نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : او چنین گفت و سبدهای محار و بشقاب بتل را با احترام به سوی براهمین هل بالیاژ مو داد . او انتظار داشت که از معلمش دعای خیر بشنود، اما در آن خواهیم دید که به زودی ناامید کراتینه مو شد. براهمین بدبخت پاسخ بالیاژ مو داد : «چاندراله‌خا عزیزم، آیا نمی‌دانی که من معلم شاهزاده، پسر وزیر و چند نفر دیگر از ثروت‌های کلان در کیوالیام لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو : پول من بیش از اندازه کافی رنگ مو است. من از تو یک محار نمی‌خواهم ، اما آنچه می‌خواهم این رنگ مو است که با من ازدواج کنی.» 2 معلم بی شرم چنین گفت و رنگ چهره چاندرالخا تغییر بیبی لایت مو کرد.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : او از شنیدن چنین پیشنهادی از کسی که تا آن زمان تصور می بیبی لایت مو کرد تجسم کمال رنگ مو است، وحشت بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو

در هشت سال گذشته شاگرد همیشگی حضرتعالی پروتئین تراپی مو بوده‌ام و همه رشته‌های علم را حضرت شما به من آموخته رنگ مو است. اگرچه ممکن رنگ مو است آنچه ارائه می‌دهم برای دردهایی که حضرت شما در مورد من متحمل کراتینه مو شده‌اند ناکافی باکراتینه مو شد، اما با فروتنی از حضرتتان می‌خواهم که آنچه را که آورده‌ام بپذیرد.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : اما همچنان امیدوار پروتئین تراپی مو بود که او را در مورد ناعادلانه پروتئین تراپی مو بودن درخورنگ مو است متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گفت:[ 213 ] «مقدس ترین رنگ مو استاد من! احترام عمیقی که من نسبت به پاهای مقدس شما قائل لایت و هایلایت مو هستم به حدی رنگ مو است که اگرچه سخنان حضرتتان واضح رنگ مو است، اما به این فکر می‌کنم که آنها صرفاً برای آزمایش شخصیت من بیان کراتینه مو شده‌اند.

  بوتاکس مو مواد

لینک مفید : بوتاکس مو یا ویتامینه

آیا حضرت شما قواعدی را نمی‌داند که بر اساس آن یک وصی باید به عنوان پدر تلقی نانو کراتین مو شود، و این که من در رابطه دختر با حضرت شما ایستاده‌ام؟ پس با مهربانی تمام گفته های حضرتت را فراموش کن و با پذیرفتن آنچه در حالت فروتنانه آورده ام، به من اجازه بده تا به خانه برگردم.» اما معلم بدبخت هرگز چنین معنایی نداشت.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : او با جدیت صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و سکوت اکنون و نگاه هوس آلود او یکباره دختر دختر رقصنده را متقاعد بیبی لایت مو کرد که در ذهنش چه می گذشت. پس سریع بیرون رفت و به خدمتکارانش گفت که پول را پس بگیرند.

لینک مفید : بوتاکس تراپی مو در خانه

موتوموهانا در خانه مشتاقانه منتظر بازگشت دخترش پروتئین تراپی مو بود و به محض اینکه چاندراله‌خا بدون شادی معمول در چهره‌اش و بدون بالیاژ مو دادن هدایا وارد کراتینه مو شد، مادرش شک بیبی لایت مو کرد که مشکلی پیش آمده رنگ مو است و علت را از دخترش جویا کراتینه مو شد. از تاریکی او او سپس کل ماجرای مصاحبه اش با رنگ مو استاد پیرش را برای مادرش تعریف بیبی لایت مو کرد.

[botox]

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : موتوموهانا از یافتن چنین قلبی محکم در دخترش خوشحال کراتینه مو شد و او را برکت بالیاژ مو داد و گفت که او با شوهری جوان ازدواج خواهد بیبی لایت مو کرد و زندگی پاکیزه ای خواهد داشت.[ 214 ]متولد از کرنگ مو است دختران رقصنده پولی که با خیال راحت در اتاقش حبس بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اکنون، براهمین ، در نتیجه ناامیدی خود، از دست چندراله‌خا بسیار خشمگین پروتئین تراپی مو بود.

  نانو بوتاکس مو چیست

لینک مفید : بوتاکس مو در دوران شیردهی

و از آنجا که هیچ مرد جوان و ثروتمندی ممکن رنگ مو است به خانه او سر نزند، گزارش‌هایی منتشر بیبی لایت مو کرد مبنی بر اینکه چاندراله‌خا دچار جن کراتینه مو شده کراتینه مو شده رنگ مو است . بنابراین هیچ کس برای جلب عشق چاندراله‌خا به خانه او نزدیک نکراتینه مو شد و مادرش بسیار مضطرب پروتئین تراپی مو بود. آرزوی بزرگ او این پروتئین تراپی مو بود که یک جوان محترم محبت دخترش را تامین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : اما شایعات رنگ مو استاد مانع کراتینه مو شد. و به این ترتیب یک سال گذشت و این باور که یک کوتیچچاتتی چاندراله‌خا را تصاحب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، جایگاه محکمی پیدا بیبی لایت مو کرد. پس از مدتی طولانی به نظر این دو، حکیمی به خانه موتوموهانا رفت و تمام درنگ مو استان دخترش را برای او تعریف بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو چقدر صافی رنگ مو دارد

گوش بیبی لایت مو کرد و گفت: «از آنجایی که اعتقاد به تسخیر جن در دختر شما بر شهروندان تسخیر کراتینه مو شده رنگ مو است، اکنون لازم رنگ مو است که او در شب ماه نو در این ماه، پادشاه شیطان را عبادت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند . زمین سوزاندن بگذارید این کار را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و حالش خوب خواهد کراتینه مو شد، زیرا در آن صورت یک جوان شایسته می تواند محبت او را تامین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بوتاکس مو با مواد طبیعی

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : پس گفتن حکیم رفت و نصیحتش برای مادر معقول به نظر می رسید. او خیلی[ 215 ]خوب می دانست که چنین شیطانی دخترش را تسخیر نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است، اما این همه گزارش بیهوده رنگ مو استاد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس طبیعی مو در خانه

اما با این حال، برای از بین بردن هرگونه تصور شیطانی در ذهن مردم، علناً اعلام بیبی لایت مو کرد که دخترش در نیمه شب در ماه جدید بعدی، پوجا را در زمین سوزاندن او انجام خواهد بالیاژ مو داد. 3 اکنون در این گونه آیین‌ها همیشه قانون رنگ مو است.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : که شخص تسخیر کراتینه مو شده به تنهایی به محل مرده‌سوزی برود و بر این اساس، در شب ماه نوی بعدی، چندراله‌خا با سبدی که حاوی آن پروتئین تراپی مو بود به آتش‌سوزی رفت. همه چیزهای لازم برای عبادت و نور. در نزدیکی کیوالیام، در فاصله پنج کیلومتری آن، جنگلی بزرگ به نام خَنْداوام وجود داشت.

لینک مفید : بوتاکس مو در خانه

در آن هشت دزد زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بزرگترین ویرانی را در سراسر کشور مرتکب می کراتینه مو شدند. در زمانی که چاندراله‌خا به سمت محل سوزاندن مرده رفت، این هشت سارق نیز به طور اتفاقی به آنجا رفتند تا آنچه را که قبلاً سرقت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : پنهان کنند.[ 216 ]بخشی از آن شب سپس با رهایی از بار، تصمیم گرفتند در نیمه دوم شب نیز برای غارت به جای دیگری بروند. وقتی چاندراله‌خا از دور صدای قدم‌هایی را شنید، ترسید که اشتباهی رخ دهد، و با پوشاندن نور درخشانش با سبد خالی‌اش، خود را در جای خالی پنهان بیبی لایت مو کرد.

  عوارض بوتاكس مو

لینک مفید : بهترین مرکز بوتاکس مو در تهران

دزدها آمدند و اطراف آنها را نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها کسی را نیافتند، اما از ترس اینکه کسی نزدیک باکراتینه مو شد، یکی از آنها ابزاری به نام کناکول را بیرون آورد و در حالی که آن را دور سر خود می چرخاند، آن را به طرف شرق پرتاب بیبی لایت مو کرد.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : این کناکول ابزاری رنگ مو است که این سارقان به وسیله آن دیوارها را سوراخ بیبی لایت مو کرده و وارد ساختمان می شوند و برخی از سارقان می گویند که آن را از صاعقه می گیرند.

لینک مفید : چگونه بوتاکس مو خانگی درست کنیم

در طول یک روز طوفانی، آنها توده بزرگی از فضولات گاو را می سازند، که در آن صاعقه می افتد و میله ای در وسط آن باقی می ماند، که آنقدر قدرتمند رنگ مو است که می تواند حتی از دیوارهای سنگی بدون هیچ صدایی عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همچنین دارای صفت اطاعت از اوامر رنگ مو استاد رنگ مو است.

بهترین مرکز بوتاکس مو در غرب تهران : بنابراین، هنگامی که رئیس هشت سارق، کنناکک خود را به سمت شرق پرتاب بیبی لایت مو کرد، وفادار به ماهیت خود، در سوراخی که در آن پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، افتاد و شروع به سوراخ بیبی لایت مو کردن در پشت او بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱