↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع مدلهای رنگ موی زنانه

انواع مدلهای رنگ موی زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع مدلهای رنگ موی زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع مدلهای رنگ موی زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع مدلهای رنگ موی زنانه : فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او یک فاکس تریر رنگ مو است نه یک اسب– و او از هزار به یک شروع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی دروازه شروع بالا می رود، فیدو نه تنها پیراهن لرد نیومارکت، بلکه شادی لیدی آنجلا را نیز به همراه خواهد داشت. آیا قبلاً چنین مسابقه ای در تاریخ مسابقه وجود داشته رنگ مو است؟ فقط در پنج هزار رمان مسابقه ای دیگر. اما لرد نیومارکت بدون روپرت بلک‌نوز حساب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بلک‌نوز نه تنها سوگند یاد بیبی لایت مو کرده که با لیدی آنجلا ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : زیرا او اکنون در موقعیتی رنگ مو است که همه چیزهای خود را بگوید. دوستان که فال گرفتن مطلقاً مزخرف رنگ مو است – بر اساس شواهدی که او عمداً برای آن دو گینه پرداخت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در واقع، فقط بر این اساس رنگ مو است که به نظر من پیگرد قانونی پلیس شکست می خورد. زیرا یک پلیس (با لباس مبدل مناسب) پول خود را صرفاً به منظور به دست آوردن مدرکی علیه کریستال کاوشگر می پردازد.

انواع مدلهای رنگ موی زنانه

انواع مدلهای رنگ موی زنانه : البته گمان نمی‌کنم که شما کاملاً در این موارد شک دارید. برای یک فالگیر آشکارا غیر ممکن رنگ مو است که فرد بدبین را فریب دهد، مگر اینکه حقیقت را به او بگوید. زیرا اگر شکاکی برای مشورت با کریستال برود و به او گفته نانو کراتین مو شود که قبل از پایان ماه دوباره ازدواج خواهد بیبی لایت مو کرد، در حالی که در واقع مجرد رنگ مو است، در این صورت فریب نخورده رنگ مو است.

پس از به دست آوردن مدارک، مضحک رنگ مو است که او وانمود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فریب خورده رنگ مو است. اما اگر او دو گینه از پول عمومی را هدر بالیاژ مو داد و به او چیزی جز حقیقت در مورد خودش و خانواده اش نگفت، در این صورت می توانست شکایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که پول را به بهانه های واهی از او گرفته اند. با این حال، برای بازگشت به پرونده خود. ما فرض می کنیم که شما شکاک نیستید.

  مدل رنگ مو مش قهوه ای

شما معتقدید که افراد الهام گرفته خاصی می توانند آینده شما را بگویند، و هزینه ای که آنها برای انجام این کار می خواهند، معقولانه رنگ مو است. اما در این موقعیت خاص، ارواح به درستی کار نمی کنند، و تنها چیزی که ظاهر می نانو کراتین مو شود این رنگ مو است که عموی شما در رنگ مو استرالیا —- اما با بهترین اراده در جهان نمی توانید این را باور کنید. ارواح باید مخلوط کراتینه مو شده باشند.

آنها امروز صبح اندکی ضعیف لایت و هایلایت مو هستند. تو دایی نداری فالگیر به شما قول افتخار می دهد که معتقد رنگ مو است شما حداقل سه عمو در رنگ مو استرالیا دارید که یکی از آنها به زودی برای شما آسیاب می گذارد —- خوب نیست. شما نمی توانید آن را باور کنید. و به نظر من در معامله بامبالیاژ مو داد قطعاً شما کلاهبرداری بیبی لایت مو کرده اید. شما باید در جلسه بعدی روی “یک مرد قد بلند تیره از هند” اصرار کنید.

انواع مدلهای رنگ موی زنانه : این «مرد تاریک قد بلند» رنگ مو است که تماشاگر کریستال آماتور واقعاً می خواهد. او آینده را نمی خواهد. در بیشتر زندگی ما چیزهای کمی برای پیشگویی وجود رنگ مو دارد. هیچ کس قرار نیست دو گینه بپردازد تا به او بگویند شنبه آینده از رانندگی خارج می نانو کراتین مو شود و دوشنبه بعد شکم درد خواهد داشت. او چیزی کمی رمانتیک تر از این می خواهد. حتی اگر قرار باکراتینه مو شد.

هرگز تحت تاثیر یک مرد سیاه‌قد بلند هندی قرار نگیرد، زندگی را کمی جالب‌تر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به او گفته نانو کراتین مو شود که او قرار رنگ مو است باکراتینه مو شد. برای یک مرد معمولی، زندگی بسیار غیر جالب رنگ مو است. و من فکر می‌کنم دلیل اینکه او آن را بی‌علاقه می‌بیند این رنگ مو است که همیشه منتظر رنگ مو است که اتفاقی برایش بیفتد، به جای اینکه دست به کار نانو کراتین مو شود تا اتفاقات بیفتد.

  رنگ مو دلکره

برای یک نفر که رویای کسب پنجاه هزار پوند را در سر می پروراند، صد نفر آرزو تمام دکلره مو دارند که پنجاه هزار پوند باقی بمانند. تصور می‌کنم که اگر به یک مرد جوان به تماشاگر کریستال برود و به او بگویند که در بیست سال آینده سخت کار خواهد بیبی لایت مو کرد و تا آن زمان ثروتی به دست آورده (و پس انداز خواهد بیبی لایت مو کرد)، بسیار ناامید خواهد کراتینه مو شد. احتمالاً پولش را پس خواهد گرفت.

بزرگترین تیراژ اخیراً آقایی به نام نات گولد درگذشت که بیست میلیون نسخه از کتاب‌هایش فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آنها به ندرت در مقالات ادبی بررسی کراتینه مو شدند. تبلیغات آنها به ندرت ظاهر می کراتینه مو شد. هیچ پفکی و یا عکسی از نویسنده روی یک نفر گذاشته نکراتینه مو شد، او بدون ادعا آنها را نوشت – پنج در یک سال – و مردم میلیونی او به او اطمینان بالیاژ مو دادند.

انواع مدلهای رنگ موی زنانه : شاید اکنون برای شروع خواندن آنها خیلی دیر باکراتینه مو شد، اما نمی‌توانیم تعجب کنیم که محبوبیت عظیم او از کجا آمده رنگ مو است. آقای گولد، همانطور که همه دنیا می دانند، رمان های مسابقه ای نوشت. آن‌ها را می‌نامیدند، برنده با گردن ، یا باخت با سر ، یا شانس ، یا معضل پسر پایدار . هر سوم مرد در ارتش یک نفر را با خود حمل می بیبی لایت مو کرد.

من در این موضوع بدشانس پروتئین تراپی مو بودم، زیرا همه مردان من به دو سوم دیگر تعلق داشتند. آن‌ها درنگ مو استان‌های کارآگاهی در مورد سکستون بلیک خاص می‌خواندند که مدام وارد اتاق‌ها می‌کراتینه مو شد و رد انگشت‌ها را پیدا می‌بیبی لایت مو کرد. در بی گناهی خود ممکن رنگ مو است فکر کنید که شرلوک هلمز کارآگاه عالی بریتانیا رنگ مو است، اما او برای بلیک کودک رنگ مو است.

  مدل رنگ موی بلوند دودی روشن

اگر در ارتش چیز دیگری یاد نگرفتم، آن را یاد گرفتم. احتمالاً این درنگ مو استان‌های کارآگاهی یک خط جانبی از آقای گولد پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، یا احتمالاً هنگ من یکی از هنگ‌های ضد گولد در ارتش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. به هر حال من بدون هیچ آشنایی با درنگ مو استان های برنده با گردن از خدمت خارج کراتینه مو شدم . باید چیزی در مورد پیروان مسابقه وجود داشته باکراتینه مو شد که آنها را از پیروان هر ورزش دیگری متمایز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

حدس می‌زنم که من حداقل به همان اندازه مشتاق امتیازات ناهار لایت و هایلایت مو هستم که هر مرد دیگری می‌تواند به برنده دو و نیم علاقه داشته باکراتینه مو شد. با این حال من هیچ تمایلی به خواندن درنگ مو استان های متوالی با عنوان چگونه رنگ مو است. وجود نرنگ مو دارد ؟ این یک راز رنگ مو است. اگرچه من هرگز رمان مسابقه ای را نخوانده ام، می توانم آن را به راحتی تصور کنم. خانه قدیمی لرد نیومارکت رهن کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع مدلهای رنگ موی زنانه : همه جا رهن کراتینه مو شده رنگ مو است. خانه اش رهن رنگ مو است، پارکش رهن رنگ مو است، گل میخش رهن کراتینه مو شده، پین کراواتش رهن کراتینه مو شده رنگ مو است. با این حال او می خواهد با لیدی آنجلا ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او چگونه می تواند خانه قدیمی خود را به شکوه قبلی خود بازگرداند؟ فقط یک فرصت وجود رنگ مو دارد. او باید برای گلدان پورتلند پیراهنش (تنها چیزی که رهن نکراتینه مو شده رنگ مو است) روی فیدو بگذارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه