↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : که به نظر من، این نیز چیز بسیار خوشایندی رنگ مو است. این هتل طبیعتاً در تعبالیاژ مو دادی از آثار درنگ مو استانی جای گرفته رنگ مو است. در رمان ساموئل مروین «ترافلرها»، پاریسی رنگ مو است، جایی که گرینویچ ویلج، در اتاق‌های کوچکی که از خیابان وارد می‌شوید، غذا می‌خورید.

رنگ مو : ناهار می‌خورید، صبحانه می‌خورید، درست زیر پله‌های عریض جلو، یا از خیابان فرعی. نوار، و جایی که، زمانی که به دنبالغریبه‌ای عجیب و غریب که از فلاکت جدا کراتینه مو شده رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران 

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : از پله‌ها به سمت اتاق‌های غذاخوری مطبوع با پنجره‌های لولایی تمام‌قد بالا می‌رود تا غذا بخورد. و جایی که (در این کتاب) بانوی جوانی که حضور پرشکوفه‌اش در آرایشگاه زیرزمین شما را به توجه به مانیکور دعوت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باعث بروز اتفاقات بسیار دراماتیکی می‌نانو کراتین مو شود. مکان، این مغازه، ماریوس (آنطور که در درنگ مو استان نامیده می‌نانو کراتین مو شود)، “یک آرایشگر در نیویورک که نمی‌پرسد “خیس یا خشک”. حالا وقتی روز قبل وارد این مغازه کراتینه مو شدم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

شهرت این آرایشگر در درنگ مو استان را فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. و از توجه فوری چهره بسیار برجسته ای که به من کمک بیبی لایت مو کرد تا از کتم بیرون بیایم، شرمنده کراتینه مو شدم. من فکر می بیبی لایت مو کردم حتماً این آقا باید نوعی سفیر باکراتینه مو شد که شاید مرا با رئیس جمهور اشتباه گرفته رنگ مو است. مردی لاغر، مشخصاً بسیار فرانسوی. شگفت آور، بسیار مودب. خوبه، ریش خیلی خوبیه طولانی. سینه اش را جارو بیبی لایت مو کرد.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : خاطر نشان. آبورن. موج دار. ابریشمی. با ظرافت با خاکستری عکس گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. به زیبایی نگهداری می نانو کراتین مو شود. به آرامی به نسیم پاسخ بالیاژ مو داد – به آرامی به این طرف و آن طرف تکان بالیاژ مو داد. زیباترین ریش – اوه، من! و یک تاج موی باشکوه! از خط جدایی خود به صورت موجی وزش برخرنگ مو است، سپس با موجی مجلل سقوط بیبی لایت مو کرد و جارو برازنده به گوش او. تنها زمانی که مرا روی صندلی نشاند.

  سالن زیبایی هانس تهران

توانستم بفهمم که این باید آرایشگر باکراتینه مو شد. من قبلاً این افتخار را نداشتم که توسط مالک اینجا خدمت کنم یا حتی خودش را دیده باشم. بعد به کتاب آقای مروین اشاره بیبی لایت مو کردم. او از کشو چند نسخه از روزنامه شنبه ایونینگ پست را که در آن دوره ای درنگ مو استان به صورت سریالی منتشر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، برداشت تا آنها را برای من به نمایش بگذارد. بنابراین ما به چت بیبی لایت مو کردن محل او افتادیم.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : او حدود شانزده یا هجده سال اینجا پروتئین تراپی مو بود. قبل از اینکه مغازه اش را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، این اتاق چندین اتاق کوچک پروتئین تراپی مو بود. کلیولند موفت برای مدتی آنها را به عنوان یک اقامتگاه اشغال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و اولین کتاب خود را در اینجا نوشته پروتئین تراپی مو بود. دوست من همجنس‌گرا نسخه‌ای از یک مقاله مجله‌ای قدیمی توسط آقای موفت تهیه بیبی لایت مو کرد که در آن به فروشگاه اشاره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود را کوتاه می بیبی لایت مو کرد.

موهای ژنرال ژفر را کوتاه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – زمانی که او موهایش را اینجا در ایالات متحده داشت. در «خانه آقای فریک»، جایی که آنها مهمان پروتئین تراپی مو بودند، او در مهمانی برجسته در مأموریتش در اینجا شرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. صبح می رفت و می ماند تا آن روز بیرون می رفتند. بعدازظهر برگردید و آنها را برای بیرون رفتن عصرانه‌شان آرایش کنید.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : و این مردان بزرگ چه گفتند؟ خب، ژفره چیز زیادی نگفت. آنها همیشه دیر بیرون می آمدند – دوباره عجله کنید. او برخی از آنها را «تقریباً در حمام» تراشید. آن شخص، شیطان آبی، – یک پا – عصا – اما مثل هر کسی سریع از حمامش عقب و جلو می‌رود. او پرحرف ترین پروتئین تراپی مو بود: “نمی‌توانستم به حرف‌های او بخندم. پرسیدم.

  سالن آرايش گل رز

آیا انگلیسی صحبت می‌کنی؟” او گفت: نه، اما من باید. ‘چگونه رنگ مو است؟’ پرسیدم چون او گفت: من نصف آمریکایی لایت و هایلایت مو هستم. “اوه!” گفتم: پدرت در آن زمان آمریکایی و مادرت فرانسوی پروتئین تراپی مو بود؟ او گفت: “نه، آه!” من می گویم: «پس مادرت آمریکایی و پدرت پروتئین تراپی مو بودفرانسوی پروتئین تراپی مو بود. آیا می فهمی؟ من این را به او می گویم. او می گوید: “نه” “نه.” ‘بعدش چی کراتینه مو شد؟’ من می پرسم.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : او می گوید: «چرا، من یک پا در فرانسه دارم و یک پا در آمریکا». نمی توانستم بخندم. آیا می فهمی؟” وقتی بازدیدکنندگان رفتند، آقای فریک از دوستم صورتحسابش را خورنگ مو است. “وای نه!” او گفت؛ “او چیزی جز افتخار بزرگ برای خدمات کوچک خود نخواهد داشت.” کوتاهی موهام تموم کراتینه مو شد همانطور که به او پول بالیاژ مو دادم (در این مورد، احساس می بیبی لایت مو کردم.

که برای خدمات کوچک او چنین افتخار بزرگی وجود نرنگ مو دارد)، او نقاشی روی دیوار سگ سگی را که زمانی صاحبش پروتئین تراپی مو بود به من نشان بالیاژ مو داد. مرده پروتئین تراپی مو بود. خیلی غمگین. او به سگ علاقه زیادی داشت. از سگ های پرورش یافته، یعنی. خودش آنها را پرورش بالیاژ مو داد. او کارت خود را به عنوان یک سگ‌باز حرفه‌ای به من بالیاژ مو داد. آن روز صبح او برای سگ هایش “کار مانیکور” انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : مانیکوریست (مانیکوریست، بلوند سفید شیری، لباس مشکی مخملی) به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد و گفت: “از قیچی رنگ مو استفاده می کنی؟” او: “بله، البته. اما نه پودر و جلا. وقتی از آستانه اش رد کراتینه مو شدم، خیلی پایین تعظیم بیبی لایت مو کرد. برگشتم و خیلی کم به او تعظیم بیبی لایت مو کردم. مردی پرجمعیت و آرایشگری که در حرفه خود سرشناس. مدتی پروتئین تراپی مو بود که سرم خنک کراتینه مو شد.

  سالن زیبایی هما سعادت آباد

فصل پنجم دیدن آقای. چسترتون تا حدودی بعداً در این مقاله قصد دارم یک “مصاحبه” (یا چیزی شبیه به آن) با گیلبرت کی چسترتون ارائه کنم. حداقل امیدوارم بتونم ارائه کنم. دیروز به نظر می رسید که ممکن رنگ مو است مجبور باشم بدون اینکه آقای چسترتون را ندیده باشم، مصاحبه ام را انجام دهم. اگرچه امروز وضعیت تا حدودی روشن تر به نظر می رسد.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : به نظر می رسد “دیدن” آقای چسترتون (به هر حال در بازدید او از اینجا) موضوع پیچیده ای رنگ مو است. از آنجایی که هر چیزی که دیدگاهی از عملبیبی لایت مو کرد ماشین چسترتون ارائه می دهد باید برای همه کسانی که می توانند ادعای شادی روحی چسترتونی پروتئین تراپی مو بودن را داشته باشند، جالب باکراتینه مو شد، من با بیان روندی که تاکنون در این مورد انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، شروع می کنم.

سپس با پیشرفت امور برای تامین مواد بیشتر (اگر پیشرفت کنند) ادامه خواهم بالیاژ مو داد. من یک بار مقاله ای نوشتم که در آن گفتم با چه راحتی شگفت انگیزی آقای چسترتون را دیدمچندین سال پیش در انگلیس بدون آشنایی در انگلستان، نوعی گستاخی من را گرفت.

آرایشگاه زنانه محدوده نیاوران : من نامه ای به آقای چسترتون نوشتم و اطلاعاتی را که به لندن رسیده پروتئین تراپی مو بودم به او اطلاع بالیاژ مو دادم که معتقدم او یکی از نجیب ترین و جالب ترین بناهای تاریخی انگلستان رنگ مو است. و از او پرسیدم که آیا فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می‌توانم او را در گوشه‌ای از خیابان، مثلاً در زمان تعیین کراتینه مو شده، در حالی که در ماشین پیروزمندانه‌اش رد می‌نانو کراتین مو شود، «مشاهده» کنم.

خانم چسترتون در یادداشتی مستقیماً پاسخ بالیاژ مو داد که شوهرش می‌خواهد از من برای نامه‌ام تشکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بگوید که خوشحال می‌نانو کراتین مو شود که برای گذراندن یک بعد از ظهر با او در بیکنسفیلد بیایم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه