نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : قاب را با یک ضربه محکم بست – یک جعبه نقره ای واقعی که به او لذت می برد – و بنابراین با نشاط بیرون رفت. او البته به سوی عذاب می رفت و می دانست که به فنا می رود. اما از آنجایی که راه او به سوی عذابش در امتبالیاژ مو داد دریا قرار داشت، برای حال حاضر نیز حفظ ظاهر پروتئین تراپی مو بود. از کنار دریا به اسکله رسید، پول خود را در گردان‌ها انداخت و تا انتهای آن به سمت یک صندلی خلوت در پشت آلاچیق کوچک رفت.

رنگ مو : جایی که آنها سرگرمی‌ها را رها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در آنجا منتظر ماند و به جلو خم کراتینه مو شد و چانه نسبتاً ضعیفش را روی دسته عصای دستش قرار بالیاژ مو داد. برای لحظه ای این فکر شیطانی در سرش جرقه زد که لزومی نرنگ مو دارد کارت هایش را روی میز بگذارد و شاید بازی را تا آخر انجام بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد. وسوسه را از او انداخت. البته او دختر را از دست می بالیاژ مو داد، اما شیطان در آن وجود داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : او ترجیح می دهد او را منصفانه از دست بدهد تا اینکه او را با پرتره درخشان اما نادرست خود که اکنون باید داشته باکراتینه مو شد، رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سرش را بلند بیبی لایت مو کرد و خود دختر را دید که به سمت او می رود. او با خود گفت: “مثل یک ملکه راه می رود.” “طوری راه می‌رود که انگار کل مکان را خریده رنگ مو است، و می‌تواند هزینه آن را بپردازد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

و هفته‌ای سی باب از یک کارخانه‌دار در خیابان دوور دریافت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شما نمی‌توانید آن را باور کنید.” سپس بلند کراتینه مو شد و کلاه پوچ خود را برداشت. دختر با صراحت با او دست بالیاژ مو داد. او ساده و بی سر و صدا لباس می پوشید، اما شاید حرفه اش در آنجا امتیازاتی به او می بالیاژ مو داد.

  سالن آرایش دائم

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : او گفت: “عصر بخیر، آقای پورتر.” “شما برای آخرین روز خود در اینجا آب و هوای عالی دارید.” او دختری زیبا با چشمانی معمایی پروتئین تراپی مو بود و صدایش ملایم تر و دلنشین تر از صدای آقای سیگیزموند پورتر پروتئین تراپی مو بود. آقای پورتر با ناراحتی گفت: “بله، فکر می کنم اگر هوا همه چیز پروتئین تراپی مو بود.

هوا کمی خوب رنگ مو است.” “اما آب و هوا بسیار خوب رنگ مو است، اینطور نیست؟” دختر با خوشحالی گفت. “اگر خودرو خیس می کراتینه مو شد، از دویدن با موتور تا دریاچه ها لذت نخواهید برد.” مرد جوان گفت: “هیچ گونه فراری وجود نرنگ مو دارد.” “چی؟ اما در مورد دوستانت – سرهنگ رینز و لرد دیبروک چطور؟ شما نمی توانید آنها را ناامید کنید.” با تلخی گفت: «نمی‌خواهم». “آنها ناامید نخواهند کراتینه مو شد، زیرا وجود نتمام دکلره مو دارند.

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : من ندارم[صفحه 225] هر سرهنگ و لرد در میان دوستانم. همش دروغ و فخر فروشی پروتئین تراپی مو بود برای این موضوع، من هیچ دوستی ندارم به جز یک دختر، و او فقط به من اجازه می دهد تا او را به خانه ببرم.” دختر متفکرانه گفت: می بینم. اگر این اسکله کوچک منزجرکننده و مبتذل را ترک کنیم و در کنار شن‌ها قدم بزنیم خیلی ناراحت می‌شوید.

آنها مستقیماً شروع به ساختن انواع موسیقی در اینجا می‌کنند و از بین جمعیت ساکت‌تر می‌نانو کراتین مو شود.» این فکر به ذهنش خطور بیبی لایت مو کرد که به سختی می ارزد که یک پنی برای اسکله بپردازد و در پایان پنج دقیقه آن را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا ذهنش بسیار مقرون به صرفه رنگ مو است. اما سؤالات پولی در حال حاضر خیلی بد به نظر می رسید. گفت: خیلی خب. “با توجه به روشی که من ادامه بالیاژ مو دادم.

  آرایشگاه زنانه اطراف میدان ونک

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : ممکن رنگ مو است بگویم روش فاسدی که ادامه بالیاژ مو داده ام – شنیدن درنگ مو استان از نظر شما بسیار شایسته رنگ مو است. فکر می کنم بتوانم نوعی بهانه بیاورم.” در حالی که با هم به سمت ساحل رفتند، دختر گفت: “شاید بتوانم بهانه ای برای تو پیدا کنم.” “پس شما واقعاً در گراند توقف نمی کنید؟” “نه، من نیستم. من همیشه در ارزان ترین و مزخرف ترین پانسیون آن مکان توقف بیبی لایت مو کرده ام.

و در یک فانک فانی تمام مدت مبادا مرا ببینی که وارد و بیرون می شوم. خوب، همه چیز تمام کراتینه مو شد، در به هر حال.تو الان بدترینش رو میدونی.روش شروع این پروتئین تراپی مو بود که میخورنگ مو استم تو رو کمی تحت تاثیر قرار بدم.میخورنگ مو استم خودم رو یکی از خوش شانس ها معرفی کنم.

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : میخورنگ مو استم به نظر برسم[صفحه 226] یک کلاس برتر از شما در کل و این همان چیز خنده دار لعنتی در مورد آن رنگ مو است، اگر فحش من را بهانه کنید. تمام مدتی که من به ماشین های موتوری لاف می زدم و تو از اتاق های کار خفه می گفتی، تو کلاس برتر من پروتئین تراپی مو بودی و من خاک زیر پای تو پروتئین تراپی مو بودم. وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، نمی‌توانم فکر کنم که چگونه توانستم خودم را چنین احمق کنم.

مافوق شما، در واقع! چرا، حتی در واقعیت‌های بیرونی، من اینطور نیستم، زیرا من فقط بیست و هشت باب را به سی شما می‌رسانم، و شانسی برای صعود شما ندارم.» دختر گفت: «فکر می‌کنم می‌بینم همه چیز چگونه اتفاق افتاد. “همه چیز بسیار طبیعی پروتئین تراپی مو بود. متاسفم که شما آن فیبرها را به من گفتید.

  سالن زیبایی اصیلا - جنت آباد جنوبی

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : اما در آن زمان به اندازه ای که اکنون خوشحالم که دوباره آنها را پس گرفتید متاسف نپروتئین تراپی مو بودم.” مرد گفت: دست نگه دار. “منظورم این رنگ مو است که فقط نیم لحظه، اگر اشکالی نرنگ مو دارد. وقتی شروع بیبی لایت مو کردم به دمیدن در مورد موقعیتم و این چیزها، گفتی متاسفم. پس می دانستی؟” دختر گفت: بله. “من همیشه می دانستم.

و همیشه فکر می بیبی لایت مو کردم که تو به آن ادامه نمی دهی.” مرد جوان سخت به او خیره کراتینه مو شد. او گفت: «تو من را کلاً زدی. “من نمی توانم سر و کار داشته باشم. البته، شما فرصت هایی برای انتخاب سبک در کار خود داشته اید، و هیچ شکی وجود نرنگ مو دارد که آن را به دست آورده اید. خوب، من دختران دیگری را می شناسم که در یک میلینر کار بیبی لایت مو کرده که همین کار را بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

بهترین آرایشگاه زنانه نازی آباد تهران : چیزی که مرا شکست می دهد این رنگ مو است که شما چنین طرز فکری دارید. آنجرنگ مو است که می لغزند. آنها همه چیز را درست می گویند، اما آنچه می گویند همه اشتباه رنگ مو است. اینجا هم همینطور رنگ مو است، با ناراحتی اضافه بیبی لایت مو کرد.

دختر گفت: حالا می خواهم با تو صحبت کنم. “ما اینجا از جمعیت خارج کراتینه مو شدیم. بیا بشینیم. من هم باید از شما عذرخواهی کنم، می دانید. من هم به شما دروغ گفته ام.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه