نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه تهران نارمک

آرایشگاه زنانه تهران نارمک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه تهران نارمک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه تهران نارمک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : همیشه اتفاقاتی مانند این اتفاق می افتد که شب های طوفان برفی در شهر را به یک هیپودروم تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در تمام دنیا شبیه آن. اتوبوس‌های خیابان مشغول هل بالیاژ مو دادن گاوآهن‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که قبلاً به آن متصل کراتینه مو شده‌اند. در آنجا یکی در یک رانش متوقف کراتینه مو شده رنگ مو است. می پیچد و وزوز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پشت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شروع می نانو کراتین مو شود و بارها و بارها زوزه می ککراتینه مو شد.

رنگ مو : به نظر می رسد فایده ای نرنگ مو دارد. با این حال، در امتبالیاژ مو دادتماشاگران می ایستند، غافل از طوفان، چنان غرق در بازی ییل-پرینستون و دور. او خاموش رنگ مو است! یک تشویق ضعیف بالا می رود. و هر کس دوباره با شوخ طبعی بهتری با خودش شروع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نمایشی بسیار سرگرم کننده را دیده رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : شب برف بارید در صبح بانک های برف سینه از طریق خیابان های فرعی. از طریق راهرویی باریک در وسط جاده کامیون‌ها، ماشین‌ها و واگن‌ها به آرامی در یک فایل حرکت می‌کنند. بنابراین، همه آنها در یک خط حرکت می کنند، چیزی شبیه به رژه سیرک – فیل ها و قفس های شیر و غیره. و شیرها به من یادآوری می کنند. همیشه خوب رنگ مو است که صبح بعد از برف سنگین به مجسمه های عمومی و مجسمه های بیرون از خانه نگاه کنید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

به احتمال زیاد آنها را مظاهر بسیار خنده دار می بینید. به عنوان مثال، شیرهای ادبی مشهور پیش از کتابخانه عمومی نیویورک، در طول روز پس از اولین برف بزرگ این زمستان، کلاه‌های بلند و مضحکی را که به کراتینه مو شدت روی چشمانشان می‌کشید، می‌پوشیدند. از سمت ایستگاه راه آهن انبوه دوستان مسافری ما می آمدند، پاهای بسیاری از آنها در امتبالیاژ مو داد بالا می رفتند.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : آن « قطب شمال » شگفت انگیزی که امروزه همه مرسوم لایت و هایلایت مو هستند. کنجکاو نیست؟ زمانی وجود داشت که اگر مجبور به رنگ مو استفاده از عینک پروتئین تراپی مو بودید، آن را تا حد امکان نامرئی می‌بیبی لایت مو کردید. اگر مرد پروتئین تراپی مو بودید، احساس می‌بیبی لایت مو کردید که داشتن چشم‌های «ضعیف» شرم‌آور رنگ مو است. اگر یک زن لایت و هایلایت مو هستید، “فقط می دانستید” که عینک شما را “وحشتناک” نشان می دهد. و هنگامی که کفش های روپوش می پوشید.

  آرایشگاه زنانه طبرسی شمالی

آنها را تا حد امکان نامحسوس می دید. اندکی پس از افتتاحیه ارائه طرف X از پرونده، او به وضوح دید که Z پایی برای ایستادن نرنگ مو دارد. مضحک پروتئین تراپی مو بود که او با تلاش برای زیر سوال بردن حقیقت حقایقی که با چشم غیرمسلح آشکار پروتئین تراپی مو بود به بالیاژ مو دادگاه آمد.به عنوان ساختمان . دوست من نیازی به توجه بیشتر به تشریفات احمقانه بحث بیبی لایت مو کرد. اگر او احساس ناراحتی نمی بیبی لایت مو کرد.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : که ممکن رنگ مو است به خاطر این موضوع نیشگون بگیرد، مثل قاضی به خواب می رفت. اما آن روزهای کسل کننده در کار هیئت منصفه پروتئین تراپی مو بود. کمی بعد دوستم نوعی بلیط دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به او دستور می دهد تماس بگیرد و با یک آقایی که مدرک دانشگاهی کمیسر هیئت منصفه رنگ مو دارد صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این آقا از دوستم می پرسد که آیا تا به حال به اتهام کیفری دستگیر کراتینه مو شده اید.

آیا با مجازات اعدام مخالف رنگ مو است و آیا تعصبی نسبت به اسقفی ها رنگ مو دارد؟ دوست من مردی با تفکر لیبرال رنگ مو است و پاسخ می دهد که او نیز به زودی یک اسقفی را مانند هر کس دیگری به دار آویخت. آقا در حالی که دستش را به سمت یک لکه گیر دراز بیبی لایت مو کرد، گفت: “شما روشن لایت و هایلایت مو هستید”. و او را ثبت نام بیبی لایت مو کرد. دوست من دقیقا نمی دانست برای چه. اما آقا گفت همه چیز درست رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : ممکن رنگ مو است برای مدت طولانی با دوستم تماس نگیرند و شاید یک مورد کوتاه باکراتینه مو شد. چند وقت پیش همه اینها پروتئین تراپی مو بود. دوست من تقریباً آشنایی خود را با کمیسر فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. سپس ناگهان صدای گونگ به صدا در می آید و موج بزرگ جنایت روشن می نانو کراتین مو شود. کارآگاهاندیوانه وار با تفنگ های ساچمه ای دوید. هر روز بعد از ناهار یک جواهر فروش تیراندازی می نانو کراتین مو شود.

  سالن زیبایی گل در سعادت اباد

بلافاصله بعد از شروع هر قطار از فروشنده بلیط مترو سرقت می نانو کراتین مو شود. دوست من زود به خانه می رود زیرا همه کسانی که پس از تاریکی هوا در خیابان های آسفالت کراتینه مو شده گیر بیفتند جریمه می شوند و در صندوق نامه او احضاریه دوست قدیمی اش کمیسر رنگ مو است که ظاهراً او را در تمام این مدت در ذهن داشته رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : روی سند توسط یک چاپخانه چاپ کراتینه مو شده رنگ مو است، “جک هاموند در برابر مردم ایالت نیویورک”. و روی آن با خودکار نام دوستم نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است، قبل از عبارت «ویژه هیئت منصفه». خیلی فوری از دوستم دعوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در ساعت 10 چهار روز دورتر در ساختمان بالیاژ مو دادگاه کیفری حاضر نانو کراتین مو شود و در آنجا “منتظر دستور بعدی بالیاژ مو دادگاه” باکراتینه مو شد.

می‌دانی، در پل بروکلین از مترو پیاده می‌شوی، و می‌روی، از ساختمان شهرداری، بالای خیابان سنتر. منطقه‌ای در پشت «خط‌های» (به قول خودشان در مورد سفر با کشتی‌های بخار) ترافیک عمومی، و منطقه‌ای که دوستم به ندرت از آن عبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او علاقه زیادی به تماشای این مکان داشت. وقتی داخل می‌شوی، نور خود را می‌سوزی.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : پس ساق پات را نمی‌شکنی، و رختخوابت برایت «خمیده» رنگ مو است. بسیار نرم کننده به روح، این. به نوعی الفبه نوعی مه آلود، افکار فرد به تنهایی مادرانه ای که قبلاً فرد را “در خود” می بیبی لایت مو کرد، برمی گردد. شب بخیر! فصل دوم یک طنزپرداز در یک محاکمه قتل نامناسب رنگ مو است آیا شما در موج بزرگ جنایت، برادر؟ تقریباً همه، حدس می‌زنم، به این یا آن صورت لایت و هایلایت مو هستند.

خط خاص شما چیست؟ قاتل، راهزن، سارق، مجروح مرگبار مجروح بی گناه، قاضی، شاهد یا قربانی؟ پلیس نیز درگیر این موضوع رنگ مو است. هر چند وقت یکبار یکی از آنها بلک جک می نانو کراتین مو شود یا چیزی شبیه به آن. من آنفولانزا به اندازه کافی بد داشتم، زمانی که این اتفاق بزرگ پروتئین تراپی مو بود. اما من خودم تا کنون به نوعی از گرفتار کراتینه مو شدن در موج جنایت فرار بیبی لایت مو کرده ام.

  سالن زیبایی طراحان

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : این به من مزیت بزرگی نسبت به اکثر مردم می دهد که تماشاگر جدا از بازی غلتکی لایت و هایلایت مو هستم. با این حال، من یک دوست دارم که همین چند روز پیش به دام افتاد. او همه چیز را به من گفته رنگ مو است. پرونده قتل این شخص به نوعی نویسنده رنگ مو است.

او یکی دو بار به عنوان هیئت منصفه در دیوان عالی کشور خدمت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بوداز شهرستان نیویورک. در آن ساختمان پایین تالار شهر. اما او می گوید که این موارد به طرز وحشتناکی او را خسته بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه تهران نارمک : آن‌ها ردیف‌هایی پروتئین تراپی مو بودند که از غذای مرغ رنگ مو استفاده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، عموماً به این سؤال می‌پرداختند که X چند دلار و کسری از آن را به دلیل عدم تحویل بالیاژ مو دادن فلان مقدار (مثلاً) موم زنبور عسل قبل از کاهش قیمت، باعث از دست بالیاژ مو دادن Z کراتینه مو شده رنگ مو است. بازار 39.7 ¼ سنت، همانطور که با توافق تلفنی خورنگ مو استه کراتینه مو شده رنگ مو است، احتمالا. «بالیاژ مو دادگاه» (یک پیرمرد خوب، صورتی و خاکستری) در حین بحث حقوقی با دهان باز به خواب می رفت.

به طور خودکار (ظاهراً با تغییراتی در شرایط جوی) در لحظه ای که لازم پروتئین تراپی مو بود از خواب بیدار می کراتینه مو شد. او اتهام خود را به هیئت منصفه آغاز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گهگاه، قبل از این، برای یک لحظه نیمه‌به‌رو می‌آمد و به‌طور نامشخص این کلمات را به زبان می‌آورد: «اعتراض ادامه رنگ مو دارد». برداشت اصلی دوست من از این اقدامات، یادآوری یک پدیده رنگ مو است که او مشاهده بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه