نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو فانتزی

انواع رنگ مو فانتزی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو فانتزی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو فانتزی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو فانتزی : که به شما سلام خواهد بیبی لایت مو کرد تا به جایگاه های عالی شما تبدیل نانو کراتین مو شود.” دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: درست رنگ مو است. “ما را نزد کسی ببرید که چیزی می داند.” تصویر در دسترس نیست خاکستری با وقار گفت: “اوه، همه ما چیزی می دانیم، فرزندم، یا نباید الاغ باشیم.” می دانید کلمه خر به معنای باهوش رنگ مو است. او پاسخ بالیاژ مو داد: “من آن را نمی دانستم.” “من فکر بیبی لایت مو کردم به معنای “احمق” رنگ مو است.” “به هیچ وجه، فرزندم.

رنگ مو : همه موجودات زنده به من عشق می ورزند، و مطمئن باشید که اجازه نمی دهم هیچ یک از دوستانم به هیچ وجه آسیب ببینند.” این تا حدودی آنها را دلداری بالیاژ مو داد و دوباره به راه افتادند. خیلی زود به تابلویی رسیدند که روی آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود مرد پشمالو گفت: “اوه، اگر آنها خر لایت و هایلایت مو هستند، ما اصلاً چیزی برای ترس نداریم.” دوروتی با تردید گفت: ممکن رنگ مو است لگد بزنند.

انواع رنگ مو فانتزی

انواع رنگ مو فانتزی : آنجا پر از جانوران احمق رنگ مو است، اما ما نباید از آنها بترسیم، زیرا آنها به ما آسیب نمی‌رسانند.” دکمه-برایت گفت: بسیار خوب. اما نمی دانست که آیا همه چیز خوب رنگ مو است یا نه. او گفت: “این یک شهر بزرگ رنگ مو است، و جاده مستقیماً از میان آن می گذرد.” مرد پشمالو گفت: مهم نیست. “تا زمانی که من آهنربای عشق را حمل می کنم.

  رنگ مو مشکی با هایلایت نسکافه ای

او پاسخ بالیاژ مو داد: «سپس چند سوئیچ را قطع می‌کنیم و آنها را رفتار می‌کنیم». در اولین درخت، یک سوئیچ بلند و باریک را از یکی از شاخه‌ها و کلیدهای کوتاه‌تر را برای بقیه برید. او گفت: «از دستور بالیاژ مو دادن به حیوانات نترسید. “آنها به آن عادت بیبی لایت مو کرده اند.” طولی نکشید که جاده آنها را به دروازه های شهر آورد. دور تا دور دیوار بلندی پروتئین تراپی مو بود که سفیدکاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دروازه درست قبل از مسافران ما روزنه‌ای در دیوار پروتئین تراپی مو بود.

بدون میله‌ای در سراسر آن. هیچ برج، برج یا گنبدی در بالای محوطه دیده نمی‌کراتینه مو شد، و همچنین هیچ موجود زنده‌ای با نزدیک کراتینه مو شدن دوستانمان دیده نمی‌کراتینه مو شد. ناگهان، در حالی که می خورنگ مو استند جسورانه از دهانه وارد شوند، صدای خشنی بلند کراتینه مو شد که از هر طرف متورم و طنین انداز کراتینه مو شد، تا جایی که تقریباً از راکت کر کراتینه مو شدند و مجبور کراتینه مو شدند.

انگشتان خود را به گوششان ببرند تا صدا از آن خارج ننانو کراتین مو شود. . مثل شلیک چندین توپ پروتئین تراپی مو بود، فقط گلوله توپ یا موشک دیگری دیده نمی کراتینه مو شد. مانند رعد و برق کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود، فقط ابری در آسمان نپروتئین تراپی مو بود. مانند غرش شکن های بی شمار در ساحل ناهموار دریا پروتئین تراپی مو بود، فقط هیچ دریا یا آب دیگری در هیچ کجا وجود نداشت. آنها برای پیشروی تردید داشتند.

  رنگ مو رزگلد صورتی

اما چون سر و صدا ضرری نداشت، از دیوار سفیدکاری کراتینه مو شده وارد کراتینه مو شدند و به سرعت علت آشفتگی را کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. داخل آن ورقه های قلع یا آهن نازک زیادی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در برابر این ورقه های فلزی یک ردیف الاغ با لگدهای شیطانی پاشنه های خود را می کوبیدند. تصویر در دسترس نیست مرد پشمالو به سمت نزدیکترین الاغ دوید و با سوئیچش ضربه ای تند به جانور زد. “این سر و صدا را بس کن!” او فریاد زد؛ و الاغ از لگد زدن به ورق فلزی دست کشید.

انواع رنگ مو فانتزی : سرش را چرخاند تا با تعجب به مرد پشمالو نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. الاغ بعدی را عوض بیبی لایت مو کرد و او را وادار بیبی لایت مو کرد که بایستد، و سپس الاغ بعدی، به طوری که به تدریج صدای تق تق قطع کراتینه مو شد و صدای مهیب فروکش بیبی لایت مو کرد. الاغ ها دسته دسته ایستادند و با ترس و لرز به غریبه ها نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “منظورت از ساختن چنین راکتی چیست؟” مرد پشمالو با جدیت پرسید.

یکی از الاغ ها با فروتنی گفت: “ما روباه ها را می ترساندیم.” معمولاً با شنیدن سر و صدا به اندازه کافی سریع می دوند که باعث ترس آنها می نانو کراتین مو شود. مرد پشمالو گفت: اینجا روباه نیست. الاغ در حالی که صاف روی قلاب هایش نشسته پروتئین تراپی مو بود و یک سم را به سمت دکمه برایت تکان می بالیاژ مو داد، پاسخ بالیاژ مو داد: “التماس می کنم با شما اختلاف نظر داشته باشم.

  مدلهای رنگ موی قهوه ای تیره

به هر حال یکی وجود رنگ مو دارد.” ما او را دیدیم که آمد و فکر بیبی لایت مو کردیم تمام ارتش روباه ها برای حمله به ما حرکت می کنند. مرد پشمالو توضیح بالیاژ مو داد: “باتن برایت روباه نیست.” او فقط برای مدتی سر روباه بر سر رنگ مو دارد تا زمانی که بتواند سر خود را پس بگیرد. الاغ در حالی که گوش چپش را به صورت بازتابی تکان می بالیاژ مو داد گفت: “اوه، می بینم.” متاسفم که مرتکب چنین اشتباهی کراتینه مو شدیم و همه کارها و نگرانی هایمان بیهوده پروتئین تراپی مو بود.

الاغ های دیگر در این زمان نشسته پروتئین تراپی مو بودند و با چشمانی درشت و شیشه ای غریبه ها را بررسی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها یک تصویر عجیب و غریب ساختند، در واقع. زیرا یقه‌های پهن و سفیدی به گردن می‌بستند و یقه‌ها گوش ماهی‌ها و نوک‌های زیادی داشت. خرهای جنتلمن کلاه‌های نوک تیز بین گوش‌های بزرگشان می‌گذاشتند و خرهای خانم کلاه‌های آفتاب‌گیر با سوراخ‌هایی در بالا می‌پوشیدند تا گوش‌ها از آن بچسبند.

اما آنها جز پوست مودار خود لباس دیگری نداشتند، اگرچه بسیاری از آنها النگوهای طلایی و نقره ای را در مچ جلویی و نوارهایی از فلزات مختلف بر روی مچ پاهای عقب خود می پوشیدند. وقتی لگد می زدند با پاهای جلویی خود را محکم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، اما حالا همه ایستاده پروتئین تراپی مو بودند یا روی پاهای عقبی خود می نشستند و از پاهای جلویی خود به عنوان بازو رنگ مو استفاده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو دخترانه ایرانی

انواع رنگ مو فانتزی : همانطور که ممکن رنگ مو است حدس بزنید، جانوران بدون انگشت یا دست، دست و پا چلفتی پروتئین تراپی مو بودند. اما دوروتی از مشاهده این که چقدر می توانند با سم های سفت و سنگین خود انجام دهند شگفت زده کراتینه مو شد. برخی از الاغ ها سفید، برخی قهوه ای، خاکستری، سیاه یا خالدار پروتئین تراپی مو بودند. اما موهایشان براق و صاف پروتئین تراپی مو بود.

یقه‌های پهن و کلاه‌هایشان ظاهری مرتب و البته عجیب به آن‌ها می‌بخشید. “باید بگویم این روش خوبی برای رنگ مو استقبال از بازدیدکنندگان رنگ مو است!” مرد پشمالو با لحنی سرزنش آمیز گفت. الاغ خاکستری که قبلاً صحبت نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، ما قصد نداشتیم بی ادب باشیم.” “اما نه از شما انتظار می رفت و نه کارت ویزیت خود را ارسال بیبی لایت مو کردید.

انواع رنگ مو فانتزی : همانطور که شایسته رنگ مو است.” مرد پشمالو اعتراف بیبی لایت مو کرد: “در آن حقیقتی وجود رنگ مو دارد.” اما اکنون به اطلاع شما رسیده رنگ مو است که ما مسافران مهم و برجسته ای بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، امیدوارم به ما توجه لازم را داشته باشید. این سخنان بزرگ خرها را به وجد آورد و آنها را وادار بیبی لایت مو کرد که با احترام زیادی در برابر مرد کرک دار تعظیم کنند. خاکستری گفت: “شما را در برابر اعلیحضرت بزرگ و باشکوه پادشاه کیک-آ-بری برده خواهید کراتینه مو شد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱