↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو با لباس سبز

بهترین رنگ مو با لباس سبز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو با لباس سبز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو با لباس سبز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو با لباس سبز : اگر بتوانید تصور کنید که تمام قدرتی که تا به حال توسط خودکامگان بزرگ تاریخ، توسط اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندرها، سزارها، تامبورلین ها، کوبلا خان ها و ناپلئون ها به کار گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. در یک واحد عظیم قدرت جمع کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

رنگ مو : روزنامه ها در یک “معامله” قرار داشتند، و تنها جایی که درنگ مو استان می تواند مورد سوء رنگ مو استفاده قرار گیرد، در ویسکانسین پروتئین تراپی مو بود! فرانک ای. وولف، سردبیر سابق هرالد، مردی که دستورات اوتیس را می‌پذیرفت و آنها را اجرا می‌بیبی لایت مو کرد، در آنجا گفته کراتینه مو شد. حدود سی سال پیش دوست من گیلورد ویلشایر در لس آنجلس نشریه‌ای به نام «ناسیونالیست» راه‌اندازی بیبی لایت مو کرد که از ایده‌های ادوارد بلامی حمایت می‌بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو با لباس سبز

بهترین رنگ مو با لباس سبز : اما چه دلیلی بهتر از این که یک مرد را پیدا کنید که با عصبانیت از هر دو طرف می جنگد، برای یک نبرد ساختگی داشته باشید؟ و چگونه می نانو کراتین مو شود که مردم لس آنجلس از این وضعیت خارق العاده بی اطلاع لایت و هایلایت مو هستند؟ چرا، به سادگی وقتی این خبر منتشر کراتینه مو شد، هیچ روزنامه لس آنجلسی وجود نداشت که آن را منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

این مقاله در دفتر “لس آنجلس اکسپرس” چاپ کراتینه مو شد و یک روز، در حال قدم زدن در خیابان، ویلشر با ژنرال اوتیس ملاقات بیبی لایت مو کرد. ژنرال گفت: “من می بینم که شما مردم یک هفته نامه دارید.” ویلشایر گفت: بله. «خب، اکنون، «تایمز» یک کارخانه چاپ جدید و مدرن رنگ مو دارد. ما خیلی دوست داریم که این کار را برای شما انجام دهیم. فرض کنید ما را محاکمه کنید.» «خب، ژنرال، تا آنجا که به من مربوط می نانو کراتین مو شود.

مشکلی نیست، زیرا من از چنین چیزهایی مهم نیستم. اما برخی از همکاران من معتقدند که شما با ایده های ما در “تایمز” منصفانه رفتار نمی کنید.” “اوه، حالا، حالا، شما از چنین چیزی مهم نیستید! مطمئناً، اکنون، شما باید یک شوخی را بفهمید!» 254″خب، همانطور که می‌گویم، مشکلی ندارم، اما برخی از همکاران من آن را جدی می‌گیرند.” “خب، من در مورد آن به شما نشان خواهم بالیاژ مو داد.

  رنگ موی مش کرم صدفی

بانک را سالم اعلام بیبی لایت مو کرد، و دستور بازگشت آن را به صاحبان بالیاژ مو داد. “تایمز” این را می دهد – نه یک خط! یا از “کانزاس سیتی رنگ مو استار”، ارگان کاملاً محترمی رنگ مو استفاده کنید، که شامل شکستن بانک رنگ مو است، و بازسازی را در یک آیتم کوچک گزارش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نام بانک را ذکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما آن را به عنوان بانک لیگ ذکر نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به خوبی درک می کنند که از هر صد خواننده نود و نه نفر ارتباط برقرار نمی کنند و نمی دانند که لیگ به اثبات رسیده رنگ مو است!

و سپس، چند روز بعد، کانون وکلای آمریکا، اتحادیه را محکوم بیبی لایت مو کرد و آن را «سوسیالیسم خالص» اعلام بیبی لایت مو کرد و سوسیالیسم به معنای «ملی بیبی لایت مو کردن زنان» رنگ مو است. «شیکاگو تریبون» تیتر بزرگی رنگ مو دارد: 270ادعا می کنند: “سوسیالیست ها امیدوارند که دختران ما را با هم ارتباط دهند.” «شیکاگو تریبون» در سیرنگ مو است رنگ مو است. و مانند ریچارد کروکر، همیشه برای جیب خود کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بیایید ویلیام ماریون ریدی، روزنامه نگاری که چهل سال آموزش دیده رنگ مو است، بشنویم: در شیکاگو پرونده دو روزنامه بزرگ وجود رنگ مو دارد، یکی از آنها جمهوری خواه و دیگری ایندیپندنت که به وضوح در سرقت از دانش آموزان مدرسه آن شهر مقصر شناخته کراتینه مو شده اند. با همدستی هیئت مدیره مدرسه، که یکی از اعضای آن وکیل یکی از این روزنامه ها پروتئین تراپی مو بود، زمین اشغال کراتینه مو شده توسط هر دو مجله، در قلب مرکز تجاری شیکاگو، به این مؤسسات بزرگ اجاره بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

  جدیدترین رنگ مو زمستانی

قالب‌گیری افکار عمومی، بر اساس یک ارزش سایت کاملاً پوچ و مضحک، و با شرایطی بسیار پایین‌تر از شرایطی که در زمین‌های مشابه به اجاره‌دهندگان دیگر در همان محله اعطا کراتینه مو شده رنگ مو است. این لطف از یک نهاد عمومی و با هزینه عمومی صرفاً از طریق ترس از حمله توسط یا تمایل به خوب پروتئین تراپی مو بودن در کنار نشریات مورد نظر صورت گرفت.

هنگامی که در هیئت مدیره مدرسه، در زمان شهردار دان، تعبالیاژ مو دادی از مردان به قدرت رسیدند که از طریق منافع سیاسی یا دیگر نمی توانستند به آنها دسترسی پیدا کنند، و این افراد تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند اجاره نامه ظالمانه مورد بحث را کنار بگذارند، هر دوی این اوراق جنگ صلیبی را علیه مردم آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. صداقت و هوشمندی هیئت مدیره مدرسه، و کمپین را به یک کمپین برای انتخاب شهردار تبدیل بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو با لباس سبز : که این اعضای هیئت مدیره مدرسه را که سعی در بازپس گیری اموال بچه های مدرسه داشتند، برکنار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها همه عناصر فاسد و شریر محله های فقیر نشین شیکاگو را به حمایت خود جلب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به همین ترتیب نیروهایی که می توانستند توسط راه آهن های خیابانی و سایر شرکت های خدمات عمومی کنترل شوند، شهردار را انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اعضای صادق هیئت مدیره مدرسه را از سمت خود منصرف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها از آن زمان بازگردانده کراتینه مو شده‌اند، اما تا زمانی که شهردار شرکت تعبالیاژ مو داد کافی از دوستان «ایمن و عاقل» قدرت‌ها را منصوب بیبی لایت مو کرد تا از هرگونه تلاشی که ممکن رنگ مو است توسط اعضای صادق برای محافظت از این نشریات بزرگ انجام نانو کراتین مو شود جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو طلایی خیلی روشن با دکلره

غرامت رنگ مو استفاده از زمین متعلق به مدارس دولتی ایلینویز و شیکاگو. ریدی نام این دو روزنامه شیکاگو را به ما نمی دهد. از آنجایی که در این کتاب با نام‌هایی سروکار دارم، بیان می‌کنم که یکی از آنها «محترم‌ترین» در بین همه روزنامه‌های شیکاگو، «تریبون» رنگ مو است که در صفحه اول خود افسانه «بزرگ‌ترین روزنامه جهان» را به تصویر می‌ککراتینه مو شد.

دیگری “لیبرال” ترین روزنامه در بین تمام روزنامه های شیکاگو، “دیلی نیوز” رنگ مو است که متعلق به ویکتور اف. لاوسون رنگ مو است، که عموماً به عنوان یکی از پانزده مدیر آسوشیتدپرس نام برده می نانو کراتین مو شود که ردی از همدردی مترقی رنگ مو دارد. 271 فصل XLII مالکیت مطبوعات مرتبط وقتی صحبت از آسوشیتدپرس می نانو کراتین مو شود، واضح ترین بیانیه ای که خوانده ام توسط چارلز ادوارد راسل در مجله پیرسون، آوریل 1914 بیان کراتینه مو شده رنگ مو است.

راسل می گوید: حدود نهصد روزنامه روزانه در ایالات متحده، که اکثریت بزرگی از مجلات با نفوذ و تیراژ را تشکیل می‌دهند، اخبار آسوشیتدپرس را دریافت و چاپ می‌کنند. این بدان معنی رنگ مو است که در مورد هر رویبالیاژ مو داد مهم، یک پیام مشابه حدود پانزده میلیون بار چاپ می نانو کراتین مو شود و ممکن رنگ مو است توسط سی میلیون نفر خوانده نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ مو با لباس سبز : با توجه به ساختار و جمله بندی آن اعزام، برداشتی که این سی میلیون نفر خواهند داشت و نظری که آنها شکل می دهند و به دیگران منتقل می کنند، نیز خواهد پروتئین تراپی مو بود. در اینجا فوق العاده ترین موتور برای  رنگ مو است که تا به حال در این جهان وجود داشته رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه