نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی بژ

رنگ مو شامپاینی بژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی بژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی بژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی بژ : اما گاهی پیشرونده رنگ مو است. این حرکت با قدرت بسیار ضعیفی قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بود، اما حتی با بالاترین آن نیز علت آن قابل درک نپروتئین تراپی مو بود. این بسیار متفاوت از گردش مایع در کیسه الرنگ مو استیک، حاوی انتهای نازک محور پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : اما با حفاری در زمین، چندین حشره، عنکبوت بزرگ و مارمولک در حالت نیمه سیلی پیدا کراتینه مو شدند. در پانزدهم، چند حیوان شروع به ظهور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و در هجدهم (سه روز از اعتدال)، همه چیز شروع بهار را اعلام بیبی لایت مو کرد. دشت‌ها با گل‌های ترشک صورتی چوبی، نخود وحشی، دیگر و شمعدانی تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. و پرندگان شروع به تخم گذاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو شامپاینی بژ

رنگ مو شامپاینی بژ : بسیاری از حشرات لاملیکورن و حشرات ناهموار، که دومی به دلیل پیکرهای عمیق خود برجسته پروتئین تراپی مو بودند، به آرامی در حال خزیدن پروتئین تراپی مو بودند. در حالی که قبیله مارمولک ها، ساکنان ثابت یک خاک شنی، به هر جهت می چرخیدند. در طول یازده روز اول، در حالی که طبیعت خفته پروتئین تراپی مو بود، میانگین دمایی که از مشاهدات هر دو ساعت یک بار در کشتی بیگل گرفته کراتینه مو شد ، 51 درجه پروتئین تراپی مو بود.

و در وسط روز دماسنج به ندرت بالای 55 درجه پروتئین تراپی مو بود. در یازده روز بعدی، که در آن همه موجودات زنده بسیار متحرک کراتینه مو شدند، میانگین 58 درجه و دامنه آن در وسط روز بین شصت تا هفتاد پروتئین تراپی مو بود. در اینجا، افزایش هفت درجه ای در میانگین دما، اما گرمای کراتینه مو شدید بیشتر، برای بیدار بیبی لایت مو کردن عملبیبی لایت مو کردهای زندگی کافی پروتئین تراپی مو بود. در که کمی قبل از آن حرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم.

در بیست و سه روز شامل بین 26 جولای و 19 آگوست، میانگین دما از 276 مشاهده 58.4 درجه پروتئین تراپی مو بود. میانگین گرم ترین روز 65.5 درجه رنگ مو است سردترین 46 درجه پایین ترین نقطه ای که دماسنج به آن سقوط بیبی لایت مو کرد 41.5 درجه پروتئین تراپی مو بود و گاهی اوقات در اواسط روز به 69 درجه یا 70 درجه می رسید. با این حال، با این درجه حرارت بالا، تقریباً همه سوسک‌ها، چندین جنس از عنکبوت‌ها، حلزون‌ها و صدف‌های خشکی، وزغ‌ها و مارمولک‌ها، همگی زیر سنگ‌ها به حالت وزغ دراز می‌کشیدند.

  بوتاکس مو برای موهای رنگ شده

اما ما دیدیم که در باهیا بلانکا، که چهار درجه به سمت جنوب رنگ مو است، و بنابراین با آب و هوای بسیار کمی سردتر، همین دما، با گرمای نسبتاً کراتینه مو شدید کمتر، برای بیدار بیبی لایت مو کردن تمام موجودات متحرک کافی پروتئین تراپی مو بود. این نشان می دهد که چقدر محرک مورد نیاز برای بیدار بیبی لایت مو کردن حیوانات خواب زمستانی توسط آب و هوای معمول منطقه کنترل می نانو کراتین مو شود و نه گرمای مطلق. به خوبی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

که در مناطق رنگ مو استوایی، خواب زمستانی، یا به عبارت بهتر æstivation، حیوانات نه توسط دما، بلکه توسط زمان خشکسالی تعیین می نانو کراتین مو شود. در نزدیکی ریودوژانیرو، در ابتدا با تعجب مشاهده بیبی لایت مو کردم که چند روز پس از پر کراتینه مو شدن برخی از فرورفتگی‌های کوچک با آب، صدف‌ها و سوسک‌های کامل روی آن‌ها پر کراتینه مو شده‌اند، که احتمالاً خوابیده‌اند.

هومبولت حادثه عجیبی را نقل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که یک حفاری بر روی محلی که یک تمساح جوان در آن دفن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. گل و لای. او می‌افزاید: «هندی‌ها اغلب بوآهای عظیمی را که اوجی یا مارهای آبی می‌نامند، در همان حالت بی‌حالی پیدا می‌کنند. برای احیای آنها، باید آنها را تحریک یا با آب خیس بیبی لایت مو کرد.» من فقط به یک حیوان دیگر اشاره می کنم.

یک محور سنگی الرنگ مو استیک را احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که طول آن از هشت اینچ تا دو فوت متغیر رنگ مو است. ساقه در یک انتها ناقص رنگ مو است، اما در انتهای دیگر توسط یک زائده گوشتی ورمی شکل به پایان می رسد. محور سنگی که به ساقه رنگ مو استحکام می بخکراتینه مو شد ممکن رنگ مو است در این انتها در یک ظرف صرفاً پر از ماده دانه ای ردیابی نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ هایلایت روی موی مشکی

در آب کم، صدها گونه از این جانوران ممکن رنگ مو است دیده شوند، مانند ته ریش بیرون زده، با انتهای ناقص به سمت بالا، چند اینچ بالاتر از سطح شن های گل آلود. هنگامی که آنها را لمس یا کشیدند، ناگهان خود را با قدرت به داخل کشاندند، به طوری که تقریباً یا کاملاً ناپدید می شوند. با این عمل، محور بسیار الرنگ مو استیک باید در اندام تحتانی خم نانو کراتین مو شود.

رنگ مو شامپاینی بژ : جایی که به طور طبیعی کمی خمیده رنگ مو است. و من تصور می‌کنم تنها با این خاصیت ارتجاعی رنگ مو است که زئوفیت قادر رنگ مو است دوباره از میان گل بالا بیاید. هر پولیپ، اگرچه نزدیک به برادران خود رنگ مو است، دارای دهان، بدن و شاخک های مجزا رنگ مو است. از این پولیپی ها، در یک نمونه بزرگ، باید هزاران عدد وجود داشته باکراتینه مو شد.

با این حال می بینیم که آنها با یک حرکت عمل می کنند: آنها همچنین دارای یک محور مرکزی لایت و هایلایت مو هستند که با یک سیستم گردش خون مبهم مرتبط رنگ مو است و تخمک ها در اندامی متمایز از افراد جداگانه تولید می شوند. [18] خوب ممکن رنگ مو است کسی اجازه داشته باکراتینه مو شد بپرسد که فرد چیست؟ کشف اساس درنگ مو استان های عجیب مسافران قدیمی همیشه جالب رنگ مو است.

و من هیچ شکی ندارم جز اینکه عادات این یکی از این موارد را توضیح می دهد. کاپیتان لنکستر، در سفر خود [19] در سال 1601، نقل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در شن‌های دریای جزیره سومبررو، در هند شرقی، «شاخه کوچکی را پیدا بیبی لایت مو کرد که مانند یک درخت جوان رکراتینه مو شد می‌بیبی لایت مو کرد و به پیشنهاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن آن. تا روی زمین کوچک می نانو کراتین مو شود و فرو می رود، مگر اینکه خیلی محکم نگه داشته نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ مو بدون لایت

هنگامی که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می نانو کراتین مو شود، یک کرم بزرگ ریشه آن پیدا می نانو کراتین مو شود، و همانطور که درخت در عظمت رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کرم کاهش می یابد، و به محض اینکه کرم به طور کامل به درخت تبدیل می نانو کراتین مو شود، در زمین ریشه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به همین ترتیب تبدیل می نانو کراتین مو شود. عالی. این دگرگونی یکی از عجیب‌ترین شگفتی‌هایی رنگ مو است که در تمام سفرهایم دیده‌ام.

زیرا اگر این درخت در جوانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نانو کراتین مو شود و برگ‌ها و پوست آن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نانو کراتین مو شود، وقتی خشک نانو کراتین مو شود به سنگی سخت تبدیل می‌نانو کراتین مو شود، بسیار شبیه مرجان سفید. این کرم دو بار به طبیعت های مختلف تبدیل کراتینه مو شد. ما بسیاری از اینها را جمع بیبی لایت مو کردیم و به خانه آوردیم.» [18] حفره هایی که از قسمت های گوشتی اندام منتهی می شوند.

رنگ مو شامپاینی بژ : با یک ماده خمیری زرد پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که با بررسی زیر میکروسکوپ، ظاهر خارق العاده ای را نشان می بالیاژ مو داد. این توده شامل دانه های گرد، نیمه شفاف و نامنظم پروتئین تراپی مو بود که با هم به صورت ذرات با اندازه های مختلف جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. تمام این ذرات، و دانه های جداگانه، دارای قدرت حرکت سریع پروتئین تراپی مو بودند. به طور کلی حول محورهای مختلف می چرخد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه