↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره : که در مورد امور راه آهن برای روزنامه های برجسته نیوانگلند می نوشتند و هفته ای بیست و پنج دلار یا دو یا سیصد دلار در مناسبت های خاص می گرفتند. مبالغی مستقیماً به بیش از هزار روزنامه پرداخت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : “چشم انداز” را “در حال گذاشتن پدال نرم” بر خشم عمومی می بینیم. “نباید فراموش بیبی لایت مو کرد که جاده ای مانند نیوهون، در واقع اگر نه از نظر، یک مالکیت ملی رنگ مو است، و با پایین یا بالا رفتن، منافع عمومی پایین یا بالا می رود.” کمیسیون بازرگانی بین ایالتی با پندهای پرهیزگارانه تسلیم سر و صداهای عمومی کراتینه مو شد و تحقیقاتی در این زمینه انجام کراتینه مو شد.

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره : و در 28 ژوئن، همه چیز فراتر رفته پروتئین تراپی مو بود. ما گزارش “Outlook” را پیدا می کنیم: در عرض چند ساعت پس از برخورد در رنگ مو استمفورد، خودروی خراب کراتینه مو شده پولمن برده کراتینه مو شد و سوخت. آیا این تخریب مجرمانه مدرک رنگ مو است؟ این فروپاشی خدمات راه‌آهن سر و صدایی را برای بررسی کمیسیون بازرگانی بین ایالتی به راه انداخت که البته رعب و وحشت را به سینه غارتگران وارد بیبی لایت مو کرد.

که شرایط پوسیدگی را آشکار بیبی لایت مو کرد که حتی حافظان روحانی را شوکه بیبی لایت مو کرد. گزارش وحشتناک “Outlook”، “اوراق بهادار متورم کراتینه مو شد، بدهی بر بدهی انباشته کراتینه مو شد”. و هنگامی که قهرمان آن، آقای ملن – شلی صنعتی اش، “به کراتینه مو شدت سازماندهی کراتینه مو شده، با حساسیت ظریف” – اعتراف بیبی لایت مو کرد که هیچ اختیاری در مورد امور مالی جاده نرنگ مو دارد و هیچ درکی از آنها نرنگ مو دارد، اما تمام دستورات او را از مورگان گرفته رنگ مو است.

  انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی

اظهارات “چشم انداز”، به کراتینه مو شدت زخمی کراتینه مو شده رنگ مو است: “مقام رقت انگیز برای رئیس یک راه آهن بزرگ رنگ مو است.” کمی بعد، وقتی اوضاع داغ کراتینه مو شد، می خوانیم: در جست‌وجوی حقیقت، کمیسرها مجبور پروتئین تراپی مو بودند بر موانع بسیاری، مانند سوزاندن کتاب‌ها، نامه‌ها و اسناد، و لجاجت شهود، که تا شروع رسیدگی کیفری از شهادت بالیاژ مو دادن خودداری می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، غلبه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سیستم نیوهیون دارای بیش از سیصد شرکت تابعه در شبکه ای از اتحادهای درهم تنیده رنگ مو است که بسیاری از آنها ظاهراً توسط وکلا برنامه ریزی، ایجاد و دستکاری کراتینه مو شده اند که صراحتاً به منظور پنهان کاری یا فریب حفظ کراتینه مو شده اند. اما آیا تصور می‌کنید که حتی این امر شغال‌های پارسا را ​​بیمار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ اگر چنین رنگ مو است، صلابت شکم پارسا را ​​نمی دانید.

مصالحه ای بین دولت و دزدانی که آنقدر بزرگ پروتئین تراپی مو بودند و قابل پیگرد قانونی نپروتئین تراپی مو بودند وصله کراتینه مو شد. این معامله توسط دزدان انجام نکراتینه مو شد و رئیس جمهور ویلسون در بیانیه ای عمومی اعلام بیبی لایت مو کرد که دولت نیوهیون “توافق نامه ای را به طور عمدی و جدی منعقد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است” به روشی که برای رئیس جمهور “غیرقابل توضیح و کاملاً بدون توجیه” رنگ مو است.

که البته به نظر “چشم انداز” زبانی وحشتناک بی ادبانه در مورد “مالکیت ملی” پروتئین تراپی مو بود. او با عجله رئیس جمهور ویلسون را مورد سرزنش قرار بالیاژ مو داد که بیانیه او “بیش از حد کراتینه مو شدید و کراتینه مو شدید” پروتئین تراپی مو بود. سازش جدیدی بین دولت و دزدانی که بزرگتر از آن پروتئین تراپی مو بودند انجام کراتینه مو شد و دزدی ادامه یافت. اکنون، در حالی که من روی این کتاب کار می کنم.

  رنگ مو مش پلنگی

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره : رئیس جمهور راه آهن را برای رنگ مو استفاده جنگی می گیرد و پیامی را برای کنگره می خواند که در آن پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اوراق بهادار مبتنی بر کلاهبرداری های نیوهیون، همراه با همه انبوه کلاهبرداری های راه آهن دیگر، مقدس و ایمن شوند. با سود سهام پرداخت کراتینه مو شده از بیت المال. اوراق بهادار نیوهیون جهش بزرگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و نیازی به گفتن نیست که “چشم انداز” مشتاق سیرنگ مو است رئیس جمهور رنگ مو است. در اینجا فرصتی برای دزدان بزرگ وجود رنگ مو دارد که خود را غسل تعمید دهند – یا باید بگوییم که آب موجود در انبارهایشان “مقدس” نانو کراتین مو شود؟ سردبیر وارسته ما می‌گوید، گرفتن اموال بدون غرامت کامل توسط دولت «مخالف روح کل آمریکا خواهد پروتئین تراپی مو بود».

چشم انداز پیوند هرکسی که با دنیای مجله آشنا باکراتینه مو شد می‌فهمد که چنین کارهای کج‌رویی که در یک دوره طولانی ادامه داشته رنگ مو است، بیهوده انجام نمی‌نانو کراتین مو شود. هر مجله‌نویسی در همان لحظه که مقاله باکستر را می‌دید، می‌دانست که باکستر توسط نیوهون پول می‌گرفت، و «چشم‌انداز» نیز توسط نیوهیون پرداخت کراتینه مو شد.

عموماً او راهی برای اثبات چنین حقایقی نرنگ مو دارد و باید در سکوت بنشیند. اما وقتی صورت حساب هیئت مدیره اش سررسید می نانو کراتین مو شود و صاحبخانه اش سرسخت می نانو کراتین مو شود، نفرت مستقیم و جدی از کلاهبرداران روزنامه نگاری را تجربه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با هزینه او رکراتینه مو شد می کنند. اگر او سوسیالیست رنگ مو است، منتظر روزی رنگ مو است.

که در کمیسیون پیوند انتشارات بنشیند و به تمام کتاب‌های مجلاتی که هنوز سوزانده نکراتینه مو شده‌اند دسترسی داشته باکراتینه مو شد! در مورد نیوهون، ما بخشی از قیمت را می دانیم – به لطف تلاش های کمیسیون بازرگانی بین ایالتی. نیازی به گفتن نیست که حقایق ثبت کراتینه مو شده در ستون های Outlook را نخواهید یافت. شما ممکن رنگ مو است.

  رنگ مو یخی ترکیبی

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره : آن را خط به خط از دوران پالمی ملن تا دوران ما خوانده باشید، و هیچ اشاره ای به آنچه کمیسیون در مورد پیوند مجله و روزنامه فاش بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، نداشته باشید. از روزنامه‌های بزرگ شهری که به طور سیستماتیک افشاگری را کمرنگ می‌کنند و تمام جزئیات واقعاً آسیب‌رسان را حذف می‌کنند، چیز بیشتری دریافت نمی‌کنید.

باید به گزارش‌های کمیسیون بروید یا به پرونده‌های «مجله پیرسون» که چاپ نکراتینه مو شده و در کتابخانه‌ها یافت نمی‌نانو کراتین مو شود! طبق کتاب های نیوهون و به اعتراف مقامات خود، جاده بیش از چهارصد هزار دلار در سال هزینه می بیبی لایت مو کرد تا بر روزنامه ها و مجلات به نفع سیرنگ مو است های خود تأثیر بگذارد. (رئیس جمهور ملن اظهار داشت.

که این هزینه نسبتاً کمتر از هر راه آهن دیگری در کشور رنگ مو است). رنگ مو استادی از دانشکده حقوق هاروارد پروتئین تراپی مو بود که در هیئت‌های تجاری سخنرانی می‌بیبی لایت مو کرد و به نام علم اقتصاد به لغو قوانین علیه انحصار راه‌آهن اصرار می‌بیبی لایت مو کرد – و برای سخنرانی‌هایش از پروتئین تراپی مو بودجه راه‌آهن پول می‌گرفت! انبوهی از خبرنگاران روزنامه ها پروتئین تراپی مو بودند.

مدل رنگ مو قهوه ای بدون دکلره : “جمهوری” بوستون، و وقتی این سوال پرسیده کراتینه مو شد “چرا؟” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “این مقاله شهردار فیتزجرالد رنگ مو است.” حتی «نسخه شبانه» فوق‌العاده معتبر، ارگان برهمن‌های فرهنگ، به دلیل تایپ بیبی لایت مو کردن، شبیه‌نگاری و ارسال «دوپینگ» به مطبوعات کشور به قیمت 144 دلار کاهش یافت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه