↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو سرد

انواع رنگ مو سرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو سرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو سرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو سرد : زیرا شباهت آن به الوارهای قایق به سختی قابل ردیابی پروتئین تراپی مو بود. «خوب، مشتری کاغذ پوست را برداشت، سوسک را در آن پیچید و به من بالیاژ مو داد. کمی بعد برگشتیم تا به خانه برویم و در راه با ستوان G– روبرو کراتینه مو شدیم. حشره را به او نشان بالیاژ مو دادم و او از من التماس بیبی لایت مو کرد که اجازه دهم آن را به قلعه ببرم. با رضایت من، آن را فوراً در جیب جلیقه‌اش فرو برد.

رنگ مو : وزن این اشیاء با ارزش بیش از سیصد و پنجاه پوند و در این برآورد من صد و نود و هفت ساعت طلایی فوق العاده را لحاظ نبیبی لایت مو کرده ام. سه عدد از این تعبالیاژ مو داد به ارزش هر پانصد دلار رنگ مو است، اگر یکی باکراتینه مو شد. بسیاری از آنها بسیار پیر پروتئین تراپی مو بودند، و به عنوان زمان نگهبان بی ارزش پروتئین تراپی مو بودند. آثار کم و بیش از خوردگی رنج می بردند – اما همه آنها جواهرات فراوانی داشتند و در مواردی ارزش زیادی داشتند.

انواع رنگ مو سرد

انواع رنگ مو سرد : سی تا از این زنجیره‌ها. هشتاد و سه صلیب بسیار بزرگ و سنگین; پنج شمعدان طلایی با ارزش بالا. یک کاسه پانچ طلایی شگفت‌انگیز، تزئین کراتینه مو شده با برگ‌های درخت انگور و مجسمه‌های باکانی. با دو دسته شمشیر با نقش برجسته، و بسیاری از مقالات کوچکتر دیگر که نمی توانم به خاطر بیاورم.

کل محتویات صندوق را در آن شب یک میلیون و نیم دلار تخمین زدیم. و پس از دور انداختن زیورآلات و جواهرات (تعبالیاژ مو دادی که برای رنگ مو استفاده خودمان نگهداری می کراتینه مو شدند)، مشخص کراتینه مو شد که ارزش گنج را بسیار کم ارزش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم. زمانی که در نهایت، بررسی خود را به پایان رساندیم و هیجان کراتینه مو شدید آن زمان تا حدودی فروکش بیبی لایت مو کرد، لگراند که می‌دید من با بی‌تابی برای حل این معمای خارق‌العاده می‌میرم، جزئیات کامل را وارد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی پلاتینه شماره ۱۰

از تمام شرایط مرتبط با آن او گفت: «یادت می‌آید، شبی را که طرح زمختی را که از اسکرابائوس ساخته پروتئین تراپی مو بودم به تو بالیاژ مو دادم. همچنین به یاد می آورید که من به خاطر اصرار بر اینکه نقاشی من شبیه سر مرگ رنگ مو است از دست شما بسیار ناراحت کراتینه مو شدم. وقتی برای اولین بار این ادعا را مطرح بیبی لایت مو کردید، فکر می بیبی لایت مو کردم که دارید شوخی می کنید.

اما پس از آن، نقاط عجیب و غریب پشت حشره را به یاد آوردم و به خودم اعتراف بیبی لایت مو کردم که اظهارات شما در واقع پایه کمی داشت. با این حال، تمسخر به قدرت های گرافیکی ام مرا آزار می بالیاژ مو داد – چون هنرمند خوبی به شمار می آیم – و بنابراین، وقتی ضایعات پوست را به من بالیاژ مو دادی، نزدیک پروتئین تراپی مو بود آن را مچاله کنم و با عصبانیت در آتش بیندازم.

من گفتم: «منظورت همان کاغذ پاره رنگ مو است. «نه؛ بیشتر ظاهر کاغذی داشت، و در ابتدا تصور می‌بیبی لایت مو کردم که اینطور باکراتینه مو شد، اما وقتی روی آن نقاشی کشیدم، بلافاصله متوجه کراتینه مو شدم که آن یک تکه پوست بسیار نازک رنگ مو است. خیلی کثیف پروتئین تراپی مو بود یادت میاد خوب، وقتی در حال مچاله بیبی لایت مو کردن آن پروتئین تراپی مو بودم، نگاهم به طرحی افتاد که شما به آن نگاه می بیبی لایت مو کردید.

انواع رنگ مو سرد : و ممکن رنگ مو است تعجب من را تصور کنید وقتی که در واقع شکل سر یک مرگ را دقیقاً در کجای آن درک بیبی لایت مو کردم. به نظرم رسید، من نقاشی سوسک را کشیده پروتئین تراپی مو بودم. یک لحظه آنقدر شگفت زده کراتینه مو شدم که نمی توانستم با دقت فکر کنم. می‌دانستم که طراحی من از نظر جزئیات بسیار متفاوت از این رنگ مو است – اگرچه در طرح کلی شباهت خاصی وجود رنگ مو دارد.

  مدل مو با رنگ یخی

در حال حاضر یک شمع برداشتم و در انتهای دیگر اتاق نشستم و به بررسی دقیق پوسته پرداختم. با برگرداندن آن، طرح خودم را در پشت آن دیدم، درست همانطور که آن را ساخته پروتئین تراپی مو بودم. اولین ایده من، اکنون، صرفاً تعجب از شباهت واقعاً چشمگیر طرح کلی پروتئین تراپی مو بود – در تصادفی منحصر به فرد مربوط به این واقعیت که، برای من ناشناخته، باید جمجمه ای در طرف دیگر پوست، بلافاصله زیر شکل من وجود داشته باکراتینه مو شد.

و اینکه این جمجمه، نه تنها از نظر طرح، بلکه در اندازه، باید بسیار شبیه به نقاشی من باکراتینه مو شد. من می گویم تکینگی این تصادف برای مدتی کاملاً من را گیج بیبی لایت مو کرد. این اثر معمول چنین تصادفاتی رنگ مو است. ذهن برای برقراری ارتباط – توالی علت و معلول – تقلا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چون قادر به انجام آن نیست، دچار نوعی فلج موقت می نانو کراتین مو شود.

اما، زمانی که از این گیجی خلاص کراتینه مو شدم، به تدریج اعتقادی به وجودم آمد که حتی بسیار بیشتر از یک تصادف، مرا مبهوت بیبی لایت مو کرد. زمانی که طرح خود را از اسکرابائوس ساختم، به طور مشخص و مثبت شروع به یادآوری بیبی لایت مو کردم که هیچ نقاشی روی پوست وجود نداشت. من از این موضوع کاملاً مطمئن کراتینه مو شدم. زیرا به یاد آوردم که در جستجوی تمیزترین نقطه ابتدا یک طرف و سپس طرف دیگر را بالا می‌کشیدم.

اگر جمجمه آنجا پروتئین تراپی مو بود، البته نمی‌توانستم متوجه آن شوم. در اینجا واقعاً رازی وجود داشت که توضیح آن غیرممکن رنگ مو است. اما، حتی در همان لحظه اولیه، به نظر می‌رسید که در دورافتاده‌ترین و مخفی‌ترین اتاق‌های عقل من، تصوری کرم‌مانند درخشنده از حقیقتی که ماجراجویی دیشب به تظاهراتی بسیار باشکوه منجر کراتینه مو شد، درخشید.

  مدلهای رنگ موی قهوه ای تیره

انواع رنگ مو سرد : فوراً از جا برخرنگ مو استم و پوست را محکم کنارم گذاشتم و تا زمانی که تنها بمانم، تمام تأملات بعدی را کنار گذاشتم. «وقتی تو رفتی و وقتی مشتری به خواب عمیقی فرو رفته پروتئین تراپی مو بود، من خودم را به بررسی روشمندتر این ماجرا واداشتم. در وهله اول به روشی که پوست به دست من رسیده پروتئین تراپی مو بود فکر بیبی لایت مو کردم. نقطه ای که ما اسکرابائوس را کشف بیبی لایت مو کردیم.

در ساحل سرزمین اصلی، در حدود یک مایلی شرق جزیره، و در فاصله کوتاهی بالاتر از علامت پرآب پروتئین تراپی مو بود. به محض اینکه آن را گرفتم، نیش کراتینه مو شدیدی به من بالیاژ مو داد که باعث کراتینه مو شد اجازه بدهم بیفتد. مشتری، با احتیاط معمول خود، قبل از گرفتن حشره ای که به سمت او پرواز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به دنبال برگ یا چیزی شبیه به آن پروتئین تراپی مو بود تا بتواند آن را بگیرد.

انواع رنگ مو سرد : در همین لحظه پروتئین تراپی مو بود که چشمان او و من نیز به ضایعات پوستی افتاد که پس از آن من قرار پروتئین تراپی مو بود کاغذ باکراتینه مو شد. نیمه مدفون در شن ها افتاده پروتئین تراپی مو بود و گوشه ای به سمت بالا چسبیده پروتئین تراپی مو بود. در نزدیکی محلی که آن را پیدا بیبی لایت مو کردیم، بقایای بدنه چیزی که به نظر می رسید قایق طولانی یک کشتی پروتئین تراپی مو بود را مشاهده بیبی لایت مو کردم. به نظر می رسید که غرق کراتینه مو شده مدت زیادی آنجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه