نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه در صادقیه

آرایشگاه زنانه در صادقیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه در صادقیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه در صادقیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه در صادقیه : گاه و بیگاه توصیه های ارائه کراتینه مو شده تا حدودی مرا گیج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که در آگهی آن خانم، “سن 29 ساله، شخصیت خوب (بیوه PM F. و AM)”. سپس آن شرکت بزرگی وجود رنگ مو دارد که فقط یک شایستگی برای نمایش رنگ مو دارد. آنها ممکن رنگ مو است در ستون “زن” توسط ” زن جوان محترم ” که “آرزوی کار روزانه رنگ مو است” نشان بالیاژ مو داده شوند.

رنگ مو : و در ستون “مرد” توسط ” مرد هوشیار ” که (به سادگی) “موقعیت را می خواهد”. گاهی اوقات در اینجا تعیین میزان متانت حفظ کراتینه مو شده دشوار رنگ مو است، مانند تبلیغات مکرر راننده که با احتیاط بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او «معتدل رنگ مو است». اگر بخواهید ایده خود را از “ظاهر” خود بنویسید، چه می گویید؟ اعتراف می کنم که چنین مشکلی من را متحیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرایشگاه زنانه در صادقیه

آرایشگاه زنانه در صادقیه : بعضی ها را متحیر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تبلیغات نشان می دهد که تعبالیاژ مو داد زیادی از مردان جوان با “ظاهر رنگ مو استثنایی” وجود رنگ مو دارد. اگرچه گاه به مرد جوانی با وظیفه‌شناسی تقریباً دردناک برخورد می‌کنیم که احساس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نباید فراتر از این که بگوید “ظاهر منصفانه” رنگ مو است، پیش رود. عدم تشابه عجیب آرزوهای انسان در صفحه “موقعیت های تحت تعقیب” بازتاب می یابد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

در اینجا یک ” جنتلمن ، تحصیلات و شخصیت عالی، زبان شناس” رنگ مو است که می خواهد موقعیتی به عنوان یک همراه یا “پیک و غیره” داشته باکراتینه مو شد. یک خانم فرانسوی با تحصیلات عالی هر روز از ساعت 10 تا 12 کودک را با کمال میل به پیاده روی می برد. یک ” بانوی 27 ساله با تمایلات ادبی به عنوان یک همراه در سراسر جهان.” قابل توجه رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه در صادقیه : تعبالیاژ مو داد افرادی که در جهان گرایش «ادبی» وجود تمام دکلره مو دارند. قابل توجه رنگ مو است، همچنین، تعبالیاژ مو داد افرادی که تمایل به سفر تمام دکلره مو دارند. در اینجا یک ” فارغ التحصیل کورنل ” رنگ مو است که ظاهراً از گذراندن زمستان در “آب و هوای گرم” بیزار رنگ مو است. « دو مرد جوان، شریک» لایت و هایلایت مو هستند که «آرزو تمام دکلره مو دارند به یک اکسپدیشن، در هر مقصدی بپیوندند». اما روح‌های خانه‌دار نیز وجود تمام دکلره مو دارند.

  سالن زیبایی صنم چهروی

یک « سالمند فرهیخته ، مرتب»، هوس «وظایف خانه» رنگ مو دارد. و غیره. چه تنوع زیادی از شخصیت ها در صحنه پرجمعیت صفحه “موقعیت های تحت تعقیب” وجود رنگ مو دارد! در اینجا، در مقاله امروز، به دنبال تبلیغ یک «مجسمه‌ساز»، تبلیغ یک «پلیس سابق» آمده رنگ مو است. « پزشکی که بیست سال در پاریس تمرین می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرایشگاه زنانه در صادقیه : و جویای موقعیت می‌نانو کراتین مو شود» با یک «لوله‌کش ، مرد همه‌جانبه خوب» روبه‌رو رنگ مو است. مرد جوانی که “9 سال به عنوان مباشر در دریا قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است”با ناراحتی می پرسد “چی داری؟” یک ” رنگ مو استاد سابق کالج ، 30 ساله، به دنبال زمینه شغلی در تبلیغات رنگ مو است.” و یک ” مرد سواره نظام ، کارنامه عالی، در هر کاری آرزوی موقعیت رنگ مو دارد.” ” فرهنگی مهماندار خانواده خوب، موقعیت اجتماعی، آموزش بانوان، انگلیسی، دستور زبان، ادبیات، مکاتبات ظریف، هنر گفتگو، رویبالیاژ مو دادهای جاری، آداب معاشرت.” یک “آقا” قابل توجه خود را به عنوان “لایق برای انجام بیشتر هر کاری” معرفی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و یک “مسیحی، 38 ساله”، مایل رنگ مو است به عنوان “مدیر یک لباسشویی” شغلی داشته باکراتینه مو شد. یک وسیله رنگ مو استراتژیک که غالباً توسط افراد فروتن رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود این رنگ مو است که فردی را که موقعیتش ارزش رنگ مو دارد برای ارائه آنها به دست بیاورد. به عنوان مثال، “کشیش دکتر موفت یک مرد رنگین پوست را برای سرایدار یک ساختمان زیر شیروانی توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” و بسیاری از آقایانی لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین آرایشگاه زنانه در غرب تهران

آرایشگاه زنانه در صادقیه : که با گذاشتن ماشین های خود علاقه مند لایت و هایلایت مو هستند که راننده های خود را در جای دیگری قرار دهند. ” پسر ” شاید کلمه ای رنگ مو است که بر صفحه غالب رنگ مو است. ظاهراً اکثر پسرها در انتخاب یک تماس خاص نیستند. آنها “مایل به انجام هر کاری لایت و هایلایت مو هستند”. هرازگاهی یکی اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او یک “جنگنده خوب” یا چیزی شبیه به آن رنگ مو است. در اینجا کسی رنگ مو است.

که خورنگ مو استار “موقعیتی رنگ مو است که توانایی ذهنی لازم خواهد پروتئین تراپی مو بود”. اینجاشخص دیگری رنگ مو است که بسیار خاص رنگ مو است، بنابراین: “15 سال و نیم، قد 5 فوت و 8¼ اینچ.” گاهی در این ستون ها آدم با شخصیت بسیار خارق العاده ای برخورد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روز دیگر یک فرد برجسته کمتر از این در یک تبلیغ قرار بالیاژ مو داد: من مجبورم که در اثر فشار کراتینه مو شدید، کارم (شامل قوای ذهنی) را که چندین سال رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه در صادقیه : دنیای علمی را با آن گیج بیبی لایت مو کرده ام و درآمد هفتگی بیش از 200 دلار را به همراه داشته رنگ مو است، متوقف کنم. من منبع دیگری برای امرار معاش ندارم و در نتیجه از دنیای تجارت برای فرصتی برای بزرگ کراتینه مو شدن در یک تلاش جدید درخورنگ مو است می کنم. چرا با من ملاقات نمی کنی و در مورد آن صحبت نمی کنی؟ یک تبلیغ واقعاً تأثیرگذار، معقول و آشکارا کاملاً صمیمانه، که در آن صدای جذاب یکی از هموطنان در مشکل را می شنوید.

اما تبلیغی که می ترسم بیهوده باکراتینه مو شد، یکی از این موارد رنگ مو است: من 43 سالمه؛ شنوایی ناقص مانع از ادامه کار فروشنده می نانو کراتین مو شود. من شرایطی را می خواهم که این نقص مانع از انجام رضایت بخش وظایف مورد نیاز ننانو کراتین مو شود. از صفحه “موقعیت های تحت تعقیب” درس بزرگ و بزرگی می توان آموخت. و این را می‌توان عمدتاً در قسمتی یافت که اولین کلمه هر آگهی صرفاً «MAN» رنگ مو است.

  سالن زیبایی گل آراگل هفت حوض

آرایشگاه زنانه در صادقیه : مردان در هر سنی در آن حضور تمام دکلره مو دارند. منظورم این رنگ مو است که در بررسی مصائب جهان باید به آن ارتش بزرگی فکر بیبی لایت مو کرد که کارش «هر چیزی» رنگ مو است. فصل چهاردهم زندگی های ادبی ” خدای من!” بانوی پیر در واگن راه آهن به آقای لو گالین فریاد زد: “تنیسون مرده!” آیا بسیاری از ما که در چند سال اخیر روزنامه ها را ورق می زدیم.

مکرراً احساسات این بانوی عزیز را تجربه نبیبی لایت مو کرده ایم؟ ویسلر، سوئینبرن، مردیت، هنری جیمز، هاولز. آنها مرده اند. والت ویتمن (اینطور نیست؟)، وقتی شنید که کارلایل مرده رنگ مو است، بیرون رفت و به ستاره ها نگاه بیبی لایت مو کرد و گفت که باور نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما به این تأملات عاطفی برانگیخته کراتینه مو شده‌ایم که اوایل بعدازظهر امروز در اتاق مطالعه اصلی کتابخانه عمومی نیویورک به کتابی که معمولاً یک کتاب مرجع معروف خوانده می‌نانو کراتین مو شود بیایم.

آرایشگاه زنانه در صادقیه : ما قصدی نداشتیم که بیشتر از همتا با آن کار کنیم. شب ما را آنجا پیدا بیبی لایت مو کرد – کتاب هنوز در برابر ما باز رنگ مو است. عالی (که با نام دیگر JC Squire شناخته می‌نانو کراتین مو شود)، در یکی از مقالات لذت‌بخش، هرچند دانش‌آمیز، به کمک بیبی لایت مو کرد (بسیاری از آنها را در یک جلد جمع‌آوری بیبی لایت مو کرد، با عنوان “کتاب‌ها به طور کلی”) ، اظهارات آثار مرجع مبنی بر این که آنها “بسیار مفید لایت و هایلایت مو هستند.

اما از این جهت شبیه جهنم ویرجیل لایت و هایلایت مو هستند که ورود به آنها آسان و فرار از آنها بسیار دشوار رنگ مو است.” او ادامه می دهد: دایره المعارف را در نظر سامبره مو بگیرید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه