نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه جیحون را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه جیحون را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : نامه به شرح زیر پروتئین تراپی مو بود: ” بیل عزیز ، – من امشب نتوانستم با شما صحبت کنم، زیرا دکتر، که اتفاقاً من را تایید نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در اتاق بیلیارد پروتئین تراپی مو بود. البته، می توانم به شما اجازه بدهم که آن را دریافت کنید.[صفحه 166] صدی که می خواهید، و با نهایت لذت آن را در اینجا محصور کنید. زمانی که شما برای بازپرداخت ذکر بیبی لایت مو کردید، برای من مناسب رنگ مو است.

رنگ مو : و همین طور هر زمان دیگری. به طور کامل با راحتی خود مطابقت داشته باشید. من یک لطفی دارم که از شما بخواهم. می دانم که می خواهید برای کریسمس به لیلاندز بروید. فکر می کنم از انجام این کار منع خواهید کراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : اگر چنین رنگ مو است و نامزدی بهتری ندارید، آیا می خواهید یک هفته خودت را در اختیار من نگه دار؟ این امکان وجود رنگ مو دارد که من مردی مثل تو را به کراتینه مو شدت بخواهم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

در این هوا باید اردک زیادی وجود داشته باکراتینه مو شد، اما نمی دانم که می توانم جذابیت دیگری ارائه دهم. ارادتمند شما، ” ادوارد وایس. ” بیل چک را برداشت و با احساس آرامش آن را در کشو گذاشت. او فکر بیبی لایت مو کرد که این یک دعوت عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بود – با جمله های خنده دار، با گم کراتینه مو شدن تصورات معمول زمان و مکان. چراغ برق را خاموش بیبی لایت مو کرد و به اتاق خوابش رفت.

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : وقتی داشت لباس‌هایش را در می‌آورد، ناگهان فکری به ذهنش خطور بیبی لایت مو کرد. او با صدای بلند گفت: “آیا او می دانست که من باید از رفتن به محل پولی جلوگیری کنم؟” سپس به سرعت به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد. او فکر بیبی لایت مو کرد که صدای خنده ای ضعیف را از پشت سرش شنیده رنگ مو است. هیچ کس آنجا نپروتئین تراپی مو بود و اعصاب بیل به اندازه کافی خوب پروتئین تراپی مو بود. بعد از بیست دقیقه خواب عمیقی داشت.

  سالن آرایش و زیبایی گیوا نظرات

کلبه که از سنگ خاکستری ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، حدود سی یارد عقب تر از جاده ایستاده پروتئین تراپی مو بود، جایی که بوته ای از آن عبور می بیبی لایت مو کرد. این یک کلبه معمولی هشت اتاقه پروتئین تراپی مو بود، و به اندازه کافی برای وایسه و خدمتکارانش و یک مهمان خوب عمل می بیبی لایت مو کرد – اگر وایسه یک مهمان می خورنگ مو است. پشت کلبه یک باغ دیواری کوچک دلپذیر به مساحت چند هکتار وجود داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : از درگاهی در دیوار بعدی، شخص به مزرعه‌ای بی‌نقص و مأیوس‌کننده می‌رفت و در وسط آن، برج بلند می‌کراتینه مو شد که بسیار بالاتر از هر درختی که آن را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. سر ویلیام اورلسی درست به موقع آمده پروتئین تراپی مو بود تا قبل از شام عوض نانو کراتین مو شود. صحبت در هنگام شام در مورد موضوعات بی تفاوت پروتئین تراپی مو بود – شخصیت های عجیب و غریب دهکده و شانس ورزش در فردا.

بیل به برج اشاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و میزبانش عجله بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که درباره چیزهای دیگر صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما حالا که شام ​​تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و مردی که منتظر آنها پروتئین تراپی مو بود اتاق را ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، وایسه به میل خود به موضوع بازگشت. او مشاهده بیبی لایت مو کرد: “دانورز یک الاغ خرافاتی رنگ مو است، و او به اندازه کافی در مورد آن برج که لایت و هایلایت مو هست خوش بین رنگ مو است؛ به همین دلیل رنگ مو است که وقتی او در اتاق پروتئین تراپی مو بود.

  ارایشگاه زنانه الماس زعفرانیه

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : درنگ مو استان آن را به شما نمی دهم. به گفته دهکده. به سنت، جادوگری در محلی که اکنون برج قرار رنگ مو دارد سوزانده کراتینه مو شد، و او اعلام بیبی لایت مو کرد که در جایی که او سوزانده رنگ مو است، شیطان باید خانه او باکراتینه مو شد.[صفحه 168] عمارت در آن زمان، با شنیدن آنچه پیرزن گفته پروتئین تراپی مو بود، و می‌خورنگ مو است از خانه‌سازی در آن مکان خاص جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آن را با یک مزرعه پوشانید و شرط اراده خود قرار بالیاژ مو داد که این مزرعه حفظ نانو کراتین مو شود.» بیل سیگار بزرگی روشن بیبی لایت مو کرد. او گفت: «به نظر می رسد مات رنگ مو است. “با این حال، با دیدن این که برج واقعاً آنجرنگ مو است-” “بسیار همینطور رنگ مو است. پسر این مرد بی انتها پروتئین تراپی مو بود، و ملک چندین بار دست به دست کراتینه مو شد. تقسیم و تقسیم کراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : من، برای مثال، فقط حدود بیست جریب از آن را دارم. در حال حاضر یک دانشمند قدیمی آمده رنگ مو است. آقا و قطعه ای را که الان دارم خرید. نمی توانم بگویم که از ماجرا می دانست یا نداشت، اما دست به کار کراتینه مو شد تا برجی را بسازد که اکنون در وسط مزرعه ایستاده رنگ مو است. سنگ آن را به عنوان یک رصدخانه در نظر گرفته اند.

او سنگ آن را در محل از معدن خود تهیه بیبی لایت مو کرد، اما مجبور کراتینه مو شد نیروی کار خود را وارد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا مردم این مناطق کار را سالم نمی دانستند. سپس یک صبح خوب قبل از برج تمام کراتینه مو شد، آن‌ها پیرمرد را در ته معدنش یافتند که گردنش شکسته پروتئین تراپی مو بود.» بیل گفت: “بنابراین، آنها می گویند که برج خالی از سکنه رنگ مو است.

  سالن آرایش زنانه لادن

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : فکر می کنند چه چیزی را می بینند؟” “هیچی. نمیتونی ببینیش. اما لایت و هایلایت مو هست[صفحه 169] افرادی که فکر می کنند آن را لمس بیبی لایت مو کرده اند و آن را شنیده اند.” “پوسیدگی، اینطور نیست؟” “من دقیقا نمی دانم. می بینید، من یکی از آن افراد لایت و هایلایت مو هستم.” “پس، اگر اینطور فکر می کنی، چیزی در آن وجود رنگ مو دارد. این جالب رنگ مو است.

من می گویم، نمی توانیم الان برویم آن طرف؟” “مطمئناً، اگر دوست دارید. مطمئناً دیگر شراب نخواهید داشت؟ پس بیایید.” آن دو مرد روی کت و کلاه خود لغزیدند. Vyse یک فانوس اصطبل روشن حمل می بیبی لایت مو کرد. یک شب مهتابی یخبندان پروتئین تراپی مو بود و مسیر زیر پایشان صاف و سخت پروتئین تراپی مو بود. در حالی که وایس پیچ‌های دروازه را در دیوار باغ عقب می‌لغزید.

بهترین آرایشگاه زنانه جیحون : بیل ناگهان گفت: “به هر حال، وایس، از کجا فهمیدی که من نباید در کریسمس لیلاندز باشم؟ به شما گفتم که به آنجا می‌روم. ” “نمی دانم. احساس می بیبی لایت مو کردم که قرار رنگ مو است با من باشی. ممکن رنگ مو است اشتباه باکراتینه مو شد. به هر حال، خیلی خوشحالم که اینجا لایت و هایلایت مو هستی. تو دقیقا همان مردی لایت و هایلایت مو هستی که من می خواهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه