور بیبی لایت مو کرد. دیر یا زود کرم آن را رها می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با تکه‌های چوب گرد، قهوه‌ای‌کراتینه مو شده در آب، اغلب به پهنای یک نی کلفت و به وسعت یک انگشت، کم و بیش، می‌سازد.

با این حال، همیشه از چوب رنگ مو استفاده نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر تعبالیاژ مو داد زیادی حلزون کوچک و مرده در حوضچه وجود داشته باکراتینه مو شد که همگی به یک اندازه باشند، کرم کادیس یک غلاف تکه تکه‌ای عالی می‌سازد. با مجموعه‌ای از ریشه‌های باریک، که با پوسیدگی تا محور سفت، ررنگ مو است و چوبی‌شان کاهش می‌یابد، نمونه‌های زیبایی مانند سبدهای حصیری تولید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

با دانه‌های برنجی که من به عنوان آزمایش در حوض شیشه‌ای خود دانه‌های آن را بالیاژ مو دادم، برج‌های باشکوهی از عاج ساختند. در کنار غلاف صدف حلزون، این زیباترین چیزی پروتئین تراپی مو بود که من تا به حال دیدم کرم های کادیس ساخته اند. حمله دزدان دریایی فایده این خانه هایی که کرم های کادیس با خود حمل می کنند چیست؟ من یک نگاه اجمالی به دلیل ساخت آنها می بینم.

رنگ مو شکلاتی با مش عسلی : حوض شیشه ای من در ابتدا توسط دوجین سوسک آبی اشغال کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که تماشای اجرای غواصی آنها بسیار کنجکاو رنگ مو است. یک روز، به این معنی که ضرری نداشته باکراتینه مو شد و برای اینکه جای بهتری برای قرار بالیاژ مو دادن آنها نداشته باشم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه