نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی ونوسا

سالن زیبایی ونوسا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی ونوسا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی ونوسا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی ونوسا : برای تسکین خستگی یک صبح بیکار – «به شما می گویم که چیست. اگر خیلی بیشتر اینجا بمانم، کاملاً دیوانه مالیخولیایی خواهم کراتینه مو شد. آنها نمی توانند من را به پناهگاه ببرند، زیرا، گمان می کنم، هیچ مقاله ای از این نوع وجود نرنگ مو دارد که بتوان با آن برخورد بیبی لایت مو کرد. اما آن‌ها باید نگهبان‌هایی را منصوب کنند و یک جلیقه مستقیم از پوست کرگدن را بیرون بیاورند.

رنگ مو : و سر من و بقیه آن را بتراشند.» ویلمور گفت: “من تقریباً به اندازه تو بد لایت و هایلایت مو هستم، نیک.” «دی والدن همیشه به آن سیاه‌پوستان آموزش می‌دهد، و ارنست همیشه در مورد الا آویزان رنگ مو است. و به جرأت می توانم بگویم بسیار دلپذیر رنگ مو است، آنها آن را پیدا می کنند. اما من و شما علاقه خاصی به تاریکی های جوان نداریم و هیچ دختری نداریم که با آنها صحبت کنیم.

سالن زیبایی ونوسا

سالن زیبایی ونوسا : می بینیم که خانم الا به جز ارنست گوش دیگری نرنگ مو دارد. من از تلاش برای یادگیری باسوتو، یا پرتاب یک آسیگای، یا تیراندازی با یکی از تیرها و کمان های آنها، که برای یک کودک ده ساله به اندازه کافی بزرگ رنگ مو است، خسته کراتینه مو شده ام. اگر فقط می‌توانستیم هر روز با اسلحه‌هایمان بیرون برویم…» نیک حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: «دیگر قرار نیست بیرون برویم. «پودر آنقدر کوتاه رنگ مو است که بیش از 12 شارژ باقی نمانده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

بنابراین اگر قصد داریم در آینده ورزش دیگری داشته باشیم، باید پرتاب آسیگای و تیراندازی با کمان را یاد بگیریم. فرانک گفت: «من هرگز در هیچکدام از اینها دستی نخواهم داشت. “باید یک دوست برای آن متولد نانو کراتین مو شود تا مانند این باسوتوها همه چیز را خراب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی قصر صدف شعبه نازی آباد

سالن زیبایی ونوسا : خب، من با شما موافقم، فکر نمی‌کنم بیشتر از این بتوانم بدون دیوانه کراتینه مو شدن، تحمل کنم.» گیلبرت پیشنهاد بیبی لایت مو کرد : “فرانک، فرض کنید ما آن را تحمل نمی کنیم .” “این کاملا به خودمان بستگی رنگ مو دارد. هیچ کس نمی تواند ما را مجبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» ویلمور گفت: “من کاملا شما را درک نمی کنم.” “چگونه می توانیم به خودمان کمک کنیم؟” دیگری پاسخ بالیاژ مو داد: «با برداشتن خودمان». “اینجا را نگاه کن.

لینک مفید : سالن زیبایی مرجان کریمی سعادت اباد

آنها می گویند ما باید بمانیم تا رسولانی که به کیپ تاون فرستاده کراتینه مو شده اند برگردند، و اگر لاوی به اینجا بیاید و ما را بیابد که رفته ایم، سخت خواهد پروتئین تراپی مو بود. خیلی خوب. اما دی والدن و وارلی هر دو به دنبال ماندن در کنار ملکه لورا لایت و هایلایت مو هستند.

سالن زیبایی ونوسا : تا هر وقت آمد (اگر بیاید ) آنها را بیابد و هر هدفی را پاسخ دهد. اما من و تو ممکن رنگ مو است راه خود را برویم و آنها را رها کنیم تا به راه خودشان بروند.» “چی! شما پیشنهاد می کنید که ما دو نفر به تنهایی به سمت کیپ تاون حرکت کنیم، هی؟ به نظر شما، آیا می‌توانیم راه خود را پیدا کنیم؟» “من نمی دانم که چرا ما نباید این کار را انجام دهیم.

لینک مفید : سالن زیبایی هانس تهران

ما موقعیت دقیق کیپ تاون را می‌دانیم و قطب‌نمای جیبی که لاوی به من بالیاژ مو داده رنگ مو است، ما را قادر می‌سازد تا در همه رویبالیاژ مو دادها در مسیر درست حرکت کنیم. زمان زیادی طول می ککراتینه مو شد، بدون شک…” ویلمور گفت: حداقل سه یا چهار ماه. گیلبرت دوباره گفت: “در مورد آن، من قضاوت می کنم.” اما پس از آن مطمئناً قبل از اینکه به نیمه راه برسیم.

  بهترین آرایشگاه زنانه در غرب تهران

سالن زیبایی ونوسا : با یک روستا یا مزرعه هلندی برخورد خواهیم بیبی لایت مو کرد. و هلندی ها مهمان نواز لایت و هایلایت مو هستند، هرچند برای انگلیسی ها متمدن نیستند. به هر حال نتوانستند ما را به بیابان برگردانند.» فرانک گفت: «نه، گمان می‌کنم که نه، به‌ویژه که ما پول داریم تا برای آنچه می‌خواهیم بپردازیم. اما نیک، چگونه باید زندگی کنیم تا به یکی از این روستاها یا مزارع برسیم.

لینک مفید : سالن زیبایی هیبو زعفرانیه

من معتقدم که نزدیک‌ترین آن‌ها کاملاً دویست مایل دورتر لایت و هایلایت مو هستند، اگر تا به حال اینقدر مستقیم برویم. تنها با شش گلوله در اسلحه‌های ما-» نیک حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: «ما باید آتش خود را برای شرایط اضطراری بزرگ رزرو کنیم. من چاقوی خود را دارم، و تا این لحظه چیزی یاد گرفته‌ایم، به یاد داشته باشید و بدانید ریشه‌ها و میوه‌هایی که این افراد می‌خورند را از کجا پیدا کنیم.

سالن زیبایی ونوسا : علاوه بر این، اکنون فصل تخم‌های پرندگان رنگ مو است و انبوهی از آنها وجود خواهد داشت.» ویلمور اضافه بیبی لایت مو کرد: «بله، و ما می‌توانیم غذای زیادی با خود ببریم. آنها به یک قطب نما کوچک می روند و مدت طولانی دوام می آورند. خوب، نیک، من مهم نیست، اگر من برای این با شما. تا آنجا که من می بینم، ممکن رنگ مو است ما روز به روز در اینجا منتظر دوازده ماه آینده باشیم.

لینک مفید : سالن زیبایی هروی

و من ترجیح می‌دهم از این شانس رنگ مو استفاده کنم که جانوران وحشی آن را زنده ببلعند، یا وحشی‌ها بر سرم بکوبند، تا اینکه مجبور شوم از آن عبور کنم. چه زمانی پیشنهاد می‌کنید که شروع کنیم؟» «خب، اول از همه باید در یک فروشگاه میلی دراز بکشیم – من همیشه می خورنگ مو استم آنها را ببرم: و می خواهم از De Walden به نزدیکترین راه به ساحل گاریپ بروم.

  بهترین آرایشگاه های زنانه پونک

سالن زیبایی ونوسا : من فکر می کنم که اگر می توانستیم به آن برسیم، ممکن رنگ مو است یک قایق دیگر مانند آن بسازیم که با آن به جزیره سفر بیبی لایت مو کردیم و روی آن شناور شویم تا به جایی رسیدیم که سیل ما را برد. هر دوی ما باید دوباره این را بدانیم.» “این ایده بدی نیست، نیک. همانطور که پیش رفتیم باید مقدار زیادی برای خوردن پیدا کنیم. می‌توانیم مقدار زیادی انجیر، خرما یا موز روی قایق‌ها ذخیره کنیم.

لینک مفید : سالن زیبایی عاطفه کبیری

به جرأت می‌توانم بگویم که به اندازه کافی برای یک هفته دوام می‌آوریم. و من انتظار دارم جریان بسیار سریع اجرا نانو کراتین مو شود. فقط آبشار در قسمت های مختلف رودخانه چطور؟ من شنیده ام که چندین مکان وجود رنگ مو دارد که در آن تپه ها یا آبشارهای واقعی وجود رنگ مو دارد. «فکر نمی‌کنم بین این و مکانی که من از آن صحبت بیبی لایت مو کردم، وجود داشته باکراتینه مو شد. به هر حال ما باید مراقب باشیم.

سالن زیبایی ونوسا : و اگر دلیلی می بینیم که فکر می کنیم به آن نزدیک می شویم، باید به ساحل فرار کنیم. مطمئناً باید خطری وجود داشته باکراتینه مو شد.» “البته. خوب، من در حال رفتن لایت و هایلایت مو هستم و فکر می کنم بهتر رنگ مو است هر چه زودتر شروع کنیم.

لینک مفید : ادرس سالن زیبایی عاطفه کبیری

فرض کنید فردا و روز بعد – سه‌شنبه، یعنی چهارشنبه – به دنبال غذا می‌گردیم و پنجشنبه به راه می‌افتیم.» بهتر رنگ مو است چهارشنبه شب حرکت کنیم. در آن زمان یک ماه کامل وجود رنگ مو دارد، که ما را نیز مانند روز روشن روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه