↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه و عروس

آرایشگاه زنانه و عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه و عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه و عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه و عروس : بسیار ایستاده، لبخندی پهن، به ررنگ مو است و چپ تعظیم می بیبی لایت مو کرد و مدام کلاه سیاه دربی خود را جلوی او بالا و پایین می بیبی لایت مو کرد. “از او رنگ مو استقبال خوبی کراتینه مو شد، نه؟” یکی از خبرنگاران که با نوعی غرور شوخ به آقای هیوز می درخشید، گفت. آقای هیوز در حین آمدن چند بار تکرار بیبی لایت مو کرد: “باید رئیس را ببینید.” “آیا همه آنها اینجا لایت و هایلایت مو هستند؟” آقای کریستین را صدا زد.

رنگ مو : سپس ما را از طریق دفترش و به دفتر بزرگ، دایره‌ای و بسیار زیبای رئیس‌جمهور هدایت بیبی لایت مو کرد. در حالی که ما منتظر او پروتئین تراپی مو بودیم، او را می‌توان دید، از میان دری که در حال صحبت بیبی لایت مو کردن، روی بنای ایوان مانندی که در امتبالیاژ مو داد پشت ساختمان باز می‌نانو کراتین مو شود. او بسیار آرام رفتار می بیبی لایت مو کرد. فکر می‌کنم اولین برداشت برجسته‌ام از نگاه اجمالی‌ام به او این پروتئین تراپی مو بود که او مردی بسیار خوش‌تیپ پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه و عروس

آرایشگاه زنانه و عروس : که زیباترین لباس را در یک کت و شلوار گونی آبی تیره به تن داشت، و بسیار تندی به تن داشت. وارد کراتینه مو شد، به آرامی حرکت بیبی لایت مو کرد، نزدیک پشت سر ایستادمیزش و گفت: “خوب آقایان، چه چیزی لایت و هایلایت مو هست که بتوانم به شما بگویم؟” او خیلی آرام و آگاهانه صحبت می بیبی لایت مو کرد. او گفت که کابینه درباره مشکلات مربوط به “هنگ اوور” (به قول خودش) جنگ، به ویژه وضعیت تجارت جهان بحث بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

او اشاره بیبی لایت مو کرد که تمایلی به نقل قول مستقیم از او نرنگ مو دارد. او گفت که چندی پیش به دلیل نقل قولی که از او کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، “آزار” نگرفته پروتئین تراپی مو بود، اما “مضطرب” کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دکمه بالای کتش دکمه پروتئین تراپی مو بود. سرآستین هایش به کراتینه مو شدت نشرنگ مو استه ای پروتئین تراپی مو بود. سرش را بیشتر اوقات به یک طرف خم می بیبی لایت مو کرد. گاهی پلک هایش را نیمه بسته پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه سعادت آباد بلوار دریا

آرایشگاه زنانه و عروس : سپس آنها را بسیار گسترده باز می بیبی لایت مو کرد و با دستان خود حرکتی به بیرون انجام می بالیاژ مو داد که همراه با چیزی شبیه بالا انداختن شانه ها پروتئین تراپی مو بود. از نزدیک از چروک کراتینه مو شدن ابروهایش شگفت زده کراتینه مو شدم. او یک حلقه تکی به گردن داشت و یک سنگ سبک نسبتاً بزرگ نصب بیبی لایت مو کرد. بدون سنجاق به کراواتش. روی پاهایش به عقب و جلو می چرخید.

برای خواندن، عینک بینی صدفی بزنید. گاهی لب هایش را به آرامی جمع می بیبی لایت مو کرد. همان‌طور که او بی‌حرف صحبت می‌بیبی لایت مو کرد، کاغذ کوچکی را که از روی میزش برداشته پروتئین تراپی مو بود به شکل سیگار چرخاند. صحبت‌های او کمی جنبه سخنوری داشت. او بسیار صبور و فوق العاده مودب پروتئین تراپی مو بود. ژنرال اوفضایی سرشار از مهربانی عمیق پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه و عروس : او در پایان گفت: “از اینکه دوباره شما را می بینم خوشحالم.” وقتی از حضور او بیرون آمدیم، این اظهار نظر یکی از آقایان روزنامه پروتئین تراپی مو بود: «خیلی خوب رنگ مو است». همانطور که از میان زمین دور می کراتینه مو شدیم، دوستم بر اساس ایده ای عجیب و غریب از خود گشاد می کراتینه مو شد. این به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود. در نمایشنامه های سینمایی (دوستم اصرار داشت) پادشاهان همیشه از نظر ظاهری و رفتاری بسیار شاهانه تر از هر پادشاه مدرنی پروتئین تراپی مو بودند.

اما (او اعلام بیبی لایت مو کرد) برای یک فیلم سینمایی بسیار دشوار خواهد پروتئین تراپی مو بود که هر بازیگری را برای بازی در نقشی که بسیار شبیه رئیس جمهور آمریکا به عنوان رئیس جمهور هاردینگ باکراتینه مو شد، در دست بگیرد. ما ایستادیم تا به اتاق شرقی نگاه کنیم، اکنون دوباره باز رنگ مو است. شخصیتی که ظاهراً در هیچ یک از پایتخت های اروپا به دنیا نیامده پروتئین تراپی مو بود، این مکان را به کراتینه مو شدت تحسین می بیبی لایت مو کرد.

  سالن آرایش هستی

آرایشگاه زنانه و عروس : او با تأیید خاصی به لوسترهای عظیم، آن دوش های بزرگ یا طوفان های معمولی شیشه ای نگاه بیبی لایت مو کرد. این اظهار نظر میهن پرستانه او پروتئین تراپی مو بود: «شکست بالیاژ مو دادن خیلی سخت رنگ مو است». III این یک ساختمان قدیمی بزرگ رنگ مو است، داخل تاریک، اداره واشنگتن پست. او به نوعی به نظر می رسیدنگهبانی در اطراف محل که آنقدر خسته پروتئین تراپی مو بود.

که نمی توانست بایستد و نگهبانی که روی صندلی نشسته پروتئین تراپی مو بود نیز همینطور. دوست من آنقدر عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که راه ما را به دفتر وزیر هیوز و وزیر ویکز و غیره جویا نانو کراتین مو شود که پرسید منشی هیس را کجا پیدا می کنیم. مرد خیلی تحقیرآمیز به ما نگاه بیبی لایت مو کرد. “رئیس پست؟” در طول او رونق گرفت. خب او در طبقه پنجم پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه و عروس : همانطور که از ماشین پیاده کراتینه مو شدیم، دوستم در مورد رواج عمومی در واشنگتن گفت که مردان هنگام حضور زنان در آسانسور، کلاه خود را برمی تمام دکلره مو دارند. قرار ما برای ساعت ده پروتئین تراپی مو بود. با این حال، ما کاملا عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم که یک ساعت یا بیشتر منتظر آقایانی باشیم که به دنبال دیدنشان پروتئین تراپی مو بودیم. چندین تماس‌گیرنده دیگر اینجا جلوتر از ما پروتئین تراپی مو بودند و وقتی کارت‌هایمان را به مرد جوان بسیار مهربان و توجهی که به نظر می‌رسید مسئول پروتئین تراپی مو بود.

تقدیم بیبی لایت مو کردیم، در دفتر بیرونی نشستیم. با این حال، در عرض چند دقیقه، ما را به یک دفتر داخلی منزوی رساندند. مرد جوان گفت: “ژنرال در یک خواهد پروتئین تراپی مو بودلحظه او آنها را در دو اتاق مختلف به طور همزمان می بیند.» این اتاق بزرگ کاملاً فاقد نقاشی یا تزئینات دیگر پروتئین تراپی مو بود. صحبت از تزئینات، من را به یاد زیبایی چشمگیر افسران کابینه می اندازد که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودیم.

  آرایشگاه زنانه خوب در تهران

آرایشگاه زنانه و عروس : با شروع خود رئیس جمهور (برنده جایزه قرعه کشی در این زمینه) تماشای این دولت تا این لحظه یک نمایش منظم زیبایی پروتئین تراپی مو بود. قیافه ی آقای هیس البته تا حدودی نت متفاوتی را در تصویر ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگرچه او به همان اندازه که برخی از عکس هایش نشان می دهد خنده دار نیست. او نسبتاً به داخل اتاق پرید.

شکل عنکبوتی. شما را با نام خانوادگی خود بدون پیشوند مستر صدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بسیار، بسیار جدی در اثر. هیچ سوالی برای شروع او لازم نیست. بلافاصله شروع به صحبت بیبی لایت مو کرد. جریان ثابتی از بیان سریع را بیرون ریخت. ایده کار را به عنوان یک “کالا” محکوم بیبی لایت مو کرد. گفت: “ما اینجا کار بزرگی داریم. سیصد هزار کارمند.

آرایشگاه زنانه و عروس : میلیون‌ها مشتری. من فکر می‌کنم که ما می‌توانیم این کار را درست انجام دهیم. اما افراد ما در بخش سراسر کشور در همه جا باید احساس کنند که یک روح انسانی رنگ مو است. این در قلب رنگ مو است که نبرد پیروز کراتینه مو شده رنگ مو استمردان ما نامه‌ای را روی زمین جلوی در پرتاب می‌کنند یا آن را از در می‌گذارند.” با دستانش حرکتی انجام بالیاژ مو داد.

که نشان می‌دهد نامه‌ای را از در می‌گذارد. بیشتر اوقات وقتی که داشت به بالای میز بسیار تمیزش نگاه می‌بیبی لایت مو کرد. گهگاه خیلی مستقیم به ما نگاه می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه