↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو خاکستری شامپاینی

رنگ مو خاکستری شامپاینی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو خاکستری شامپاینی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو خاکستری شامپاینی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو خاکستری شامپاینی : حفظ کامل لاشه فیل ها و کرگدن های سیبری قطعا یکی از شگفت انگیزترین حقایق در زمین شناسی رنگ مو است. اما فارغ از دشواری تصوری تامین غذا از کشورهای مجاور، به نظر من، کل قضیه آنقدر گیج کننده نیست که عموماً در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : درجه اکنون، این بیش از 20 درجه عرض جغرافیایی، یا 1230 مایل، نزدیک‌تر از لاگونا د سان رافائل به قطب رنگ مو است. موقعیت یخچال‌های طبیعی در این مکان و در خلیج پناس را می‌توان حتی در نقطه‌نظر چشمگیرتری قرار بالیاژ مو داد، زیرا آنها در فاصله 7½ درجه عرض جغرافیایی یا 450 مایلی از یک بندر، به سمت ساحل دریا فرود می‌آیند.

رنگ مو خاکستری شامپاینی

رنگ مو خاکستری شامپاینی : سه گونه اولیوا، ولوتا و تربرا، رایج‌ترین پوسته‌ها لایت و هایلایت مو هستند، در فاصله کمتر از 9 درجه از محل رکراتینه مو شد نخل‌ها، در 4 و نیم درجه از منطقه‌ای که جگوار و پوما در دشت‌ها قرار تمام دکلره مو دارند، و کمتر از 2½ درجه از علف‌های درختی. و (نگاه به سمت غرب در همان نیمکره) کمتر از 2 درجه از انگل های ارکیده، و در یک درجه از سرخس درختی! این حقایق با توجه به آب و هوای نیمکره شمالی، در دوره‌ای که تخته سنگ‌ها منتقل می‌کراتینه مو شدند.

از اهمیت زمین‌شناسی بالایی برخوردار لایت و هایلایت مو هستند. من در اینجا توضیح نمی دهم که چگونه تئوری کوه های یخ که با تکه های سنگ شارژ می شوند، منشأ و موقعیت سنگ های غول پیکر شرق تیرا دل فوئگو، در دشت مرتفع سانتا کروز، و در جزیره چیلوئه را توضیح می دهد. تعبالیاژ مو داد بیشتری از تخته سنگ ها روی خطوط کانال های قدیمی دریا قرار تمام دکلره مو دارند که اکنون با ارتفاع از سطح زمین به دره های خشک تبدیل کراتینه مو شده اند.

آنها با تشکیل غیرطبیعی بزرگی از گل و ماسه همراه لایت و هایلایت مو هستند که حاوی قطعات گرد و زاویه‌دار با اندازه‌های مختلف رنگ مو است که در شخم‌زدن مکرر ته دریا توسط گیر بیبی لایت مو کردن کوه‌های یخ و مواد حمل‌کراتینه مو شده به آن منشأ می‌گیرد [15]. آنها تعبالیاژ مو داد کمی از زمین شناسان اکنون شک تمام دکلره مو دارند که آن تخته سنگ های نامنظم که در نزدیکی کوه های بلند قرار تمام دکلره مو دارند.

  رنگ موی بیول بلوند پلاتینه طبیعی

توسط خود یخچال ها به جلو رانده کراتینه مو شده اند و آن هایی که از کوه ها دور لایت و هایلایت مو هستند و در نهشته های زیرآبی قرار گرفته اند، یا روی کوه های یخ به آنجا منتقل کراتینه مو شده اند یا در یخ های ساحلی منجمد کراتینه مو شده اند. ارتباط بین حمل و نقل سنگ ها و وجود یخ به شکلی، به طور قابل توجهی با توزیع جغرافیایی آنها بر روی زمین نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

در آمریکای جنوبی آنها در فاصله 48 درجه عرض جغرافیایی، اندازه گیری کراتینه مو شده از قطب جنوب یافت نمی شوند. در آمریکای شمالی ظاهر می نانو کراتین مو شود که حد انتقال آنها تا 53½ درجه از قطب شمال گسترش می یابد. اما در اروپا تا بیش از 40 درجه عرض جغرافیایی، از همان نقطه اندازه گیری می نانو کراتین مو شود. از سوی دیگر، در مناطق بین گرمسیری آمریکا، آسیا و آفریقا هرگز مشاهده نکراتینه مو شده رنگ مو است.

نه در دماغه امید خوب و نه در رنگ مو استرالیا. [16] [15] معاملات زمین شناسی ، جلد. شخص خیلی مهم. 415. [16] من جزئیات (به اعتقاد من اولین مورد منتشر کراتینه مو شده) در این مورد در چاپ اول و در ضمیمه آن آورده ام. من در آنجا نشان بالیاژ مو دادم که رنگ مو استثناهای آشکار برای عدم وجود تخته سنگهای نامنظم در برخی از کشورهای گرم به دلیل مشاهدات اشتباه رنگ مو است.

اظهارات وجود رنگ مو دارد که از آن زمان به بعد توسط نویسندگان مختلف تایید کراتینه مو شده رنگ مو است. در مورد آب و هوا و تولیدات جزایر قطب جنوب. – با توجه به رتبه پوشش گیاهی و در سواحل شمال آن، وضعیت جزایر جنوب و جنوب غربی آمریکا واقعاً شگفت‌انگیز رنگ مو است. سرزمین ساندویچ، در عرض جغرافیایی بخش شمالی اسکاتلند، توسط کوک در گرمترین ماه سال یافت کراتینه مو شد، “بسیاری از ضخامت ها را با برف ابدی پوشانده پروتئین تراپی مو بود.” و به نظر می رسد.

  مدل رنگ موی روشن زنانه

رنگ مو خاکستری شامپاینی : که به ندرت پوشش گیاهی وجود رنگ مو دارد. جورجیا، جزیره ای به طول 96 مایل و عرض 10، در عرض جغرافیایی یورکشایر، “در اوج تابستان، به گونه ای کاملاً با برف یخ زده پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.” فقط می تواند به خزه، چند توده علف، و سوخته وحشی ببالد. تنها یک پرنده خشکی رنگ مو دارد اما ایسلند که 10 درجه به قطب نزدیکتر رنگ مو است، به گفته مکنزی، پانزده پرنده خشکی رنگ مو دارد.

جزایر شتلند جنوبی، در عرض جغرافیایی مشابه با نیمه جنوبی نروژ، تنها دارای گلسنگ، خزه و کمی علف لایت و هایلایت مو هستند. و ستوان. الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندال [17] خلیجی را پیدا بیبی لایت مو کرد که در آن لنگر انداخته پروتئین تراپی مو بود و در دوره ای مطابق با 8 سپتامبر ما شروع به یخ زدن بیبی لایت مو کرد. خاک اینجا متشکل از یخ و خاکستر آتشفشانی بین لایه‌ای رنگ مو است. و در عمق کمی در زیر سطح، برای لیوت، باید دائماً بسته بماند.

الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندال جسد یک ملوان خارجی را پیدا بیبی لایت مو کرد که مدت‌ها مدفون کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با گوشت و تمام ویژگی‌ها کاملاً حفظ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این یک واقعیت منحصر به فرد رنگ مو است که در دو قاره بزرگ در نیمکره شمالی (اما نه در سرزمین شکسته اروپا بین آنها) ما منطقه ای از زیر خاک همیشه یخ زده در عرض جغرافیایی کم داریم – یعنی در 56 درجه در آمریکای شمالی.

در عمق سه فوتی [18] و در 62 درجه در سیبری در عمق 12 تا 15 فوتی – در نتیجه شرایط کاملاً متضاد چیزها با نیمکره جنوبی. در قاره‌های شمالی، زمستان در اثر تشعشعات ناحیه وسیعی از خشکی به آسمان صاف، بسیار سرد می‌نانو کراتین مو شود، و نه توسط جریان‌های گرماآور دریا تعدیل می‌نانو کراتین مو شود. از طرف دیگر تابستان کوتاه گرم رنگ مو است. در اقیانوس جنوبی، زمستان خیلی سرد نیست.

  رنگ مو طلایی دودی بدون دکلره

رنگ مو خاکستری شامپاینی : اما تابستان بسیار کمتر گرم رنگ مو است. زیرا آسمان ابری به ندرت به خورشید اجازه می دهد اقیانوس را گرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که خود جذب بد گرما رنگ مو است: و از این رو میانگین دمای سال، که ناحيه زير خاك دائماً بسته کراتینه مو شده را تنظيم مي كند، كم رنگ مو است. بدیهی رنگ مو است که یک پوشش گیاهی درجه یک، که نه به اندازه ای که به گرما نیاز رنگ مو دارد، بلکه از سرمای کراتینه مو شدید محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در آب و هوای مساوی نیمکره جنوبی به این منطقه از تجمع همیشگی نزدیکتر می نانو کراتین مو شود تا در آب و هوای کراتینه مو شدید در عرض جغرافیایی نسبتاً پایین‌تر از آن (در 64 درجه شمالی) که پالاس در زیر آن یخ زده را پیدا بیبی لایت مو کرد حفظ کراتینه مو شده رنگ مو است. کرگدن در سیبری، بسیار جالب رنگ مو است. اگر چه، همانطور که در فصل قبلی تلاش بیبی لایت مو کردم نشان دهم، این یک اشتباه رنگ مو است.

که فرض کنیم چهارپاهای بزرگتر برای حمایت از خود به پوشش گیاهی سرسبز نیاز تمام دکلره مو دارند، با این وجود مهم رنگ مو است که در جزایر شتلند جنوبی یک زیر خاک یخ زده در فاصله 360 مایلی پیدا کنیم. جزایر پوشیده از جنگل در نزدیکی کیپ هورن، جایی که، تا آنجا که به بخش عمده پوشش گیاهی مربوط می نانو کراتین مو شود، ممکن رنگ مو است هر تعبالیاژ مو داد چهارپا بزرگ حمایت نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه