نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : آدلا هولمز با خواب آلودگی گفت: “به نظر تقریباً برای خوردن خیلی خوب به نظر می رسد.” آقای کارور با خوشحالی خندید. “اینطور فکر می کنی، نیروانا؟ خب، ما آن را امتحان می کنیم.” هنوز شگفتی از چشمان قهوه ای لطیف دورا بابلو بیرون نرفته پروتئین تراپی مو بود. این واقعاً لوکس پروتئین تراپی مو بود. این شیوه جدیدی از زندگی پروتئین تراپی مو بود که او هرگز نمی دانست.

رنگ مو : در طول زندگی زناشویی، او به ندرت بیرون غذا می خورد و هرگز به این شکل نپروتئین تراپی مو بود. به نوعی احساس می بیبی لایت مو کرد که اصلاً دورا بابلو نیست. مالک پیشنهادی به آقای کارور بیبی لایت مو کرد. آقای کارور گفت: “فکر خوبی رنگ مو است، امضا کننده.” “خانم بابلو، شما یک پنکه برقی می خواهید، نه؟” در یک لحظه انجام کراتینه مو شد. یک لامپ برقی بیرون آورده کراتینه مو شد و چیزی سر جایش وصل کراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : یک غرش ملایم، با اشاره ای به هواپیما در آن. نسیم خنکی که لبخند آویزان را تکان می بالیاژ مو داد. خانم بابلو با ترس گفت: “فکر می کنم از شما خیلی خوب مراقبت می نانو کراتین مو شود.” آقای کارور با قاطعیت گفت: “تو فهمیدی.” “این فقط مزیت یک مکان کوچک مانند این رنگ مو است. من اغلب اینجا لایت و هایلایت مو هستم و امضا کننده من را می شناسد؛ و – اوه، خوب، به جرات می توانم بگویم که او فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ارزش رنگ مو دارد که وقتش را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

عادت من را حفظ کن من به شما اطمینان می‌دهم که در اینجا توجه شخصی زیادی به من جلب می‌نانو کراتین مو شود که هرگز در ریتز به آن توجه نمی‌کنم.» همانطور که آقای کارور هرگز به ریتز نرفته پروتئین تراپی مو بود، این موضوع معتبر رنگ مو است. خانم بابلو گفت: “من دوست دارم از من مراقبت نانو کراتین مو شود.” “من دوست دارم فکر کنم که افراد زیادی برای راضی بیبی لایت مو کردن.

  آرایشگاه زنانه هروی

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : من زحمت زیادی می کشند.” آقای سیمکاکس مودب از طرف دیگرش گفت: “باید فکر کنم – اوه – که همیشه باید این اتفاق بیفتد.” دورا خندید: «نه کمی. “به عنوان یک قاعده، من تمام زحمت ها را متحمل می شوم. از تدی بپرسید اگر این کار را نکنم.” اما کسی از تدی نپرسید. آقای بابلو با خانم بانتینگ، که فکر می‌بیبی لایت مو کرد ممکن رنگ مو است چیزی در آن باکراتینه مو شد.

و با خانم هلمز که کاملاً متخصص پروتئین تراپی مو بود و پیشنهاد خواندن دستش را داشت، درباره کف بینی صحبت می‌بیبی لایت مو کرد. آقای کارور به طرز عجیب و غریب خود گفت که به نظر او خانم بابلو باید بنوکراتینه مو شد و فراموشش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او را در حالی که با لب های پرش فوم سرخابی را در لیوانش لمس می بیبی لایت مو کرد، تماشا بیبی لایت مو کرد. او هرگز خانم بابلو را با لباس کوتاه ندیده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : مطمئنا او جذابیتی داشت. مکالمه متحرک کراتینه مو شد. مسئله لندن در ماه اوت حل و فصل کراتینه مو شد. لندن خالی؟ به هیچ وجه. این ایده قدیمی پروتئین تراپی مو بود. چرا امسال با نشست مجلس، نیمی از بهترین مردم هنوز در لندن پروتئین تراپی مو بودند. می‌توانید در میفر قدم بزنید و خودتان ببینید. خانم بابلو عمیقاً به این سؤال علاقه مند نپروتئین تراپی مو بود.

او می دانست که تدی و آقای کارتر درست زمانی که شرکت تصمیم بگیرد تعطیلات خود را خواهند گرفت. او بیشتر به افراد داخل اتاق علاقه مند پروتئین تراپی مو بود. این[صفحه 110] بلکگارد در لباس فلانل لباسش را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و سعی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود لوله ای را روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : مودبانه به او توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که لوله ها جایز نیست. پشت میز کوچکی در گوشه، مردی با صورت زحلی و دختری بسیار جوان قرمزپوش پروتئین تراپی مو بود. آنها شامپاین می نوشیدند، کم حرف و محرمانه صحبت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به کسی توجه نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دورا بابلو به دنیایی سرگردان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که قبلاً توسط او کاوش نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  سالن زیبایی سارای سعادت اباد

بیشتر و بیشتر به این باور می رسید که دورا که برگ انگور را از بلدرچین چاق بشقابش باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آن دورا نیست که شش سال ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، که از دو پسر کوچکش به خوبی مراقبت می بیبی لایت مو کرد، که اصلاح می بیبی لایت مو کرد، و تمیز بیبی لایت مو کرد و با بقیه گوشت گوسفندی سرد کارهای هوشمندانه انجام بالیاژ مو داد. او برای لحظه ای زنی پروتئین تراپی مو بود که تحت تأثیر شرایط قرار نداشت.

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : او از آن لذت می برد، به کراتینه مو شدت از آن لذت می برد، و نیمی از آن می ترسید. آیا این دورا دقیقاً همان ایده‌ها را داشت – خوب، در مورد اینکه چه چیزی درست رنگ مو است؟ دختر قرمزپوش حالا سیگاری روشن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و با مردی که همراهش پروتئین تراپی مو بود نسبتاً عصبانی می کراتینه مو شد. دورا فکر بیبی لایت مو کرد که او را از روی عمد عصبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او تعجب بیبی لایت مو کرد که چرا. از آقای کارور پرسید.

آقای کارور سرش را تکان بالیاژ مو داد. اشتباهی برای عصبانی بیبی لایت مو کردن خانم ها – این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که او همیشه فکر می بیبی لایت مو کرد. اما برخی از آنها خلق و خوی داشتند. حالا – خوب، او نباید این را بگوید. دورا گفت: “اوه، ادامه بده، باید.” “خب، من فقط می خورنگ مو استم این ظواهر را بگویم[صفحه 111] فریبنده لایت و هایلایت مو هستند در نگاه اول طوری نگاه می کنی که انگار آرام ترین طبیعت دنیا را داشته ای.

  سالن آرایش یگانه آرا خانی آباد

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : اما من فکر می کنم شما می توانید عصبانی شوید، خانم بابلو – خیلی عصبانی. “اوه، نه. کاملا اشتباه رنگ مو است. هر چیزی شما را به این فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” آقای کارور خندید: “گاهی نگاهی در چشم ها وجود رنگ مو دارد. اوه، به شما اطمینان می دهم که این باعث می نانو کراتین مو شود بسیار مراقب باشم.” “من را می ترساند.

اکنون، واقعاً، خانم بابلو، باید یک چارتروز کوچک زرد با قهوه خود بخورید.” اما خانم بابلو در امتناع خود مصمم پروتئین تراپی مو بود. او اصلاً به چنین چیزهایی اهمیت نمی بالیاژ مو داد. او یک لیوان از بورگوندی درخشان نوشیده پروتئین تراپی مو بود، تا از تصویر خارج ننانو کراتین مو شود، و بعد از آن آب یخ خورده پروتئین تراپی مو بود. آن طرف میز «نیروانا» می‌گفت که نمی‌داند چرا نباید ببیند.

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : دو زن دیگر در اتاق الگو قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. و با آن یک سیگار از جعبه نقره ای آقای بابلو را پذیرفت. دود به آرامی در مزرعه اسمیلاکس سرگردان کراتینه مو شد و با برخورد با بادبزن برقی با عجله رفت.

و حالا آقای سیمکاکس مجبور کراتینه مو شد خانم بانتینگ را به خانه ببرد، زیرا میس بانتینگ در ویمبلدون دورافتاده و در یک خانواده اولیه زندگی می بیبی لایت مو کرد و امتیاز کلید چفت به او اعطا نکراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاههای زنانه تهرانسر : آقای سیمکوکس، که چارتروز زرد یا هر چیز دیگری را رد نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، کمی برافروخته و مودب‌تر از همیشه پروتئین تراپی مو بود. او به میزبانش اطمینان بالیاژ مو داد که آن شب دلپذیرترین عصر زندگی او پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و هرگز نباید آن را فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حتی خانم بانتینگ لنفاوی کاملاً متحرک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه