↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی طوسی زیبا

مدل رنگ موی طوسی زیبا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی طوسی زیبا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی طوسی زیبا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ موی طوسی زیبا : تا با انبساط مواد داخل دیواره های سلولی بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد همه چیز به جز لوبیا که باید چهار یا پنج ساعت پخته نانو کراتین مو شود، بیست دقیقه کافی رنگ مو است. گوشت باید به ندرت خورده نانو کراتین مو شود، مگر در مورد گوشت خوک که دارای انگل خطرناک برای بدن انسان رنگ مو است.

رنگ مو : مشغول مطالبه حقوق خود به عنوان یک انسان. با این حال، در عین حال، چنین پولی را که دارید، می خواهید عاقلانه خرج کنید، و اکثریت قریب به اتفاق شما آن را در واقع بسیار نابخردانه خرج می کنید. در وهله اول، بسیاری از ساده ترین و سالم ترین غذاها ارزان لایت و هایلایت مو هستند – اغلب به این دلیل که مردم به اندازه کافی برای ارزش گذاری آنها نمی دانند.

مدل رنگ موی طوسی زیبا

مدل رنگ موی طوسی زیبا : در کتاب بعدی می‌خواهم در مورد مشکل فقر، علل و راه‌های درمان آن بحث کنم. تنها کاری که من می‌توانم در اینجا انجام دهم این رنگ مو است که به شما بگویم چه غذاهایی باید داشته باشید، و اگر جامعه به اندازه کافی برای کارتان به شما پول ندهد تا بتوانید چنین غذاهایی بخرید، ممکن رنگ مو است بدانید که جامعه شما را گرسنه می‌ککراتینه مو شد و ممکن رنگ مو است به شما دست دهد.

ما اصرار داریم که برش‌های گوشتی را انتخاب کنیم، زیرا آنها برای دندان لطیف‌تر لایت و هایلایت مو هستند، اما برش‌های ارزان‌تر دقیقاً به همان اندازه مغذی لایت و هایلایت مو هستند. ما اصرار داریم که گوشت‌هایمان پر از چربی باکراتینه مو شد، اگرچه چاق پروتئین تراپی مو بودن یک وضعیت غیرعادی در حیوان رنگ مو است و چربی بیش از حد یک مشکل رنگ مو است.خطای جدی در رژیم غذایی من در کشوری زندگی می‌کنم که خرگوش‌های جک آفت لایت و هایلایت مو هستند و در بازار به قیمت یک چهارم قیمت گوشت گاو می‌فروشند.

و با این حال به سختی می‌توانم آنها را تهیه کنم، زیرا مردم برای آنها به اندازه غذا ارزش زیادی قائل نیستند. آنها گوشت خوکی را ترجیح می دهند که در قلمی کثیف غوطه ور کراتینه مو شده باکراتینه مو شد و عمدا آنقدر چاق کراتینه مو شده باکراتینه مو شد که به سختی راه برود! من قبلاً از آلو، غذایی بسیار مطرود و ارزشمند صحبت بیبی لایت مو کرده ام. همه میوه‌های خشک از نظر ارزش غذایی غنی لایت و هایلایت مو هستند و اگر بتوانیم آنها را با مواد شیمیایی درمان نکنیم.

  رنگ مو قرمز یاقوتی روشن

ارزش هزینه‌شان را رنگ مو دارد. من به گونه ای تربیت کراتینه مو شده ام که سبزیجات ارزان تر، مانند کلم و شلغم را تحقیر کنم. من تا چهل سالگی طعم کلم آب پز را نچشیدم و سپس در کمال تعجب متوجه کراتینه مو شدم که خوب رنگ مو است. کلم خام به اندازه هر سالاد دیگری ارزشمند رنگ مو است. برای برخی افراد هضم آن سخت تر رنگ مو است، اما من به نوازش معده اعتقادی ندارم.

هم سیب زمینی و هم برنج ارزان و سالم لایت و هایلایت مو هستند، اگر فقط برنج صیقل نیافته به دست بیاوریم، و اگر پوست سیب زمینی ها را تا بعد از پخته کراتینه مو شدن رها کنیم. تقریباً تمام املاح معدنی سیب زمینی درست زیر پوست بیرونی آن قرار رنگ مو دارد و با عادت احمقانه پوست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن آنها از بین می رود. قیمت مواد غذایی در فصول مختلف و در نقاط مختلف جهان بسیار متفاوت رنگ مو است.

به طوری که تلاش برای تعیین اینکه یک فرد چقدر ارزان می تواند زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سود زیادی نرنگ مو دارد. متوجه کراتینه مو شده ام که برای رژیمی که در اینجا نشان بالیاژ مو داده ام، از شصت تا هشتاد سنت در روز هزینه می کنم. من هیچ غذای فانتزی نمی خرم، اما از طرف دیگر، به ویژه سعی نمی کنم صرفه جویی کنم. من آنچه را که از غذاهای ساده روزمره در فصل آنها می خواهم می خرم.

  رنگ مو مشکی پرکلاغی با واریاسیون نقره ای

مدل رنگ موی طوسی زیبا : بیشتر همه متوجه خواهند کراتینه مو شد که خرید غذاهایی که برای حفظ سلامتی آنها نیاز رنگ مو دارد، یک پیشنهاد تجاری خوب رنگ مو است. اگر یک کارگر معمولی پولی را که خرج می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه فقط در رستوران‌ها، بلکه در شیرینی‌فروشی‌ها، داروخانه‌ها، دخانیات، و مطب پزشکان و دندان‌پزشکان را جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فکر می‌کنم که می‌تواند رنگ مو استطاعت خرید مقدار لازم از غذاهای طبیعی سالم را برای خود فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

برای یک خانواده سه نفره، در محلی که من زندگی می کنم، می توان به اندازه کافی از این غذاها را با یک دلار در روز خریداری بیبی لایت مو کرد، و این تقریباً یک چهارم نیروی کار معمولی و یک هشتم نیروی کار ماهر رنگ مو است. پرداخت کراتینه مو شده. غذاها را مشخص می کنم: یک و نیم پوند رنگ مو استیک شانه، یک قرص نان سبوس دار یا یک جعبه بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده.

یک کلم کلم، یک کیلو آلو، و چهار یا پنج پوند سیب. راه های زیادی برای صرفه جویی در خرید غذا وجود رنگ مو دارد، اگر ذهن خود را روی آن متمرکز کنید. اگر آلو می‌خرید، ممکن رنگ مو است تا پنجاه سنت یا یک دلار برای هر پوند برای آلوهای بزرگ بپردازید، و آن‌ها کمی بهتر از آلوهای ریز نیستند، که می‌توانید آن‌ها را تا هشت سنت برای هر پوند به صورت عمده بخرید.

وقتی نان بیات می نانو کراتین مو شود، نانواها آن را به نصف قیمت می فروشند، علیرغم این واقعیت که تنها در این صورت رنگ مو است که برای خوردن مناسب کراتینه مو شده رنگ مو است. اگر کنسرو هلو بخرید، قیمتی فانتزی برای آن می پردازید و با نیشکر سنگین می نانو کراتین مو شود. اما اگر پرس و جو کنید، چیزهایی را پیدا می‌کنید که به «هلو پایی» معروف لایت و هایلایت مو هستند، در قوطی‌های گالن بدون شکر قرار بالیاژ مو داده می‌شوند و تقریباً نصف قیمت رنگ مو است.

  زیباترین رنگ مو های بلوند

قصاب چیزی را که “رنگ مو استیک هامبورگ” می نامد را به قیمت بسیار پایینی به شما می فروکراتینه مو شد و اگر به او اجازه دهید آن را دور از چشم شما تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آن را پر از چربی و گرس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما به او اجازه دهید تا زمانی که شما تماشا می کنید کمی درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و سپس یک غذای بسیار خوب خواهید داشت. یکی از قوانین رژیم غذایی من این رنگ مو است.

که من به سیستم سرمایه داری اعتماد ندارم که هیچ نوع غذای مخلوط یا آسیاب کراتینه مو شده یا آماده ای را برای من درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از وقتی که سوسیس را در شیکاگو دیدم نخوردم. همچنین در مورد پخت غذاها باید بدانید، زیرا می توان غذاهای کاملاً خوب را مصرف بیبی لایت مو کرد و با پخت بد آنها را فاسد بیبی لایت مو کرد. روزی روزگاری خانواده ما یک اجاق گاز بدون آتش را کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مدل رنگ موی طوسی زیبا : که این اختراع شگفت انگیزی برای نویسنده ای غایب و همسری رنگ مو است که به اصلاح نسخه های خطی اختصاص رنگ مو دارد. اما تحقیقات اخیر که در مورد ماهیت “ویتامین ها” انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، تخمیرهای غذایی که تنها تا حدی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، نشان می دهد که پختن طولانی مدت غذا ممکن رنگ مو است اشتباه بزرگی باکراتینه مو شد. نشرنگ مو استه باید پخته نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه