↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مش برای موی کوتاه

انواع رنگ مش برای موی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مش برای موی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مش برای موی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مش برای موی کوتاه : معماری بیزانسی رنگ مو است و فضای داخلی جلوه ای شگفت انگیز از ظرافت و وسعت می دهد. برخی از درهای قدیمی و کوره های آهنی کلیساهای برنگ مو استانی حفظ کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : در ضلع شمالی، خیابان اصلی تجاری خرده‌فروشی، اسکولتا و سایر معابر تجاری با مغازه‌های کوچک و شش منطقه بزرگ بومی قرار رنگ مو دارد. تنها چهار بلوک طول رنگ مو دارد، بسیار باریک، با پیاده روهایی که به سختی سه فوت عرض تمام دکلره مو دارند. با این حال در اینجا بیشتر تجارت خرده فروشی خارجی انجام می نانو کراتین مو شود. در مدت کوتاهی یک اسکولتای جدید در منطقه پر کراتینه مو شده ساخته خواهد کراتینه مو شد.

انواع رنگ مش برای موی کوتاه

انواع رنگ مش برای موی کوتاه : قابل توجه، تمیز، خنک و بادوام رنگ مو است و تمام نیازهای این آب و هوای گرمسیری را برآورده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مورچه سفید که برای توده های چوبی معمولی بسیار مخرب رنگ مو است، به آن حمله نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. رودخانه پاسیگ مانیل را به دو بخش تقسیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در ضلع جنوبی شهر قدیمی با دیوارهای قدیمی، مناطق بزرگ مالات، ارمیتو و پاکو قرار تمام دکلره مو دارند.

زیرا تعریض خیابان قدیمی هزینه زیادی رنگ مو دارد. از آنجایی که یک خط خودرو از طریق اسکولتا می گذرد، ترافیک بدی در همه زمان ها به جز در ساعات اولیه صبح وجود رنگ مو دارد. پل اسپانیا یکی از چشمگیرترین پل ها رنگ مو است[53]دیدنی های مانیل با طاق های عظیم از سنگ خاکستری، به نظر می رسد که می تواند قرن ها بیشتر دوام بیاورد.

یکی از قدیمی‌ترین سازه‌های شهر، در ابتدا بر روی پانتون‌ها ساخته کراتینه مو شد و در سال 1630 با طاق‌های کنونی ساخته کراتینه مو شد. تنها یک زلزله، آن زلزله سال 1863، به آن آسیب رساند. سپس دو تا از طاقهای میانی جای خود را بالیاژ مو دادند و اینها دوازده سال بازسازی نکراتینه مو شدند. جاده عریض رنگ مو است، اما در تمام طول روز شلوغ رنگ مو است با یک راهپیمایی زیبا که در هر نقطه ای از جهان دیده می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی بلوند بژ پلاتینه بدون دکلره

کاروماتا، یک گاری سبک و دو چرخ، با روکش کلاه دار، که توسط یک اسب بومی کشیده می نانو کراتین مو شود، وسیله مورد علاقه خارجی ها و طبقه بهتر فیلیپینی ها رنگ مو است. راننده جلو می نشیند، در حالی که دو نفر ممکن رنگ مو است خیلی راحت روی صندلی عقب سوار شوند. این یک پیشرفت بزرگ در جینریکیشا ژاپنی رنگ مو است زیرا ممکن رنگ مو است برداشت ها با یک همراه مقایسه نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مش برای موی کوتاه : گاری کانتری چیزی شبیه کارروماتا ساخته کراتینه مو شده و چهار نفر را در خود جای می دهد. صدها گاری از این گاری ها هر روز با اندک سبزیجات و میوه برای فروش در بازارها وارد مانیل می شوند. ممکن رنگ مو است چند ویکتوریا روی پل دیده نانو کراتین مو شود، اما چیزی که باعث ازدحام بیشتر می نانو کراتین مو شود، گاری کارابائو رنگ مو است که بار سنگین را حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

کارابائو (تلفظ کارابو، با لهجه هجای آخر)، گاومیش آبی فیلیپین رنگ مو است، حیوانی آلایت و هایلایت مو هسته و بی مزه که تا زمانی که بتواند از شنای روزانه لذت ببرد صبور و قابل تحمل رنگ مو است. اگر از آب قطع نانو کراتین مو شود، جانور تحریک‌پذیر می‌نانو کراتین مو شود، به زودی «لوکو» می‌نانو کراتین مو شود و پس از آن خطرناک می‌نانو کراتین مو شود، زیرا به انسان‌ها یا حیوانات حمله می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با شاخ‌های تیزش به آنها حمله می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

کارابائو موهای کمی رنگ مو دارد و بینی آن شباهت زیادی به اسب آبی رنگ مو دارد. مهار آن از یک گردنبند چوبی تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که به خرطومی گاری دو چرخ بسته کراتینه مو شده رنگ مو است. روی این گاری اغلب دو تن انباشته می نانو کراتین مو شود که کارابائو به راحتی آن را می ککراتینه مو شد. [54]یکی دیگر از پل هایی که برای آمریکایی ها جذابیت تاریخی رنگ مو دارد، پل سان خوان رنگ مو است.

  مدل مو رنگ و مش جدید

با خط خودروی سانتا مسا به آن می رسید. در اینجا در دو طرف، نیروهای مسلح آمریکایی و فیلیپینی اردو زده پروتئین تراپی مو بودند و قیام با شلیک گلوله شبانه از سنگرهای بومی آغاز کراتینه مو شد. این پل صحنه درگیری های کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود که برای فیلیپینی ها فاجعه آمیز پروتئین تراپی مو بود. جدای از پل ها و زندگی در امتبالیاژ مو داد رودخانه پاسیگ، جالب ترین قسمت مانیل در داخل شهر قدیمی دیوار کشیده قرار رنگ مو دارد.

انواع رنگ مش برای موی کوتاه : این بخش به صورت محلی به عنوان شناخته می نانو کراتین مو شود. هنوز هم توسط دیوار سنگی عظیم احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است، که در سال 1591 آغاز کراتینه مو شد، اما در واقع تا سال 1872 تکمیل نکراتینه مو شد. این دیوار برای محافظت از شهر در برابر غارتگران آزاد ساخته کراتینه مو شد، زیرا مانیل، مانند پانامای قدیمی، جایزه ای وسوسه انگیز را به دزدان دریایی ارائه بیبی لایت مو کرد. قلعه قدیمی سانتیاگو که هنوز پابرجرنگ مو است درون دیوار ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

ضخامت دیوار از سه تا چهل پا متغیر رنگ مو است و اتاق‌های زیادی در آن ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به عنوان محل حبس و شکنجه رنگ مو استفاده می‌کراتینه مو شد. تا شش سال پیش خندقی عریض دیوار را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اما راکد پروتئین تراپی مو بودن آب باعث بیماری کراتینه مو شد و خندق پر از لجن لایروبی کراتینه مو شده از خلیج کراتینه مو شد. قلعه سانتیاگو گوشه شمال غربی دیوار را تشکیل می دهد. سلف آن مجموعه ای از کیسه ها پروتئین تراپی مو بود.

که در سال 1571 ساخته کراتینه مو شد و در پشت آن اسپانیایی ها از خود در برابر سران بومی جنگجو دفاع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در سال 1590 قلعه سنگی آغاز کراتینه مو شد. در داخل آن بالیاژ مو دادگاه حکومت نظامی پروتئین تراپی مو بود. هفت دروازه به عنوان ورودی به شهر محصور کراتینه مو شده در دوران اسپانیا رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد که زیباترین آنها دروازه رئال با تاریخ 1780 و دروازه سانتا لوسیا با کتیبه 1781 پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو همراه مش

این دروازه ها هر شب بسته می کراتینه مو شدند و برخی از آنها ماشین‌های عظیمی که برای این منظور رنگ مو استفاده می‌شوند را می‌توان در این نزدیکی دید – یادآور آن روزهای خوب قدیمی که مسافر دیرهنگام بیرون اردو زده پروتئین تراپی مو بود. [55]در شهر قدیمی با دیوارها، برخی از کلیساهای معروف مانیل قرار تمام دکلره مو دارند. قدیمی‌ترین آنها سن آگوستین رنگ مو است که برای اولین بار در سال 1571 وقف کراتینه مو شد.

انواع رنگ مش برای موی کوتاه : سازه کنونی دو سال بعد ساخته کراتینه مو شد، اولین مورد به طور کامل توسط آتش سوزی ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شد. دیوارهای بسیار ضخیم آنقدر خوب چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که در برابر زلزله های کراتینه مو شدید که برای بسیاری از کلیساهای دیگر بسیار ویرانگر پروتئین تراپی مو بود، مقاومت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در این کلیسا لگاسپی و سالسدو، کاشفانی که تسلط اسپانیا را بر فیلیپین گسترش بالیاژ مو دادند، دفن کراتینه مو شده‌اند.

کلیسای سنت ایگناتیوس به خاطر تزئینات چوبی زیبای منبر و تزئینات داخلی شهرت رنگ مو دارد. سانتو دومینگو به خاطر درهای ظریف حکاکی کراتینه مو شده اش مشهور رنگ مو است. بزرگترین زیارتگاه فیلیپین کلیسای جامع رنگ مو است که در میدان مک کینلی قرار رنگ مو دارد. این پنجمین ساختمانی رنگ مو است که در همان محل ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که آتش سوزی چهار ساختمان دیگر را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه