نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : با این حال، همانطور که پدرم می گفت، اگر به خودت احترام نگذاری، هیچ کس به تو احترام نخواهد گذاشت، و من در دو ذهنم که آیا باید چنین زبانی را که امروز داشتم تحمل کنم. او گفت: این همه بی احتیاطی لعنتی رنگ مو است. می‌دانی که من چقدر در مورد آن بلنهایم‌ها خاص لایت و هایلایت مو هستم، و زودتر چیزی را در باغ از دست می‌دهم.

رنگ مو : دلیلش این نیست که تو نمی‌توانی این کار را انجام دهی. من همیشه به خربزه‌هایم قبلاً افتخار می‌بیبی لایت مو کردم. فقط به این دلیل رنگ مو است که تو بی احتیاطی بیبی لایت مو کردی و به لعنتی اهمیت نده که چقدر از کارت غفلت می کنی. بیشتر مردها یکباره گونی را به تو می بالیاژ مو دادند و اگر دوباره چیزی از این دست پیدا کنم از من می گیری.

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : این چیزی رنگ مو است که او گفت. و از یک جهت همه اینها به اندازه کافی درست رنگ مو است. بسیاری از خربزه ها باید در زمان مناسب بسته می کراتینه مو شدند و من آنها را از دست بالیاژ مو داده ام. اما این اولین بار رنگ مو است که در تمام سال هایی که اینجا لایت و هایلایت مو هستم چنین چیزی را از دست بالیاژ مو داده ام و نمی دانم که تمایلی به تحمل آن دارم. اینجا من یک مرد مجرد با شخصیت خوب لایت و هایلایت مو هستم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

ممکن رنگ مو است کسانی باشند که بتوانند کمی در مورد کسب و کار من به من بیاموزند و من همیشه مایل به یادگیری لایت و هایلایت مو هستم. اما من هنوز آنها را پیدا نبیبی لایت مو کرده ام من می‌توانم به اندازه هرکسی گواهی‌های خوب نشان دهم، و بعید رنگ مو است مدت زیادی از اسکله دور باشم. حتی اگر من پروتئین تراپی مو بودم، خیلی مهم نپروتئین تراپی مو بود. چون مثل تاونز احمق نیستم.

  بهترین آرایشگاه زنانه شهرک راه آهن

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : زن و شش فرزند ندارم که بخواهم نگه دارم، و توانسته ام پول بدهم. یکی از آن بچه های تاونز که امروز از محل کارم آمدم با من برگشت. این همان کسی پروتئین تراپی مو بود که به آن هیلدا می گویند. او به اندازه کافی کودک زیبرنگ مو است، اما چیزی شبیه آنچه تاونز فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نیست. نحوه صحبت انسان در مورد آنها، گویی آنها مجموعه ای از فرشتگان لایت و هایلایت مو هستند، خنده ام می گیرد.

خدا را شکر، من هیچ یک از خودم را ندارم که بتوانم خودم را احمق کنم. برای تاونز نیز خوش شانسی رنگ مو است که من مردی متاهل نیستم، زیرا در غیر این صورت باید لژ را می داشتم و او نمی داشت، و این اقامتگاه بسیار بهتر از هر چیزی رنگ مو است که او می توانست از دستمزدش بپردازد. حدود ساعت هشت و نیم امشب تاونز برای دیدن من به کلبه آمد و یک خرگوش را از زیر کتش بیرون آورد.

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : او گفت: “من نمی دانم که آیا شما در این راه به چیزی اهمیت می دهید، آقای آدام.” “این یک خرگوش جوان چاق خوب رنگ مو است.” “از کجا آوردی تاونز؟” گفتم. پوزخندی شبیه گوسفند زد. او گفت: “خب، تعبالیاژ مو داد آنها زیاد رنگ مو است، اینطور نیست؟ به نظر من آنها بیش از هر چیز دیگری آفت لایت و هایلایت مو هستند. به هر حال، یک خرگوش کم و بیش برای او در مجلس مهم نیست.

اینطور نیست که خرگوش ها شکار باشند.” “من هیچ چیزی در مورد آن نمی دانم، تاونز، و هیچ چیز هم برایم مهم نیست. من آن را نخواهم داشت. همانطور که شما آن را دارید، بهتر رنگ مو است آن را به همسرتان پس بدهید؛ و اگر من پیدا می‌کنی که دیگر می‌گیری، به همان اندازه که اسم من رنگ مو استیون آدام رنگ مو است.

  سالن زیبایی ثنا آرا

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : گونی را می‌گیری.» او گفت: “خوب، آقای آدام.” “البته همینطور رنگ مو است که شما می گویید. فکر بیبی لایت مو کردم شاید اگر خرگوش ها به رنگ مو استان شما نیایند، اشکالی نرنگ مو دارد. بعد خورنگ مو استم تلفنی هم بزنم تا بگویم چقدر به شما متعهد لایت و هایلایت مو هستم.” “برای چی؟” گفتم. “در مورد آن خربزه ها. یک ردیف مقدس در مورد آن وجود داشت.

نه؟ من آن را انکار نمی کنم. تو خودت به من گفتی که آن چراغ ها را ببند، و من گفتم این کار را می کنم. چگونه دلم برای آن تنگ کراتینه مو شده رنگ مو است، نمی توانم آن را ببندم. فکر کن. حتماً چیزی به ذهنم رسیده رنگ مو است.” حیف تاونز، که بعضی وقتا یه ذره عقل به ذهنت نمیرسه.[صفحه 291] “خب، به هر حال همینطور پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : ما شنیدیم که فرماندار در این مورد با شما صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و شما حتی یک کلمه هم نگفتید که این تقصیر هر کس رنگ مو است جز خودتان. البته فرماندار خیلی به شما فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و او می گفت. با چیزی در تو که او به من گونی را برای جبران آن می دهد. “تو می توانی زبانت را نگه داری، تاونز. من هیچ لطفی به مانند تو ندارم.

ساعت ها کار ماهرانه را با فراموشی لعنتی تو در جمع آوری پشم هدر می دهم.” “واقعیت قضیه این رنگ مو است که من آن کودک هیلدا را در آن زمان کمی درگیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. خانم خانم فکر می بیبی لایت مو کرد که او برای سرخک بیمار رنگ مو است.” “خب، او نپروتئین تراپی مو بود. اگر پروتئین تراپی مو بود چه اهمیتی داشت؟ همه بچه ها سرخک تمام دکلره مو دارند، نه؟ فکر می کنید بچه های شما باید اینقدر خوشبخت باشند؟ این اصلاً بهانه ای نیست.

  آرایشگاه زنانه در جنت آباد

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : مهربانی، این به سادگی عدالت پروتئین تراپی مو بود. اگر تصمیم بگیرم به یک احمق دستور بدهم، عادلانه رنگ مو است که برای آن عذاب بکشم.” من نمی دانم که قبلاً چیزهای زیادی را فراموش بیبی لایت مو کرده ام، آقای آدام. “نه پسرم، تو این کار را نبیبی لایت مو کرده ای. و اگر می خواهی جای خودت را حفظ کنی بهتر رنگ مو است دوباره چیزهای زیادی را فراموش نکنی. فقط بگذار این برایت درس عبرت باکراتینه مو شد.

و اگر باید پدر شش دلقک خروشان باشی، در طول ساعات کاری آنها را از ذهن خود دور نگه دارید. حقیقت این رنگ مو است که تاونز، شما بیش از حد به آن فرزندان خود فکر می کنید.[صفحه 292] من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که نمی دانم به چه چیزی می رسند. آنها را خراب خواهید بیبی لایت مو کرد همسر خودت فقط روز قبل به من گفت که تو آنها را خراب بیبی لایت مو کردی.» تاونز دوباره آن پوزخند احمقانه اش را انجام بالیاژ مو داد.

بهترین آرایشگاه زنانه در مرزداران تهران : او گفت: «به هر حال، من نمی‌روم برای آنها در روستا شکلات بخرم.» گفتم: «خب، می‌توانی به کار خودت برسی. من می‌خواهم مقاله‌ام را بخوانم، و از آن‌هایی نیستم که نیمی از شب را بیدار می‌شوند.

نمی دانم که آیا هیلدا در مورد آن شیرینی ها به او گفته رنگ مو است یا اینکه او را در حال خوردن آنها پیدا بیبی لایت مو کرده و سپس حدس زده رنگ مو است. این کار برای من احمقانه پروتئین تراپی مو بود و دیگر این کار را نمی‌کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه