↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه در حکیمیه

آرایشگاه زنانه در حکیمیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه در حکیمیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه در حکیمیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : او گفت: «باید بگویم نه. هاید پارک به تنهایی، البته، اگر برای فروش پروتئین تراپی مو بود، می‌توانستید بخرید. من نمی‌دانم گالری ملی چه تصمیمی می‌گیرد، اما افراد احمق مبالغ نامعقولی برای رنگ و بوم می‌دهند.[صفحه 40] امروزه، و مقداری از آن وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : ممکن رنگ مو است بتوانید هر دوی آنها را انجام دهید، اما من باید در آن شک کنم.” “خب، به هر حال می‌خواهم یک مهمانی ناهار بدهم.” فرگوسن با خشکی گفت: «بله، تو می‌توانی این کار را بکن. گارث یادداشت هایی را در پشت پاکت نامه بررسی بیبی لایت مو کرد. او گفت: “می خواهم آنها را کمی قاطی کنم.” اون دختر دیروز تو اداره پست یادت میاد؟ “کسی که پرسید آیا چشمی در سرت داری؟” “بله. البته نباید تلگراف را به اداره حواله تحویل بالیاژ مو داد.

آرایشگاه زنانه در حکیمیه

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : در خشم تلخ زن چیزی پروتئین تراپی مو بود که مرا مورد توجه قرار بالیاژ مو داد. طبیعتاً من نام و آدرس او را نمی دانم، اما فکر می کنم شما لایت و هایلایت مو هستید. می تواند آن را دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” فرگوسن در حالی که یادداشت کوتاهی می‌بیبی لایت مو کرد، گفت: «البته. “پس باید لیدی لانگ‌شور پیر را داشته باشم. من هم باید یک مدیر بازیگر را دوست داشته باشم. می‌توانید پیشنهاد دهید؟” “او را به خاطر خودخواهی اش می خواهید؟” آقای گارث گفت: «کاملاً همینطور رنگ مو است. “البته.” “پس شما نمی توانید بهتر از یوستیس ریچاردز انجام دهید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

یک سخنور مسلط. مبارزه برای رنگ مو استقلال که توسط ایالات جنوبی اتحادیه آمریکا انجام کراتینه مو شد، ناشی از مسائل مربوط به خود حکومتی پروتئین تراپی مو بود که عمدتاً در رابطه با نهاد برده داری آفریقایی در آن ایالت ها وجود داشت، و آن نهاد فرصتی برای توسعه نظام پروتئین تراپی مو بود. مشکلاتی که بلافاصله به مبارزه منتهی کراتینه مو شد، رفتار کشورهایی که اخیراً کنفدراسیون جنوبی را تشکیل می‌دهند، سوء تفاهم کراتینه مو شده رنگ مو است.

  منشی سالن زیبایی نازی اباد

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : بنابراین، نادرست معرفی کراتینه مو شده رنگ مو است، به طوری که نه تنها باعث ایجاد جنگ، بلکه حتی برای وجود و تداوم برده‌داری نیز می‌نانو کراتین مو شود. خود درک نادرست زیادی در ذهن حتی خارجی های باهوش در مورد این موضوعات وجود داشته رنگ مو است و بنابراین نگاهی به گذشته به تاریخ برده داری به طور کلی و به ویژه تجارت برده و برده داری در ایالات متحده و همچنین بی مناسبت نیست.

مسائلی که منجر به جدایی ایالت های جنوبی و در نتیجه آن جنگ کراتینه مو شد. گفته می نانو کراتین مو شود که پرتغالی ها تردد برده ها را در سواحل آفریقا در قرن پانزدهم آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در آغاز قرن شانزدهم بردگان سیاه پوست در پرتغال بسیار رایج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : پس از كشف آمريكا، اسپانيايي ها از سرخ پوستان بردگان ساختند و آنها را در اولين اسكان خود در كشور تازه كشف کراتینه مو شده به كار گرفتند، اما ذخاير كافي نپروتئین تراپی مو بود و سرخپوستان براي اين منظور در مناطق گرمسيري، سياهپوستان، سازگار نپروتئین تراپی مو بودند.

بردگان از آفریقا معرفی کراتینه مو شدند – اولین آنها وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند[12] به هیسپانیولا (سنت دومینگو)، در سال 1503. نمونه اسپانیا در مورد رنگ مو استفاده از بردگان رنگ مو در مستعمرات آمریکا توسط سایر کشورهای اروپایی که رنگ مو استعمار قاره و جزایر تازه پیدا کراتینه مو شده را برعهده گرفتند، دنبال کراتینه مو شد.

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : با هوش: پرتغالی ها، انگلیسی ها، فرانسوی ها، هلندی ها، دانمارکی ها و سوئدی ها. سر جان هاوکینز، دریاسالار و ماجراجوی انگلیسی، اولین انگلیسی پروتئین تراپی مو بود که در تجارت برده آفریقایی شناخته کراتینه مو شد و اولین محموله خود را در حدود سال 1562 به جزایر هند غربی اسپانیا برد.

گزارش می گوید که ملکه الیزابت شریک کراتینه مو شد و سود سفرهای بعدی خود را در تعقیب تجارت شریک بیبی لایت مو کرد. از آن زمان تجارت برده آفریقایی به شاخه ای منظم از بازرگانی انگلیسی تبدیل کراتینه مو شد و در مراحل اولیه آن عمدتاً تحت انحصار شرکت ها انجام می کراتینه مو شد.

  آرایشگاه زنانه اطراف طرشت

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : که از سود آنها اعضای خانواده سلطنتی، اشراف، درباریان و کلیساها و همچنین بازرگانان به دست می آمد. ، به اشتراک گذاشته کراتینه مو شد، همانطور که در آن روزها در همه شاخه های مهم بازرگانی رواج داشت. از محدودیت تحت چارلز دوم، تجارت آفریقا، از جمله تجارت بردگان، برای چند سال در انحصار ” شرکت سلطنتی آفریقا ” پروتئین تراپی مو بود.

و آن شرکت در سواحل آفریقا قلعه ها و کارخانه هایی را به منظور تسهیل و حفاظت از تجارت ساخت و تأسیس بیبی لایت مو کرد. اما در سال 1698 تجارت برده به روی تاجران خصوصی با پرداخت درصد معینی به شرکت برای حمایت از قلعه ها و کارخانه های آن باز کراتینه مو شد. تقاضای فزاینده در اروپا برای محصولات رنگ مو استعماری اکنون انگیزه جدیدی به تجارت برده بالیاژ مو داد و سود آن بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : این نه تنها توسط دولت به رسمیت شناخته کراتینه مو شد، بلکه توسط احساسات عمومی عمومی در انگلستان حمایت کراتینه مو شد، و توسط پارلمان به عنوان یک ترافیک پرسود تقویت و گرامی داشت. [13] در سال 1713، با معاهده اوترخت، Assiento ، قراربالیاژ مو دادی که در ابتدا توسط دولت اسپانیا با شرکتی از بازرگانان فرانسوی برای انحصار تجارت برده در آمریکای اسپانیایی توسط دولت اسپانیا منعقد کراتینه مو شد، به دریای جنوب واگذار کراتینه مو شد.

شرکت. طبق مفاد این قراربالیاژ مو داد، قرار پروتئین تراپی مو بود سالانه 4800 برده رنگ مو به مدت سی سال در اختیار مستعمرات اسپانیا قرار گیرد، شرکت این امتیاز را داشت که تعبالیاژ مو داد بیشتری را که می توانست به فروش برساند معرفی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در این شرکت ملکه آن و پادشاه اسپانیا و همچنین بخش بزرگی از اشراف، اعیان، کلیساها و بازرگانان انگلستان سهامدار کراتینه مو شدند.

  آرایشگاه زنانه یافت اباد تهران

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : بنابراین انگلستان به دنبال انحصار کل تجارت برده، حداقل تا آنجا که به خود و مستعمرات اسپانیا مربوط می کراتینه مو شد، پروتئین تراپی مو بود. امتیازات انحصاری اعطا کراتینه مو شده به شرکت سلطنتی آفریقا پس از انقضا، در سال 1750، دولت بریتانیا متعهد کراتینه مو شد که قلعه‌ها و کارخانه‌ها را در سواحل آفریقا با هزینه خود حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تجارت برده در معرض رقابت آزاد از سوی آن شرکت قرار گرفت.

شهروندان در حال حاضر تجارت بسیار افزایش یافته رنگ مو است و انگلستان به کشور پیشرو در آن تجارت تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که عمدتاً از بنادر بریستول و لیورپول انجام می کراتینه مو شد، اما سایر بنادر از جمله بندر لندن در آن سهیم پروتئین تراپی مو بودند – هند غربی که این تجارت را تجهیز می بیبی لایت مو کرد. بازار اصلی پروتئین تراپی مو بود، اما تعبالیاژ مو داد قابل توجهی نیز به مستعمرات آمریکای شمالی وارد کراتینه مو شد.

آرایشگاه زنانه در حکیمیه : در این میان، ساکنان پیوریتن در نیوانگلند، تحت فریب سودهای بالای تجارت، از زمان اسکان‌های اولیه در آنجا وسوسه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که به آن مشغول شوند، که با فرار از انحصارها و محدودیت‌ها به نفع انگلیسی‌ها این کار را انجام بالیاژ مو دادند. تاجران، و از آنجایی که رام نیوانگلند عمدتاً در ترافیک رنگ مو استفاده می‌کراتینه مو شد.

توسط پیوریتان‌ها، پارلمان بریتانیا به‌عنوان مثال از بازرگانان انگلیسی، قانونی به نام «ملاس» تصویب بیبی لایت مو کرد. [14]قانون» اعمال عوارض بر ملاس، شکر و رم وارداتی به مستعمرات از هند غربی فرانسه و هلند، به منظور جلوگیری از مداخله در تجارت انگلیسی بردگان. بسیاری از اعمال قانونگذاران رنگ مو استعماری که وظایفی را بر واردات بردگان تحمیل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با اعلامیه سلطنتی وتو یا لغو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه