نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بوتاکس مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

در زمان پریود میشه بوتاکس مو کرد

در زمان پریود میشه بوتاکس مو کرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت در زمان پریود میشه بوتاکس مو کرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با در زمان پریود میشه بوتاکس مو کرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : دوست ایوانز: – مدت کوتاهی پس از آن، در “ویلاژ رکورد” متوجه مقاله ای برگرفته از “ترنسکیپ” دلاور کراتینه مو شدم، یک آگهی ترحیم در مورد مرگ شخصیت مورد اشاره، که نامش در رأس این مقاله قرار رنگ مو دارد، که در آن اظهارات نادرستی وجود داشت.

رنگ مو : من همچنین پاسخی به اتهامات و کنایه‌های مطرح کراتینه مو شده در “رونوشت” علیه جوزف سی. میلر (که زندگی او اساساً ویران کراتینه مو شد) و سایر شهروندان شهرستان چستر را خواندم.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : نسبت به خشمی که در رپروتئین تراپی مو بودن ریچل و الیزابت پارکر، دو دختر رنگین پوست که در آن زمان، در سال 1851، در بخش جنوبی شهرستان چستر ساکن پروتئین تراپی مو بودند، مرتکب کراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس مو

از آنجایی که این واقعه در همسایگی من اتفاق افتاد و من با تمام حقایق و شرایط آشنا پروتئین تراپی مو بودم، پیشنهاد می کنم تاریخچه ای واقعی از آن معامله پست و شرور ارائه دهم.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : در زمستان 1851، مک کری مذکور به روشی غیرقابل توضیح، الیزابت پارکر، یکی از دختران رنگین پوست مذکور را از خانه یکی از دونالی (نه مک دونالد)، در شهرستان ایست ناتینگهام، جایی که او زندگی می بیبی لایت مو کرد، برد. اما دانالی یا هر کس دیگری در مورد آن چیزی گفته اند.

لینک مفید : زمان بوتاکس مو

اندکی بعد، مک کری با دو یا سه نفر دیگر از افراد مشابه، به خانه جوزف سی میلر، در غرب ناتینگهام، جایی که راشل در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد، زنگ زد و او را گرفت، دهانش را بستند، و او را در کالسکه گذاشتند و رفتند. فریادهای خانم میلر و فرزندانش، به زودی شوهر و پدر را به نجات رساند.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : او با پای پیاده آنها را تعقیب بیبی لایت مو کرد و در یک راه خصوصی باریک از آنها سبقت گرفت و با جیمز پولاک، صاحب زمین که واگنش مانع از عبور آنها کراتینه مو شد، بحث بیبی لایت مو کرد. آنها چرخیدند و جاده دیگری را در پیش گرفتند و در رنگ مو استاب میل بیرون آمدند و با تمام سرعت ممکن به سمت خط مریلند رفتند.

  بوتاکس طبیعی مو در خانه

لینک مفید : روش بوتاکس سرد مو

آنها قبل از قطار برای بالتیمور به پریویل رسیدند. الی هاینز و مرد جوانی به نام وایلی که در نزدیکی مریلند، در حدود دو مایلی از جوزف سی. میلر زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به زودی به همان مکان رسیدند و قصد داشتند به فیلادلفیا بروند. آقای هاینز ریچل را می‌شناخت و با دیدن مک‌کری در آنجا و او که غرق در غم و اندوه پروتئین تراپی مو بود.

[botox]

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : فوراً وضعیت امور را حدس زد و او و ویلی قصد خود را از رفتن به فیلادلفیا تغییر بالیاژ مو دادند و با مک‌کری و قربانیش سوار یک ماشین کراتینه مو شدند. به بالتیمور رفتند، و بی سر و صدا تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که چه رفتاری در مورد او ایجاد می نانو کراتین مو شود، زیرا آنها احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تعقیب خاصی انجام خواهد کراتینه مو شد.

لینک مفید : مراحل بوتاکس مو در خانه

در اسرع وقت، پس از فرار مک کری از غرب ناتینگهام، جوزف سی میلر، ویلیام موریس، آبنر ریچاردسون، جسی بی. کرک و اچ. جی کوتس، تعقیب و گریز سواره را آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی به پریویل رسیدند، قطار با آدم ربا و دختر رفته پروتئین تراپی مو بود. آنها در قطار بعدی دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : اندکی پس از ورود به بالتیمور، هاینز و وایلی، که در تعقیب یک مهمانی پروتئین تراپی مو بودند، با آنها ملاقات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آنها اطلاعاتی را ارائه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که راشل در قلم برده کمپبل سپرده کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها توسط یکی از آشنایان یکی از طرفین به فرانسیس اس. کوکران، یکی از اعضای برجسته انجمن دوستان هدایت کراتینه مو شدند.

  مواد بوتاکس مو برزیلی

لینک مفید : مراحل بوتاکس سرد مو

فرانسیس به آنها اطلاع بالیاژ مو داد که به خوبی با کمپبل آشنایی رنگ مو دارد و بلافاصله با آنها همراهی بیبی لایت مو کرد. کمپبل به دوست کوکران اطمینان بالیاژ مو داد که در حالی که بردگی و گرفتن بردگان فراری را تایید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آدم ربایی و آدم ربایان را تحقیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و به محض ورود مک کری، به او دستور بالیاژ مو داد که راشل را فوراً برکنار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : که او نیز این کار را انجام بالیاژ مو داد. دوست کوکران اصرار بیبی لایت مو کرد که با آنها برود و دختر را دید که به زندان سپرده کراتینه مو شده رنگ مو است تا منتظر تحقیقات قانونی باکراتینه مو شد. در این زمان عصر پروتئین تراپی مو بود و مردان شهرستان چستر همگی با کوکران به خانه رفتند و در آنجا شام خود را صرف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. چون هیجان زیاد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : تکنیک ایرتاچ در رنگ مو

دوست کوکران رفتن مستقیم به انبار را برای آنها بی خطر نمی دانست. او بلیت‌هایشان را تهیه بیبی لایت مو کرد و آنها را از یک مسیر چرخشی به سمت انبار هدایت بیبی لایت مو کرد و از آن‌ها هزینه بیبی لایت مو کرد که کنار هم بمانند و بلافاصله در ماشین‌ها بنشینند.بلافاصله پس از اینکه آنها نشستند و قبل از اینکه ماشین ها روشن شوند.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : میلر در برابر افشاگری های دوستانش برای سیگار کشیدن روی سکو رفت. جسی بی. کرک، برادر شوهرش و آبنر ریچاردسون بلافاصله به دنبال او رفتند، و اگر چه آنها درست در پاشنه او پروتئین تراپی مو بودند، او رفته پروتئین تراپی مو بود. آنها او را به نام صدا زدند و در میان جمعیت پایین آمدند.

  نانو بوتاکس مو چیست

لینک مفید : مدت زمان انجام بوتاکس مو

اما به زودی برای امنیت خود نگران کراتینه مو شدند و به صندلی های خود بازگشتند. رایزنی انجام کراتینه مو شد و موافقت کراتینه مو شد که وایلی که کمتر شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و مستقیماً با این ماجرا شناسایی نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، هنگام شروع قطار از قطار عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ببیند.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : که آیا میلر اشتباهاً سوار ماشین دیگری نکراتینه مو شده رنگ مو است وایلی با این خبر غم انگیز که جوزف سی. میلر در آن قطار نپروتئین تراپی مو بود به مهمانی بازگشت. با مشورت، توافق کراتینه مو شد که جسی بی کرک و آبنر ریچاردسون با قطار بعدی از پریویل بازگردند و تحقیقات بیشتر برای میلر را پیگیری کنند.

لینک مفید : ترکیب رنگ مو برای امبره

آنها این کار را انجام بالیاژ مو دادند و مک کری نیز با همان ماشین به بالتیمور بازگشت، او عصر بالتیمور را با ماشین با مردان شهرستان چستر ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. آنها اواخر شب رسیدند و خود را در اتاقی در اولین هتلی که به آنجا آمدند حبس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

در زمان پریود میشه بوتاکس مو بیبی لایت مو کرد : جست و جوی آنها بی نتیجه ماند و با این خبر غم انگیز که میلر را پیدا نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند مجبور کراتینه مو شدند به خانه برگردند. این هوش همه محله را برانگیخت. جلسات عمومی برای مشورت در مورد آنچه که بهتر رنگ مو است انجام نانو کراتین مو شود برگزار کراتینه مو شد.

لینک مفید : بوتاکس گرم مو

نویسنده در یکی از آن جلسات که عمدتاً شرکت داشتند، ریرنگ مو است می بیبی لایت مو کرد و به سختی می کراتینه مو شد مردم را از سازماندهی یک نیروی مسلح برای رپروتئین تراپی مو بودن و لینچ بیبی لایت مو کردن مک کری منع بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه