↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : اجازه دهید به بقیه آنها نگاه کنم.” نقشه را از دست منشی رپروتئین تراپی مو بود. “متشکرم بهشت، من یوستیس ریچاردز را ندارم – این مامرها من را عصبانی می کنند.

رنگ مو : شاید او را روی صحنه دیده باشید.” کنتس گفت : “خیلی خوب از او ” در این بین، بلژیکی دستی مانند ژامبون یورک بیست پوندی دراز بیبی لایت مو کرد. او یک ورزشکار بزرگ پروتئین تراپی مو بود که هنوز خلق و خوی شیرینش به دلیل جنگ طولانی او با چربی آسیب نبیند. او از سادگی بالایی برخوردار پروتئین تراپی مو بود و پیشانی اش با شیب ملایمی از ابروهایش تا پشت سرش می رفت.

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : اینجا، این کیست؟” موسیو رنار به تازگی معرفی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.[صفحه 45] فرگوسن با صدای آلایت و هایلایت مو هسته ای گفت: “این مسیو رنار رنگ مو است که بیشتر به عنوان بلژیکی تسخیر ناپذیر شناخته می نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

باهوش؟ آیا آدم می تواند همه چیز داشته باکراتینه مو شد؟ لباس های او با بهترین کیفیت و مد روز پروتئین تراپی مو بود. بگذار راضی باشیم دانکن گارث مقداری از دست دراز کراتینه مو شده را گرفت. “این از شما بسیار مهربان رنگ مو است، مسیو رنار. همه ما مهارت شما را تحسین بیبی لایت مو کرده ایم، و خوشحالیم که این شانس را داریم که شما را کمی بهتر بشناسیم.” بازیکن بلژیکی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خوددار پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : او گفت: “متشکرم – شما.” گارث خندید: «ما باید خودمان رفتار کنیم، وگرنه همه ما را از پنجره بیرون می‌اندازی.» تسخیر ناپذیر با جدیت گفت: “اما نه.” مدیرم به من اجازه انجام چنین کاری را نمی دهد، مگر اینکه با او هماهنگ نانو کراتین مو شود.[صفحه 46] گارث گفت: “این یک تبلیغ عالی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” “فقط تو به آن فکر کن.” او به چند تازه وارد روی آورد.

  سالن زیبایی وانیا آجودانیه

در این لحظه فرگوسن دستی آررنگ مو استه روی بازوی قادر بلژیکی گذاشت. “ببخشید، موسیو رنار، اما کنتس لانگ شور بسیار نگران رنگ مو است که شما را به او معرفی کنید.” کشتی گیر آرام گفت: “همه چیز درست رنگ مو است. من کم می کنم.” تازه واردها میس بوستوک از اداره پست، سر ادوین گودچایلد از خیابان هارلی و آقای پادبروک از خانه های شاد پروتئین تراپی مو بودند.

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : دوشیزه بوستوک خیاطی پروتئین تراپی مو بود، موی صاف داشت، چکمه‌ها را نسبتاً بهداشتی می‌پوشید و پینس می‌پوشید. او چنان به نظر می رسید که اگر خوشحال تر پروتئین تراپی مو بود، خوش تیپ تر می کراتینه مو شد. هنگامی که به احترام آمیزترین سلام آقای گارث پاسخ بالیاژ مو داد، صدای او کمی لرزید، اما عصبی پروتئین تراپی مو بودن او چندان آشکار نپروتئین تراپی مو بود. “آیا-آقای گارث، دیاکون اینجرنگ مو است؟” او پرسید.

او قبلاً پدرم را کمی می شناخت.» “آرکراتینه مو شدیاکون پشیمان رنگ مو است – کنفرانسی در یورک. اما خانم پرینگل تازه وارد کراتینه مو شده رنگ مو است. اجازه دهید شما را پیش او ببرم.” سر ادوین گودچایلد منشی آقای گارث را کنار گذاشت. گفت: فرگی می‌گویم، این همه چیه؟ “این؟” فرگوسن بی گناه گفت. “این یک اتاق پذیرایی خصوصی در Ritz. Style، لوئیس رنگ مو است یا در مورد آن. از طریق آن درهای تاشو، وقتی در ساعت مقرر باز می شوند.

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : وارد اتاق ناهار می شویم. در آنجا ما هیترس لوکولوس، کنسومه نوروژین، فیله می خوریم . حالا بیخود حرف نزن. “مزخرف رنگ مو است، مرد؟ با توجه به اینکه من خودم منو درست بیبی لایت مو کردم، من…” بله، اما مردم. “گوسفند گمکراتینه مو شده بیچاره من، من فقط دو چیز را به شما می گویم. اول اینکه، ما میلیونرهای عجیب و غریب بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

دوم، شما در هنگام ناهار بین سرهنگ هریت رنگ مو استوکس، از ارتش نجات، و خانم پل، یک خانم مانیکور می نشینید.” “بگذار بیرون. این یک کابوس رنگ مو است.” “نه، این یک واقعیت رنگ مو است، و من آن را با معرفی آقای پودبروک، سردبیر خانه های شاد به شما ثابت خواهم بیبی لایت مو کرد. او با ارائه راه حل هایی برای سر سیاه و سوء هاضمه در مقاله خود در مورد جایگزین، تا حدودی در حرفه شما دخالت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  آرایشگاه زنانه نزدیک ونک

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : هفته ها. اما اجازه ندهید که این تعصب شما را در مورد او تحت تاثیر قرار دهد.” مطمئناً «لات»ی که سر ادوین به آن اشاره بیبی لایت مو کرد در اطرافیان فعلی آنها به اندازه کافی عجیب به نظر می رسید . آقای تیمبز کت و شلوار کاملی از پارچه گشاد مشکی پوشیده پروتئین تراپی مو بود که با کفش های قهوه ای نو، جوراب های سفید و یک دستمال ابریشمی بسیار بزرگ زرشکی رنگ آن را کاهش می بالیاژ مو داد.

قیافه او به طرز عجیبی ترکیبی از اعتماد به نفس و دزدی پروتئین تراپی مو بود. کسانی که در همسایگی او پروتئین تراپی مو بودند کلاهبردار پروتئین تراپی مو بودند[صفحه 48]از رایحه ترکیبی بنزین و صابون زرد آگاهم. زنی سفید صورت با چشمانی درشت و به کراتینه مو شدت یونیفرم پوش با او صحبت می بیبی لایت مو کرد و آقای تیمبز با دقتی غیرعادی زبان او را انتخاب می بیبی لایت مو کرد.

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : خانم ادیت رنگ مو استانت، حق رای، با جلساتی در میدان ترافالگار روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دیگر چیزی برای ترس نداشت. چشمان متعصب او مشتاقانه به دنبال فرصتی برای گفتن یک کلمه خوب گرد پروتئین تراپی مو بود. در حال حاضر دانکن گارث با خانم گرنگ مو است، خانمی خوش لباس و کمی دیوانه صحبت می بیبی لایت مو کرد. مرگ شوهرش که تحت معالجه پروتئین تراپی مو بود.

ایمان او را به علم مسیحیت متزلزل نبیبی لایت مو کرد، بیش از آن که زندگی او اعتقاد او به ازدواج را متزلزل بیبی لایت مو کرد. خود گارث او را کشف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و به او دستور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که عضو حزب باکراتینه مو شد. خانم ورا پل، مانیکوریست، با فرگوسن صحبت می بیبی لایت مو کرد. او دختری فوق العاده زیبا پروتئین تراپی مو بود، اما افراد دیگری هم پروتئین تراپی مو بودند که مایل پروتئین تراپی مو بودند با فرگوسن صحبت کنند.

  لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 2 تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : او را به خانم پرینگل سپرد و به او قول بالیاژ مو داد که هنگام ناهار در کنار او باکراتینه مو شد. بلژیکی تسخیر ناپذیر فرگوسن را زیر پا گذاشت و یک نسخه از منو را در دست داشت که فرگوسن متفکرانه به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. با انگشت سنگینش زد و با ناراحتی گفت: ببخشید من نمیتونم این غذا رو بخورم. پیشنهاد فرگوسن برای یک رنگ مو استیک باربری پذیرفته کراتینه مو شد.

در همان لحظه تیمبز با احتیاط به او نزدیک کراتینه مو شد.[صفحه 49] تیمبز گفت: “شما به من نگاه خواهید بیبی لایت مو کرد، قربان.” “تو به من گفتی که سخت رنگ مو است، و من به تو نگاه می کنم. من نمی خواهم کاری را انجام دهم که نباید.” فرگوسن با صراحت گفت: پسر عزیزم، ما از تو می خواهیم کارهایی را انجام دهی که نباید. تیمبز مکالمه را دنبال می بیبی لایت مو کرد.

بهترین آرایشگاه زنانه در میدان هروی : اما خانم ادیت رنگ مو استنت او را کنار گذاشت، او می خورنگ مو است بداند آیا فرصتی برای گفتن چند کلمه ای به شرکت رنگ مو دارد یا خیر. و هریت رنگ مو استوکس او را کنار گذاشت، او می خورنگ مو است بداند آیا می تواند یک کارت جمع آوری بفرستد.

یا خیر. و هریت رنگ مو استوکس توسط آقای پادبروک محو کراتینه مو شد، او می خورنگ مو است بداند آیا می تواند چند کلمه در مورد تجارت خصوصی با آقای گارث صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس آمدن آخرین مهمان رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه