↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه طبیعی

بلوند پلاتینه طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه طبیعی : یک دقیقه دو برابر می نانو کراتین مو شود و دقیقه دیگر خاموش می نانو کراتین مو شود، و با خوشه های گزارش های نارنجک، صدای عمیق تر. صدایی از صدای کرک لبل یا ماوزر و تقریباً شبیه صدای تفنگ های کلاسیک قدیمی. باد دوباره افزایش یافته رنگ مو است.

رنگ مو : تپه روبه‌رو تماشا می‌کنیم و پس از چند ثانیه توسط ابر صورتی مایل به ماهی قزل آلا پوشیده می‌نانو کراتین مو شود که باد در نیمی از افق پخش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “این یک 220 میلی متر رنگ مو است.” ولپات می‌گوید: «وقتی از تفنگ بیرون می‌آیند، می‌توان آنها را دید. دیگری می گوید: “آنجا! ببین، ببین! آن یکی را دیدی؟ به اندازه کافی سریع نگاه نبیبی لایت مو کردی، از دستش بالیاژ مو دادی.

بلوند پلاتینه طبیعی

بلوند پلاتینه طبیعی : صدای تفنگش همه را مانند غرفه ای از طنین می پوشاند. صدای سفرش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند رنگ مو است و پرتابه‌ای با روده بزرگ‌تر و بزرگ‌تر از دیگران را خدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما می‌توانیم عبور و فرود آن را از جلو با لرزش سنگین و فزاینده قطاری بشنویم که زیر ترمز وارد ایستگاه می‌نانو کراتین مو شود. سپس صدای ناله سنگین آن ضعیف تر به نظر می رسد.

حرکت کن! ببین، یکی دیگر! دیدی؟” “من آن را ندیدم.” – “الاغ! باید بستری شوم که تو آن را ببینی! سریع نگاه کن، آن یکی، آنجرنگ مو است! دیدی، بدشانس، بیهوده؟” – “من آن را دیدم ؛ این همه رنگ مو است؟” برخی یک شی کوچک سیاه رنگ، باریک و نوک تیز مانند مرغ سیاه با بال‌های تا کراتینه مو شده، پیدا بیبی لایت مو کرده‌اند که منحنی گسترده‌ای را از اوج به پایین می‌ککراتینه مو شد.

ولپات با افتخار می گوید: «این حشره 240 پوند وزن رنگ مو دارد، آن یکی، حشره قدیمی من، و وقتی روی یک سوراخ فانک می افتد، همه افراد داخل آن را می ککراتینه مو شد. یا قبل از اینکه بگویند “اوف” مسموم کراتینه مو شده اند. پوسته 270 میلی‌متری نیز به خوبی دیده می‌نانو کراتین مو شود – در مورد کمی آهن صحبت کنید – وقتی هویتزر آن را بالا می‌فرستد.

  جدیدترین مدل رنگ مو پسرانه

آلز، برو! “و 155 ریمایلهو نیز، اما شما نمی توانید آن یکی را ببینید زیرا خیلی مستقیم و خیلی دور می رود؛ هر چه بیشتر به دنبال آن بگردید بیشتر از جلوی چشمان شما ناپدید می نانو کراتین مو شود.” در بوي تعفن گوگرد در ميان پودر سياه، مواد سوخته و زمين تجزيه کراتینه مو شده كه در ورق‌هاي اطراف كشور پرسه مي‌زند، تمام باغ‌ها رها کراتینه مو شده و به جنگ مي‌پردازند.

فریاد، غرش، غرغر، عجیب و غریب و وحشیانه. گربه سانان که به کراتینه مو شدت گوش های شما را می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شکم شما را جست و جو می کنند، یا صدای نافذ بلند کشیده مانند آژیر کشتی در مضیقه. حتی گاهی اوقات چیزی شبیه فریادها در جریان هوا از یکدیگر عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با تنوع لحن عجیبی که صدا را انسان می سازد. کشور در جاهایی بدن بلند می نانو کراتین مو شود و دوباره به عقب می افتد.

بلوند پلاتینه طبیعی : از یک سر افق تا آن سوی افق به نظرمان می رسد که خود زمین با طوفان و طوفان می درخکراتینه مو شد. و بزرگ‌ترین تفنگ‌ها، در دوردست‌ها و هنوز دورتر، غرغرهای بسیار آرام و خفه‌کننده‌ای را منتشر می‌کنند، اما شما قدرت آن‌ها را با جابجایی هوایی که می‌آید و به گوش شما می‌کوبد، می‌دانید. اکنون، توده سنگینی از سبز پشمالو را ببینید که منبسط می نانو کراتین مو شود و بر منطقه بمباران کراتینه مو شده شناور می نانو کراتین مو شود و به هر جهت کشیده می نانو کراتین مو شود.

این رنگ عجیب و نامتجانس در تصویر توجه را به خود جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همه ما زندانیانی که در محصور پروتئین تراپی مو بودیم صورت خود را به سمت رخنمون شنیع می چرخانیم. “گاز، احتمالا. بیایید ماسک هایمان را آماده کنیم.” – “گرازها!” فارفادت می گوید: «آنها ترفندهای ناعادلانه لایت و هایلایت مو هستند. “اونا چی لایت و هایلایت مو هستن؟” بارک با تمسخر می پرسد. “چرا، بله، آنها جاخالی های کثیف لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین رنگ مو چه رنگی است

آن گازها…” بارک پاسخ می دهد: “تو با روش های منصفانه و روش های ناعادلانه خود من را خسته می کنی. وقتی مردانی را می بینی که له کراتینه مو شده، به دو نیم کراتینه مو شده اند، یا از بالا به پایین تقسیم کراتینه مو شده اند، با پوسته ای معمولی به دوش کشیده می شوند، شکم ها به داخل چرخیده کراتینه مو شده اند. بیرون و به هر حال پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده، جمجمه هایی که به زور وارد سینه می شوند.

گویی با یک ضربه با چماق، و در جای سر کمی از گردن، مربای توت از مغز در تمام سینه و پشت می ریزد – شما این را دیده اید و هنوز می توانید بگویید “راه های تمیزی وجود رنگ مو دارد!” “این واقعیت را تغییر نمی دهد که پوسته مجاز رنگ مو است، شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است-” آه، لا، لا! و پشت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “هی، مراقب باشید، پسران!” چشمانمان را فشار می دهیم و یکی از ما خودش را روی زمین انداخته رنگ مو است.

دیگران غریزی و با اخم به سمت پناهگاهی که فرصت رسیدن به آن را نداریم نگاه می کنند و در این دو ثانیه هر کدام سر خود را خم می کنند. این صدای رنده مانند قیچی بزرگ رنگ مو است که به ما نزدیک و نزدیکتر می نانو کراتین مو شود و سرانجام با صدای زنگ آهن خالی به پایان می رسد. آن سنگ معدن نه چندان دور از ما افتاد.

شاید دویست یارد دورتر. در ته سنگر خم می‌شویم و دوبرابر بالا می‌مانیم در حالی که جایی که در آن قرار داریم با بارانی از تکه‌های کوچک شلاق خورده رنگ مو است. پارادیس می گوید: «این را در شکم من نخواه، حتی از آن فاصله. مثل کمی کک رنگ مو است که با وجوه لبه دار و نوک تیز پر می نانو کراتین مو شود و آن را در دست می رقصد تا خودش را نسوزد.

  بهترین رنگ مو سال 1402

صدای خش خش می آید. پارادیس به تندی سرش را خم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ما هم دنبالش می رویم. “فیوز! – از بین رفته رنگ مو است.” فیوز ترکش بالا می رود و سپس به صورت عمودی پایین می آید. اما پوسته کوبه ای پس از انفجار خود را از توده شکسته جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و معمولاً در نقطه تماس مدفون می ماند، اما در مواقع دیگر به طور تصادفی مانند یک سنگریزه بزرگ قرمز و داغ پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بلوند پلاتینه طبیعی : آدم باید مراقبش باشه ممکن رنگ مو است مدت طولانی پس از انفجار و از طریق مسیرهای باورنبیبی لایت مو کردنی، از روی خاکریز عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در حفره ها فرو رود. “هیچ چیز به اندازه فیوز نیست. این یک بار برای من اتفاق افتاد -” “چیزهای بدتری هم وجود رنگ مو دارد” در شکسته کراتینه مو شد، “پوسته های اتریشی، دهه 130 و 74. من از آنها می ترسم. آنها می گویند نیکل اند، اما آنچه من می دانم.

با دیدن من” من آنجا پروتئین تراپی مو بوده‌ام، آیا آنها آنقدر سریع می‌آیند که نمی‌توانی کاری برای طفره رفتن آنها انجام دهی. 105 آلمانی، شما هم زمان زیادی ندارید که خودتان را صاف کنید. “من به شما می گویم. در یک نقطه از افق و سپس در نقطه ای دیگر در اطراف، یک تفنگ به صدا در می آید، و غوغای سنگین آن با رگبارهای شلیک تفنگ در می آمیزد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه