↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی کاپوچینو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی کاپوچینو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو : شومینه از سنگ های رنگارنگ و بسیار صیقلی و مانند جواهرات درخشان پروتئین تراپی مو بود. در پشت اتاق، بارزترین ویژگی از همه، یک راه پله چوبی، با نرده، همچنین براق و موج دار پروتئین تراپی مو بود. این پلکان بالا رفت و پیچید و سکویی پروتئین تراپی مو بود با درخت خرمایی در گلدان.

رنگ مو : صدای خروشان و شتابان، همانطور که نیاگارا، و ستونی سیاه به هوا پرتاب کراتینه مو شد، دویست پا و دویست و پنجاه پا – هیچ کس نمی توانست به طور قطع بگوید – و رعد و برق به صورت توده ای ضخیم، سیاه و لزج به زمین آمد، مایع لغزنده ابزار و اجسام سنگین دیگر را به این طرف و آن طرف پرتاب می بیبی لایت مو کرد، بنابراین مردان مجبور پروتئین تراپی مو بودند برای جان خود فرار کنند.

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو : سوراخ چاله را پر بیبی لایت مو کرد و مانند قابلمه ای که خیلی سریع می جوکراتینه مو شد ریخت و از سمت تپه به سمت پایین رفت. باد، پرده‌ای از مه سیاه، خانه‌ی کالور را پاشید و سیاه‌بیبی لایت مو کرد و زنان خانه را به پرواز در میان مزارع کلم فرستاد. پس از آن با خنده هومری گفته کراتینه مو شد که چگونه شنیده کراتینه مو شده رنگ مو است که این زنان از تخریب لباس و پرده های پنجره خود توسط این سیل میلیون دلاری “طلای سیاه” ناله می کنند!

خبر از طریق تلفن به شهر ساحلی پخش کراتینه مو شد. روزنامه ها آن را بولتن می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جمعیت آن را در خیابان فریاد می زد، و چندی نگذشت که جاده های منتهی به پراسپکت هیل سیاه و سفید کراتینه مو شد و یک خط ثابت از اتومبیل های موتوری. این خبر به شهر فرشته رسید، روزنامه‌های آنجا «اضافه» را منتشر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و قبل از شب، بلوار شهر ساحلی مملو از ماشین‌ها پروتئین تراپی مو بود.

یک خط دو نفره، همه یک طرفه می‌آمدند. 50 هزار نفر در یک حلقه محکم در جایی که به نظرشان فاصله ایمن از هواپخش پروتئین تراپی مو بود، ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و پلیس های اورژانس سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند آنها را بیشتر به عقب برانند و فریاد می زدند: “چراغ ها خاموش! چراغ خاموش!» تمام شب آن کلمات در یک گروه کر خوانده می کراتینه مو شد. همه متوجه خطر کراتینه مو شدند.

  رنگ موی مش یخی زنانه

ممکن رنگ مو است یک احمق فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سیگاری روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تمام دامنه تپه در آتش بپرد. یک میخ در کفش شما ممکن رنگ مو است این کار را انجام دهد و به یک سنگ ضربه بزند. یا یک کامیون موتوری، با لرنگ مو استیک های فولادی آن. اغلب اوقات این فوران ها در همان لحظه اول آتش می گرفتند. اما هنوز جمعیت جمع کراتینه مو شدند. مردان بالای خودروهایشان را پایین می‌آورند و روی صندلی‌ها می‌ایستند و اتاق‌های حراج را در زیر نور ستاره‌ها برگزار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

تعبالیاژ مو داد زیادی با قیمت های شگفت انگیز برای فروش عرضه کراتینه مو شد و برخی از آنها خریداری کراتینه مو شد. اجاره‌نامه‌ها پیشنهاد کراتینه مو شد، شرکت‌ها راه‌اندازی کراتینه مو شدند و سهام فروخته کراتینه مو شد – معامله‌گران راه خود را از میان جمعیت بیرون می‌کشیدند و به فاصله‌ای مطمئن در سمت باد می‌رفتند، جایی که می‌توانستند یک کبریت بزنند، و چهره یکدیگر را ببینند، و یادداشتی را در مورد آنچه که می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند بنویسند.

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو : موافقت بیبی لایت مو کرد. چنین معاملاتی بیشتر شب ادامه داشت و صبح چادرهای بزرگی می آمد که برای جلسات احیا ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و کلم زارها با تابلوهای قرمز و سیاه همجنس گرا کراتینه مو شدند: “تعاونی ساحلی شماره 1″، “سندیکای اسکیت، شماره 1، ده هزار واحد، 10 دلار. در همین حال، کارگران دیوانه وار تلاش می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا جریان چاه را متوقف کنند. آن‌ها این‌جا و آن‌جا تلوتلو می‌خوردند.

در اثر اسپری سیاه نیمه‌کور – و بدون جایی که خودشان را نگه تمام دکلره مو دارند، چیزی نمی‌توانستند روی آن نگه تمام دکلره مو دارند، زیرا همه چیز چرب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و از گریس جاری می‌کراتینه مو شد. تو در تاریکی کار می‌بیبی لایت مو کردی، در حال تاریک بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بودی، با چیزی جز غرش هیولا، ضرباتش به بدنت، تف بیبی لایت مو کردنش به صورتت، تا به تو بگوید کجرنگ مو است. شما با تنش زیاد کار می‌بیبی لایت مو کردید، زیرا پاداش‌هایی ارائه می‌کراتینه مو شد.

  رنگ مرواریدی خیلی روشن

برای هر مرد پنجاه دلار اگر جریان را قبل از نیمه‌شب متوقف کنید، صد دلار اگر آن را قبل از ساعت ده متوقف کنید. هیچ کس نمی توانست بفهمد آن هیولا چقدر ثروت را هدر می دهد، اما باید هر دقیقه هزاران دلار باکراتینه مو شد. خود آقای کالور برای کمک به زمین آمد و در تلاش های بی پروا هر دو طبل گوش خود را از دست بالیاژ مو داد. کارگری با بی مهری گفت: “سعی بیبی لایت مو کرد.

با سرش جریان را متوقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” علاوه بر این، مالک در طی هفته‌های بعد متوجه کراتینه مو شد که مجموعاً چهل و دو کت و شلوار برای خسارات وارده به خانه‌ها، لباس‌ها، مرغ‌ها، بزها، گاوها، کلم‌ها، چغندر قند و خودروهایی که به داخل گودال‌ها سرازیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند جمع آوری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در جاده های خیلی چرب II خانه به شماره 5746 بلوار لوس روبلز متعلق به جو گروتی، نگهبان شب شرکت آلتمن الامبر شهر ساحلی پروتئین تراپی مو بود.

خانم گروتی برای کمک به حمایت از هفت فرزندش، شستن را “پذیرفته پروتئین تراپی مو بود”. حالا که بزرگ و پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، خرگوش و جوجه نگه می داشت. جو معمولاً ساعت شش بعد از ظهر به محل کارش می رفت. اما در روز سوم پس از «اعتصاب»، او اعصابش را به هم ریخته پروتئین تراپی مو بود تا کارش را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و حالا در ایوان جلویش پروتئین تراپی مو بود.

پیرمردی ملایم و با موهای خاکستری، با کت و شلوار مشکی، یقه سلولوئید و کراوات مشکی، لباس او برای یکشنبه ها و تعطیلات، عروسی ها و تشییع جنازه. خانم گروتی لباس مناسبی برای این مناسبت حاضر نداشت، بنابراین با فورد شوهرش به پایین شهر رفته پروتئین تراپی مو بود و مقداری از انتظارات نفتی خود را صرف یک لباس شب با ساتن زرد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ ابرو با رنگ مو فرق میکنه

حالا او احساس خجالت می‌بیبی لایت مو کرد، زیرا مقدار کافی از آن وجود نداشت، یا در بالای آن جایی که بازوها و سینه‌اش بیرون آمده پروتئین تراپی مو بودند، یا در پایین، جایی که گوساله‌های چاق او در جوراب‌های ابریشمی گلدوزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، آنقدر نازک که تقریباً هیچ به نظر نمی‌رسید. این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که «آنها» پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، زنان فروشنده به او اطمینان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند.

و خانم گروتی به کراتینه مو شدت مشتاق پروتئین تراپی مو بود که یکی از آنها باکراتینه مو شد. این خانه به سبک مرسوم “سبک خانه های ییلاقی” پروتئین تراپی مو بود و توسط خانواده ای ثروتمندتر، در روزهای رونق املاک و مستغلات ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آن را به عنوان قربانی ارائه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و خانم گروتی به دلیل اتاق نشیمن فوق العاده آن را بسته پروتئین تراپی مو بود. آنها پس انداز خود را در یک پرداخت نقدی قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند و ماهیانه سی دلار پول پرداخت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ موی تنباکویی کاپوچینو : آنها سند ملک را گرفته پروتئین تراپی مو بودند و در پرداخت های خود به روز پروتئین تراپی مو بودند، بنابراین در امان پروتئین تراپی مو بودند. از آستانه خانه که گذشتی اولین چیزی که دیدی درخشش پروتئین تراپی مو بود. شگفت‌انگیزترین درخشندگی که تا به حال بر روی کارهای چوبی دیده کراتینه مو شده رنگ مو است – و برای افزایش اثری که نقاش آن را به تقلید از دانه‌های بلوط موج‌دار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. باید ده هزار خط وجود داشته باکراتینه مو شد که هر کدام یک تکان جداگانه قلم مو پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه